Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

На тази "Планета Мура Мега" всички чакаха двубой между Ивана и Глория, а накря Кама ги помля и на концерта и в медиите, след това. Това е момента, когато ги пребори и двете. Не е на 9 юни 2010 година, а още през 2006-та. В тази връзка да кажа на десовите "с мляко покрай устата", че това, което в момента става след наградите на БГ радио е същото, като чалгарското в периода 1999-2003. Най-добрата, гледаната, купуваната и търсената е игнорирана заради натегачи и подмазвачи. В крайна сметка, всичко минава и заминава, само хитовете остават....

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тази "Планета Мура Мега" всички чакаха двубой между Ивана и Глория, а накря Кама ги помля и на концерта и в медиите, след това. Това е момента, когато ги пребори и двете. Не е на 9 юни 2010 година, а още през 2006-та. В тази връзка да кажа на десовите "с мляко покрай устата", че това, което в момента става след наградите на БГ радио е същото, като чалгарското в периода 1999-2003. Най-добрата, гледаната, купуваната и търсената е игнорирана заради натегачи и подмазвачи. В крайна сметка, всичко минава и заминава, само хитовете остават....

 

Фокси приеми, че Камелия вече не е интересна на масовия слушател, ето пускам често Веселина и по поздравителният блок нито веднъж не чух нейна песен, а и по принцип, докато на Деса пускат новите песни, така и от старите и хитове. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси не може да преживее, че нейната Кама за една година потъна в дупката, кога ще пуска нова песен вече сме лято, а от нея ни вест, ни кост... :mf_surrender: тя за това няма интерес, никой не я отразява. А Деса си прави песни, клипове, участва по концерти, колегите я уважават, а Кама дори и от Фен тв и Балканика спряха да я въртят. :3fdb8960598fa63e:

 

 

1. Камелия я въртят по Балканика ТВ, ФЕН ТВ и ХИТ мюзик ТВ.

2. Камелия е участвала в не повече от 3-4 пайнерски масовки, за периода 2009-2014 и кариерата и е все така стабилна, като преди 10 години, с турнетата.

3. Деса е участвала в точно 3 пайнерски мосовки, за близо 2 години във фирмата и във всичките едвам хвана първата 10-ка по прием.

4. Винаги когато някой в чалгата не изпъква с нищо, говори за производителност и публикации в жълтата преса - Деса е точно такава в периода 2014-2016.

5. Деса не създаде нищо особено с Пайнер, в последните 2 години, а Кама има бенд №1 в България, според "България търси талант"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси приеми, че Камелия вече не е интересна на масовия слушател, ето пускам често Веселина и по поздравителният блок нито веднъж не чух нейна песен, а и по принцип, докато на Деса пускат новите песни, така и от старите и хитове. :3fdb8960598fa63e:

 

Въобще не е интересна нито на масовия, нито на бутиковият зрител. Направо е пропаднала като старите пари.... :roll1:

 

8809994M.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охо, вече сравняваме само с каквото ни изнася?

 

Не че съм изненадан от поредното дъно, до което стигаш, ама мисля че манджата почнахте да я пресолявате.

Ами не, не сравняваме с каквото ни изнася, а сравняваме с песни от същата категория. Виждаме, че от всички балади тази година, на Деса е поне 2-3 пъти по-гледана. А от всички самостоятелни песни напоследък, между другото, само тези на Анелия, Фики и Галин са над нея. :whistling: От дуетите/трио-тата- само Галена, Цветелина и Азис.

 

Ма защо не коментирате снимката , където Вертис снима Камелия с телефона си . Или сигурно тя го е накарала да я снима , и да се изправи прав приближавайки се до нея .

Хахайа въобрааемия дуетен партньор на Фатмеса , не отишал да се снима с Нея , която пък и се натресала на концерта му , а ходи да снима някаква си Камелия , с която освен че позира , я и снима до като пее ....

Яко унижение за Фатмеса и фатмесовите тролчета ...

По-добре ли ще ви стане ако признаем очевидния факт, че на Никос явно му е харесало на участието на Камелия? Хайде и вие от своя страна признайте не по-малко очевидния факт, че не е отишъл в този клуб заради нея, а защото му е била най-близо. И че Кама е тази, която е отишла до масата му...

Между другото, тези работи за дуета на Десислава и Никос никога не са били потвърждавани. Започнахме да си раздъпваме теории от някакъв коментар на приятелка на Десислава, но самата Деса нищо не е казвала.

Аз нямам против Никос и дует с Кама даже да има, тъкмо малко ще й помогне да си вдигне позициите, тъй като явно сама без Пайнер не успява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми явно е голямо, щом тия двете се бутат сами да се снимат с него, а той сам се е дръпнал да се щракне с Кама.

