Jump to content



Камелия за наградата на Преслава....


Препоръчани коментари

Обаче феновете на Деси сме нива над други групи фенове. Забелязвам, че все фенове на "ощетени" певици се изказват в тази тема и се чудя кои си вярват. кои се ебават, кои полудяват и кои просто си чешат пръстите на клавиатурата. Основните хейтъри - феновете на Кама, Гло и Ивана, които хейтват по целия жанр, защото интереса към техните е само от една малка натрупана фенска маса, а не могат да грабнат основните консуматори на модерния комерсиален фолк. Ако малко бяха следили жанра през годините нямаше да се впечатлят толкова от станалото и писаното и да са наясно, че догодина ще помним само това, че Преслава е Певица, ама не и нечии бойкоти. Така както само Десови си спомняме как на наградите на НФ и ПЛанета 2003 ревяха за Деси Слава без да е там, а други излизаха да прибират нагло статуетки.

Феновете на Галена и Джена от години се надяваха на подобна ситуация, че спокойно да си изсипят хейта.

 

Чалга порталите и клюкарниците само се възползват от мненията ви, за да създават новини. Ама и Преса и Галена ги побъркват от храна в сайтовете... НАдявам се знаете, че вие пишете тези жълти новини, макар и друг да ги обобщава в новина и да слага името си под нея...

 

 

Така грозно изкривявате фактите и изопачвате истината, за да си избиете комплекса Преслава, че чак на мен ми е смешно като антифен. И така както аз не харесвам Преслава, но приемам фактите, редно е да го направите и вие. Преслава се доказа като обичана и с много фенове в национален ефир, в които 70 000 човека показаха отношение към участието и във ВБ с лайк, хиляди гласове за Идол на 2015Сигнал и Най-харесвана за 2016, хиляди подкрепили и избрали я за евровизия. Накрая се чудите защо Преслава е певица на годината. Честно ли. Да - според заслуги Галена заслужава повече, но да и дадат наградата би било още по съмнително при тези хилядни тълпи подкрепящи Преса. Ние не се обединяваме срещу тов, че наградите от години се раздават нагласено и може би само победите на Преслава са затвърдени със сериозен фенски вот. Примирили сме се от години, че са нагласени и спора и дискусията се водят на друго ниво - кой заслужава и на кой трябва да я даде Пайнера. Публиката на фолка е ограничена, осакатена, винаги би правила кофти избори. Едно време за наградите НФ гласуваха само 2000-3000 , но бяха гласове на фенове на жанра, а сега всяка си проси гласове по ФБ. Ми като е с 3 пъти повече лайка в страницата,нормално е да печели всичко. Вас кво ви бърка сякаш вие ще приберете златото. Кефете се на хубавите проекти, изказвайте мнения, но не забравяйте, че дори една песен без клип - Моето слабо място, продължава да се пуска и харесва,а проектите на Галена се изместват с всеки следващ. Нито диагнози, нито утешителни награди, нито дуета и с Фики не са сила по концерти и дискотеки. Това как така не го споменавате.

 

На Галена - колеги и фенове и свършиха мръсната работа. Може ли да застане зад думтие си, че Преслава е купила нещо или Пайнер работи за нея - НЕ. Нито едно конкретно изявление - само намеци и мръсни игри.

 

 

Деси хич не я виждам в този змиарник. И нея на всеки концерт някой и поръчва статии за котето, ама тя милата точно към Галена и Янева се вре. Рибите са интуитивни, но стане ли дума за самите нас - сме объркани, наивни и довери ли се на грешния човек...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 141
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Wow, защо не се самосезират някои хора и не предложат кандидатурата си за членство в експертната комисия към развитие на културата в пленарната зала... то не са анализи, не са експертизи, сравнителни докладни, изобщо, голем акъл, големо нещо... Да, Интернет и Пайнер промиват мозъци, първото тепърва разгръща своя потенциал, докато второто залязва... ОК сте с трендовете, кой продава албуми, кой прави концерти и прочие, супер, ама сега накъде?!

Именно това обяснява и Камелия във въпросното интервю, и изобщо в последните си медийни изяви. Хубаво, всеки се прави на експерт, че много разбира, много се гледа, много продава, много купува, но какво се случи с онази музика, която трябваше да забавлява народа и онези певици, които трябваше да веселят народа, как те са рентабилни на пазарните условия днес?!

