Jump to content



Online: Деси Слава - В друг живот


Препоръчани коментари

Всички ли си пихте хапчетата, защото ми се струва, че много я хвалите тази Деси Слава? Брей, да не повярва човек! :) Радвам се, че има и конструктивна критика в коментарите, съгласен съм с повечето от тях като цяло. За 8 часа открихте 3 песни, които приличали на тази, но ще ви помоля да се разберете най-накрая на коя прилича. Колкото до това, че клипа напомнялл на ,,Боже, прости,,... Ок, колко клипа с огнена стая сте виждали? Само ,,Боже, прости,, ли? сещам се поне за пет такива на първа мисъл. Ама, айде, нека е изкопирано от Галето, няма лошо, алал да ви е. Символиката тук е друга все пак, да не забравяме!

 

В общи линий съм доволен, и то много. Винаги съм скептичен при появата на нов проект от Деси Слава, за да мога да остана приятно изненадан. Тук определено бях. И макар да знаех предварително, че в песента ще се пее ,,Мангава тут,, не очаквах, че това ще е припевът като цяло. Вярно, малко в повече идва целият припев да е Мангава тут х4, лично аз си го представях по друг начин, но се свиква. След стотното ,,Мангава, мангава тут,, си го повтаряш нон-стоп. Мисля, че и това е идеята на песента, целта на Деси като цяло, за да се забележи. Защото, повярвайте, няма как да не я слушаш 3-4 пъти, и след 5-тия да не почнеш да си припяваш ,,Мангава, мангава тут,, без повод, просто няма как. Затова и тази песен ще се забележи и ще набере скорост, 100%!

Успех на проекта! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 154
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не знам кое точно е грабващото в тоя проект, но го въртя вече за не знам кой път... И то задължително трябва да се гледа в клипа! Не го знам този режисьор? Кои други проекти е правил? Този клип е АДСКИ добър, заснемане, филтри, цветове, то просто няма една грешка за която да се хванеш...Адски въздействащи кадри..Деси Слава винаги е била много силна в песните, но клиповете и бяха слаба страна, обаче с последните избива рибата..Този определено ми е фаворит!

 

Летвата се вдигна много високо..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът добре, но песента... припев на официалния език на чалгата - цигански (и това е най-запомнящата се част и то дори не с нейния глас), френско рапиране (и то на някакъв особен акцент. Няма да се изненадам, ако е някакъв алжирец), пауза в средата на клипа от половин час, ОГРОМНА ГОРНА УСТНА НАБЛЪСКАНА С БОТОКС, филтрирана и изпъната Деса. Като цяло давам оценка 3.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го знам този режисьор? Кои други проекти е правил?

 

"Аз и ти" и "Да ти викна ли такси" :phpgrin2:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса мачка като психопатка с гледанията :helpsmilie: Явно сушата в чалгата в последно време ще повлияе добре на първоначалния интерес към проекта.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото е без забележки, наистина много високо ниво. Песента също е хубава, напомня ми на старата Десислава, която обожавам. В началото ме дразнеше циганският, но след няколко слушания се свиква.

 

До момента 147 400 :helpsmilie: Някой ще каже ли отново, че Деса не може да направи хит сама?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да!

 

 

Спрете да я натрапвате навсякъде. Нищо общо не виждам в двата клипа. Колоризациите малко се доближават. А и дъжда не е запазена марка на Галена, че като я използват други, да кажете, че я копират. :dontgetit:

Десито мачка, вие злобейте. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава с този проект заби шамар на хейтърите, колежките, скептиците. Нямам думи да опиша колко съм горд. Проект като този оправдава всичките ми години като неин фен.

Няма по голям кеф когато мнението на нейните фенове и масата съвпада. За 19 часа 150 000 гледания и 4 000 лайка. Преби ги.

 

Феновете и винаги сме знаели, че може. Повече съмнения да не съм чул относно самостоятелните и гледания, защото ГаленА и Преслава дори не правят толкова. Як шамар за всички ви.

 

Песента е яка такава и нищо не трябва да и се променя. Хит е вече точно заради мАНгАва тут мангава. А и тя си го изпя още преди 10 години. Запазена марка и е.Аз го приемам като символ за връзка между старата и новата ДесиСлава и хитър продуцентски ход за привличане на малцинствАТа. Все пак Манагава тут мангава звучи много красиво и не го свързвам с лошата част от циганите. Напротив. Всичко е в нашите глави и не говори добре какви асоциации си правите някои като го чуете...

 

 

 

 

Имаме ли нова певица на годината?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме ли нова певица на годината?

