Jump to content



Online: Фики - Джале, джале


Препоръчани коментари

  • Отговори 63
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мноооооого добра музика! Текстът куца някак си, но мисля, че песента е от тези, които след 2-3 дена зарибяват тотално. Ще видим. Като цяло не е зле.

 

"Железен бях..."... :D Можеше и тази да се казва "Железен" щеше да се получи интересно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силна е песента, модерна, но със заряд. Клипът пасвa на песента, добра картина. Тази песен вероятно ще стане хит на ниво Парата ако хвана, само дето Фики доминира над Галин с още два много по-големи хита тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитал се е да направи нещо младежко и той след "Парата ако хвана". Получило се е, но си личи колко е комплексиран след последния си провал... :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде нали искахте Модерна песен? Сега какво ще кажеете?

Песента кърти отвсякъде,браво на Фики. Новият крал на Попфолка

 

Бум джале джале бум1000%20(6).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е много нелеп , това му неадекватно държание в клиповете тенденция ли е ? Как някой не му каза, че е голям смешник , като се опитва да танцува . Като гагнам стайл - 1:1 . музиката е хубава , но някак си тоя стил отива повече на Галин, не на анадолските подвиквания на Фики . Текста е нещо страшно , това професионалистите в Пайнер са го одобрили ?! Виждате ли колко е ниско нивото. После ще го хвалим , това един продуцент никога не би допуснал да види бял свят .

Като цяло Галин разби Фики тая година от където и да се погледне .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много мангалско - пък в края на клипа даже им се е приискало на Боливуд да заприлича - песента е обичайно тъпа, типично за него, от този си стил не е избягал, но защо бяга от разкопчаните ризи и ланци? Да се надяваме, че не иска да си мислите, че копира конкуренцията си.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това определено ще е един от най-големите хитове на Фики!

Текста и на мен ми е леко слаб, но ''Хавана-тропикана'' и ''Моето слабо място'' също не са някакви брутални текстове. Дори като се замисля, на тази песен драма няма да подхожда.

Клипа е много добър.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Започва като Хавана Тропикана.

Хареса ми, създава настроение. Не знам дали скоро ще си я пусна пак, но определено не ми пречи. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кости отново изкърти. Много ми харесва песента, текстът естествено е компромисен, но определено съм приятно и неочаквано изненадан. От "Горе-долу" не ми е харесвал и куплет от Фики.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Потрес!!! :roll1: :roll1: :roll1:

 

Ако може и някой да обясни какво означава "Джале". Не всички сме цигани или рязани карабини.

И защо се позволява изобщо на тези отрепки като Фики, баща му, Роксана, Александрова, Азис и Джамайката да ни заливат с помиите си? Кой и защо изобщо им дава поле за изява. Такива като тях под път и над път във всяка махала. Да си останат там и да не разпространяват гнусотията си, която после се окачествява като нещо много стойностно.

И искате развитие някакво. Да не говорим, че 90% даже от хората тук им се радват и ги възхваляват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потрес!!! :roll1: :roll1: :roll1:

 

Ако може и някой да обясни какво означава "Джале". Не всички сме цигани или рязани карабини.

И защо се позволява изобщо на тези отрепки като Фики, баща му, Роксана, Александрова, Азис и Джамайката да ни заливат с помиите си? Кой и защо изобщо им дава поле за изява. Такива като тях под път и над път във всяка махала. Да си останат там и да не разпространяват гнусотията си, която после се окачествява като нещо много стойностно.

И искате развитие някакво. Да не говорим, че 90% даже от хората тук им се радват и ги възхваляват.

“Джале“ в превод от индийски означава “момиче“

40.jpg 30.jpg 38.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е брутална! Текста е отчайващо тъп, но все пак и "Бум" е с същия текст, но това не възпрепятства да бъде хит, за тази предричам същото.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката от Кости е страхотна, но заради тъпия текст не бих я слушал.Колкото до клипа- много е добър, обаче Фики изглежда нелепо.Много е мазен и неадекватен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...