Jump to content



Като две капки вода 4


Препоръчани коментари

Преслава като Риана... направо свършвам от кеф! :Vishenka_05:

 

Искам да забие Work Work Work wor wor wor :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 780
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И да изпее Моето слабо място? :3fdb8960598fa63e:

Добър вечер на най-добрите! Хапиии .... :Vishenka_05:

 

А сега да ви чуя и вас: Да, да, да ... :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър вечер на най-добрите! Хапиии .... :Vishenka_05:

 

А сега да ви чуя и вас: Да, да, да ... :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно, каза давам 4 точки на Джулия, защото пя вярно.

 

Каза, защото тя поне пя вярно. Щом е дал 3 точки на Преслава е близко до акъла, че според него тя НЕ е пяла вярно.

 

Иначе във фейса Калин, Поли, Прея и Геро имат повече лайкове на снимките от наша Преса. Ще видите, че ще се бие по главата после защо е влезнала. Това участие като нищо ще се превърне в лебедовата й песен. От чалга средите я оплюха, сега и в едно от най-гледаните предавания ако се провали, отиде. :) За справка: Азис спечели много от участието си миналата година и стана симпатичен на много хора, така че сравненията към днешна дата не са в полза на Петя. Разбира се, има време да се поправи до края на шоуто, но се съмнявам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фънки и Дони обаче не харесват Преслава много, много...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фънки и Дони обаче не харесват Преслава много, много...

Да, защото е по-известна и по-успяла от тях :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фънки и Дони обаче не харесват Преслава много, много...

Нищо... публиката я харесва, а ако за заслужили образи ѝ дадат 3 точки ще ги плюят яко, така че...

 

Не вярвам в шоуто да позволят да им се пада себе си, по-скоро на някой друг да се падне.

Миналата година се беше паднала Жана, докато беше в шоуто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо... публиката я харесва, а ако за заслужили образи ѝ дадат 3 точки ще ги плюят яко, така че...

Миналата година се беше паднала Жана, докато беше в шоуто.

 

Е да, ама не на нея.

 

Георги Низамов и Светльо като Lady Gaga и Beyoncé

Orlin Pavlov като Madonna

Джулия Бочева като Ostava

Preslava като Rihana

Геро като The Gipsy Kings

Poli Genova / Поли Генова като The Jacksons

Kalin Vrachanski като Емил Димиртов и

Preyah като Shakira

 

Преслава ще пее Unfaithful.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се подигравате на Преслава, като тя представя жанра който коментирате тук по 24 часа? И въпреки че не се представи кой знае колко добре, защото задачата и беше трудна, а тя едва ли се е подготвяла много...Пак беше в топ 3 по вот. Всеки един човек може да си мечтае за любовта която има Преслава от феновете си. В Пайнер не си мръдва пръста и печели награди, прави хитове от най-тъпите песни...Така и в това предаване. Може да ме дразни на моменти, но за мен тя е един от най-харизматичните хора в България. Мачкай, Прес!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каза, защото тя поне пя вярно. Щом е дал 3 точки на Преслава е близко до акъла, че според него тя НЕ е пяла вярно.

 

Иначе във фейса Калин, Поли, Прея и Геро имат повече лайкове на снимките от наша Преса. Ще видите, че ще се бие по главата после защо е влезнала. Това участие като нищо ще се превърне в лебедовата й песен. От чалга средите я оплюха, сега и в едно от най-гледаните предавания ако се провали, отиде. :) За справка: Азис спечели много от участието си миналата година и стана симпатичен на много хора, така че сравненията към днешна дата не са в полза на Петя. Разбира се, има време да се поправи до края на шоуто, но се съмнявам.

В началото Азис също беше яко оплюван.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се подигравате на Преслава, като тя представя жанра който коментирате тук по 24 часа? И въпреки че не се представи кой знае колко добре, защото задачата и беше трудна, а тя едва ли се е подготвяла много...Пак беше в топ 3 по вот. Всеки един човек може да си мечтае за любовта която има Преслава от феновете си. В Пайнер не си мръдва пръста и печели награди, прави хитове от най-тъпите песни...Така и в това предаване. Може да ме дразни на моменти, но за мен тя е един от най-харизматичните хора в България. Мачкай, Прес!

Точно така! :1000 (30):

Трудна й беше задачата, обаче с Рияна мисля, че ще се справи. :D

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава се представи доста добре, чак ми беше прекалено неузнаваема - затова се радвам, че другия път ще имитира жена. Жалко за ниските оценки, които получи от журито, но нали е поп-фолк певица, трябва да я унижават. :mf_surrender:

 

Трябваше Преслава да избере себе си на бутона :3fdb8960598fa63e:

:D Подозирам обаче, че до края на шоуто ще се падне на някой, щом са я добавили. Сигурно и Гери-Никол ще изтеглят.

 

Доста силно начало на сезона като цяло, ще се гледа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не бих подкрепял някого, от когото ме е срам. На никого не правим услуга така. Нека всеки си отстоява позицията и да не се продава за едната идея. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава нещо не тръгна никак добре в Капките, но все пак това е само началото. Дано да се стегне и да докарва още по-добре образите си, макар че според мен и сега не беше чак толкова зле, колкото я изкараха. За мен трябваше да е на първите места, макар че Прея и Калин действително си бяха доста силни, заслужиха си да са над нея. Други обаче- не съвсем...

Може би е време за онова, за което ви говорих в последно време- да видим Преслава без да е изкарвана номер 1 някъде... В Биг Брадър очевидно си имаше някакъв специален договор, но тук може би няма такова нещо. Ако сега успее да се задържи силна и да върви по пътя на напредъка, ще я поздравя.

Встрани от всичко това, продължавам да не одобрявам причината тя да е в това предаване, а именно- да стане Певица 2016 благодарение на медийния интерес покрай едно от най-гледаните предавания. Позната стратегия от миналата година, но този път може и да не се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не бих подкрепял някого, от когото ме е срам. На никого не правим услуга така. Нека всеки си отстоява позицията и да не се продава за едната идея. :)

И от кое точно те е срам? Ама да хвалиш мангали и турци не те е срам. Айде без псевдо морал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...