Jump to content


Online: Антонина - Пребиванье


Препоръчани коментари

Антонина си е Антонина! Няма друга като нея в тоя жанр просто... :1000 (29): Кефи ме песента, една такава закачлива, а за клипа както казах: "Антонина си е Антонина". :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Антонина си е Антонина! Няма друга като нея в тоя жанр просто... :1000 (29): Кефи ме песента, една такава закачлива, а за клипа както казах: "Антонина си е Антонина". :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

В стилът на Антонина - и видеото, и песента. Т.е. закачливи, готини, забавни. С нейните проекти се смееш от сърце, но и доста добре иронизира. Напоследък е голяма "мания" в поп-фолк песните и клиповете да присъства това.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакъв смисъл няма в този проект, а Антонина имаше и добри песни на времето, които си слушах.

На припева гласа й страшно много ми прилича на този на Кати. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакъв смисъл няма в този проект, а Антонина имаше и добри песни на времето, които си слушах.

На припева гласа й страшно много ми прилича на този на Кати. :helpsmilie:

 

Повярвай ми, че в подобна песен има много повече смисъл от колкото в бози като "По по полудей", просто праволинейни коне с капаци, които не могат да си отворят кръгозора за нещо различно от клишираните чалга текстове, не го разбират!

 

 

Ясно е, че песента е поредната пародия. Интересни са и проектите, забавни и мелодични. Нека има и различни в бранша!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има някакъв чар в песента. Отчитам за минус звученето, както и това, че лъха на евтиния. Съвсем друг щеше да е ефектът от песента, ако тя не звучеше като демо с опити за autotune от начинаещ тон режисьор и клип от Nokia 3310. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че иска да си се движи по нейна линия, но все пак смятам, че може да се направи нещо доста по-смислено и забавно. Не виждам смисъл да си влага парите в подобни продукти, които нито телевизиите ще изгарят от желание да въртят, нито пък някой ще се наложи като популярна песен. Ама нейна си работа. :) И песента и видеото са ми бозави.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Повярвай ми, че в подобна песен има много повече смисъл от колкото в бози като "По по полудей", просто праволинейни коне с капаци, които не могат да си отворят кръгозора за нещо различно от клишираните чалга текстове, не го разбират!

Ясно е, че песента е поредната пародия. Интересни са и проектите, забавни и мелодични. Нека има и различни в бранша!

Да, точно така е, отивам да се хвърля от някъде по този повод. :sp_ike:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително забавен и в същото време прекрасно отразяваш българската действителност проект. Определено Антонина липсваше, радвам се, че се завърна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...