Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Бе пак не е като Преслава, като бяха тръгнали слухове, че казала на Митко, че ще се самоубие, ако не получи "голямата" награда. :/

 

 

умираааам ахахахахахахахаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Какви умрели награди, щом и побърканата Райна тази година няма шизофренични изблици във фейсбука си по техен повод....

На нея може да дадат "Мис Туризъм". Май тя освен от това вече не се вълнува от кариера.

 

А ако погледнем клиповете на Галин, определено бие Коцето, и се нарежда за втората голяма награда...

 

Ами Галин смъкна нивото на клипове доста, след като спря да работи с Люси. Особено "Парата" е страшно евтин.. А и качествените клипове не винаги са успех, пример Теди Александрова, която има направо тв версии на тотални хитове...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези слухове тръгнаха от феновете на Джена, защото се надяваха, че тя ще стане Певица на 2014, ама къде ти :3fdb8960598fa63e:

 

Джена беше "Певица на годината`2014" до вечерта преди церемонията. Даже мога да си намеря постовете, в които ви предупреждавам, че има цели 24 часа до наградите. Бях убеден, че няма да е Джена, защото Митака чакаше превод от Галена. Но накрая получи ултиматум от Преслава. Да знаеш, че никога няма да го забрави. Забелязваш ли колко са сложни отношенията, когато няма подготвени млади кадри от "великата" компания? Но това ще е до време, после ще се сещаш всеки божи ден за постовете ми. Ама няма да си тук, да ти ги припомня, защото винаги така става в тези форуми....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена беше "Певица на годината`2014" до вечерта преди церемонията. Даже мога да си намеря постовете, в които ви предупреждавам, че има цели 24 часа до наградите. Бях убеден, че няма да е Джена, защото Митака чакаше превод от Галена. Но накрая получи ултиматум от Преслава. Да знаеш, че никога няма да го забрави. Забелязваш ли колко са сложни отношенията, когато няма подготвени млади кадри от "великата" компания? Но това ще е до време, после ще се сещаш всеки божи ден за постовете ми. Ама няма да си тук, да ти ги припомня, защото винаги така става в тези форуми....

Ами добре е направил, че не награди Джена - виж я колко пропадна :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами добре е направил, че не награди Джена - виж я колко пропадна :mf_surrender:

 

Джена никога не е била на косъм от наградата.... ;) "Битката" беше между Галена и Преслава. А Джена след това наистина пропадна дооста бързо.

 

защото Митака чакаше превод от Галена. Но накрая получи ултиматум от Преслава.

 

Това определено е за темата с бисерите! :lol: Милия чичо Митко, стои треперещ под масата и като звънне Преслава трепери от страх, но когато пристигне превода от Галена скача до небето..Човек положението става все по-трагично.. :mf_surrender: Вече дори не ми е смешно..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Преслава и в момента трепери от вероятността Галена да направи превод. Това е драмата в чалгата в момента, ако не знаеш.... пичага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе пак не е като Преслава, като бяха тръгнали слухове, че казала на Митко, че ще се самоубие, ако не получи "голямата" награда. :/

Не,Преса заплашваше Митака с напускане,ако не получи "Певицата на годината"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе я моля ви се вие пък ги изкарахте тия егати мишките! Ако наистина имаше практика с "преводи" Мария щеше да е певица на годината от 6 лета. И точно пък на Галена тази награда не й донесла нищо хубаво в кариерата, че да плаща чак да я освиркат.

 

Не отричам, че се карат като на женския пазар за награди, че поставят ултиматуми и какво ли още не, но че някоя си е платила тази награда е несериозно да се твърди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе я моля ви се вие пък ги изкарахте тия егати мишките! Ако наистина имаше практика с "преводи" Мария щеше да е певица на годината от 6 лета. И точно пък на Галена тази награда не й донесла нищо хубаво в кариерата, че да плаща чак да я освиркат.

 

Не отричам, че се карат като на женския пазар за награди, че поставят ултиматуми и какво ли още не, но че някоя си е платила тази награда е несериозно да се твърди.

 

Хахаха, голям смях са! Нека си фантазират хоратаа....Няма лошо, но са мноого далеч от реалността. Кой знае как ще се измее някой ако прочете коментарите.. :lol: Цвета Янева с мъжа й може да купи всички муз. компании в България.. :rap:

Специално за "певица" 90% винаги е печелила тази която заслужава... Като публиката е искала Преслава, няма да я дадат на Татяна,я? Само и само да имало разнообразие...по тая линия обаче подариха на Анелия и това може би беше най-незаслужената награда и публиката така и не я прие като "певица на годината". Анелия орева всичко живо и след като я взе млъкна и оттогава все назад дърпа..

