Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Край :D

 

Ма тя Камелия има повече участия от 80% от Пайнерките .

А като беше в Пайнер не падаше под 15 участия ...

 

Падаше, падаше, ама в накрая на договора, когато нейните ги даваха на такива като Деса, с уговорката, че била болна. През юни 2014 примерно имаше само 6, които бяха договорени преди половин година и нямаше как да я прецакат, но нито едно ново не и дадоха от Пайнер. Е, 10 дни бе на море, ама па нито едно случайно и само тези с подписани договори за година напред нещо не само смърдеше, но и други неща се виждаха още тогава. А бяха в процес на преговори. Страшна мотивация имаха да и покажат, че без тях не може. Ама нещо 2 години по-късно, друго виждаме. И то без ведомствените "Планети"....

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

То е ясно, че Деса е намесена... :whistling: В крайна сметка не виждам за какво въобще спорим, не е като едната да има 13 участия, а другата 2. Осъзнавате, че високата заетост от такъв тип е нещо брилянтно за артист от старата генерация, независимо дали има актуални песни или не? Деса със сигурност не иска повече от 15, това й е таванът откакто е в Пайнер. То оставаше и повече да има, та гласът съвсем да замине... :1000 (29):

Там невинаги постват всичките- ето, че и за Деси, и за Камелия е имало пропуски. Най-достоверно е в официалните страници, макар че разни извънредни участия като онова на Деси в Мегами не знам дали се споменават там.

Даам екстра е, може да го кача по някое време... а може и да не си губя времето да убеждавам накои потребители в отдавна ясни неща. :D

 

Е не човек не просто стигна дъното, а изкопа две-три нови вече. Начи ако коментара е (хаплив) за Кама и намесим Деса е заяждане, ако е обратното - то си се разбирало как ставало въпрос и за Фатмето. За пореден път прекаляваш с фурнаджийството, честно.

 

А Слафчо да не разправя как Смешката с полата била тръгнала на тур из някви "фьешън" заведенийца да видим как била на диета. Първо, щото ние много добре знаем че вървежните кръчми, пък биле те веган и био, не са и по джоба, и 2ро, щом ще е показно, не е никаква диета. Да не говорим че само с постене килца не се свалят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не човек не просто стигна дъното, а изкопа две-три нови вече. Начи ако коментара е (хаплив) за Кама и намесим Деса е заяждане, ако е обратното - то си се разбирало как ставало въпрос и за Фатмето. За пореден път прекаляваш с фурнаджийството, честно.

:helpsmilie:

 

Припомняме ли си тези дни класиките на Огън момичето? :Vishenka_05:

 

 

 

Това ми беше една от любимите ми песни от Рибката, жалко че не я наложи повече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:helpsmilie:

 

Припомняме ли си тези дни класиките на Огън момичето? :Vishenka_05:

 

 

 

Това ми беше една от любимите ми песни от Рибката, жалко че не я наложи повече...

Ама какви песни се правеха едно време , уникална е тая песен .

А другия месец кака ви Камс отново ще напомни за себе си .... :Р

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какви песни се правеха едно време , уникална е тая песен .

А другия месец кака ви Камс отново ще напомни за себе си .... :Р

Хайде да пуска вече, че голямо чакане настана пак... Дано отново да се завърне онази иновативна и винаги рискуваща Камелия, която познаваме... Макар че този възглед 'Защо да си хвърлям парите на вятъра като нямам телевизия и голям Ютуб канал' ни е до болка познат от Десислава, така че вече не знам дали да очаквам нещо голямо и от Камелия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

хаха гарга бая ви лъжи-все другия месец ще напомни за себе си.то така мина една година.