Камелия не случайно няколко пъти посочи, че единствено Галена може да си позволи лукса да инвестира от приходи в своите бъдещи проекти, въпреки спокойствието, което вероятно й осигурява нейния мъж. Така ли трябва да бъде?!

Или е по-добре, по-голяма смешка от това бе бях чел скоро, да се правим на толкова отворени, че да сравняваме препълнената Арена със Слави, Камен Донев и компания с паяжинясалите седалки на общинския драматичен театър в Добрич, Ловеч или Хаскаво... Дъното сте бе, хора, и вие, и музиката, коята слушате... Пълна хармония, идилия... Рапсодия по случая трябва да се напише... А имаше времена, в които се пееше, че чалгата течала от чешмата (Вероника)..

 

ПС. Ненагласени медийно значими награди в света няма, както и случайно повишение в работата... що ревете, не знам... друг е въпросът вече, как се представят пред аудиторията (справка: Цветелина Янева и 100 кила от тазгодишните награди)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси май наистина е така ти живееш в някой измислен свят , кой ги разпори , кой ги разби, че не разбрах смешен си направо!

 

Камелия ги разпори! Тя и каза преди много години, че с такава политика ще стигнат до тук и се оказа права, за хиляден път се оказа права. :viannen_28:

 

Стигнаха кривата круша. Няма ги. Не съществуват като фактор. Те се върнаха в бордеите от преди 20 години, откъдето изпълзяха заради такива като нея. Заради албумите и милионите продадени дискове и касети. Тя и някои нейни колеги тогава извадиха тази кръчмарска музика на светло, да я видят хората и да я харесат. Тя бе, не Преслава. Преслава само кешираше от вълната, с която Кама и старата генерация зарибиха младите. Ах как ще ги мачкам тук едни нахалници от днес нататък, когато видяхме резултата от трансфера на Деса в Пайнер и напускането на Кама, докъде ги докара "монополистите". Не става вече с оправдания. Няма и да стане. Прекалено очевидно е всичко, а адвокатите на Митака тук са в поза партер и си чакат съдбата. Геноцидът за Пайнер вече е очевиден! Те не са никакъв фактор! Никакъв, абсълютно никакъв. Без Камелия толкоз......

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че малко се вталясвате в повече.

 

Галена има семейство, дете, пари, участия, фенове, страничен бизнес и е зрял човек.

Константин има семейство, две деца, пари, участия, фенове, страничен бизнес и е зрял човек.

 

Как си представяте техния крах, защото не са Певица и Идол на наградите на Планета? Губещи съответно от стара мома-анорексичка и подмолен селски момък?

 

Разбира се, има неща като чест и достойнство, но нека не прекаляваме. Никой, който има толкова много постигнато в живота, особено като се има предвид откъде е тръгнал, няма да се занимава с малка сплав ръждив метал.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе разпори ги бе! :happyppl: Разпори ги, унижи ги, смачка ги, навря ги в миша дупка и сега им се смеят всички, всичкииии. :clap: Ахахаххахха..... :hahaha:

 

 

Ти и Мара Отварачката живеете в някакви други светове, където тя е направила най-добрия албум на века и всички я обичат, а ти в свят в който Камелия още я броят за жива и някой се е трогнал от нея...Никаква връзка с реалността няма те..

Истината е, че дори жалкия, кризисен ПР на Камелия тоя път не е й помогна и освен няколко жълти сайта, никой не я отрази..

 

ПП Между друтото най-накрая имаше добри дискусии тук...Вземи прочети постовете, има качествени, като тоя на Слави!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички сайтове я отразиха + лайкове от голяма част от колегите и ;)

Отделно това е най-коментираната и четена тема във тоя форум ( най-популярния чалга такъв) .

Явно някой друг живее в измисления си свят . Но така е , все пак е мишка !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия ги разпори! Тя и каза преди много години, че с такава политика ще стигнат до тук и се оказа права, за хиляден път се оказа права. :viannen_28:

 

Стигнаха кривата круша. Няма ги. Не съществуват като фактор. Те се върнаха в бордеите от преди 20 години, откъдето изпълзяха заради такива като нея. Заради албумите и милионите продадени дискове и касети. Тя и някои нейни колеги тогава извадиха тази кръчмарска музика на светло, да я видят хората и да я харесат. Тя бе, не Преслава. Преслава само кешираше от вълната, с която Кама и старата генерация зарибиха младите. Ах как ще ги мачкам тук едни нахалници от днес нататък, когато видяхме резултата от трансфера на Деса в Пайнер и напускането на Кама, докъде ги докара "монополистите". Не става вече с оправдания. Няма и да стане. Прекалено очевидно е всичко, а адвокатите на Митака тук са в поза партер и си чакат съдбата. Геноцидът за Пайнер вече е очевиден! Те не са никакъв фактор! Никакъв, абсълютно никакъв. Без Камелия толкоз......