Истината е, че дори самите чалгарки вече не се интересуват от наградите..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе я моля ви се вие пък ги изкарахте тия егати мишките! Ако наистина имаше практика с "преводи" Мария щеше да е певица на годината от 6 лета. И точно пък на Галена тази награда не й донесла нищо хубаво в кариерата, че да плаща чак да я освиркат.

 

Не отричам, че се карат като на женския пазар за награди, че поставят ултиматуми и какво ли още не, но че някоя си е платила тази награда е несериозно да се твърди.

 

Нещо не ме разбра. Чака се превод само от Галена и това е практика още от 2010 година. От никой друг нищо не чакат. Ако няма, ще е Преслава. Това пък е практика от 2007 година. Иначе тя Галка си знае колко и кога да го направи. Миналата година мислеше, че ще мине метър, щото и била успешна и видяхте какво стана. Когато си научил едно мръсно псе като Митко Пайнера на месо, няма как да му подхвърлиш кокал. То това закупуването на слава си има положителна страна, но когато един ден този процес стане публично достояние, само тя ще излезе смешна. Още отсега мога да ви подскажа кой ще издаде системата - Преслава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не ме разбра. Чака се превод само от Галена и това е практика още от 2010 година. От никой друг нищо не чакат. Ако няма, ще е Преслава. Това пък е практика от 2007 година. Иначе тя Галка си знае колко и кога да го направи. Миналата година мислеше, че ще мине метър, щото и била успешна и видяхте какво стана. Когато си научил едно мръсно псе като Митко Пайнера на месо, няма как да му подхвърлиш кокал. То това закупуването на слава си има положителна страна, но когато един ден този процес стане публично достояние, само тя ще излезе смешна. Още отсега мога да ви подскажа кой ще издаде системата - Преслава!

Пълни глупости. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости. :mf_surrender:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Пари за награди или вдигане на процента за цялата следваща година при награда е практика при Анелия и Галена от години. Що се правите на разсеяни? :sp_ike:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този формат на наградите, в който няма да се чуе гласът на публиката, не е печеливш от изпълнителите най-вече за Преслава, защото винаги има най-многобройните агитки, с които комплексира колежки, Джена, защото винаги я приемат много добре, Теди Александрова, защото щеше да смаже с прием на супер хитовете си тия с претенциите. И ще е печеливш донякъде за Галена, защото вярно, че и тя има добри приеми, но пък ще е сигурна, че ще е ексцесии-free мероприятие и разни други, дето повече позьорстват и по-малко са добри да забавляват хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не ме разбра. Чака се превод само от Галена и това е практика още от 2010 година. От никой друг нищо не чакат. Ако няма, ще е Преслава. Това пък е практика от 2007 година. Иначе тя Галка си знае колко и кога да го направи. Миналата година мислеше, че ще мине метър, щото и била успешна и видяхте какво стана. Когато си научил едно мръсно псе като Митко Пайнера на месо, няма как да му подхвърлиш кокал. То това закупуването на слава си има положителна страна, но когато един ден този процес стане публично достояние, само тя ще излезе смешна. Още отсега мога да ви подскажа кой ще издаде системата - Преслава!

Да, Галена не може да тропа с крак като Анелия и Джена, защото има една камара участия, а е решила да плаща... за приз, който си е заслужавала, всеки път когато го е държала. Не ми се вярва да е чак толкова куха.

 

А колкото до Преслава, тя си има обичта на публиката и искат или не трябва да я награждават с нещо. От години не е нито най-хитовата, нито най-успешната, но си остава най-търсената за участия и всякакви други мероприятия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Пари за награди или вдигане на процента за цялата следваща година при награда е практика при Анелия и Галена от години. Що се правите на разсеяни? :sp_ike:

 

А ти защо искаш да имитираш уж знания от кухнята, като след Камелия нямаш никаква информация за нищо и говориш все по жалки и нелепи неща с които просто будиш смях... :1000:

Галена НЕ желае да бъде певица на годината. много пъти го е казвала. А Преса когато е заслужила си е взела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти защо искаш да имитираш уж знания от кухнята, като след Камелия нямаш никаква информация за нищо и говориш все по жалки и нелепи неща с които просто будиш смях... :1000:

Галена НЕ желае да бъде певица на годината. много пъти го е казвала. А Преса когато е заслужила си е взела.

Не желаеше през 2011, когато феновете на Преслава пак щяха да я освиркат. Иначе защо да не иска? Да вземе като заслужава - ето тази година например трябва тя да стане Певица на годината.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами нали вие така го пожелахте? Като беше безплатно било дъно, като беше по 5-10, беше евтино, сега пък скъпо...

 

И явно ще има външни хора напук на злобарите..Наистина доста ще им излъска имиджа ако всичко се получи както трябва и стане едно официално връчване на награди, както трябваше да е отдавна..

