Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

хаха После кой пеел на празни маси....

Май и участията и вече не са и сила.Залеза ,ама не вярвате

 

Ако визираш Кама, за пеене пред празни маси, освен тази, така грижливо и целенасочено подбрана от Тодоров с ясна цел снимка от Благоевград, има още 99 такива. :ad: По някое време следобед, може да си поговорим пак, за същата дискотека и за посещаемостта. Няма никакъв проблем. Но да не взема, да се разровя как са другите чалгарки на места, които не са близо до морето в момента, когато е отпускарски сезон, и когато сесиите в университетите вече привършват, а? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не знаех че плюскането на Фатмето у тях си вече и го броите за участие, ама е хубаво човек да се образова.

Джесито вече плюска само в Green Line Restaurant. На 15 минутки от нас е. Ще започна и аз там да се храня, че е топ-а на СФ в момента за здравословно хранене.

 

На ти живи изпълнение от март да си ги слушаш тези 3 почивни дни, в които те почерпи Хрисито - хем чалга, хем световен евъргрийнм хем фолклор, че и бонус пеене върху плейбек. Това е равно на 100% на живо.

 

 

 

И разбери, че не Деса, а сама си си виновна, че мъжо ти от Видин от сутринта е на клавиатурата и не ти обръща внимание. Кой ви гледа децата се чудя с този ваш денонощен стрийминг в рамания

 

А ти шизофреник ли си ? Или искаш да ти намеря постове от преди година , където лижеш гъза на Камелия и и се възхищаваш на участията и концетите , не ме карай да ти го търся щото ще ги намеря и много ще се смееш сам на себе си

 

Хахахс нали Деса не пееше хитове на колежки ? Къде е Слави сега ? Че и баш на Галена ще пее , нали уж има хитове ? Цялото и завръщане го направи Галена , първо дует , после си изкарва участията с нейни песни . Цял живот трябва да и целува краката !

 

 

Сашо, като ти чета постовете - и виждам моите от преди 1-2 месеца, но насочени към други певици и потребители. Толкова ли ти липсва индивидуалност. Да ти препоръчам четиво, че ми писна да си чета лафовете в постовете ти. И ти специално не говори за вадене на стари постове, за да не вадя твоите. За 10 години поне 100 пъти си писал, че именно безвратата ти е втората любимка след щършимола.

 

ДесиСлава е благодарен човек. С този жест показва уважение към приятелката и колежката си Галена. Така като всички в жанра пеят нейни песни и и демонстрират такова. Деси не е забравила, че Галена и е помогнала с В твоите очи. Феновете няма за какво да сме и благодарни. За това, че подкара Деса на алкохол и пушене ли. Чака е съдбата на Преслава и Джордан. И те така се довериха на приятелските намерения на Галена и Азис и все още не могат да си оправят пороците....

 

Факт е, че Деси Слава пее на половината на това, което сме свикнали, но нито един музикант не би го квалифицирал като фалшиво.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джесито вече плюска само в Green Line Restaurant. На 15 минутки от нас е. Ще започна и аз там да се храня, че е топ-а на СФ в момента за здравословно хранене.

 

На ти живи изпълнение от март да си ги слушаш тези 3 почивни дни, в които те почерпи Хрисито - хем чалга, хем световен евъргрийнм хем фолклор, че и бонус пеене върху плейбек. Това е равно на 100% на живо.

 

И разбери, че не Деса, а сама си си виновна, че мъжо ти от Видин от сутринта е на клавиатурата и не ти обръща внимание. Кой ви гледа децата се чудя с този ваш денонощен стрийминг в рамания

Сашо, като ти чета постовете - и виждам моите от преди 1-2 месеца, но насочени към други певици и потребители. Толкова ли ти липсва индивидуалност. Да ти препоръчам четиво, че ми писна да си чета лафовете в постовете ти. И ти специално не говори за вадене на стари постове, за да не вадя твоите. За 10 години поне 100 пъти си писал, че именно безвратата ти е втората любимка след щършимола.

 

ДесиСлава е благодарен човек. С този жест показва уважение към приятелката и колежката си Галена. Така като всички в жанра пеят нейни песни и и демонстрират такова. Деси не е забравила, че Галена и е помогнала с В твоите очи. Феновете няма за какво да сме и благодарни. За това, че подкара Деса на алкохол и пушене ли. Чака е съдбата на Преслава и Джордан. И те така се довериха на приятелските намерения на Галена и Азис и все още не могат да си оправят пороците....

