Jump to content



Online: Преслава и Фики - С теб или с никой


Препоръчани коментари

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Толкова е еднакво с "Кой". Ужас. Припева е същия като "Кой", а после частите "тук съм, гледай ме в очите" са като отсвира на Галя и Фики. Потрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Историята на "Кой" обаче си я следват от всякъде. Песента е уникална, но е копие на "Кой". Клипа както и този на Жалка и Фикрет - за боклука. Поне Преслава е яка. :1000 (29):

 

П.п Преса колко прилича на сестра си на тая снимка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, клипът е покъртително зле! Какви са тия псета? след първия припев все едно започва друг клип, след втория припев пак така. КОШМАР!

 

Песента ми е любима! Уникални текст и изпълнение. Прилича на "Кой", но също е толкова страхотна.

 

Edit: Клипът на "Кой" си е достоен за клип на годината пред това. :1000 (29): Много повече чувство е вложено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова скучен и безличен клип....

Преслава вече почва да наглее.... Ок! Пееш! Хитове! Ама не става накрая така да осираш нещата.

Мързи ли я не я знам, но това да не проявяваш и грам внимание да изпипаш едно нещо от до вече почва да дразни.

Песента е хубава и приятна за слушане.

Ако Преса спре да се мисли за велика и да лежи на стари лаври ще е бомба!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-скучния и тъп клип, който някога е излизал в чалгата... думи нямам.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре ТВ версия да бяха направили... сигурно щеше да е по-интересна. :mf_surrender:

Песента ми харесва, но след 2 месеца едва ли някой ще я помни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако се остави настрана поредният опит на Преслава за хит като "Кой", но този път 1 към 1 изкопиран от нея, песента е хубава и текстът е силен. Клипът обаче е нетипично слаб за Фики и типично посредствен за Преслава, иначе визиите им ми харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клип в стил 2006. Имаме една хубава Преслава и толкова! Та един клип като "Феномен" от 2009 е по-силен от това видео! Но като изключим това, песента е много яка. Да, приликата и линията на "Кой" е последвана, няма какво да се заблуждаваме, но и да не забравяме, че "Кой" също прилича на "Не искам без теб" в по-забързан вариант, а и трите песни са аранжирани от Ганев, като на Десислава и Тони Стораро е кавър. В крайна сметка това е най-добрият дует на Преслава за тази година, но следващия път да избягва такива прилики, въпреки, че песента ще бъде голям хит.

Нямаше нужда от "модна арена за пудели, питбули" и друга порода кучета. :mf_surrender:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална песен, ще е голям хит, според мен.

Клипът е абсолютно безсмислен, поне да го нямаше това на белия фон малко повече щеше да се връзва. И какви са тези кучета :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е брутална, особено изпълнението в началото.

 

Какво като е евтин клип? Песента така или иначе вече е мегахит, за какво им трябва добър клип? Преслава винаги прави такива колкото да ги дават по телевизията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам какво ви учудва слабия клип - аз повече ще се изненадам, ако Преслава пусне силен клип :1000 (29): А и не е чак толкова зле, самата тя е имала и по-лоши видеа.

 

Иначе песента, както казах е доста клиширана, но ще е хит заради имената най-малкото, от сега е ясно. Между другото има огромен интерес, вижте гледанията и рейтинга. Ако върви така може и да постигне рекорд по гледаемост за първите 24 часа.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче така ли никой не чу, че Фики пее ВСЯКАШ - няма такава дума, СЯКАШ е правилното. Трябваше да презапише тази част, но явно на никой не му е направило впечатление. Много е дразнещо като го чуеш.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде стига я бутахте тая мърша навсякъде. Какво ще покаже? Преслава с клип за 5 лева я праща в Смядово, а смятай ако прави клипове като на Свиркаджийката.

 

Ами в случая Преслава е тази, която излиза с кавър на песен на Смядовска. :1000 (19):

 

Абсурден клип, дискотечна песен, която ще гърми здравата докъм средата на февруари и после ще се пуска само по колите от залежали в жабката дискове. :drunk:

Важното е народа да има на какво да пие и танцува, другото ... все тая. :az:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това няма да си го пусна повече от 5-6 пъти сигурно. Толкова познато и скучно - от-до... Не хейтвам по изпълнители обикновено, но и Преслава, и Фикрет ми идват too much тая година. От по 5-6 песни с по 1 уцелиха и то и там е условно какви хитове са последните им самостоятелни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...