Jump to content



Online: Анелия ft. Галин - Аз съм дяволът


Препоръчани коментари

Мълчанието на Анелия, екипа й, както и Пайнер по повод тези скандали с тази нова песен не са в интерес на проекта.

Няма как да се прикрие това с мълчание.

Анелия има 100% врагове, които вече са пратили линка към Господарите :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Анелия е една от малкото звездни родни чалгарки, която се движи по линията на хитовите западни изпълнители! Проектът и е на много сериозно ниво във всички аспекти! Според мен интересните семпли няма нищо лошо да бъдат повтаряни, особено след повече от десетилетите! Самата Камелия беше взела за "Ти си виновен", този от "Феникс" едва година по - късно. Вярно, че при Анелия приликата е малко по - натрапчива и сходна, не е болка за умиране. Визията и е готина, но клипът ми идва леко досаден. Малина ги правеше преди години, после не беше Андреа, Галена, та и самата Анелия има такива...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много комерсиална Анелия много... стойностна певица не мога да я нарека вече.

Нито пеенето й е хубаво, нито продукцията. Кога отново песни като "Ден без теб", "Само тази нощ", "Една минута", "Трети път", "До зори", "Как предаде любовта", "Само мене нямаш" и т.н. не харесвам тази Анелия в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е тоталния хит на Студентските празници, на Декември и предполагам, че и на зимата ще стане! "Хабиби" е на есента! Анелия заби просто двете "жилатски" парчета тази година, смаза ги онези двете! Влиза за Певица в последната минута на мача и интересен обраттт!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...