 

Фоксе , не живей в миналото , а и да се върнем там пак ще видим , че Преслава винаги надделява над Камелия и незнам с това интервю какво толко се вживяваш да не би да и възвърне пропадналата кариера на Камелия , ти знаеш ли , че хората от вън мислят ,че тя е вече спряла да пее и да се занимава с музика , а ти се скъса да обясняваш как Камелия направи това и това , откажете се вече дори най - силната и страна тази на интервютата (макар,че тя е певица и би трябвало песните да са и силна страна , но не са) не и помогна за поне малко рейтинг , та какво остава за песни , по - добре да се откаже вече милата Ками времето и свърши много отдавна!

Редактирано от fen_na_payner
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе , не живей в миналото , а и да се върнем там пак ще видим , че Преслава винаги надделява над Камелия и незнам с това интервю какво толко се вживяваш да не би да и възвърне пропадналата кариера на Камелия , ти знаеш ли , че хората от вън мислят ,че тя е вече спряла да пее и да се занимава с музика , а ти се скъса да обясняваш как Камелия направи това и това , откажете се вече дори най - силната и страна тази на интервютата (макар,че тя е певица и би трябвало песните да са и силна страна , но не са) не и помогна за поне малко рейтинг , та какво остава за песни , по - добре да се откаже вече милата Ками времето и свърши много отдавна!

 

Преслава за общото им участие: "Гледах Камелия като фен"

 

Просто сте мега жалки феновете ѝ, точно като нея говорите за ПР, за интерес, за реклама, за путки майни, демек човекът, който я е засегнал защо се е изказал, но пропускате да коментирате това, което е казал. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава за общото им участие: "Гледах Камелия като фен"

 

Е, и? Преса обожава да се мазни на всички и да се изкарва ангелче. Какво точно да каже? "Тази дърта парантия отдавна е за пенсия" ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе вие добре ли сте? В последната страница четох за "путки майни", "мишка" и т.н. Нещо много ви е на зор ми се струва.

 

Както се казва... Преса си прави бизнеса, Кама си прави нейния... каквото - такова. И да умре чалгата - проблемът е при Димитров... само, че умира чалгата => Кама я няма. Фоксич, още ли искаш гибелта на жанра? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поразчистих темата. Дала съм само 1 ден на Николас за 'мега жалки'.

Фокси, като обиждаш, поне си поемай отговорността. На всеки му стана ясно кого визираш. Ако имаш проблем, обърни се към Момо.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена с първи коментар след наградите

 

http://famousbg.com/news/music/pop-folk/ga...ef-na-gosinata/

Хахах. Галена ме уби... Няма начин да не напусне Пайнер. Тези нейни думи са абсолютно стил Камелия. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е истина, че Митака е на път да си изгуби едната златна кокошка заради жаждата на другата за награди... :helpsmilie: Толкова ли не можеше да дадат на Галена това, което й се полагаше в една от най-силните й години? Да бяха измислили някоя друга голяма награда за Преслава, както направиха в годината с "Режим неприлична"- по-приемливо щеше да е... Дори и Идол да й бяха дали, пак би било по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена винаги е пускала такива майтапи, но ако знаеше, че това ще излезе в публичното пространство едва ли щеше да го каже, малко мишка си пада. Ако се пускаха в медиите всички бъзици, които си прави с колегите й (в момента се сещам за "певица на годината ще бъде Галин"), не знам дали щеше да продължава с тях.

Редактирано от HIT
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички сайтове я отразиха + лайкове от голяма част от колегите и ;)

Отделно това е най-коментираната и четена тема във тоя форум ( най-популярния чалга такъв) .

Явно някой друг живее в измисления си свят . Но така е , все пак е мишка !

 

Нормално, ти да не мислиш, че като 5 души на кръст тук, толерирани от някакви модераторчета псуват и нареждат Кама, а понякога забравят, че аз не съм Кама и продължават в същия стил и с мен, това ще промени нещо относно кариерата на Камелия? Е, като ви качат от Бургас снощи как е попиляла "Астория"-та, същите мишоци пак ще се снишат и ще чакат на мине поредната "чипровска" буря. Всичко е нормално, точно, коректно....

