Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Галена ще е певица на годината!

Фики певец, Галин идол

 

Преслава нямаше тотален хит като 'Мойто слабо място", както миналата година. Това е причината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена ще е певица на годината!

Фики певец, Галин идол

 

Преслава нямаше тотален хит като 'Мойто слабо място", както миналата година. Това е причината.

"На тебе не отказвам" какво е?

 

Къде го е казала?

При НиЛо, където рева за Бирмата :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"На тебе не отказвам" какво е?

При НиЛо, където рева за Бирмата :mf_surrender:

 

Дискотечен хит, който беше такъв по-скоро заради модерния саунд и това, че е на Преслава. Но не може да се мери с големите хитове на Преслава. Това не беше достатъчно за "певица". А песента с оная Ваня пък беше потресаваща. "Аматьорка" също беше хит, но не от ранга на преславовите. Обаче като се замисля, Галена също не направи нещо кой знае какво, като "Хаваната" през 2014, но дуета с Деса беше мега силен и още е хит...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаш никаква памет пич, но по-добре питай Мелето. Той бе преди година много заинтересован да ми доказва, как тезите ми нямало как да се случат. Да търся ли темата за моналогодишният концерт, за да ти покажа прогнозата си и бурният смях на половината форум, които ме иронизираха за това, че не можело Фики да е хем дебютант, хем певец. Ама накрая не им беше много до смях. Беше тъжна гледка, как покрусените от ненадейно сполетялата ги изненада фенчета се разделят с илюзията, че Камелия нещо ми говори и диктува на ушенце. Не случайно Стенли по-горе пише, че това е зесега. Защото и други хора знаят, че всичко до деня е предпоследно.

 

Фоксич, така беше за наградите. Но аз продължавам да смятам, че Кама и Цветин ти снасят инфо. То затова и намаля, щото не са в кокошкарника. Сега и да се чува нещо е като ехо.

 

То затова въртиш само инфо за Кама в последната година. Няма пикантерии за другите. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксич, така беше за наградите. Но аз продължавам да смятам, че Кама и Цветин ти снасят инфо. То затова и намаля, щото не са в кокошкарника. Сега и да се чува нещо е като ехо.

 

То затова въртиш само инфо за Кама в последната година. Няма пикантерии за другите. :whistling:

 

То пък ако мислиш, че преди са били достоверни...Камелия никога не е имала близки от Пайнер и както тя САМАТА казва, няма други приятели освен Цветин-чехъла, т.с никой. Едвали някой на нея ще тръгне да споделя каквото и да било.

 

 

Според мене накрая ще излъчат на живо.Може да е трик с цел купуване на билетите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певица на годината вече е купена, така че айде бегайте у лево! :3fdb8960598fa63e:

 

ЦЪК

:pokey: :1000 (29):

Виж я ти, мършата, каква долнярка била... Прави мили очички, а се оказа пълен "боклук"... Потресен съм! Отвратен съм... Хахахаха, ама се посмях рано сутрин с тази статия от явно сериозния и достоверен сайт istinibg... :roll1:

 

Сега сериозно. Десислава ще е ди Певица на годината през крив макарон! Едно че не я заслужава, друго че не й трябва подобно отличие във време, внкоето поп-фолкът не е тпва, което беше и почитателите са коренно различни от едно време, когато имаше някакъв толеранс и уважение към всеки заслужил изпълнител.

И някой да й каже да си оправи тези вежди, бе... Тази снимка й е ужасна просто...

Десислава Президент! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо си мислите, че Галин точно сега ще пуска балада....нямаше такива намерения....

 

А иначе дори Борис Дали имаше по-силна година от Константин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А иначе дори Борис Дали имаше по-силна година от Константин.

Ти добре ли си? :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксич, така беше за наградите. Но аз продължавам да смятам, че Кама и Цветин ти снасят инфо. То затова и намаля, щото не са в кокошкарника. Сега и да се чува нещо е като ехо. То затова въртиш само инфо за Кама в последната година. Няма пикантерии за другите. :whistling:

 

Не, не е така и както вече многократно казах, имам си и други източници. Само моите се абсолютно точни и коректни. Дори на хората работещи около и с Пайнер се дънят постоянно. Нищо не е намаляло като трафик на информация. Просто ти не си тук, за да го прочетеш. И аз забелязвам, че откакто те разцепих в последната година и половина за болнавите ти прогнози, визитите ти в Рамания намаляха значително. Дори в момента виждам как няколко души стреляте на халост, защото очаквате да ви цитирам и поправя, че да разберете и вие нещо от кухнята. Това си има и положителна страна, защото е очевидно, че приказките на много от превзетите създания тук се оказаха далеч от истината. В крайна сметка, за мен е ясно, че същите просто парадират с някакви контакти, а реално са чули нещо от втора-трета-четвърта ръка, а ни го пробутват за извор. Иначе виждам как "десковите" се хващат като удавници за сламка, за всяко жълто инфо някъде, че тяхната е някакъв фактор в матрицата. Знам, че са тъжни в момента, защото сигурното до преди седмица "дуетче на годината" май засега отива при Емилия и Борко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно ли е, че Яница няма да е на наградите?

 

Митак, те наградите ги няма, а ти за Яница питаш! :roll1: До там я докараха от голямата фирма, монополистът, легендата за чалгата и т.н. :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...