Тоя пък наистина да напомни,че от последните и проекти никой не си спомни за баба ви Камс

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното, за един изпълнител е, да е там където е бизнеса - в големите клубове. Другото е лягане с 200 килограмови свине и духане на 63 годишни продуценти-пенсионери, за да имат чалгарките кариери. Иначе, ето така се прави, цък, цък, цък..... и злобарчетата се пръскат от мъка.... :1000 (19):

 

8809994M.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста непрофесионално е според мен имейла за участия и други запитвания да бъде sahka_angelvcheto@abv.bg

Някак си ми е едно такова несериозно. Толкова ли е трудно въпросната Сашка да си синхронизира пощата с друг, по-представителен имейл, аналогичен на продуцентската компания на Камчето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста непрофесионално е според мен имейла за участия и други запитвания да бъде sahka_angelvcheto@abv.bg

Някак си ми е едно такова несериозно. Толкова ли е трудно въпросната Сашка да си синхронизира пощата с друг, по-представителен имейл, аналогичен на продуцентската компания на Камчето.

 

Монтански акъл, какво очакваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участия на Деси Слава за месец юли:

01.07 – Стара Загора, клуб Secrets

02.07 – Пловдив, клуб Хибрид

06.07 – Русе, Планета Пайнер клуб

07.07 – Варна, Час Пик

09.07 – Слънчев бряг, Планета Пайнер клуб

14.07 – Пловдив, клуб Secrets

15.07 – София, Мегами клуб, хотел Маринела

16.07 – София, Планета Пайнер клуб

19.07 – София, Котън клуб

21.07 – Бургас, Плаза

22.07 – Пазарджик, Планета Пайнер клуб

26.07 – Слънчев бряг, нощен клуб Вижън

27.07 – Созопол, фолк клуб Бикини

29.07 – София, клуб Ревю

30.07 – Момчилград, празник

 

 

е как ви се струва ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участия на Деси Слава за месец юли:

01.07 – Стара Загора, клуб Secrets

02.07 – Пловдив, клуб Хибрид

06.07 – Русе, Планета Пайнер клуб

07.07 – Варна, Час Пик

09.07 – Слънчев бряг, Планета Пайнер клуб

14.07 – Пловдив, клуб Secrets

15.07 – София, Мегами клуб, хотел Маринела

16.07 – София, Планета Пайнер клуб

19.07 – София, Котън клуб

21.07 – Бургас, Плаза

22.07 – Пазарджик, Планета Пайнер клуб

26.07 – Слънчев бряг, нощен клуб Вижън

27.07 – Созопол, фолк клуб Бикини

29.07 – София, клуб Ревю

30.07 – Момчилград, празник

е как ви се струва ;)

 

Супер е. Така ще е и Август. Традиционно лятото е силно. Сега да видим и Камастра как ще е, за да сравним.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е. Така ще е и Август. Традиционно лятото е силно. Сега да видим и Камастра как ще е, за да сравним.

За ДесиСлава не е традиционно. Последните 2 години максимума и е 10-12 участия с допълнително взетите.

 

Всъщност участията зависят не само от актуалния ти хит , а и от енерцията, която имаш.

 

Това са моите наблюдения, защото едва последните 2-3 месеца ДесиСлава доближава и стига висока бройка участия.Яница , въпреки популярността си последнтие 2 години, все още едва крета като участия, а една Джена, която като сигнли е по-слаба и от двете последните 2 години, все още си е в топ 3 по участия заради хитовата и поредица Да те прежаля - Спри да ми досаждаш (2011-2015)

 

 

Иначе много се радвам, че и двете страни се отдръпнаха от тази тема. Отдавна не публикуваме аргументи, а въртиме празни приказки и безпочвени обиди и към тях и към нас.

Да за живи и здрави, да имат работа според техните нужди, но да спрем да пренасяме тази безсмислена война по форума и извън него. Браво и на двете страни :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно, трънци. 1/3 от участията са на половин хонорар. Което си я връща на реалното място, 6та глуха.

 

Също е и много показателно, че всичките съботи, вместо да пее по големите и оборотни клубове, тя ще разнася микрофон из чичо Митковите кръчми на споменатия половин хонорар.

