Jump to content



Online: Глория - 20 години на сцена


Препоръчани коментари

  • Отговори 83
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сигурно ще го изтрият. Звукът нещо не е както трябва.

Да си дооправят каквото има. Толкова време работеха уж.

Най-добре си е на живо сякаш. И не долових проблем, но то в самата зала, и то отпред е малко трудно да хванеш неизправностите.

Какво са наслагвали, нямам представа, Планета са доказани в окепазяването на записи.

Важното е, че жената пя страхотно както винаги, раздаде се максимално. Втората част ми е любима, а от първата част - изпълнението на Ако те няма.

Беше много различен концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз тази "Ако те няма" така и не можах да я заобичам - много дразнеща песен ми е, а Глория много си я обича. Другите ѝ балади са къде-къде. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам една-единствена забежка. Тя знаеше, че няма да бъдат излъчени "Чуй ме", "Ех, море" и "Сцената обичам лудо". Аз ги харесвам и тях, но на тяхно място можеше да изпее други по-големи хитове, които пропусна, и които като авторски съответно щяха да влязат и в излъчения материал, и в двд-то.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам една-единствена забежка. Тя знаеше, че няма да бъдат излъчени "Чуй ме", "Ех, море" и "Сцената обичам лудо". Аз ги харесвам и тях, но на тяхно място можеше да изпее други по-големи хитове, които пропусна, и които като авторски съответно щяха да влязат и в излъчения материал, и в двд-то.

И аз мисля така. По-добре да бяхме чули "Сбогом, адиос", "Не заслужаваш" и "Добре дошъл" например, вместо тези три.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубав концерт, това е невероятен успех за Глория с който ясно дава да се разбере, че участията по кръчмите не са мерило в музиката.

 

Лично аз не харесвам това обикаляне от единия до другия край на сцената, което масово се е наложило при чалга концертите.. Ясно ми е, че Глория няма как да е във вихъра на танца при положение, че пее като змей, но можеше да има някаква концепция между нея и балета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля така. По-добре да бяхме чули "Сбогом, адиос", "Не заслужаваш" и "Добре дошъл" например, вместо тези три.

Или "Дива нощ", "По навик", "Кръговрат", "Илюзия", "Присъда", "Откраднат миг", "Нека останем приятели", "Радост-тревога", "До последната сълза". Но здраве да е - тях следващия път, надявам се. И да дръпне един танц.

Обаче "Изсвирете нещо ударно" си е хит - не изкуствено наложен при това, вдига хората много и това щеше да си проличи и в Арена, ако беше отишла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако някой не е доволен от пост продукцията, не намесвайте Планета и Пайнер. Виждате техните сборни концерти на какво ниво са от към звук и снимане. Както концерта на Анелия, така и този, като краен Тв продукт е изцяло зависим от решенията, идеите и одобрението на изпълнителя. За жалост, всичко от А до Я, беше дело на Глория и в Планета е пристигнал крайният видео файл за излъчване. (Дори това помните беше с въпросителна дали няма да е друга Тв)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнителен директор:ГЛОРИЯ МЮЗИК (wtf, няква фирма ли си е направила, че търговския регистър не ми бачка от тук)

Мениджър артисти (?!) : ГЛОРИЯ

Продуцент: ГЛОРИЯ / ПАЙНЕР МЮЗИК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасен е звука наистина на втората част! Как може никой да не го е чул? Срамота! И естествено гръцките песни ги няма за мое разочарование! :mf_surrender:
zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнителен директор:ГЛОРИЯ МЮЗИК (wtf, няква фирма ли си е направила, че търговския регистър не ми бачка от тук)

Мениджър артисти (?!) : ГЛОРИЯ

Продуцент: ГЛОРИЯ / ПАЙНЕР МЮЗИК

Че какво му е чудното, много певци си имат фирми.

Пък и освен студиото, което не ползва само за лични записи а и го отдава нямаше ли и някакво кафене?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че какво му е чудното, много певци си имат фирми.

Пък и освен студиото, което не ползва само за лични записи а и го отдава нямаше ли и някакво кафене?

Не е чудно , просто питам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто е страхотна! Концертите, които прави стават все по-добри и по-добри! Блестящо представяне! Всичко е било уникално!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потресен съм от звука. Повече от половината песни звучат все едно са на плейбек, а останалата половина все едно е пяла върху плейбек. Това ли обработваха 3 месеца? Разбира се, че "ще го изкараме" проблем, та нали звукът е основното нещо в един концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога ще дават повторение на концерта по Planeta HD?

в 22 днес и утре сутринта към 8.

Поне днес в 8 сутринта го повтаряха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко уникално щеше да е, на "Не сме безгрешни", след вкараната част от "Напипай го", да продължат с нея? Щях да умра. :roll1: :roll1: :roll1:

Редей така, не й е мястото там. За съжаление липсата на три от най - големите й хитове се усети. "Откраднат миг", "Присъда" и "Можеш ли да ме обичаш" са огромни хитове. Първите две са в топ 5 на най - големите хитове на Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Редей така, не й е мястото там. За съжаление липсата на три от най - големите й хитове се усети. "Откраднат миг", "Присъда" и "Можеш ли да ме обичаш" са огромни хитове. Първите две са в топ 5 на най - големите хитове на Глория.

Естествено, че не е, затова щеше да е страшно смешно и рандъм. :1000 (29):

 

Иначе аз смятам, че 5-те ѝ най-големи хита са "Не сме безгрешни", "Крепост", "Феникс", "Уморих се от теб" и "Откраднат миг". След тях "Циганско сърце", "Златна клетка" и "Ангел с дяволска душа".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че не е, затова щеше да е страшно смешно и рандъм. :1000 (29):

 

Иначе аз смятам, че 5-те ѝ най-големи хита са "Не сме безгрешни", "Крепост", "Феникс", "Уморих се от теб" и "Откраднат миг". След тях "Циганско сърце", "Златна клетка" и "Ангел с дяволска душа".

Аз бих сменил "Феникс", "Уморих се" и "Крепост" с "Циганско сърце", "Присъда" и "Златна клетка". Но то е според зависи. Наскоро бях на участие и "Феникс" и "Уморих се от теб" минаха много вяло. Това не ги прави нехитове разбира се. Между другото малко е офф, но бях и на Ивана на участие. "Грешна нощ" и "Къв си ти бе" също не се отразиха. Много странно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...