 

Кефи ме коментара ти.

 

 

Какво ще се излъска бе? Официално връчване на награди, които нямат никаква стойност. momo ако връчва наградите, които се раздават тук ще са по-стойностни от тези на Планета. 30лв. за билет? В Арена Армеец за 17 000 човека ли са или в зала за 1 000 човека? Да се осъзнаят, това е горе-долу половината на един билет за световен изпълнител. Какво искаш да ми кажеш? Че този цирк струва на половината цена на един билет за световен изпълнител?

 

За каква стойност на Раманиа говорите тук хахаха ще се разплача! :3fdb8960598fa63e: Нужно ли е наградите да се раздават пред 17 000, за да са ОК? Не мога да ви разбера, колкото и да се опитвам. Цирк било.. ама ходиш да въртиш гъзягата па дискотеките на техните песни? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти защо искаш да имитираш уж знания от кухнята, като след Камелия нямаш никаква информация за нищо и говориш все по жалки и нелепи неща с които просто будиш смях... :1000:

Галена НЕ желае да бъде певица на годината. много пъти го е казвала. А Преса когато е заслужила си е взела.

 

Така както нямах никакви "знания от кухнята" и разни лайномети натякваха, че Камелия ми е агента стана така, че ви наредих всички награди миналия март тук. И през цялата целремония ги ядохте как това или онова не можело да бъде, не можело да стане, ама накрая всички осведомени гледаха, как моята прогноза се сбъдна на 100%. Най-смешен беше онзи анонимен Лукас, който цял месец, след наградите тогава ревеше тук: - Ама откъде ги знаеш, Кама не е при тях? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така както нямах никакви "знания от кухнята" и разни лайномети натякваха, че Камелия ми е агента стана така, че ви наредих всички награди миналия март тук. И през цялата целремония ги ядохте как това или онова не можело да бъде, не можело да стане, ама накрая всички осведомени гледаха, как моята прогноза се сбъдна на 100%. Най-смешен беше онзи анонимен Лукас, който цял месец, след наградите тогава ревеше тук: - Ама откъде ги знаеш, Кама не е при тях? :roll1:

 

Това е абсолютна лъжа! Забравяш, че имам ОТЛИЧНА памет и много пъти съм те разбивал с неща които помня, а ти НЕ! Ти написа наградите няколко часа преди самите награди. Никой не е ревал, съвсем нормално е да се разберат 1 ден преди церемонията.. :whistling: Сумати хора подготвят тоя концерт. А и съм ти казвал много пъти кой ти каза, просто ти досаждаш на един тон режисьор и много добре го знаеш... :whistling: Колко е жалко..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е абсолютна лъжа! Забравяш, че имам ОТЛИЧНА памет и много пъти съм те разбивал с неща които помня, а ти НЕ! Ти написа наградите няколко часа преди самите награди. Никой не е ревал, съвсем нормално е да се разберат 1 ден преди церемонията.. :whistling: Сумати хора подготвят тоя концерт. А и съм ти казвал много пъти кой ти каза, просто ти досаждаш на един тон режисьор и много добре го знаеш... :whistling: Колко е жалко..

 

Нямаш никаква памет пич, но по-добре питай Мелето. Той бе преди година много заинтересован да ми доказва, как тезите ми нямало как да се случат. Да търся ли темата за моналогодишният концерт, за да ти покажа прогнозата си и бурният смях на половината форум, които ме иронизираха за това, че не можело Фики да е хем дебютант, хем певец. Ама накрая не им беше много до смях. Беше тъжна гледка, как покрусените от ненадейно сполетялата ги изненада фенчета се разделят с илюзията, че Камелия нещо ми говори и диктува на ушенце. Не случайно Стенли по-горе пише, че това е зесега. Защото и други хора знаят, че всичко до деня е предпоследно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, Преслава толкова ли е безочлива? Как може да се напъва за Певица на годината в годината, в която издаде "Нокаут" и "Аматьорка" и беше по-известна с побоищата с Бирмата, задържането в полицията и с участието си във Випа, отколкото с песните си. :mf_surrender: Дано Галена си вземе наградата в крайна сметка.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, Преслава толкова ли е безочлива? Как може да се напъва за Певица на годината в годината, в която издаде "Нокаут" и "Аматьорка" и беше по-известна с побоищата с Бирмата, задържането в полицията и с участието си във Випа, отколкото с песните си. :mf_surrender: Дано Галена си вземе наградата в крайна сметка.

 

Преслава държи повече на "Певица", а Галена на каквото остане. Слушай и чети Фокс. Мани ги чешащите си езици тук....

 

И да, това са чудесни новини, за да се знае, че нищо не се раздава по заслуги, а според кефа на шефа. До долу са!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...