 

Също така, нека не пропуснем да видим как мега вървежната и хитова певица Фатмишка месец юли, в разгара на сезона, има всичко на всичко 3 участия из морските кръчмотеки.

 

Засега мисля да стопирам, мисля положението е очеизбождащо.

 

Междудругото е намирам за похвално, че в Момчилград са си викнали певица от техния етнос :):):):):):):):):) Явно старанието по фигурата дават резултати, щом е предпочетена пред по-вървежните си колежки-туркини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно, трънци. 1/3 от участията са на половин хонорар. Което си я връща на реалното място, 6та глуха.

 

Също е и много показателно, че всичките съботи, вместо да пее по големите и оборотни клубове, тя ще разнася микрофон из чичо Митковите кръчми на споменатия половин хонорар.

 

Също така, нека не пропуснем да видим как мега вървежната и хитова певица Фатмишка месец юли, в разгара на сезона, има всичко на всичко 3 участия из морските кръчмотеки.

 

Засега мисля да стопирам, мисля положението е очеизбождащо.

 

Междудругото е намирам за похвално, че в Момчилград са си викнали певица от техния етнос :):):):):):):):):) Явно старанието по фигурата дават резултати, щом е предпочетена пред по-вървежните си колежки-туркини.

 

 

Това включване чакахме, за да видят нормалните Десови и Камови от къде тръгва всичко. Една семдица злобя от вас с БАН и дай сега да омаловажиш очевидния прогрес от към бройка. Ако иска и без хронорар ще пее. Стига сте им брояли вече парите. Никой не ви е виновен, че не печелите никакви и броите чуждуте...

 

 

Дори и Фокси се въздържаше... Но Фоксовица не може...

 

 

Дано вечерта ти е по прекрасна. Туркиня, българка или друга. Никой освен теб н се вълнува и впечатлява от това.

 

Една Валя Балканска е с турски произход, но е прославила БЪлгария, а не Турция. Така че жалко за българките, ако няма ни една по талантлива от къдъната...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че ви прекъсвам и без това отдавна изчерпаната дискусия, но бихте ли ми казали от къде точно тръгна това с "Фатме"-то и че Десислава е туркиня? Фокси ми е ясен, но да знае, че още чакаме доказателства от регистрите. Всеки може да обвинява на голо и анонимно.

И дори да е така - какво от това? Явно нямам достатъчно сиво вещество да разбера що за злоба таят някои хора към евентуалния произход на други. И то зрели хора. От 10 г. четем едно и също тук. Дискусията може да се насочи много по-градивно, но явно темата е създадена, за да си чешат една шепа хора крастата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една Валя Балканска никога не е крила турския си произход. И една Валя Балканска е известна с музикалните си изпълнения и постижения, а не с креватни изпълнения с извратени младежи на половината от годините и. И не е почнала кариера от скута на съмнителен инженер, 3 пъти по възрастен от нея.

 

И да, намирам за редно да се посочат очевидните тенденции в заетостта на Фатмето, които не отиват на певица, набедена за каквото там я набеждавате - вървежна, с хит и прочее.

 

Иначе нека пее и за без пари - то не че сега не го прави - но защо да го броим като участие? - не че и сега не го правите, де.

 

Даже както е тръгнала, може да почва да изкарва пари и като не пее - аз лично бих и бутнал някой кинт, вместо да се хаби върху плейбека/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другата инсинуация - че Десислава е спала с Пайнера, също не е вярна. Мислите ли въобще, преди да хвърляте обвинения, и въобще кой нормален говори без доказателства? Бахти, майна - Камелия и майка й спали със Статев. Деса - с Пайнера. Да ви имам дискусията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъдето са тръгнали и инсинуациите за Камелия. А липсата на доказателства не пречи на Фатмесови да си служат с тях. Затова с тяхните камъни по тяхната глава.

