Jump to content



Online: Анелия ft. Галин - Аз съм дяволът


Препоръчани коментари

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Как така не знаете,че се продават сухи пасти "Галена" бе хора ?? :mf_surrender: :gun_bandana: (Не са вкусни,хич даже за нищо не стават)

От тая песен само текста струва,всичко друго е тъпо,скучно.

Клипа - Копиран,музиката също,прилича на Валя и какво ли още не..

Много слабо МНОГО!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен лично ми хареса песента. Текстът е много хубаво подреден, което рядко се случва напоследък в чалгата. Това, което ме дразни, е от колко песни е сглобка - отсвирите "Ти ела", припевът пък е 1:1 със "Хей, има секс фактор във теб", тук и за куплетите сте пуснали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук във форума е всеизвестно, че всичко е наопаки :mf_surrender: Доста яка песен изкара Ана .. не ме вълнува от колко кладенеца е сглобена песента. Яка е! :ar: Единствено отчитам за минус клипа и това че Галинчо не участва в него.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок е за няколко слушания, но включването на Галин е несравнимо излишно.

 

А и тези сухи пасти са много вкусни. Поне бяха де, последно ядох преди 2 години с крем Гараш и беше :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми така е, най-интересното в клипа явно са сухите пасти .... Сериозно ли масата тук за пръв път чува и вижда за тоя продукт, на пазара от поне 10 години?

Link to comment
Сподели в други сайтове

БРУТАЛНА ВИЗИЯ! От години чакам да видя различна Анелия и най-после дойде момента. Песента засега ми е безлична, но наистина прилича на "Ти ела"

Хубаво е, че и Анка е една от многото "звезди", които се опитват да направят скандал и да се зашуми около тях като по някакъв начин намесват Галена около себе си. Ледера си е лидер. :az: Обаче предлагам Андреа и Анелия да си основат клуб на "Искам да съм Галена, но не мога, затова съм толкова злобна".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде вие сега като е взета от "Ти ела" се сетете и за "Бяла роза". :mf_surrender: :mf_surrender:

Колкото до Галена, тя пък толкова клипове е крала, че просто нейните фенове да замълчат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е добре, че музиката за куплетите е крадена от едно старо сръбско парче. Сега ще го намеря.

 

То да бяха само куплетите.

Какъв Ти ела....и припева си е от Додирни ми колена........ :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е доказателство, че "Генерал" беше просто щастливо стечение на обстоятелствата. Като чета мнения от снощния концерт, и други са на моето мнение - Анелия е в жестока дупка и "Ти ела 2" само го доказва.

 

И така, дойде момента, в който единственото слушаемо нещо в песен на Анелия е Галин ... :mf_surrender:

 

Клипа е жесток!!!

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Семпъла от Ти Ела си е направо същият, но дори да пропуснем този факт - както някой каза - целостният аранжимент и "сглобка" на песента не ме кефят. Добре един Галин се включи към края, че да създаде кулминация.

Иначе отлично видео.

Не мисля, че има нещо смешно и забавно в това, че е намерила спонсор, който да плати част от всичко това, което виждате на екран - клипа е над средното попфолк ниво от към финасиране, личи си - масовки, декори, доста неща са ангажирани.

Е, естествено че самата марка Галена малко шашка, но определено се радвам, че различни фирми се включват с финансиране. Тя преди и някакви дъвки май беше хванала за Генерал. Липсва ми времето на сериозните спонсори като Мтел. Дори и Дерби вече заебаха чалгата. Останаха ни Бор Чвор и Юнона, които нямат голям потенциал.

Страхотна визия. Можеше да поработи още върху хореографията. Този младеж е от София-Ден и Нощ, нали? Добър избор.

 

Абе Много добър 4,50 за песен.Отличен 5,75 за клип, визия, локации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...