 

Факт е, че Деси Слава пее на половината на това, което сме свикнали, но нито един музикант не би го квалифицирал като фалшиво.

Е

Леле леле , ма сега ли разбра че си ми идол ? Е нямам твоя изkаз , ма позволи да вемам пример от теб в начина ми на изказ . Нали си дъ бест ;)

 

Да , истината е че винаги Деса ме е кефила . Дори съм се запознавал с нея . Но от връщането и в Пайнер , не се диша . И то не само заради феновете тук, а и заради безпардонното и лицемерно поведение , което демонстрира .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е

Леле леле , ма сега ли разбра че си ми идол ? Е нямам твоя изkаз , ма позволи да вемам пример от теб в начина ми на изказ . Нали си дъ бест ;)

 

Да , истината е че винаги Деса ме е кефила . Дори съм се запознавал с нея . Но от връщането и в Пайнер , не се диша . И то не само заради феновете тук, а и заради безпардонното и лицемерно поведение , което демонстрира .

Много добре знаеш, че държанието на феновете тук е провокирано не само от актуалността на Десислава, а и от поведението на други едни нетърпими фенове. Не Деса ви е виновна, че не можете да приемете, че откакто се върна в Пайнер тя чисто и просто си е над Камелия. И това го казвам без грам заяждане, а като очевиден факт- Десислава е над Камелия.

 

И ще ни обясниш ли с какво Десислава е 'безпардонна и лицемерна'? :dontknow: Може би с това, че през годините не си позволи да плюе Митака, защото знаеше, че някой ден може да реши да се върне, както и направи? Или с това че си стана приятелка с Галена, но покрай измишльотините на Фокса вие продължавате да си мислите, че всичко е театър с цел вдигане на позициите на едната? Конкретно за второто мога да те уверя, че те наистина са приятелки и не ходят навсякъде заедно заради някакви изгоди на едната от другата- имам лични примери за това, или по-скоро примери от мои познати.

Та, с какво толкова се промени Десислава в Пайнер, освен че стана доста по-активна и успешна, което е нормално да издразни някои де? Задавам ти този въпрос по съвсем нормален начин, интересно ми е да ми обясниш какво толкова я различава с онази Десислава, която уж си харесвал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И разбери, че не Деса, а сама си си виновна, че мъжо ти от Видин от сутринта е на клавиатурата и не ти обръща внимание. Кой ви гледа децата се чудя с този ваш денонощен стрийминг в рамания

 

Ма това е мъж, бе. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефи фешън , това че си запознат само с тея песни на Кама , не значи че няма такива които може да изпее за концерт . Глория да не пее всичко , което е издала ? От 2006 насам Камелия може да изпее всичко , което е пуснала . Нима Черна кръв , Някой ден , Оставяш петна , Изпий ме цялата , Манастир , Никотин и Фалшива кожа , не стават за концерт ?

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Кама има песни за концерт, но явно такъв няма да направи.

Все пак Деса има много по-богат и разнообразен репертоар и песни, които може да представи само на такава сцена. Крайно време е обаче да спре с цигарите, че си е развалила гласа и да не рецитира на старите си песни, а да ги пее. Разликата обаче идва и от годините, а и от обработката на гласа й едно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е

Леле леле , ма сега ли разбра че си ми идол ? Е нямам твоя изkаз , ма позволи да вемам пример от теб в начина ми на изказ . Нали си дъ бест ;)

 

Да , истината е че винаги Деса ме е кефила . Дори съм се запознавал с нея . Но от връщането и в Пайнер , не се диша . И то не само заради феновете тук, а и заради безпардонното и лицемерно поведение , което демонстрира .

 

 

Сашо, не мисля, че точно аз съм ти идол. Една генерация сме. Малко повече уважение е редно да имаме - взаимно. Конфликта Кама - Деса е изкуствено създаден и подклаждан от потребителите на този форум. И аз пиша за Кама всякви неща, колкото да не заспа. Извън форума , не изпитвам лоши чувства към нея, както и ти към Деса. Това за лицемерието ти го е набил Фокси. Деса е тактична, но не и лицемерна. Показва мнение, но се старае да не засяга индивидуално колегите, защото следва философията, че за всички има място под слънцето, а и всеки е редно да си гледа в неговата паница. Интересно ми е в кое си видял чак такова лицемерие, защото при Кама реално се вижда повече такъв момент - преслава, азис, оцко, андреа.