 

То изобщо всичко е очеИЗвадно още началото, и трябва да е малоумен човек да не го види, ама айде карай :)

 

Малоумен трябва да е човек, за да си измисли цяла история на базата на една снимка :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Връщам се от участие на ДесиСлава във Варна. Не знам какво се случва с тази певица..... Първо супер е напълняла. Изглежда в лице супер застарена. Другото което ме учуди беше че и гласът и го няма вече... Какъв глас какво нещо имаше. Не знам дали Пайнер е причина за това но е просо ужасно това което и се случва. Не знам дали Камелиа грачи но Деси направо разби всичко в мен. От десет песни на осем от тях пееше над плейбека и то ужасно фалшиво. Язък за таланта кокто претебаваше.... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно на живо ли пеела фалшиво или на плейбек пеела фалшиво.Поне като пишете това, което ви е изгодно не се оплитайте.Сега ще изкарате, че не може да пее, за да защитите тоя мармунгел Гарга

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гарга и Фатмагюл всъщност са приятелки:

 

3a_xnrr17.jpg

 

3a_1qs1x8.jpg

 

Да не говорим, че в края на 90-те двете са живеели заедно на квартира в Димитровград.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Връщам се от участие на ДесиСлава във Варна. Не знам какво се случва с тази певица..... Първо супер е напълняла. Изглежда в лице супер застарена. Другото което ме учуди беше че и гласът и го няма вече... Какъв глас какво нещо имаше. Не знам дали Пайнер е причина за това но е просо ужасно това което и се случва. Не знам дали Камелиа грачи но Деси направо разби всичко в мен. От десет песни на осем от тях пееше над плейбека и то ужасно фалшиво. Язък за таланта кокто претебаваше.... :mf_surrender:

Те Екстра ще пуснат и клипчета , ще я видят каква беше .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче петте фена на Кеймъл, като прочетат, че някой нещо е написал и сега гледай братче, ще имат да го натякват по милион пъти, а цял форум вече им се смее, понеже тяхната не е пускала нова песен, ама да не е луда дава пари, след като никой от трите песни не ги слуша и видяла, че няма смисъл и сега кара на стари лаври, тя се нареди сама до Луна и Сашка Васева, сама си вкара автогол. :mf_surrender:

 

 

 

Гледам и ми направи впечатление, че Кама пее на плейбек, а пък Надя Казакова пее на живо..интересно.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче петте фена на Кеймъл, като прочетат, че някой нещо е написал и сега гледай братче, ще имат да го натякват по милион пъти, а цял форум вече им се смее, понеже тяхната не е пускала нова песен, ама да не е луда дава пари, след като никой от трите песни не ги слуша и видяла, че няма смисъл и сега кара на стари лаври, тя се нареди сама до Луна и Сашка Васева, сама си вкара автогол. :mf_surrender:

 

 

 

Гледам и ми направи впечатление, че Кама пее на плейбек, а пък Надя Казакова пее на живо..интересно.. :whistling:

 

И като пее наживо ма толкоз хубаво пее, че направо да ти умре коня от заушка... Ха-ха, смешко... А и това е било преди тоооооооооооолкоооооооооова много години, години, в които не само Камелия е пеела на плейбек, а и всички останали.

 

Към днешна дата Камелия е единствената, която си изкарва участията от началото до края напълно наживо, без значение дали е с оркестъра или не. Пее си жената и това ви побърква, ама наистина. Нито Преслава, нито Галена, нито Емилия, нито Десислава, нито Глория, камо ли пък Азис, никоя, ама нито една от тия не могат и не желаят да изкарват цялата си програма пълен лайв.

 

Може би само Кали и Тони Стораро горе-долу се мъчат от време на време да пеят повече наживо, иначе йок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не пее, а грачи (вика) пищи, той по тази логика да хванем някои човек и той ще се справи блестящо. Тя пее на пияните студенти, които дори не я слушат, а на песните се радват, иначе на трезва глава да я слушаш не върви. По веселина нищо нейно не пускат, явно Димитров е забранил нейни песни да звучат. :3fdb8960598fa63e: Една Рени се справя по - добре, какво ми хвалиш ти Кама, хем тъжно и смешно! :mf_surrender: :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман, трите фена на Фатмето са мноо интересни. Като видят че никой никъде не се вълнува от тяхната "любимка" веднага се сещат да напишат нещо за Камелия за да се сети да напише някой нещо и за Кръглата покрай цялата работа.

 

А иначе Табуретката я гледаме как пее на живо - в редките случаи когато го прави го докарва по-зле от набеденето за грачене на Кама. Така че мерси, по-добре да бичи плейбека и хич да не се опитва да пее върху него или изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като пее наживо ма толкоз хубаво пее, че направо да ти умре коня от заушка... Ха-ха, смешко... А и това е било преди тоооооооооооолкоооооооооова много години, години, в които не само Камелия е пеела на плейбек, а и всички останали.

 

Към днешна дата Камелия е единствената, която си изкарва участията от началото до края напълно наживо, без значение дали е с оркестъра или не. Пее си жената и това ви побърква, ама наистина. Нито Преслава, нито Галена, нито Емилия, нито Десислава, нито Глория, камо ли пък Азис, никоя, ама нито една от тия не могат и не желаят да изкарват цялата си програма пълен лайв.

