Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Защо да се затваря темата? :3fdb8960598fa63e: А, да, че Деса е по-харесвана от Кама... само дето Фокс не може да го преживее факта, че Кама за година потъпа в миша дупка, а Деса, че е в топа. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Като се преброят постовете и Деса олеква на половина! Само вие сте толкова психота да си правите по няколко профила за да гласувате в някакви си форумски класации!? :3fdb8960598fa63e: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Кама беше напред с гласуването, Фокси нямаше да иска да се затваря темата, но след като видя, че за втори път Деса е по - харесвана и обичана.. той пощуря и не може да преживее, че Кама е в девета глуха, а Деса е в топа, но колелото се върти..Деса изкара баладичен хит, има си дуети, гледаме я по телевизията, а Кама тъне в една дупка и то завинаги.. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Кама беше напред с гласуването, Фокси нямаше да иска да се затваря темата, но след като видя, че за втори път Деса е по - харесвана и обичана.. той пощуря и не може да преживее, че Кама е в девета глуха, а Деса е в топа, но колелото се върти..Деса изкара баладичен хит, има си дуети, гледаме я по телевизията, а Кама тъне в една дупка и то завинаги.. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря, че го отрази, но е факт! :Vishenka_05: Спомням си, Фокс как говореше, че Кама след като напусне Пайнер ще прави албум, концерт и книга..а след година и половина - две ще станат не виждаме нищо.. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря, че го отрази, но е факт! :Vishenka_05: Спомням си, Фокс как говореше, че Кама след като напусне Пайнер ще прави албум, концерт и книга..а след година и половина - две ще станат не виждаме нищо.. :3fdb8960598fa63e:

 

Тя и песен щеше да пуска през април или май, ама май свърши :1000 (29): Ти за албуми и концерти говориш. Плюс това, за да има концерт, трябва да не ходи по участия половин година, поне в София. А и честно казано... не може да пее, какво ще покаже на един такъв концерт? 2-3 песни по гол гръб, 2-3 с дистанционно, 2-3 дибидюс с Цветин, като на нудистки плаж. ... :mf_surrender: Не мога да си представя да напълни никоя зала... единствено зала 3 на НДК, ако с автобуси екскортира всичкото Чипровци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добрите работи стават бавно! Концерт като реши да направи, ще е на доста високо ниво! Гордейте се със избълваната продукция помии, бълвочи и бози от Деса за една година - за по месец - два популярни песнички и после в тоалетната, където им е мястото! Жал ми е за нея, кой знае как се срамувате вътрешно... Колкото до баладата - изключително непопулярна в сравнение с "Обичай ме" и "Болка в минути!!! То не беше реклама, не беше чудо; дори Преса и Янева не са ги бутали толкова и пак няма успех при Деситоо! Нормално като нямаш харизма и магнетизъм, няма как да ти върви... :cry2: :crybaby: :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата не е за затваряне, много по-добре тук да се развива по-голямата част от скандалите, отколкото в Скандалите... :1000 (29): И на мен ми идва в повече, когато досаждаме на хората там и накрая главно Десовите излизаме виновни.

 

Колкото до баладата - изключително непопулярна в сравнение с "Обичай ме" и "Болка в минути!!!

 

Като ще посочваш коя песен била по-силна от Десовата, може би не трябва да посочваш песен, която стана толкова силна именно заради Десислава... :1000 (29):

Правите много неправилно сравнение на "В друг живот" с другите две изявени балади в последните 1-2 години. "Обичай ме" и "Болка в минути" са поп-фолк балади, а актуалната на Десислава си е отвсякъде поп, с изключение на припева. Човек много по-добре може да си представи как първите две прогърмяват в дискотека насред кючеците, отколкото третата, с бавният и мелодичен глас на изпълнителката. Иначе навсякъде другаде, освен клубовете, баладата на Десислава си е сред ТОП песните. Пък и в клубовете я пускат понякога, както чух, макар че наистина ми е трудно да си представя как една толкова по-различна песен би се вписала в онези толкова дива атмосфера.

 

Иначе Камелия май сама каза, че се отказала да издава албума, защото нямало смисъл... :helpsmilie: Ето тази логика при чалгаджийките въобще не ми харесва от години насам, и Деса донякъде я има и затова толкова време не пуска нищо, да се надяваме че поне в края на тази ще се отчете... Трябва да се издават албуми, дори и за изпълнителя да няма кой знае каква възвръщаемост! Все едно световните звезди като си гледат продажбите, да започнат да пускат само сингли. Ами то точно така се прецаква един бизнес, когато водещите имена в него почнат да се отказват и да приказват как 'нямало смисъл'.

За концертите и двете ни лъжат (всъщност Камелия лъже чрез Фокси, защото тя самата не помня сама да е казвала, че ще прави :D), а книгата... не знам дали въобще ми се иска тя да издава такова жълто нещо, с което още повече да се отдалечи от имиджа си на певица.

