Jump to content


Online: Соня Немска - Онези думи


Препоръчани коментари

Да не би Анелия да е качвала клипа, че още не е разбала, че вече сме 2016 :1000 (29):

 

Иначе готина песен, напомня ми на Видимо изневерил. Взеха да разнообразят стила от както Оцко не бълва по 100 песни на месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно як клип и Соня е много красива! Хареса ми. Песента сигурно е на Ганев? Много, много ми хареса! :1000 (6):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста първобитно представена тема за насилието ... То или ще е*ат лампи, или ще има бой и чекнеж.

И тия камъни ... really?

 

Стила на Даниел взе да се усеща. Готина приятна песен, в пъти по-слаба от Видимо Изневерил, която бавно се налага. За тази на Соня няма никакъв шанс, особено след вчерашния мега хит от Галин и Деси Слава. Трябваше да задържи клипа до 4,5 февруари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щеше да е яко да звучаха вокалите от Твоите думи - за камъните.

 

Иначе, клипът е добре. Соня прилича на човек. Песента ми прилича на 100 други. Иначе , текстът не е зле. Обаче, лириката се губи в баналната музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Красива Соня и хубава песен, малко с текста е могло да се постараят повече. На тази тема можеше да вкарат по-сериозни фрази, но и така ми харесва. Дано й се получи. Напоследък много си въртя "Стъклото".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми песента, но текста можеше да го направи брутален, жалко че не се е постарала много.

Тя тази текстописка пише големи бози, този на Соня пак е сравнително добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво , Сончето показва как без да клякаш САМО на Оцко , можеш да вадиш и хубави и разноообразни песни . С текстове - нормални и съдържателни , а не възпяваща курволъка . Завря ги в кучи гъз такива , като Татян .

Много добра песен !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво , Сончето показва как без да клякаш САМО на Оцко , можеш да вадиш и хубави и разноообразни песни . С текстове - нормални и съдържателни , а не възпяваща курволъка . Завря ги в кучи гъз такива , като Татян .

Много добра песен !

 

 

Точно! За разлика от Яници, Татяни и тем подобни се цели в по - сериозни текстове и като цяло по - качествени проекти!

Мен тази песен ми идва малко от миналото, годините на Преса като вадеше подобни еднотипни бози. Соня обаче има готина визия, симпатяга е тука. Като цяло не мисля, че ще се забележи проекта и ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Откакто е излязла песента, не съм я спирал. Текст, музика, изпяване - всичко е изпипано. Клипът е много интересен, приятен и със силно послание, също както и песента. За мен това е най-добрата песен за последните няколко месеца.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...