Jump to content



Евровизия 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 719
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Martin Karbowski

6 мин. ·

Трябваше да пийна нещо. На Евровизия всички са с една и съща песен.

Имам рецепта - почва се бавно, мъчително любовно и тихо. После се минава на ритъм, Модеерн Токинг, никакви етноелементи. После крещене, сила глас, танц с балетист, силно послание "бъди себе си ънфоргедъбъл" и завършек с вдигната ръка изразяващ победата на задължителната любов към изкуството.

Но танца "спагети-краче" ще е моден тва лято. Има и нещо позитивно.

Само Мицов ли ше пише за музика.

 

:1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

нямаме шанс за победа. В Евровизия на 1 място е ШОУТО !

 

на Поли липсва шоу,танциорки,херография

 

Разбира се, че нямаме шанс. Даже ми е чудно, че някои от Вас наистина вярват, че имаме някакъв шанс. И в 10-ката трудно ще се намърдаме, имаме просто една приятна, лека и запеваема песничка и нищо повече. Шоуто е само една от причините, има и много други - обективни и субективни. Поли Генова не е интересна по никакъв начин - нито като глас, нито като присъствие, а Евровизия се печели обикновено от ярки личности. Чисто геополитическите игри също са важна причина за това никога да не стъпим на върха на този, пак ще го нарека, прехвален конкурс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде мина и арменската чалгарка. Поне "Оцковите" отсвири в песента бяха яки ;)

Гласувам за Грузия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че нямаме шанс. Даже ми е чудно, че някои от Вас наистина вярват, че имаме някакъв шанс. И в 10-ката трудно ще се намърдаме, имаме просто една приятна, лека и запеваема песничка и нищо повече. Шоуто е само една от причините, има и много други - обективни и субективни. Поли Генова не е интересна по никакъв начин - нито като глас, нито като присъствие, а Евровизия се печели обикновено от ярки личности. Чисто геополитическите игри също са важна причина за това никога да не стъпим на върха на този, пак ще го нарека, прехвален конкурс.

в топ 10 може и да се намърдаме заради другия фактор ГЕЙ-ополитическия - "If love was a crime, then we would be criminals/They will never break us down!" ляляля и тъп евроденс бийт :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стискам палци на Поли, много ни е добра песента. Не знам как ще се класираме, но мисля че се представихме на ниво и достойно!

 

Иначе освен нашата песен ми харесват най-много:

Русия имат най-доброто и ефектно представяне и песента ми харесва доста на мен, има енергия.

Австралия също със запомняща се и хубава песен.

На Белгия също много ми харесва песента, много танцувална.

Латвия много яка и интересна песен, можеше обаче с тази песен много по-добра сценография да измислят.

Украйна имат много разчупена песен също.

Сърбия имат доста добра песен, прави впечатление.

 

Допадат ми също Армения, Кипър и Грузия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...