Jump to content



Евровизия 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 719
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Напълно очаквано сме на финал, почти съм сигурен, че ще се класираме в топ 10, а и нашата песен си беше най-яката тая вечер :happyppl:

Всъщност не - на Грузия е още по-яка и страшно си изкефих, че се класира :jump: Но отпадането на Македония... :cry2: Абе нямам думи просто, простотии като Полша и Литва да влязат, а Калиопи не :bx:

Иначе общо взето заслужени финалисти. Ама почвам да се притеснявам, че Австралия ще вземе да спечели :mf_surrender: И нямам толкова против, че е на другия край на света, ама песента им е супер гадна

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам, че сме на финала..

 

ОБАЧЕ ми е тъпо, че позитивите отнася Генова... :mf_surrender: А всъщност просто песента е много добра, която и дадоха от БНТ..Тя е супер грозна и не излъчваща нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам, че сме на финала..

 

ОБАЧЕ ми е тъпо, че позитивите отнася Генова... :mf_surrender: А всъщност просто песента е много добра, която и дадоха от БНТ..Тя е супер грозна и не излъчваща нищо.

Това е твое мнение. Поли беше доста харесвана още през 2011-та с "На инат", не знам какъв ти е проблема.

 

Време беше да се класираме, нашият полуфинал беше по-силен според мен. Конкуренцията е голяма, успех на 14-ти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам, че сме на финала..

 

ОБАЧЕ ми е тъпо, че позитивите отнася Генова... :mf_surrender: А всъщност просто песента е много добра, която и дадоха от БНТ..Тя е супер грозна и не излъчваща нищо.

Ми песента е дело на малтийци, или к'ви бяха там. И по-добре, българи абсурд да създадат такова качествено парче, ние живеем в каменната ера по отношение на музиката, и ужасяващото ниво на т.нар. "БГ поп" е илюстрация.

А половината държави поне са с песни от шведския конвейер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...