Jump to content



Online: Гергана - Огън в дъжда


Препоръчани коментари

  • Отговори 37
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много хубава балада. Радвам се, че все пак получи клип, защото ми напомня за песните от времето на Токича.

Клипът е много красив и Гергана също. Изгледах го с удоволствие. Хубав проект! Дано това е началото на постоянството в песните и клиповете на Гергана. Поне през 3-4 месеца. Успех! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много започна да ми харесва песента. Клипът ми харесва, красив е. Обаче на места прекалено са забавили кадрите. Чак леко се разминава с песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С клипа песента е още по-красива и въздействаща. Прилича малко на саундтрак от филм. Ще се бори за Видеоклип на годината!

Най-после нещо стойностно, личи си че е на Пламен Стойчев - Папо, те си бяха много добър тандем още от едно време. Трябва и за напред да продължи да работи с него.

Гери е много красива. Визията с бялата рокля, до зеления мъх ми е любима. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами честно казано приятно съм изненадан от клипа, доста красиво видео с добро заснемане и оператор и включени добри акценти. Атмосферата е пресъздадена точно колкото трябва.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е брутална! Много ми харесва, особено началото. Гергана я е изпяла с много чувство. Клипа е най-добрия и. Много добър и се вписва идеално със песента. Много съм доволен. Обичам си я Гергана!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много много хубава, с този припев разбива.

 

Обаче видеото е скалъпено от доста места явно, кадрите от въздуха на планинските места изобщо не са дело на оператора. Някои кадри с Гергана, за разлика от въздушните, са покъртително зле - кофти е операторът, статични и несъобразени като цяло, някои са треперещи. Пипана е и в тялото тя - на места картината буквално "плува", това не че е проблем, но някак си е станало манджа с грозде, трябвало е да се постарят.

Все пак заслужава голяма похвала за парчето и за това, че се цепи от масовката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав проект, макар че няма особено да го слушам. Добре е да се правят и такива неща. Жалко, че Гери не вади в някой момент длетото! :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав проект, макар че няма особено да го слушам. Добре е да се правят и такива неща. Жалко, че Гери не вади в някой момент длетото! :D

Не стига, че в интервюта го вади, сега и в клиповете ли? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелее, не мога да спра песента :D Изобщо не ми харесваше, но като я видях с този страхотен клип и много ме зариби. Отсвира и куплетите са уникални, ссуупер много ми харесват, ама тоя тромавия припев изобщо не ми допада, нито текста, нито музиката, тия набивки изобщо не са ми място, поне да не бяха на 2 секунди... Куплетите най ме грабват, 1:1 с Боли са, чак ми иде да запея "как искам да забравя за миналите дни" :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...