По принцип и от двете страни ми изглеждате интелигентни хора и това подаване на топката нещо не ви отива.

Отдавна чакам дискусията да се поведе към творчеството им, а то сумати страници за едното нищо.

 

Ровя за клипове на Камелия и установявам, че са изтрити много от тях. Не биваше дотам да се стига.

На Пайнер никога няма да им разбера тая монополна и отмъстителна тактика. И защо Кама не си ги качи в канала? Не държи правата ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип и от двете страни ми изглеждате интелигентни хора и това подаване на топката нещо не ви отива.

Отдавна чакам дискусията да се поведе към творчеството им, а то сумати страници за едното нищо.

 

Ровя за клипове на Камелия и установявам, че са изтрити много от тях. Не биваше дотам да се стига.

На Пайнер никога няма да им разбера тая монополна и отмъстителна тактика. И защо Кама не си ги качи в канала? Не държи правата ли?

 

По принцип може, ама ще има да чакаш. Камелия понастоящем не твори, а Фатмесището не е интересна на никой, освен фанатиците и като тв героя, трибуквието и бедрума, дето само търсят кой да им обърне внимание и за целта мелят глупости за Камелия нонстоп. И понеже отдавна са показали как с тях нещо приличащо на нормална дискусия не може да се води, сме на настоящото положение.

 

Пайнер, и по-конкретно Митьо, също отдавна са показали, че са идиоти и нормално да изтрият клиповете на Камчия, така че за пореден път не виждам защо има изненадани от действията им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мани я лелката.Деса и е черна от момента ,в който влезе в топ 5.Нека си лае...кервана върви и Деса е актуална в пъти от гаргафона

ОК, Деса е по-популярна... по-хитова... по-интересна... Но на каква цена обаче?! По какъв начин постигна настоящето си "цветущо" положение?! Като клекна на Пайнера, пречупи си егото и се върна там, където бе напуснала преди десетилетие и кусур. Защо?! Защото се е провалила... А нима любовните и драми с плиткоумни спортистчета не урониха също престижа й на голяма звезда... И постоянно да повтаря едни и същи грешки, да влиза в медийното полезрение като някаква несериозна майка, разгонена самотница, станала за посмешище на нацията. От както се върна в Пайнер има баш две по-открояващи се песни, които може дори и претенциозно да се набедят за стойностни и хитови - "В твоите очи" и "В друг живот". Толкоз. Още с дуета Пайнера й показа що за клечащо посмешище е, все едно Анелия и Емилия или Емилия и Преслава някога ще направят дуети. Абсурдност е!

 

Колкото до Камелия, да, в девета глуха е, пропаднала, забавена и т.н. Но сама си го причини, може би се е страхувала от този развой на събитията, може би не е била подготвена или пък умишлено се е отдала на такъв тип работа. Важното е, че освен забавлява пияните студенти всяка вечер, приписва си успеха на бенда като свой, прави смешни клипчета и тъпи песни, най-важното е, че Камелия за разлика от Деси Слава и Глория, няма какво да губи, и не клекна пред условията и претенциите на шефа си. Не е преглътнала егото, нито си е смачкала самочувствието, нито пък е забравила скандалите и разочарованията си от съвместната им работа с г-н Продуцента... Както се казва, по-добре сам, отколкото зле придружен, та и нейната работа е такава. Нека не забравяме, че Камелия не е първа младост, и през годините бая помия се е ляла по нейн адрес, доста неща е преживяла... Гледа си мъжа и родителите, прави си чат-пат някакви песни, колкото да поддържа някакъв имидж, има си достатъчно участия, без да се пъне и да става за смях на държавата. Не е тръгнала да доказва на когото и да е каквото и да било. Тя е мъжко момиче, стиска зъби и продължава напред... така, както сметне за добре.

 

Не виждам кому е нужно да съпоставяме несъпоставими неща...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...