Jump to content



Big Brother All Stars 2015


Препоръчани коментари

Цинизъм ще е Евгени да спечели. Той и предния път имаше претенции.

Ваня Червенкова или Десислава!

Деса си е Деса. Аз бих дал победата на Ваня, защото наистина много се е променила към добро.

Ако са те двете, дори Деса да е втора, няма да е толкова лошо - всяка друга конфигурация не би била нормална.

Но според мен трябва да компенсират и Десислава заради 2007-ма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 443
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

ДесиСлава трябва да спечели поради 4-5 причини.

- Страхотен и достоен човек, който може да бъде пример за подражание в общество, наситено с толкова хейт

- Страхотно представяне във формата и честна игра

- По случай 20 годишнината и на сцена, която отбелязва догодина, това ще бъде едно признание за нея от всички хора, които са преживявали лични и интимни моменти на нейната музика някога през тези 20 години. Сега е момнта с СМС да и благодарят!

- Компенсация за това, че изманипулираха ВИП сезона през 2007 и измислиха ситуацията с наказателния вот

- Единствено за нея тази титла би имала стойност в биографията и би освежила негативния имидж на бранша. При останалите е лично его

- Заради драмата със Зарко, която бе половината сезон. Евгени вече не може да има мнение, че сам изнесал сезона. Деса и Зарко изиграха втория и решаващ етап от играта

- Отново се усещат по всички сайтове, форуми, ФБ и ВБОКС, че тя най-харесвания участник

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление се съмнявам във времена като днешните, в които медиите се опитват да наложат анти-чалга мислене, да победи фолк певица, но дано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рафаело избра Ваня Ч. за победител! :bounce:

Деса доста ще се поозори, за да му опровергае прогнозите. 1000%20(29).gif

Пожелавам й победа, дано пък малко й се вдигне самочувствието и се вземе в ръце и се разработи като хората!

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Джаферович

2. Деси Слава

3. Ваня Червенкова

4. Евгени Минчев

 

Така ги виждам аз като първите двама са на кантар. Не знам какво му харесват на този двуличния хърватин, но във фейса има адски много положителни мнения. Сега с този фейсбук е трудно да нагласят нещата и да изкарат Минчев победител примерно, абсурд! Тази година Никита и Джино къртиха откъм подкрепа във фейса и на финала размазаха.

 

Аз съм за Деса, разбира се. Ако всеки един зрител, който харесва гласа й, пусне по един смс за нея, може и да спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е това?

Коментирай плаката в публиката, който гласи: "Нашата желязна лейди - Ваня Червенкова!" :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай плаката в публиката, който гласи: "Нашата желязна лейди - Ваня Червенкова!" :Vishenka_05:

 

 

Майко, Ваня Ч вие като чакал.... :Д

Дано спечели тя!

 

Есил беше страхотна!

 

 

ВАНЯ ПОБЕДИТЕЛ!!!!

НЕВЕРОЯТНИ СА. :heart:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че Галена и Янева са там.

Ваня Ч. ме стресира първо с визия а после и с глас. Обаче подкрепата й е много силна в публиката.

Деса ми харесва, но защо си мисля, че се е справяла и по-добре. Хубава е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добро представяне от Деси и квартет Славей. Фейса на ББ изригна, имаше към 50-60 коментара за нея още първата минута! И в този сезон Десислава си е тотален победител, сега остава да видим дали и от екипа на предаването ще са съгласни. :D

 

Доживях да видя Галена в Биг Брадър.

Искам другия сезон и тя да участва

 

Аз съм доста изненадан, че с Цветелина са решили да дойдат да подкрепят Деси- браво на тях! А за участие на Галена кой знае- щом дори и Преслава влезе...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че това беше доста показателно коя точно е Десислава.

Брилятно изпълнение, с всички грешки през годините, съм спокоен винаги да се нарека нейн фен, без никакви притеснения.

Ако ще и на 4-то място да е, със сигурност е мой победител. Просто пред този талант онемявам, променя ми сърдечния ритъм, избликват ми сълзи.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Другите още не са стигнали 100 коментара във Фейса, а Деси хем излезе последна, пък има над 220. :D Никой няма 2000 харесвания, тя има над 3500... Ако пак го нагласят тя да загуби, това ще е резил като онзи с Христина, а този път имаме и социални мрежи... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...