 

Аз съм сигурен, че всички пишещи в тази тема бихме могли да решим ситуацията и да се извисим над нея, но един потребител ще ни върне до 1-2 там, до където бяхме стигнали. Десови можем да спрем с тази гнусотия. Камелотите също, но Фокси не може да се спре. И ако ние си чешем езиците само тук, но не хейтим из тубата, сигнала и ФБ, то този индивид пренася настроенията тук из жълти страници, сигнал и т.н. Неговата омраза е истинска и реална. Нашия хейт е плод на чичо ти.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОК, видно "десовите" вдигнаха бял байряк и искат примирие. Само не разбрах, защо ви трябваше почти 2 години да се напъвате, като знаехте крайният резултат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОК, видно "десовите" вдигнаха бял байряк и искат примирие. Само не разбрах, защо ви трябваше почти 2 години да се напъвате, като знаехте крайният резултат?

на нас 2, на теб от 2002 :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джесито вече плюска само в Green Line Restaurant. На 15 минутки от нас е. Ще започна и аз там да се храня, че е топ-а на СФ в момента за здравословно хранене.

 

По-добре не започвай. Няма ефект, като я гледам Деса от вчера. Май здравословното хранене в.... Green Line Restaurant, не е толкова здравословно. :whistling:

 

ПЪРВО В ПИК! Деси Слава със зверски моден гаф! Скочи в ботуши на 40-градусова жега (СНИМКИ)

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОК, видно "десовите" вдигнаха бял байряк и искат примирие. Само не разбрах, защо ви трябваше почти 2 години да се напъвате, като знаехте крайният резултат?

А, мииииии, бъркаш сА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участия за месец Юни:

 

Фатмагюл: 11

Гарга: 12

 

Интересно как Фатмагюл с два актуални хита и един фийчъринг от началото на годината има по-малко изяви от Гаргамела, която няма хит от 6 години. ПАРАДОКСЪТ, наречен Камелия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участия за месец Юни:

 

Фатмагюл: 11

Гарга: 12

 

Интересно как Фатмагюл с два актуални хита и един фийчъринг от началото на годината има по-малко изяви от Гаргамела, която няма хит от 6 години. ПАРАДОКСЪТ, наречен Камелия...

И на Деси официалните са 12, а също така беше привикана да замести Цветелина Янева в Мегами в началото на месеца- значи 13.

 

Вчера в Биад беше много яко на Деска. Няколко песни изцяло на живо, няколко на които ми беше трудно да различа дали са на живо или припява върху плейбека, няколко изцяло на плейбек... Но най-важното- хората много се забавляваха, голям купон беше със стари и нови хитове. Клубът не беше препълнен, но си имаше доста хора, особено около сцената с ди джея. Външния вид беше ОК, но пак си беше сложила рокля, която малко подчертава... някои части. :D Цялостният стайлинг обаче беше як, струва ми се че се опитва да си наложи някакъв стил с този тип рокли, комбинирани с някакво горнище.

Като цяло съм много доволен, отдавна не бях ходил на нейно участие и се зарадвах да се уверя, че не е станала чак толкова зле, колкото някои го изкарвате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Деси официалните са 12, а също така беше привикана да замести Цветелина Янева в Мегами в началото на месеца- значи 13.

 

Вчера в Биад беше много яко на Деска. Няколко песни изцяло на живо, няколко на които ми беше трудно да различа дали са на живо или припява върху плейбека, няколко изцяло на плейбек... Но най-важното- хората много се забавляваха, голям купон беше със стари и нови хитове. Клубът не беше препълнен, но си имаше доста хора, особено около сцената с ди джея. Външния вид беше ОК, но пак си беше сложила рокля, която малко подчертава... някои части. :D Цялостният стайлинг обаче беше як, струва ми се че се опитва да си наложи някакъв стил с този тип рокли, комбинирани с някакво горнище.

Като цяло съм много доволен, отдавна не бях ходил на нейно участие и се зарадвах да се уверя, че не е станала чак толкова зле, колкото някои го изкарвате.

Снощи пък на "В твоите очи" се избухна повече отколкото на много от хитовете на Галена. Галка даже се опитваше да имитира и Деса в изпяването, а "Кой" още е мегахит.