Ааааааааааааа, чакай, чакай, има време. Между септември и февруари, Пресли ще пусне 5 песни, което означава, че Деси Слава и Галка Малка пак ще са с пръст в дупИтУ! :1000 (19):

 

Радвам се, че има още един, който мисли, че ,,Мангава тут,, е хитър ход от страна на Деси Слава за популяризиране на песента. То си е точно така!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава с този проект заби шамар на хейтърите, колежките, скептиците. Нямам думи да опиша колко съм горд. Проект като този оправдава всичките ми години като неин фен.

Няма по голям кеф когато мнението на нейните фенове и масата съвпада. За 19 часа 150 000 гледания и 4 000 лайка. Преби ги.

 

Феновете и винаги сме знаели, че може. Повече съмнения да не съм чул относно самостоятелните и гледания, защото ГаленА и Преслава дори не правят толкова. Як шамар за всички ви.

 

Песента е яка такава и нищо не трябва да и се променя. Хит е вече точно заради мАНгАва тут мангава. А и тя си го изпя още преди 10 години. Запазена марка и е.Аз го приемам като символ за връзка между старата и новата ДесиСлава и хитър продуцентски ход за привличане на малцинствАТа. Все пак Манагава тут мангава звучи много красиво и не го свързвам с лошата част от циганите. Напротив. Всичко е в нашите глави и не говори добре какви асоциации си правите някои като го чуете...

Имаме ли нова певица на годината?

Следващата година, битката ще е Анелия/Деси/Теди/Яница :3fdb8960598fa63e:

 

Много ми харесва, за кой ли път я пускам вече. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента наистина ще стане хит, а вие знаете, че баладите (говоря за тези хубавите), както е "В друг живот" ще стане хит, публиката имала нужда от свеж въздух и ето, че Деса им го поднесе, а за гледанията е повече от прекрасно! Значи жената си е свършила много добре работата! :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, радвам се за гледанията, нека се оцени нещо различно. Само да не последва нова серия от балади след тая, както стана след Обичай ме, че вече няма да го издържа :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен, много съм благодарен на Десислава!

Прилича ви на други песни, защото е rnb. Няма огромно разнообразие в ритмите при тях, не е и нужно. В такива песни вокалите са най-същественото, те въздействат. Обожавам проекта.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми проекта като цяло. Като чух вчера песента, ми се стори някак постна, без момент на избухване, на кулминация, и сякаш не ми направи особено приятно впечатление. Но преди реших да й дам още един шанс, хаха и взе, че започна да ми харесва. Все още съм на мнение, че нещо й липсва, но е по-различна от останалите неща, които излизат / макар да прилича на други песни, отчасти /. Просто би трябвало Деси Слава да изпее нещо наистина с отвратителна мелодия, за да не ми хареса. Обожавам гласа й. Клипът е много хубав, въпреки, че и на него нещо му липсва, но е много добър като реализация, като идея може би не чак толкова, а Деси е много красива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е бомба! Нормално да има много гледания!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това,че локацията и огъня присъстват в "Боже, прости" не го прави копие. Замисълът е друг...вижда се че сълзите на единия разпалват огъня, а на другия пороя с който се потушава огъня и границата по между им как не се балансира. За мен текста и клипа си пасват идеално. Просто като пуснах клипа останах мегаа очарован. Страшно много ми харесва проекта, макар че циганския рецитал можеха да го намалят. Иначе евала на Деса

Link to comment
Сподели в други сайтове

От първо слушане и на мен ми се стори постна, но реших да не пиша коментар, а да изчакам да ми улегне малко. Днес не я спирам. Деса я е изпяла божествено, само френската част ми идва малко излишна и на мен. Това е песен, която ще се слуша много, вкл. и от не чак такива фенове на чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм съгласен, че циганския припев е добра идея. Разбира се, че го е направила с цел да привлече и малцинствата към звучене, което по принцип не биха си пуснали, но се съмнявам да й се получи.

 

За сметка на това си представете как на фона на прекрасния клип, великолепното изпълнение и силния текст в куплетите бяха сложили на мястото на "Мангава тут" фраза със същия край ... например "Но няма, но няма, но няма друг" (като отрицание на "В друг живот"). Щеше да се получи практически перфектна песен, елегантна смесица между бавно и умерено звучене с ар'ен'би.

 

Но не мога да не оценя иронията, че в деня на сблъсъци между хиляди цигани и българи в Раднево точно Деси Слава пуска песен с припев на цигански. :bn:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да!

 

 

Нищо общо...На "не го прави" пак го бутахте същия клип..

 

 

На мен още вчера ми хареса всичко, но мислех, че песента няма да се приеме много бързо, нито пък ще направи гледания...И изведнъж я виждам във фейса споделена от хора, 200 000 за 1 ден!! Явно хората са почнали да мислят!

Само някой да е казал нещо за чалгата...в тоя проект няма нищо чалгарско, дори това "Мангава" стои поп.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...