Jump to content



Коя е най-обсъжданата певица в RAMANIA?


Коя е най-обсъжданата певица в RAMANIA?  

94 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 62
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Камелия откакто съм тук, винаги е била най-обсъждана. Но не и особено досадна, щото имаше какво да се коментира. Досадни станаха нещата преди около година, като се намесиха Лукас с обсъждането на Деса, ИНП, после Лелятиан, на когото поне постовете приличат на нормален човек. Другите двама единият пише без пунктуация по няколко думи, другият от липса на себеконтрол прекалява с препинателни знаци и емотиконки, и с "хахахаха".

 

Между другото не си съвсем прав. Кама подаваше инфо на Фокса от кухнята и затова имаше какво да се коментира. И то в повечето случаи се коментираше, че Кама е казала нещо за някой друг. :mf_surrender: Това е съвършено различно от това да обсъждаме персонално чипровската.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса винаги се е коментирала тук.Тва че сте нови и ви е къса паметта си е ваш проблем.Фокса тук може да потвърди.

 

 

Грешиш. Деса липсваше тук сигурно 5-10 години. Общо взето от форума на Планета. Сега като се завърна и вие се появихте. Това е истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е коя . Тя и като цяло може би остава и най-обсъжданата чалгарка в България . За добро или лошо , това са фактите . Азис е другия .

 

И аз така мисля. Татяна и Азис вълнуват масово, но Азис във форума не е толкова интересен сякаш, докато Татяна и тук разбунва духовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така мисля. Татяна и Азис вълнуват масово, но Азис във форума не е толкова интересен сякаш, докато Татяна и тук разбунва духовете.

Днеска си изкарал торбата с бисерите :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днеска си изкарал торбата с бисерите :D

 

А ти най-накрая призна, че Татяна и Азис вълнуват цяла България. Болеше ли да си откровен? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джесика и баба Камса!

 

 

Но няма лошо, по - добре гласовитата и Вечната, отколкото разни евтини и нискокачествени мастии като Преслава, Татяна, Яница и тем подобни утайки! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е как Петко се старае Татяна да е сред обсъжданите имена във форума, както е факт и как Василка не е сред тях.

 

Факт е обаче и че анкетата е не просто за най-обсъждана, а най-досадно обсъждана певачка. Татяна не е нито сред най, нито пък обсъждането и е досадно. Напротив, коментирането на нейната особа може да мине за официален спорт на форума, и е винаги гарантирано забавно, стига да не сме Петко, нали, добре че носи на майтап човека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да гласувам за никой, защото не съм сигурен дали анкетата е за позитивно или негативно присъствие във форума. Но то си е ясно, че за добро или зло, най-обсъждани са Десислава и Камелия, поне откакто едната напусна фирмата, а другата се върна.

Не прекалявайте с изказванията как тук не се е говорило за Десислава от сумати години. До 2007-2008 тя беше сред най-актуалните във фолка и във форума на Планета, а това после се пренесе и тук. 2009 издаде доста коментиран албум и чак след това понамаля говоренето. Но си спомнете как после 2011-2012 хората я искаха на Евровизия и тя се яви, покрай което името й постоянно присъстваше във форума. Направи и няколко поп-фолк и поп хита през годините. Но връщайки се в Пайнер, тя върна и по-сериозния интерес към себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е как Петко се старае Татяна да е сред обсъжданите имена във форума, както е факт и как Василка не е сред тях.

 

Факт е обаче и че анкетата е не просто за най-обсъждана, а най-досадно обсъждана певачка. Татяна не е нито сред най, нито пък обсъждането и е досадно. Напротив, коментирането на нейната особа може да мине за официален спорт на форума, и е винаги гарантирано забавно, стига да не сме Петко, нали, добре че носи на майтап човека.

 

Аз само подавам, другото го оставям на вас, а нервите определено не са от моя страна, аз се забавлявам най-много как толкова години не схванаха някои хора едно, но нямам и намерение да им казвам какво е то. От 2011 дойдох и почнах да пиша тук, но след като съм се ровил в архива, моето обсъждане за Татяна нищо не е. Тук тя от румен се е гласяла за певица на годината още от 2009-та година и е имало много теми в нейна чест. Поради една или друга причина Татяна вълнува, тя си го носи в себе си, може да е плюта понякога, но никога не остава безразлична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти най-накрая призна, че Татяна и Азис вълнуват цяла България. Болеше ли да си откровен? :Vishenka_05:

В другата тема ти казах къде е обсъждана въпросната . Но ти ще е хубаво да не бъркаш Съединение с "цяла България" ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момчето определено не обитава същия свят, в който сме и останалите! :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Да, ама често вие сте в моя, а не аз във вашия.

 

Дори от Планета ви казват кои са истинските звезди. Дали пък Татяна няма да получи номинация за идол на годината? Защо ли е тоя медиен интерес към нея, че и във вестник Марица, в БТВ, скоро и някъде другде... :whistling: Дали е случайно?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

халюциногенните вещества му идват в повече :Д

 

Винаги съм казвал, че всеки трябва според възможностите си!!! Деца, не прекалявайте с наркотиците като не ви понасят! :slapin:

Link to comment
Сподели в други сайтове

халюциногенните вещества му идват в повече :Д

 

Ти някакво раздвоение на личността ли имаш? До одеве ми говориш, че Татяна и Азис са най-обсъждани, сега друга плоча обърна. няма да се разберем така, какво е това сменяне на мненията спрямо ситуацията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти някакво раздвоение на личността ли имаш? До одеве ми говориш, че Татяна и Азис са най-обсъждани, сега друга плоча обърна. няма да се разберем така, какво е това сменяне на мненията спрямо ситуацията.

кажи поне на какви гъби си ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...