Деса пя ли дуета?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи пък на "В твоите очи" се избухна повече отколкото на много от хитовете на Галена. Галка даже се опитваше да имитира и Деса в изпяването, а "Кой" още е мегахит.

Деса пя ли дуета?

Да, пя го, и дори аз се изненадах колко добре се прие. Тук ни набиват, че песента била еднодневка, но истината е съвсем друга... :whistling: Галена и Десислава имат един от малкото по-нови хитове, които вече са останали във времето.

Между другото, живите изпълнения на Деси бяха доста по-добри от онези, по които се хейтеше напоследък. Но моите препоръки към нея за спирането на цигарите и почивката от участия си остават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участия за месец Юни:

 

Фатмагюл: 11

Гарга: 12

 

Интересно как Фатмагюл с два актуални хита и един фийчъринг от началото на годината има по-малко изяви от Гаргамела, която няма хит от 6 години. ПАРАДОКСЪТ, наречен Камелия...

Край :D

 

Ма тя Камелия има повече участия от 80% от Пайнерките .

А като беше в Пайнер не падаше под 15 участия ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Край :D

 

Ма тя Камелия има повече участия от 80% от Пайнерките .

А като беше в Пайнер не падаше под 15 участия ...

Деси Слава - 13

Камелия - 12

;)

 

Иначе едно голямо БРАВО на Камелия, че нацели формулата как и през 2016 да има толкова много такива изяви покрай старите си хитове. Всички знаем, че хората си я харесват и искат с "Луда по тебе", "Защо повярвах", "Огън момиче" и т.н... Няма нужда въобще да замесваме Деса в уравнението, за да й го признаем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава - 13

Камелия - 12

;)

 

Иначе едно голямо БРАВО на Камелия, че нацели формулата как и през 2016 да има толкова много такива изяви покрай старите си хитове. Всички знаем, че хората си я харесват и искат с "Луда по тебе", "Защо повярвах", "Огън момиче" и т.н... Няма нужда въобще да замесваме Деса в уравнението, за да й го признаем.

Някъде да видя да замесвам Деса ????? Казвам това , че е по-търсена от 80% от Пайнерките . И че без да се бута с дуети и да бълва има участия за да е в топ-а . Това е истинска звезда :)

Сега ги броях на Камелия ...и тя е с 13 .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ги броях от форума на Сигнал. Там нали уж се води са достоверно!?

 

И 12 да са, и 13, си личи коя е по-успешната и търсена - Камелия не е имала хит от "Изпий ме цялата" (2010), Деса уж има хитове, а не може да я бие по участия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, пя го, и дори аз се изненадах колко добре се прие. Тук ни набиват, че песента била еднодневка, но истината е съвсем друга... :whistling: Галена и Десислава имат един от малкото по-нови хитове, които вече са останали във времето.

Между другото, живите изпълнения на Деси бяха доста по-добри от онези, по които се хейтеше напоследък. Но моите препоръки към нея за спирането на цигарите и почивката от участия си остават.

Като не се лигави и рецитира си пее мн добре, на "Мъжете всичко искат" си звучи почти като оригинала, радвам се, че не е пробутала ремикса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде да видя да замесвам Деса ????? Казвам това , че е по-търсена от 80% от Пайнерките . И че без да се бута с дуети и да бълва има участия за да е в топ-а . Това е истинска звезда :)

Сега ги броях на Камелия ...и тя е с 13 .

То е ясно, че Деса е намесена... :whistling: В крайна сметка не виждам за какво въобще спорим, не е като едната да има 13 участия, а другата 2. Осъзнавате, че високата заетост от такъв тип е нещо брилянтно за артист от старата генерация, независимо дали има актуални песни или не? Деса със сигурност не иска повече от 15, това й е таванът откакто е в Пайнер. То оставаше и повече да има, та гласът съвсем да замине... :1000 (29):

 

Аз ги броях от форума на Сигнал. Там нали уж се води са достоверно!?

Там невинаги постват всичките- ето, че и за Деси, и за Камелия е имало пропуски. Най-достоверно е в официалните страници, макар че разни извънредни участия като онова на Деси в Мегами не знам дали се споменават там.

 

Като не се лигави и рецитира си пее мн добре, на "Мъжете всичко искат" си звучи почти като оригинала, радвам се, че не е пробутала ремикса.

Даам екстра е, може да го кача по някое време... а може и да не си губя времето да убеждавам накои потребители в отдавна ясни неща. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...