 

 

Фоксе, не живей в миналото , а и да се върнем там пак ще видим , че Преслава винаги надделява над Камелия....

 

Не живея в миналото и снощи и в ресторант и в клуб, за пореден път се убедих, че Преса няма хитове в последните години. Нула реакция, въпреки бутането. А на Кама примерно се изненадах какъв хит е "Истински мъж". Бях я позабравил, но снощи на 2 пъти, на двете места ми я припомниха. Съжалявам, рефрешни си впечатленията, за чалгата. Ще е полезно дори да излезеш някъде, за да видиш, че Пайнер почти не съществуват в клубовете. Сръбско, Слави, "Хабиби" и стара чалга. Това е днес, другото са приказки на лаици....

 

 

Поразчистих темата. Дала съм само 1 ден на Николас за 'мега жалки'.

Фокси, като обиждаш, поне си поемай отговорността. На всеки му стана ясно кого визираш. Ако имаш проблем, обърни се към Момо.

 

Да, забелязах как се опитваш да се измъкваш, защото наложи бан и после се сети, че не споменавам ничие име съвсем целенасочено, за да избегна пряката обида. Много съм ти сърдит, че не цениш литературната ми компетентност и интелигентният начин да кажа нещо на един наглец, без да го псувам директно. Но пък не ми е за първи път модератори да правят кариера на мой гръб, за да го раздават туз пика пред останалите. В крайна сметка, този мой бан си има позитиви. Значи без да споменавам нито име, нито дори да намеквам за името му, нито нищо подобно, аз визирам някой си със следните характеристики.....

 

..... и накрая след 2 дни в окопите, излиза мръсната, долна и гнусна платена подлога на Пайнер ......

 

..... и ти Христина, безпогрешно разпозна, в това мое изречение един случаен тип, който осра в буквален и преносен смисъл целия форум в последната година и половина, всеки ден е за наказание и ти продалжаваш най-нахално да го толерираш?!!! Как стават тези неща Христина и заслужаваш ли си модераторските права, след това лично отношение? Тези права не са ти дадени, за да наказваш елитното перо на Рамания, че да нямаш проблеми със статута си тук. Те са ти вменени, за дъ бъдеш арбитър. А един арбетър първо мисли, а после да решава. Тежък е кралският (съдийският) жезъл, не е за всеки да ти кажа. И преди да прочетеш за пореден път поста, заради който ме наказа, да те питам още нещо:

 

- Кой му позволява на този индивид, да е 100% сигурен, че след като ме е докладвал, аз ще бъда наказан и ще парадира с това в скандалите?

 

Той ли решава вместо теб, съдийке в Рамания и ще си напрегнеш ли мисловните клетки, да стигнеш сама до изводи и решения за бан или ще наказваш ей така, след всеки доклад на уязвен емоционално местен нахалник? Знаеш ли в колко поста този тип обижда кой ли не в този форум, а ти му осигуряваш безметежен комфорт да сере и омазва всичко наред? Знаеш ли какво ще стане, ако аз взема да докладвам всяка негова простотия? Айде чети пак и кажи на хората как той се разпозна като пайнерска подлога и как ти разбра от този мой пост, че това е именно той? Щото нали знаеш какво става, след изтърпяно наказание за подобно нещо? Вече ще мога да го наричам така без проблем, защото вече под пайнерска подлога разбираме него, защото и модераторското тяло смята така и взима административни мерки.

 

200-300 души на кръст в заличка за сватби и банкети.

Скука, скука, скука и гробна тишина през цялото време.

Липса на всякаква форма на концерт

Червен килим, покрит с подвижен тунел, за да бъдат спасени звездите от "любовта" на публиката

Бутафорни водещи

Смешни получатели на награди

Простота в изказа и в маниерите

Дори журналистите ги е срам да кажат, че са били там...

