Jump to content



Big Brother All Stars 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 443
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Зарко е такова дърво... Деса му излива душата си и реве като магаре, а той стои и мълчи като пукал или се хили...че и ще и казва да спирала пушенето и алкохола, алооо кой си ти????!!!!!!! :mf_surrender: :mf_surrender:
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Зарко какъв мъж е. Голям кретен е. Деси Слава му реве, той студен като камък. Един мъж, ако е наистина влюбен, ще обича жената такава каквато е. За какво трябва да й казва да избира- кариерата или него. Егати кретена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Зарко какъв мъж е. Голям кретен е. Деси Слава му реве, той студен като камък. Един мъж, ако е наистина влюбен, ще обича жената такава каквато е. За какво трябва да й казва да избира- кариерата или него. Егати кретена.

 

Абсолютно! Или пък, че ръката му станала черна от спиралата и. WTF?? Tакива с големия шут и в кофата.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

С вкарването на Зарко, брадъра автоматично направи Деси победител. На фона на всички долни интриги и злоба в къщата, няма как народа да не подкрепи любимата си певица, още повече след като я видя толкова истинска и непринудена в подобна ситуация.

Дано. Заслужава го!

 

Зарко защо е толквоа дебилен и безчувствен...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз от видяното, подкрепям Десислава. Много ясно, че ще предпочете кариерата пред една връзка, най-малкото всичко, което си е изградила през годините, няма как да захвърли. Отдала й се възможност да сключи договор с Пайнер, защо да откаже? Ако беше сама и нямаше дете, вероятно щеше да избере него, но заради детето си, не е избрала него, аз така разбрах. Зарко се държи като най-голямото лайно. Деса още малко ще умре, тоя си седи и мълчи, говори пълни глупости нямащи смисъл..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз от видяното, подкрепям Десислава. Много ясно, че ще предпочете кариерата пред една връзка, най-малкото всичко, което си е изградила през годините, няма как да захвърли. Отдала й се възможност да сключи договор с Пайнер, защо да откаже? Ако беше сама и нямаше дете, вероятно щеше да избере него, но заради детето си, не е избрала него, аз така разбрах. Зарко се държи като най-голямото лайно. Деса още малко ще умре, тоя си седи и мълчи, говори пълни глупости нямащи смисъл..

Аз не знам защо всички толкова я упрекват за тоя Пайнер. Била е млада, емоционална - напуснала е. Малко ли години се доказа сама... По някога така се случва - връщаш се там, където си почнал. Всичко е бизнес и ако в даден момент условията устройват и двете страни и пътищата се съберат, какво лошо има...

Може би я е страх да не попадне пак на кофти връзка. След като се е усъмнил в нея и й поставя условия да пренебрегва кариерата си... Това си е мъжкият синдром - да прикоткат жената, да им е вярна, да е вкъщи, по възможност около печката, да им роди, иначе я броят за ялова. Предизвикателство е да задържиш жена като Десислава, но в моите очи поне от публичния образ тя не е някаква типична :), видимо държи на някакви ценности. Но Зарко е тъпо парче. Дано я обича наистина.

Естествено, че Деса ще държи на кариерата си - тя няма друг гарант. А и в момента е абсолютно сама в България и ако тоя филмар я зареже заради такива дреболии, ще е тъпо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При влизането в понеделник мислих, че нещата се реални.След тази вечер съм напълно убеден, че вече премина в театър :helpsmilie: Деси Слава луда ли е?!

Харесва ми да гледам хора като Борислав, които се излагат зверски с болезнената си амбиция и разминавате с действителността.Голяма част от хората за съжаление са едни Бобовци.

Соня играе страхотно, жалко че няма кой да й подаде.Като човек за всички е видно, че е отвратителна.

 

Дано победи Евгени!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз продължавам да си мисля, че това няма как да е театър. Деси просто си е такава- супер крехка и чувствителна, а както виждаме е и напълно истинска, излива реалните си чувства без да я интересува, че я снимат камери. Според мен цялата тази мелодрама прави повечето хора съпричастни с нея.

Не ми харесва обаче ролята на Зарко в тази история. Тя със сигурност го обича страшно много, но той сякаш сам не знае за какво е влязъл при нея. Чудно какъв е този 'неочакван обрат', който ще видим утре.

