Jump to content


Online: Poli Genova - If Love Was A Crime


Препоръчани коментари

Много приятно съм изненадан! Пeсента заслужава финал. Клипът е слаб и претупан обаче :/

 

Клипа го снимаха в събота и го монтираха вчера #бнт :mf_surrender:

 

Супер е песента :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, с това парче можем да стигнем много напред! Браво, това е една от най-добрите песни на Поли! Западен саунд отвсякъде!

Клипът също е добре, Поли е много сладка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малееее, хора, оставете ние какво мислим - гледайте какви коментари от чужденци, ставаме фаворит! Не мога да повярвам!

 

http://www.escforum.net/forum/showthread.p...l=1#post4885136

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да ми се избие от главата! Много добро попадение!

Хайде сега всички, дето плюеха, че Поли ще ни представя, да си върнат думите назад!

Мачкай, момиче! Предвиждам финал, ако не и победа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна е, не мога да повярвам просто. Надявам се сценографията да е нещо подобно на видеото - семпло, не кичозно като всичките ни останали участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях скептичен когато разбрах, че Поли ще ни представя на Евровизия ... но ето, песента е БОМБА! Дано тази година сме на финал, а и не само това ;)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам странното чувство, че ще спечелим с тази песен. Поли е добра вокално, песента е добра.. имаме шанс.На мен лично ми харесва много, не съм я спрял.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, с това парче можем да стигнем много напред! Браво, това е една от най-добрите песни на Поли! Западен саунд отвсякъде!

Клипът също е добре, Поли е много сладка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Още от първия път като чух песента се убедих, че ще е от най-харесваните! ;) Чета и коментарите, чужденците много я харесаха, даже някои прекалено много :D Много се надявам да стигнем финал (Дай боже да спечелим? :rolleyes:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...