 

Тези дни пускахте стари клипчета на Камелия, в които тя макар и да не пееше особено добре, мен лично ме радваше с това, че се вижда от какви стари времена на жанра е тръгнала- тогава, когато с Десислава наистина си бяха някаква конкуренция и имаше по-голям смисъл от такава тема. Но я дръжте отворена, да не дразним другите... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравявам хората, докарали до такава тотална истерия, 2-та фена снощи.. :1000 (33): Такова нещо май не бях виждал...някой хора определено не са наред с главата на 100%! А Leitqnin за пореден път се е издал, че е ник на Фокса и Кама. Но браво още веднъж, побъркали сте ги!! Само така! ;)

 

Деса мачка класация след класация..

 

ПП Паднах от смях на "триото" на Кама с Бони и Глория, няма такава бездарница, Глория толкова я съжалява...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като ще посочваш коя песен била по-силна от Десовата, може би не трябва да посочваш песен, която стана толкова силна именно заради Десислава... :1000 (29):

:roll1: :roll1: :roll1:

Те още тогава подивяха, че всеки положителен коментар за песента изтъкваше главно Деса и включването й в песента...затова измислиха, че била беквокалистка :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Те още тогава подивяха, че всеки положителен коментар за песента изтъкваше главно Деса и включването й в песента...затова измислиха, че била беквокалистка :3fdb8960598fa63e:

Голям кеф е, че и тази теория за беквокалистката замина вече... :3fdb8960598fa63e: Трябва сега да помислим какво им остана за заяждане, за да подтикнем Деска да им разбие теориите и там... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям кеф е, че и тази теория за беквокалистката замина вече... :3fdb8960598fa63e: Трябва сега да помислим какво им остана за заяждане, за да подтикнем Деска да им разбие теориите и там... :whistling:

Еее не бързай, идва лято и ще пусне нещо ала "Започваме на чисто" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

О Деса няма да остане без летен хит..Съвсем скоро ще пусне нещо..Трябва да използва силния си момент. Баладата е за имидж, а летния хит за успех.

 

ПП Защо не възроди "Мила моя, мили мой" с Руслан! Тая песен беше адски хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее не бързай, идва лято и ще пусне нещо ала "Започваме на чисто" :3fdb8960598fa63e:

Не ми припомняй... :roll1:

И да пусне пак нещо такова, успехът на "В друг живот" ще си остане, също както и този на "Нека да е тайно". Преслава и с по-малко е ставала Певица на годината... :1000 (29): Не че държа Деса задължително да се бори за тези награди с толкова малка тежест...

 

О Деса няма да остане без летен хит..Съвсем скоро ще пусне нещо..Трябва да използва силния си момент. Баладата е за имидж, а летния хит за успех.

 

ПП Защо не възроди "Мила моя, мили мой" с Руслан! Тая песен беше адски хит!

Между другото, много добра идея е да възроди някоя стара песен по нов начин, както направи с "Дотук"-"Казваш, че ме обичаш". Но не знам дали Руслан би се навил да правят нова версия на "Мила моя, мили мой"... По-скоро Деска да си направи сама ремикс на някоя песен, с която по-малките не са толкова запознати, например "Горещи страсти".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми припомняй... :roll1:

И да пусне пак нещо такова, успехът на "В друг живот" ще си остане, също както и този на "Нека да е тайно". Преслава и с по-малко е ставала Певица на годината... :1000 (29): Не че държа Деса задължително да се бори за тези награди с толкова малка тежест...

Между другото, много добра идея е да възроди някоя стара песен по нов начин, както направи с "Дотук"-"Казваш, че ме обичаш". Но не знам дали Руслан би се навил да правят нова версия на "Мила моя, мили мой"... По-скоро Деска да си направи сама ремикс на някоя песен, с която по-малките не са толкова запознати, например "Горещи страсти".

Любима е на Фокси :3fdb8960598fa63e:

Предпочитам нещо не толкоз мазно като "Думи две" например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам Десовите да си направите една тема само за Деса. :1000 (29): :1000 (29):

 

Кама никой не знае жива ли е... Деса да подготвя нещо добро за лятото, че след тая балада... вдигнато е нивото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за един специален човек :Vishenka_05:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Youtube, youtube, youtube, vbox7 КОМУНИСТ, КОМУНИСТ! :girl_cry2: :1000 (29):

 

Кама никой не знае жива ли е... Деса да подготвя нещо добро за лятото, че след тая балада... вдигнато е нивото.

:1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Безразлично ми е.

За Деси Слава имах по-добро мнение до преди 2-3 години и я харесвах, но за мен вече не е онази Деси Слава, а просто поредната лигла, която незнае къде се намира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как само се самозалъгвате и вярвате на онзи г-н Видински и как в същото време Ви се опитва да Ви промие мозъчетата, ама така е, като вярвате на жълти издания и на неговите фантазии, по тази логика и аз мога да говоря много, но без факти, както въпросният г-н го прави.. иначе като гледам, как върви анкетата съм доволен! :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...