 

Иначе май вече на всички стана ясно, че Евгени ще спечели. Надали ББ ще дадат наградата на друг след днешното му обявление. Деси май пак ще е прецакана, но и тя самата така или иначе си каза, че не би се борила за победата на всяка цена. Аз все пак още се надявам тя да спечели.

 

ПП: Аз само не разбрах каква е била тази случка, от която Соня си е направила нелепия извод, че Ваня е влюбен в Десислава? :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С това, че Деса е много наивна и манипулативна, факт!

Горката цял живот си пати заради това...

Според мен да бяга много далеч. Прав бях като казах, че влизането на тоя тъпунгер е голяма грешка.

Въпреки всичко не й симпатизирам или съжалявам. Прекрасно я разбирам, но аз не одобрявам поведението й. Не харесвам безхарактерни хора и такива, които не могат да се овладеят и да вкарат в релси живота си що се отнася до едната любов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това малкото лети още в облаците и мисли, че всичко, което хвърчи се яде. Сега е наперен като петле, поставя абсурдни условия и изобщо не мисли трезво и е нормално за неговата възраст де. Деса ако си остави кариерата заради него (което няма да стане надявам се) след няколко години в чудо ще се види - при положение, че има отговорност към нея и към детето и. Не знам какво му е харесала, той дори елементарно отношение няма, държи се много неадекватно.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи все пак наистина друга жена е причината. Тогава защо когато тя го караше да каже, че я е зарязал заради кариерата, той отговаряше "Знаеш каква е причината"? Надали тя е знаела за любовницата.

За съжаление, Деси ще излезе доста заблудена по отношение на него, все повече се убеждавам в това. Дори и да я е обичал преди, сега вече май не е така. А тя съвсем очевидно още не го е преотдоляла.

Може би най-добре ще е тя да продължи по пътя си на 'загърбването му' и все някога ще си намери някой по-добър. А и да не намери, пак поне си има син и кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи все пак наистина друга жена е причината. Тогава защо когато тя го караше да каже, че я е зарязал заради кариерата, той отговаряше "Знаеш каква е причината"? Надали тя е знаела за любовницата.

За съжаление, Деси ще излезе доста заблудена по отношение на него, все повече се убеждавам в това. Дори и да я е обичал преди, сега вече май не е така. А тя съвсем очевидно още не го е преотдоляла.

Може би най-добре ще е тя да продължи по пътя си на 'загърбването му' и все някога ще си намери някой по-добър. А и да не намери, пак поне си има син и кариера.

Не знам. Не виждаш ли как кофти е монтирано всичко. Вече 3 ден не ми е ясна ситуацията между тях от това, което излъчват и реда, в който го излъчват.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз последния епизод го гледах одеве и мисля, че Деса малко театрално го изкара, малко преигра тоя път. Не знам нагласено ли е, но ако реално Росица е намесена, няма да се учудя - в България явно всички са си баджаници и си изневеряват, особено в тоя "шоубизнес" си ги менкат като носни кърпи. После вървят и реват наляво-надясно. Нищо чудно на Зарко да са му слаби ангелите. Нали Деса каза, че не е трети човек - явно ще я изненадат. А ако са направили постановка ала Преслава-Гъмов за някой лев в повече... резилно би било.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям рев е направила Деса снощи,чак гадно ми стана.Горката толкова се обърка сега с влизането на Зарко задава му въпроси,на които самия той не знае отговорите.Обича ли я,не я ли обича .. ? И в крайна сметка защо влезе ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В нета пише, че е влязъл заради хонорар от 30 000 лв... не знам колко е вярно.

И аз си мисля, че е влязъл по-скоро заради пари, а не толкова, че е влюбен - то си му личи. Ваня Червенкова само да не ми обяснява каква саможертва бил направил, саможертвата е за собствения му г*з.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бре голям смях имало в това предаване ;ddd Изчистих си кухнята слушайки интригите и панаирите ;ddd

Гадно ми е за Деса деба, голям рев му удари!

Соня ме дразни и ще я набия ахахаха

От цялото риалити ме кефят Деса (разбира се), Ваня и Евгени!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...