 

... и накрая след 2 дни в окопите, излиза мръсната, долна и гнусна платена подлога на Пайнер, за да ни крещи:

 

- ДОКАЖИ, ДОКАЖИ, ДОКАЖИ! :roll1:

 

Абе, аланкоолу, хората вече гледаха записа бре! Кьорав ли си, че всичко видяха? Б`аси смешника, ей..... :roll1:

Гениално! :roll1: Не се бях сетил, че след тази церемония, реално Планета ТВ си стана Преслава ТВ по същия принцип като Алисия ТВ. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена с първи коментар след наградите

 

http://famousbg.com/news/music/pop-folk/ga...ef-na-gosinata/

Къде е мишката , дето разправяше че тоя сайт бил на авери на Камелия ? Хахаха , какво стана сега ?!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, никой не те е докладвал, наказах те по моя преценка. И не се сърди, че не съм оценила 'литературната ти компетентност и интелигентният начин да кажеш нещо на един наглец, без да го псуваш директно'. Всички знаем с колко вагона книги си пред другите, но този път обидите си бяха доста директни.

ДОКАЖИ! Докажете всички неща които пишете...Как разбрахте, че не се зачитата гласовете? Къде го видяхте, кой го каза? Кой каза, че миналата година е била заменена с Джена? Някой да докаже...това е просто бълване на всички и предлоложения.

 

200-300 души на кръст в заличка за сватби и банкети.

Скука, скука, скука и гробна тишина през цялото време.

Липса на всякаква форма на концерт

Червен килим, покрит с подвижен тунел, за да бъдат спасени звездите от "любовта" на публиката

Бутафорни водещи

Смешни получатели на награди

Простота в изказа и в маниерите

Дори журналистите ги е срам да кажат, че са били там...

 

... и накрая след 2 дни в окопите, излиза мръсната, долна и гнусна платена подлога на Пайнер, за да ни крещи:

 

- ДОКАЖИ, ДОКАЖИ, ДОКАЖИ! :roll1:

 

Абе, аланкоолу, хората вече гледаха записа бре! Кьорав ли си, че всичко видяха? Б`аси смешника, ей..... :roll1:

Гениално! :roll1: Не се бях сетил, че след тази церемония, реално Планета ТВ си стана Преслава ТВ по същия принцип като Алисия ТВ. :1000 (30):

 

Що се отнася до така скъпоценните модераторски права, все ми е тая имам ли ги, нямам ли ги. Не ми е мечтаната 'кариера', така че поискай ми ги от Момо. Ще оцелея и без тях.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, никой не те е докладвал, наказах те по моя преценка. И не се сърди, че не съм оценила 'литературната ти компетентност и интелигентният начин да кажеш нещо на един наглец, без да го псуваш директно'. Всички знаем с колко вагона книги си пред другите, но този път обидите си бяха доста директни.

Що се отнася до така скъпоценните модераторски права, все ми е тая имам ли ги, нямам ли ги. Не ми е мечтаната 'кариера', така че поискай ми ги от Момо. Ще оцелея и без тях.

 

Напротив, същият човек 2 поста писа същата вечер, че ме е докладвал и със сигурност ще ме наказват. Аз спирам до тук. А този тип, 2 поста на кръст няма да напише от днес натам, защото ще бъде докладвам и за неправилно дишане вече лично от мен. Край с толеранса, щом и модераторите му се връзвате на простотиите....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, същият човек 2 поста писа същата вечер, че ме е докладвал и със сигурност ще ме наказват. Аз спирам до тук. А този тип, 2 поста на кръст няма да напише от днес натам, защото ще бъде докладвам и за неправилно дишане вече лично от мен. Край с толеранса, щом и модераторите му се връзвате на простотиите....

 

 

:roll1: :roll1: :roll1: Пак стана за смях!

 

ДОКТОРЕЕЕЕ НА ПОМОЩ!!!

 

Нито съм те "докладвал", нито ме засягаш, нито съм писал на някой, нито ще си мръдна пръста за такива като тебе и онова същество, което го съжалих след като пишеше, колко съжалявал, връщала му се негативната енергия и всъщност разбрах какво представлява и то съжаление не му отговарям. Наричайте ме какъвто си поискате, колкото и искате, ако това ще ви даде поне малко самочувствие в живота, че сте "обидили" ник от интернет. :( Ако ще се почувствате по-добре ме наричайте както искате, никакви банове няма да ви поръчвам, свободни сте да правите какво искате, а аз само ще ви съжалявам и ще ви мачкам в постове с истини, в който никога няма да се обърна лично, просто защото ми е ясно какво представляват такива същества в истинския живот. :shit:

 

Защо никой не желае да коментира """""интервюто""""" на Кама? Не бъдете такива! Все пак това беше последния й опит за намиране на някакви участия в близките месеци!! Стига само Преслава е пяла за 7 бона и пълнила клубовете, намерете участия й за тия които и ходят по задника.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...