Jump to content



Като две капки вода 4


Препоръчани коментари

  • Отговори 780
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Олеле, Преслава ще пее Шапка ти свалям :3fdb8960598fa63e:

Ще се гърми !

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса я признавам! Стоически държи на всички удари. Голяма катастрофа е, горката. Образа на Криско вече ще я докара до съжаление от хората...

Дилърът и яко печели от нея покрай това шоу. Бас ловя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ама последното място й е гарантирано :1000 (29):

Защо? Виж Геро... изобщо не прилича, но победи. Това шоу е направено за забавление, така че аз съм най-доволен от този неин образ до сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ама последното място й е гарантирано :1000 (29):

Да бе, публиката ѝ дава по 9-10 точки всеки път, независимо как се е представила :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че защо пък Преслава да се излага? Никоя поп-фолк певица няма смелостта, а и не може да приеме различни образи и да ирознизира себе си. Пее токова, колкото може, а то никак не е малко. Нито е на последно място, нито е най-зле. Ако ще в космоса да пее, тук ще се изкара, че е пяла в барака... :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ми е трудно да разбера какво е истинското отношение на журито към Преслава. Дони малко прекали с тези 3 точки.

 

От друга страна Фънки изведнъж започна да я харесва.....

 

Играят го доброто и лошото ченге. Един път единия, друг път другия. Стара система, а накрая печели фаворитът на Продуцента. Тоя филм сме го гледали. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава може и да се справи като Криско, но трябва да е сериозна в подготовката си... И гримьорите трябва да се справят по-добре този път, защото ще е супер пародия да гледаме Криско с лицето на Преслава... :roll1:

Калин като Бритни Спиърс ще е един път! :roll1: Но трябваше да сложат някоя нейна си песен в бутона, а не кавър.

 

Играят го доброто и лошото ченге. Един път единия, друг път другия. Стара система, а накрая печели фаворитът на Продуцента. Тоя филм сме го гледали. :whistling:

И аз си помислих, че може да е някаква постановка... ама не знам, мисля че понякога са прекалено крайни. За момента тя съвсем не е фаворит, а това е неочаквано за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз си помислих, че може да е някаква постановка... ама не знам, мисля че понякога са прекалено крайни. За момента тя съвсем не е фаворит, а това е неочаквано за нея.

 

Да, тя съвсем не е фаворит и с този статут ще си остане. Просто и бутнаха гювеч предния път, за да не е капо чалгата. И виждаш, чалгата се кротна, нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тя съвсем не е фаворит и с този статут ще си остане. Просто и бутнаха гювеч предния път, за да не е капо чалгата. И виждаш, чалгата се кротна, нали?

Тя и с Лили Иванова можеше да е фаворит, както беше с Тина Търнър, но нещо не се получи чак като за първото място... Не знам, личи си че се старае, но може би не дава съвсем всичко от себе си...

Засега фаворити ми се струват Калин и Поли. Не знам кой от двамата е по-добър, но почти всеки път се справят чудесно. Прея тръгна доста добре, но нещо зацикли, дано следващия път да се справи.

Към момента обаче няма изявен фаворит като Ненчо миналия сезон. Но има време...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам някакво усещане, че Фънки след като сравни Преслава със земята, е бил яко скастрен и сега 2 предавания подред и лиже подметките. Голям смешник.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста слаб лайв снощи- гафове, нелеп грим (за пореден път) и скучни образи. Поли отново беше най- добрата и заслужаваше победата, както и миналата седмица беше номер 1.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Станислава Армутлиева - Саня ще заеме мястото на Дони на съдийската маса на Като две капки вода тази вечер! Не пропускайте от 20.00 часа, само по Нова телевизия!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Станислава Армутлиева - Саня ще заеме мястото на Дони на съдийската маса на Като две капки вода тази вечер! Не пропускайте от 20.00 часа, само по Нова телевизия!

Гати навлека. Да бяха викнали някой друг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи да си връщат Маги. С него и по-забавно беше и по-яко като цяло. Тоя Дони изобщо не ме кефи, да не говорим за Саня. Тя пък какъв критерии е, че да стои там. Сигурно ще дърпа Поли, Преслава, Прея и Орлин към фирмата си. Трябваше да извикат някой, който е побеждавал в шоуто... като Ненчо например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...