Jump to content



Online: Цветелина Янева - Видимо изневерил


Препоръчани коментари

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не мога да спра да я слушам, непрекъснато ми е в ума, а винаги слушам песните на мастър, но тук просто нямах търпение и си я въртя от тубата едно след друго. Наистина любов от първо слушане и просто не мога да я спра. Ето тази Цветелина чаках! Размаза ги всички с тази песен, просто няма да се спира! Автоматично трябва да получи и номинация за песен! Това парче е зверски силно, както някой е написал перфектна симбиоза между поп-фолк и модерно звучене, много ударно и емоционално изпяване, перфектен комерсиален текст от Анастасия. Наистина съм без думи. Това ще е една от песните тази година които ще ми останат страшно любими! Направо ми е като продължение на "Мога пак".

Я да спрат да пускат повече песни до края на годината. :1000 (29): Тази ми е достатъчна! :Vishenka_05:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пеевска ги пръсна! Хвърли всички в гърлото на Пеевски и ги изкара през дебелото черво.

Проекта кърти отвсякъде

Песен - 6+

Клип - 6+

Цура е много яка в клипа.

Графики

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето семпла идея, реализирана прекрасно! Много ми харесва и клипа, и песента. Браво на Цветелина!

И за справка на Яница (звездата) - това се нарича изчистено. Според нея "изчистено" е когато дрехите са значително намалели. (?!)


Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми куплетите са добри, ама не ме кефи особено. Видеото ми се струва добро.

 

Това е и моето мнение.

Самата тема ми е досадна - все за изневери пеят...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева показва как точно трябва да се развива един млад изпълнител! Просто много качествен продукт за пореден път от нея. Песничката много радва, свежа е. Клипът е стилен и ненатрапчив, не е нещо перверзно, гнусно и прекалено. Браво за пореден път!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрият цялостен проект от излизлите последно време! Песента е страшно яка. Напомня ми на старите песни на Янева и идва като продължение на Мога пак и С какъвто се хванах. Клипът - адски стилен и изчистен. Всичко е 6. Колкото и да я плюем за личния й живот, като изпълнител е класа. Сега и една балада да пусне преди наградите и ще съм на седмото небе. :Vishenka_05:

 

Пс: Анастасия Мавродиева - текстописец на годината!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е УНИКАЛНА от първия път ме грабна!Клипът много ми харесва чист и много як само че ми напомня на друг клип - като на

Pavell & Venci Venc' - Kak stana taka - черно бял с текст върху клипа.Лекичко е копирала идеята :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля,че е копирала идеята за текста. Дори не бях гледал клипа Pavell & Venci Venc', но във видеото на Цветелина идеята седи по-яко, може би защото песента е по-динамична и изписват по по-малко думички.

 

Просто песента няма омръзване. Мисля,че ще е голям хит!

 

Наистина пореден хит и за А. Мавродиева, но има някой песни къде пише прекалено наблъскани текстове. Смисъл това не е нейна вина, но на бързите песни трябва да се внимава с наместването на сричките.

Но за текста на Видимо изневерил - отличен 6+. Завъртяни фрази, но не много трудни за асимилиране, игра с думичките - една фраза завършва с дума, следващата започва с подобна дума, просто идеален текст!

 

Не запомни, че с пълна уста не се говори ти,

особено когато е пълна само с лъжи.

 

За лъжите вече знаеш,

сладко, че изричат се.

Но сега ще разбереш, лесно ли преглъщат се - сладко ли ти е?

 

К*чка съм сега - така ли?

Кучетата знаеш ли, не лягат до човек да спят,

на когото не държат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пфф, много се дразня... На Янева всяка песен й е префектна, но гледанията й са по-зле и от на Крисия... Дуетът с Ищар, сега и тази. Не разбирам како им става на хората, по дискотеките също не е особено въртяна. За мен това не е великия фактор, но така или иначе е голям белег за популярността на даден проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пфф, много се дразня... На Янева всяка песен й е префектна, но гледанията й са по-зле и от на Крисия... Дуетът с Ищар, сега и тази. Не разбирам како им става на хората, по дискотеките също не е особено въртяна. За мен това не е великия фактор, но така или иначе е голям белег за популярността на даден проект.

Не е зле с гледанията, да, далеч е от топ имената, но за ден и половина има повече от 150к, което си е супер дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...