Jump to content



Online: Галена - Да ти олекне


Fast

Препоръчани коментари

С клиповете няма грешка, ама нещо последните й песни никак не ме грабват, да не кажа изобщо. Някаква жестока какафония, която може и да е модерна, не знам, но по никакъв начин не ме впечатлява и не ме кара да си я пусна пак.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 92
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Все пак говорим за Галена, не за Татяна.

 

Интерес ще има, защото е Галена и защото видеото е много добро, но е факт и че песента е изключително слаба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звученето на песента е много яко. Вие свикнахте с еднаквите мелодии и сега като излезе нещо различно не можете да го възприемете. Браво на Галка за експеримента, дано й се получат нещата.

 

 

П.п. единствената ми забележка е това "като рак в кръвта", за такива неща не се пее, особено без повод. С толкова неща можеше да замести тази фраза!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен заглавието трябваше да е различно, например "Черна котка" :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак е жалко как след всяка нова песен и клип на Галена все се появяват два-три ника от "нейните" да я оправдават, разясняват и т.н.

Сега визиите на Риана са виновни... Що не приемете, че не може всеки път да й се получи? Просто песента е брутално слаба, изпяването трагично, а текста покъртително тъп и неуместен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва кви ги върши Галена след "В твоите очи". :slapin: От "Стара каравана" насам пуска само претоплени манджи. Не може да поддържаш нивото, което си стигнал и искаш да надскочиш, с такива песни. И то с конкуренция, която ти е заявила в лицето, че й е "дошло времето да те мачка". С чувани неща много бързо ще изпадне зад борда. Трябва да наблегне повече на музиката, отколкото на клиповете. Неадекватния избор на песни за Арената даже не ми се коментира... :mf_surrender:

 

За тая новата песен... Хубаво е, че разнообразява от чалга звученето, ама тва е слабо и вече чувано. Драганински направи една успешна нечалга за Преса и оттам чалгарките - юруш. Като на Пашев баладата за Коцето. Един изкара нещо успешно и различно и другите като копирна машина...

 

Текстът и изпяването - еми нищо особено. Тва с рака е отвратително. :1000 (10): Не знам как може да използваш такава тема с комерсиална цел!? :helpsmilie: В клипа има яки визии, артистична Галена и дотам. Супер много ми приличат някои сцени на "Elastic Heart".

 

Добре, че сме само началото на годината. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че Галена направи песен И с такова звучене, огромното разнообразие в репертоара ѝ е сред основните оръжия пред всички други. По-особена песен е, но мисля, че ще стане хит след първоначалната си странност. Клипът е много силен, браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра е музиката, но би ме впечатлила, ако не беше вече направена от Цветелина Янева и Ищар, които са се справили по-добре, особено вокално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента си е "Музика в мен 2", но все пак доста ми хареса, вложено е чувство. Единственият минус е неуместната фраза за рака - разбирам, че се стараят да са оригинални, но все пак има граници, които не трябва да се прекрачват и теми, на които не им е мястото в комерсиална любовна песен. Клипът е добър, макар да не е толкова впечатляващ, колкото други нейни видеа - също като песента, и той носи емоция, допадна ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възмутително е да възпява една от най- тежките болести, от която ежедневно си отиват хиляди хора по света...

 

Иначе и визуално, и като саунд не съм впечатлен. Слаб проект. Очаквам до края на месеца да пусне и нещо по- фолк

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да , това с болеста и мен ме шокира . Веднага да го сменят с нещо друго , до като е време.

Иначе отново клип на световно ниво , отново много добри визии . Песента е в линията на Драганински , на мен ми харесва това хаус звучене . Нямаше такъв тип песен в репертоара си . Но наистина много скоро след предната песен , не разбирам защо след като е хит . Навътре в мен не трябва да остава без клип , това е брутална песен !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Автор на музиката и аранжимента на “Да ти олекне” е Владислав Драганински, а текстът е дело на Мариета Ангелова. За стилното и оригинално видео певицата се довери на професионализма на режисьора Николай Нанков и оператора Мартин Чичов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента няма нито едно споделяне, сред моите фейсбук приятели, което за Галена си е скандално. На мен също не ми допада.

Не й ли омръзна да се мята като риба на сухо по клиповете й? Да не говорим колко ми прилича на Цветелина Янева от "Видимо изневерил" в една от визиите.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента няма нито едно споделяне, сред моите фейсбук приятели, което за Галена си е скандално. На мен също не ми допада.

Не й ли омръзна да се мята като риба на сухо по клиповете й? Да не говорим колко ми прилича на Цветелина Янева от "Видимо изневерил" в една от визиите.

И аз бях на същото мнение, ама викам да не се изложа нещо :1000 (29): На места адски ми прилича на Цура. А при мен във фейсбука ми са я споделили, но само 2-ма човека и то са фенове на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зариби ме, но е слаба.

Много слабо парче! "Навътре в мен" и "Една жена" са по-яки.

Трябваше да пусне "Аз съм жената", а не тази...

Клипа е як, но далеч от нивото на "Една жена".

Второ слабо парче на Галена за тази година..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитала се е да направи нещо като "Моето слабо място", но не й се е получило, определено.Основното,което й липсва е гласът,мелодията е приятна.Видеото е добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цял ден на работа ми беше в главата, страхотна!

Това "като рак в кръвта" само на мен ли не ми прави такова впечатление? В смисъл, това си е метафора... не е изпяла "Да живее рака в кръвта" :dontknow:

Не мога да го кажа с професионални термини, но нещо в клипа ме дразни как е заснето, някак на криво, не на място, на моменти камерата мърда.. нз, все едно senuj е държал айфонЯ и е снимал. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че ще стане страшен хит!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...