Jump to content


Да се махне ли категорията "Музикален идол" от наградите на Рамания?


Да се махне ли категорията от наградите на Рамания?  

61 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Въпросът е ясен. Категорията беше добавена миналата година за първи път, за да наподобява наградите на "Планета". Имало е достатъчно спорове за нейното значение и смисъл. Кажете дали да остане и тази и занапред, или да си останем само с "Певица" и "Певец" - класическите категории.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, с тази категория прецакаха и наградите на Планета. Преди най-интересния момент беше коя ще стане певица на годината, а с тоя идол принизиха наградата, за да може да се угоди на повече кокошки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тази награда беше измислена специално за Преслава в годината, в която нагласите бяха да спечели Анелия.. И заприлича на едно "Щом няма да е Преслава "Певица на годината", няма да е никоя" и наистина Анелия не стана "Певица на годината", а стана "Изпълнител на годината", а Преслава "Музикален идол" с което се ощети Борис Дали, който беше фаворит за "Певец на годината". Добре че Камелия се обади, може и други да е имало задкулисно, и върнаха "Певец" и "Певица", а "Музикален идол" явно я оставиха, че да не изглежда тъпо, че само за една година е била, а и да угаждат на повече.

 

Не знам доколко има смисъл от нея, на мен не ми станаха достатъчно ясни критериите, така че да направя разлика между двете категории. Обяснявам си го, че едната е повече за хитове и участия и други конкретни музикални успехи, а другата за по-абстрактни неща като качество на песни и клипове, influence, отношение на феновете и т.н..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено да! Винаги ми е приличала на онази смехория "Мегазвезда".

Въпреки че е все тая вече. И умрелите разбраха, че тези награди са болезнено измислени и с никаква стойност!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено да! Винаги ми е приличала на онази смехория "Мегазвезда".

Въпреки че е все тая вече. И умрелите разбраха, че тези награди са болезнено измислени и с никаква стойност!

Едит!

Помислих, че става въпрос за тези на Планета :))

Изпуснах времето за едит...

 

И все пак не е нужна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тази награда беше измислена специално за Преслава....

 

.... така както Маргарита Лозанова измисли наградите на сп."Нов фолк", заради Глория. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

.... така както Маргарита Лозанова измисли наградите на сп."Нов фолк", заради Глория. :1000 (19):

Ама със сигурност. Ако я нямаше Глория, награди нямаше да има хах. Каквото е получила жената, си го е заслужила.

Днес Глория ли ти е крива?

 

Гласувах с ДА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама със сигурност. Ако я нямаше Глория, награди нямаше да има хах. Каквото е получила жената, си го е заслужила.

Днес Глория ли ти е крива?

 

Гласувах с ДА.

 

Не, никой не ми е крив, но това е истината. Аз също гласувах с ДА.

 

Маргарита Лозанова измисли наградите на "Нов фолк", за да спасява кариерата на Глория, а Пайнера "Идол на годината", за да спасява тази на Преслава. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, никой не ми е крив, но това е истината. Аз също гласувах с ДА.

 

Маргарита Лозанова измисли наградите на "Нов фолк", за да спасява кариерата на Глория, а Пайнера "Идол на годината", за да спасява тази на Преслава. :1000 (19):

 

Е, в началото не е ли печелила реално Таня Боева? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, никой не ми е крив, но това е истината. Аз също гласувах с ДА.

 

Маргарита Лозанова измисли наградите на "Нов фолк", за да спасява кариерата на Глория, а Пайнера "Идол на годината", за да спасява тази на Преслава. :1000 (19):

Фокси, когато НФ правят първите си награди, Глория е най-актуалното име в държавата.

1998... сети се. Не знам накъде биеш. От какво да я спасява Маргарита? Имало е години, в които Глория нищо не е получавала от НФ. Който каквото си е заслужавал, си го е взимал. На НФ винаги са били сто идеи по-обективни от Планета и самите церемонии по-издържани. Като изключим наградата на Ивана за Певица на 2001, всичко при НФ си е чук. Хит коктейл също имаха награди - те пък почитаха Румяна, Кали, Орхан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...