 

Може би само Кали и Тони Стораро горе-долу се мъчат от време на време да пеят повече наживо, иначе йок.

Не че е по темата, но... ти сериозно ли? :mf_surrender: Не я знам Глория как е по клубовете, но знам, че миналата година жената си направи железен 3-часов концерт с живо пеене пред пълна зала. Събитие на много по-високо ниво от всичките 'големи' изяви на Кама пред пияните студенти в кръчмотеките. Някои фенове на Камелия вече наистина прекалявате в опитите си да я изкарате най-великата във времена, в които е тотално изпаднала и дори тя самата не си дава никакъв зор да е интересна отново!

А аз иначе чакам клипчетата от участието на Десислава снощи. Не изключвам възможността наистина да не е пяла добре, напоследък гласът й често не е в кондиция. А и преди това имаше и друго участие, все пак. Аз бих я посъветвал да спре цигарите и да си вземе по-дълга почивка от задимените клубове, а после да се завърне освежена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че е по темата, но... ти сериозно ли? :mf_surrender: Не я знам Глория как е по клубовете, но знам, че миналата година жената си направи железен 3-часов концерт пред пълна зала. Събитие на много по-високо ниво от всичките 'големи' изяви на Кама пред пияните студенти в кръчмотеките. Някои фенове на Камелия вече наистина прекалявате в опитите си да я изкарате най-великата във времена, в които е тотално изпаднала и дори тя самата не си дава никакъв зор да е интересна отново!

А аз иначе чакам клипчетата от участието на Десислава снощи. Не изключвам възможността наистина да не е пяла добре, напоследък гласът й често не е в кондиция. А и преди това имаше и друго участие, все пак. Аз бих я посъветвал да спре цигарите и да си вземе по-дълга почивка от задимените клубове, а после да се завърне освежена.

Хах, на живо са й участията на Глория, естествено. Ама щом аз от някои нейни фенове прочетох да говорят за плейбеци, липса на хитове, колко вяло минавала на сборни концерти напоследък и как учудващо било, че последните й участията били пълни, след като нямала нова песен от година... просто се отказах да давам и линкове да опровергавам. Баш когато не трябва критикуват и баш когато не трябва хвалят, ама всеки да вярва в каквото си иска.

И естествено, че концертите са по-важни от клубовете. Кама какво ще пее на концерт - пее си петте хита отпреди 20 години за половин час, и после с какво ще запълни следващите час-два? Това е причината дори и тя да не е пробвала с концерт, не финансите, щото същите финанси са ги давали за клипове и всякакви други простотии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги, мненията тук са супер крайни и писани от хора, които явно не са ходили на участия на Глория, Деси Слава или Камелия. При Камелия наистина е 100% на живо, но тя самата без Виво Монтана пее 35 минути, което не е супер много. Аз като бях на нейно участие пя два пъти "Защо повярва" и "Луда по тебе" и още 5 - 6 песни.

 

На Деси Слава и Глория участията минават понякога час и половина и има някои песни на плейбек. Стигат от 40% на плейбек до 10%, останалото е на живо, което за два часа си е прити дисънт. Не виждам къде е драмата в случая. Освен това и двете пеят акапелно и това един вид компенсира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Десислава последните участия са зле - явно в дискотеката не намира за необходимо да се престарава, а и гласът й звучи пресипнал, пее много кючеци и се лигави.

Глория не отбива номер - има си някои песни плейбек и зависи дали ги пее, но са две-три в програмата, на които си почива може би.

Тъпо е да се сравняват участията на Глория с участията на Десислава и да се приравняват. Били ли сте на участие на Глория в пианобар???

Глория има вина за едно - че си мъкне балерини, вместо да си вземе един-двама музиканти да й направят готино шоу, каквото на онова й участие в БИАД с тромпета.

 

Много е важно как и какво пееш, не колко. Това е все едно да кажеш, че някой, който пише много, непременно е качествено и съдържателно. Камелия може и сто часа да пее на живо, но не гали ухото. Прави купон и вдига хората. Има магнетизъм, закачлива е, но не отиват да я СЛУШАТ специално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия може и сто часа да пее на живо, но не гали ухото. Прави купон и вдига хората. Има магнетизъм, закачлива е, но не отиват да я СЛУШАТ специално.

 

Точно,става за шоу гърла или за цирка,но не и за ПЕВИЦА!Не може никога да ме трогне нейния ужасен глас и грачене!

Абе Гарга :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако гласът на Деса влезе във форма и я пришпорват да направи концерт, ще се получи нещо добро, защото ще смеси стиловете.

На концерт хората не идват пияни или за да се напият, а за да те слушат, и трябва да си имаш и твой репертоар, и да им предложиш и нещо народно примерно.

Камелия - Луда по тебе, Ти си, Залеза, Защо повярвах, Огън момиче, Къде си ти, Искаш да се върна, Истински мъж, Стрелките спират, Няма шега.

След това какво ще пее - Разбери ме, мили и Забранена зона ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...