Jump to content



Online: Галена - Една жена


Препоръчани коментари

  • Отговори 146
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Галена не ми е любимка, както и песента не ми допада. Но клипа е доста добър...Галена определено е новатора на клиповете в чалгата и прави най-добрите в жанра...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална !!! Аз съм възхитен , това е хита на годината .

Клипа - това е най-доброто видео представено от нея до сега . Просто все едно гледаш филм . Уникална ! Клип на годината !

Link to comment
Сподели в други сайтове

странно защо само феновете на Прес не схващат идеята на клипа :1000 (29):

 

Галена е перфектна!!! Respect that, bow down bitches!!!

 

Защото клиповете на Преслава са безидейни.

Друго си е да се размяташ по дивани, легла, столове и да пиеш във барове и хотели. :3fdb8960598fa63e:

 

Вече няма спиране тая песен! КЪРТАЧ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален клип! Песента не е толкова силна, колкото очаквах, но ми допада. Хитче ще е!

 

А Пайнер спешно да правят конкурс за композитори, че не може 3-4ма да правят музика за цял кокошарник и да не се изтъркат.

 

 

пс:Само да спомена, че това е тема за новата песен на Галена!!!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама моля ви се, Галена има поне 10 по-силни клипа от този.

 

Не разбрах само защо Галена казваше за клипа, че е тъжен, като за мен по-скоро е гротесков, граничещ с пародия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрият клип правен някога в жанра. По нито един кадър не отстъпва на западната продукцията, която правят най-големите имена.

 

Песента влиза подкожно и бързо ще се наложи.

 

 

'Приятна' агония на всички хейтърчетаааа. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само някой да е казал, нещо против чалгата! В толкова малка държава с такъв малък пазар, тоя клип е шедьовър! Ако беше на някоя световна звезда, щеше да е направо скандален, а вие да си избивате да пишете, как чалгарките нямали такъв.. :whistling: Клип на годината!

 

Колко ли струва тоя клип...тая жена е много богата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрият клип правен някога в жанра. По нито един кадър не отстъпва на западната продукцията, която правят най-големите имена.

 

Песента влиза подкожно и бързо ще се наложи.

'Приятна' агония на всички хейтърчетаааа. :Vishenka_05:

Видимо скъп е, но чак на западно ниво не е. Никога няма да ги стигнем. Кога ще го разберете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е страхотен!!!! Гледах го на таблета със слушалки и един до мен ме попита това българска песен ли е? Заприличало му на чужда продукция.

Песента не е кой знае какво, но е танцувна и зарибяваща. Не е толкова зле колкото я изкарвате!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видимо скъп е, но чак на западно ниво не е. Никога няма да ги стигнем. Кога ще го разберете?

 

 

:cry2: :lol: :lol: :lol: хахахах ето за това говоря!! И един пост по надолу го виждам! :lol:

Еми ние не само сме стигнали, а в някой проекти като тези на Галена сме ги задминали..;) И говорим за 7 млн държава с малък пазар. Ти за кой ми говориш за САЩ ? :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тези, които видиш ли 'не разбирали' видеото ....

 

Пуснете си първо "Дай ми", после "В твоите очи" и завършете с "Една жена" ..може пък да откриете някаква концепция. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:cry2: :lol: :lol: :lol: хахахах ето за това говоря!! И един пост по надолу го виждам! :lol:

Еми ние не само сме стигнали, а в някой проекти като тези на Галена сме ги задминали..;) И говорим за 7 млн държава с малък пазар. Ти за кой ми говориш за САЩ ? :lol:

Прав си. Галена с много по-малко пари прави много повече от някои световни звезди. Клиповете й натина са много изпипани. Не ми се мисли всеки следващ какъв ще е...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е някаква какафония. Има добри кадри и толкоз... текстът е тъпичък и банален. Слаба работа. МУзиката е яка. Толкоз.

 

Сигурно ще се наложи за месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

КЛИП НА ГОДИНАТА!! ТОВА Е ХИТЪТ НА ЗИМАТА ЗАЕДНО С "ОБИЧАЙ МЕ"!

 

Уникален видеоклип, уникална песен, как ще е слаба ?! Това просто е върха! Просто тази година няма слаба песен!!!! Кралица Галена отново им разказа играта!!!! :girl_witch: :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена отново смаза всякаква конкуренция! :3fdb8960598fa63e:

 

И да - тя най-много заслужава награди,, защото си къса г**а от работа и прави нещата по възможно най-професионалния начин дори колежките й го признават ама вие, няколко слепи фенчета(феновете на ПреСЛАБА), не та не - колкото и да ви е яд Галена в момента е №1 и искате или не трябва да го приемете, защото когато фактите говорят и боговете си мълчат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми харесва много.

Клипът също, но ме отвращават кадрите с гробището. Нищо против нямам, стига да не се мята около гробовете. Можеше спокойно да си стои до тях, пак щеше да е интересно.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Това според мен ще е хит. На мен лично ми допадат донякъде куплетите, останалото ми е средна работа. (Може би на слушалки ще звучи по-добре.)

А Гальо Вафлата пак се е бръкнал сериозно за бой, чекнежи и връщане в епохата на Мусолини - това последното е яко де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това според мен ще е хит. На мен лично ми допадат донякъде куплетите, останалото ми е средна работа. (Може би на слушалки ще звучи по-добре.)

А Гальо Вафлата пак се е бръкнал сериозно за бой, чекнежи и връщане в епохата на Мусолини - това последното е яко де.

О, да, тя Галена, дето изкарва по едно 50 000 на месец едва ли може да си плаща сама кариерата. Смешни сте. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...