Jump to content



Online: Галена - Една жена


Препоръчани коментари

На истина не разбирам кое не схващате във видеото. Най-елементарното по главният герой може да се досетите, че е свързано с "Дай ми" и "В твоите очи". Накратко - Галена е системно тормозена от "половинката си" - пребивана и пренебрегвана като жена заради многобройните му изневери. Всичките тези момичета които го оплакват дори повече и от Галена са всъщност нейните псевдо приятелки, с които той й е изневерявал. На Галена в един момент й писва и решава да си отмъсти като го убие - завързва го за тавана и слага на главата му найлонов плик с вода. Най-старият трик в киното да се покаже, че нещо е нереално, като се събуди главният герой, т.е. на края става ясно, че това е била просто фантазия на Галена в момент на ярост.

 

/Някъде бях мернал, коментар за това, как се мятала на гробовете, не се тревожете, това е най-обикновена полянка със стиропорни полчи/

Къде е сниман клипа? :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 146
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

/Някъде бях мернал, коментар за това, как се мятала на гробовете, не се тревожете, това е най-обикновена полянка със стиропорни полчи/

 

Не знам, на фона на тази "полянка" се вижда стена за урни.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези от вас които коментираха още преди 2 седмици, че проектът не става за нищо-сега си личи колко сте прозрачни защото преди 2 седмици нито беше финализирана песента нито клипа. Всички кадри са заснети в България няма нищо което да е заснето в чужбина. Режисьор на видеото е Манов. :whistling:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е сниман клипа? :baaasmiley:

има кадри от Лондон, но основно близо до София

 

Да бе, и аз на тая сцена с летящата котка се пръснах от смях. :1000 (29):

В поверията на някои народи се е смятало, че котката е първообраза на Сатаната (мъжа докато "изневерява" е с рога), която взема душите на хората (котката полита над момичетата по бельо и взема душите им), т.е. мъжа е оплел в мрежите си приятелките на Галена

 

Не знам, на фона на тази "полянка" се вижда стена за урни.

все пак си е платила за филмов декор, трябва да е реалистична обстановката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

има кадри от Лондон, но основно близо до София

В поверията на някои народи се е смятало, че котката е първообраза на Сатаната (мъжа докато "изневерява" е с рога), която взема душите на хората (котката полита над момичетата по бельо и взема душите им), т.е. мъжа е оплел в мрежите си приятелките на Галена

все пак си е платила за филмов декор, трябва да е реалистична обстановката.

Анелия също беше снимала там ;)

Кино центъра в Бояна ако е Лондон... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е сниман клипа? :baaasmiley:

Част от клипът е в киноцентъра в Бояна..

 

Не знам, на фона на тази "полянка" се вижда стена за урни.

 

Това е декор от киноцентъра в Бояна.. Абсолютно всичко е от картон или стиропор. Някъде из лаптопа имам снимки на точно този декор (отзад плочите всички са кухи, което мен ме изуми), адски добър е, мога да потърся ако искате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

West-Front-01rbP7J2m.jpg

 

 

сниман е по абсолютно същият начин по който процедира и с "С кое право" :3fdb8960598fa63e:

Хванете и се интересувайте преди да пишете небивалици. Клипът е сниман изцяло в България. Пишете на някой от екипа да ви каже като не вярвате. :mf_surrender:

 

1424251942.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хванете и се интересувайте преди да пишете небивалици. Клипът е сниман изцяло в България. Пишете на някой от екипа да ви каже като не вярвате. :mf_surrender:

 

Тя самата Галена каза в Автограф, че е снимала в Бояна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя самата Галена каза в Автограф, че е снимала в Бояна...

 

Е добре, това отначалото в клипа ми прилича на Saint Paul. С ефекти ли е правено или?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е добре, това отначалото в клипа ми прилича на Saint Paul. С ефекти ли е правено или?

 

Е това не знам, в днешно време всичко може да се направи, така, че може и ефекти да са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е един път! Ненормален! Мелодията супер, разбива, но като цяло нещо куца в изпяването и текста.

Иначе, доволен съм и то много, супер проект като цяло.

 

Може ли само някой да ми обясни защо толкова слаб интерес за 8 часа - едва 30 000 гледания. Мислех, че ще гръмне 100-ка? :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е един път! Ненормален! Мелодията супер, разбива, но като цяло нещо куца в изпяването и текста.

И на мен припева не ме кефи как го е изпяла... Някък високо ама не е като Емануеленото пеене,а леко дере.

жалко е,че поради лоша хигиена на гласа певци като Анелия,Галена,Преслава,Константин и т.н. не са способни на пеене както преди,а са с пи 10-12 г. кариера...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е един път! Ненормален! Мелодията супер, разбива, но като цяло нещо куца в изпяването и текста.

Иначе, доволен съм и то много, супер проект като цяло.

 

Може ли само някой да ми обясни защо толкова слаб интерес за 8 часа - едва 30 000 гледания. Мислех, че ще гръмне 100-ка? :feminist_en:

 

Още не са се актуализирани гледанията, утре сутринта към 6 ще видиш колко са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен припева не ме кефи как го е изпяла... Някък високо ама не е като Емануеленото пеене,а леко дере.

жалко е,че поради лоша хигиена на гласа певци като Анелия,Галена,Преслава,Константин и т.н. не са способни на пеене както преди,а са с пи 10-12 г. кариера...

Какво да се прави, те са си виновни в случая. Вярно е, особено при Галето се забелязва огромна разлика от турне 2008, да речем, където бе много добре на живо, и от последните концерти. Да не говорим, че Хавана тропикана е потресаваща в изпълнение на живо.

Още не са се актуализирани гледанията, утре сутринта към 6 ще видиш колко са.

Е, те не се ли актуализират на всеки кръгъл час?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, и на Деси и на Емилия бяха така.

Абе важното е, че песента ще стане мегахит!! :P

Как няма да стане, музиката е убийствена. Знам, че няма връзка, и на някой може да му прозвучи смешно, обаче като ударност, усещане, ме подсеща на най-добрата й песен - ,,Дай ми,,.

Надявам се кабриолетите да не се усетят, че сме гепили малко от тях в музиката. Докато при ,,Генерал,, си личеше много ясно, то в ,,Една жена,, почти не се забелязва.

На кой е песента? Защото, ако е на Пашев, този човек сериозно почна да прави Великомакедонски грешки...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...