Jump to content



Оцко прави музикална компания!


Препоръчани коментари

Андито както е започнала да си качва клиповете без плочки и лога в бокса, ми е наум, че Пайнерските й хитове ще гърмят във ефира на Хит мюзик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 186
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Андито както е започнала да си качва клиповете без плочки и лога в бокса, ми е наум, че Пайнерските й хитове ще гърмят във ефира на Хит мюзик.

Андреа засега явно си е дала песента на Фен ТВ, докато не тръгне Хит-а ;ддд

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит-а да вземе да тръгне, защото толкова бавене на певци и на телевизия става безумно тъпо и егати му и старта на телевизията! Участия ще имат ли певците му или само в Ютуб ще ги гледаме?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя просто си плаща за ротация. Като съм засичал песента на плочата не пише нищо.

Не знам дали си плаща за ротация, но на няколко пъти засичам и нейни участия в страната, не знам с тях как стоят нещата обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста "добри" стартови песни...На Крум, а сега това с Джорджано... :mf_surrender: Не знам за смях ли е или за плач...

Точно за това говорех и това очаквах...по "старта" на телевизията си личи, колко ще е професионално всичко, след като дори не стартира...Преди години имаше пак някаква уж нова телевизия за чалга, даже концерт правиха с Азис, Деси Слава и така и не тръгна?? :lol: Пак бяха заявки, а някой просто си изпра парите...После Пайнер правел монопол, еми като такива "бизнесмени" за завъждат, как няма да е монопол...

 

ПП И не е зле да започне с конкурс за композитори като за начало.. :whistling: Че май наистина ще излезе, че той ще прави всички песни, за сега всички за от него..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със Софка вече звучат доста по-сериозно. Ще има още изненади, защото недоволните от сегашното статукво в чалгата са прекалено много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то в Ара/Диапазон остана ли някой качествен освен Алисия, Ванеса и Стораро?

Само едно конкурсче за композитори и текстописци да направят и може да се получат нещата. Само с Оцко ще е зле.

 

Иначе някаква информация кога ще е в ефир телевизията?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Ако наистина Славчо Христов стои финансово зад този проект, става необичайно интересно в чалгата. Няма да се впускам в подробности за него, щото ще ме разберат 5 човека на кръст тук.

 

 

Охооо, Време за равносметка!!! :whistling: 4 месеца по-късно! Аз нямам време да влизам и виждам, че някой хора мноого удобно подминаха интервюта на Даяна и това, че Оцковата компания се оказа един фейк.. :whistling: Нещо което ви написах преди 4-5 месеца!!! Като ви казвам да ме слушате... :whistling: Македончето е просто един измамник и трябваше да се усетите още когато излъга за случая с Гергана.

 

И какво стана Славчо Христов се отказа да инвестира в Оцковата компания и се оказа, че той остава на сухо и се излъчва само в някакви села по Монтанско.. :whistling: Няма пари, няма бизнес. Оказа, че Даяна няма договор, нито Андреа, направиха някакви пишман клипчета на куцо, кьораво и сакатао и бяхме до тук с Оцко. Да ме слушате другия път, аз не пиша случайни неща! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

От днес имам 16 нови музикални програми на кабелната, всички HD, като новите поп и рап канали са 4.

 

Значи не е толкова скъпо да имаш телевизия, щом оплюваните братя Касъмови поддържат цели 5 канала, от които 3 HD

Link to comment
Сподели в други сайтове

Телевизия не е скъпо да имаш, а и никой не ги гледа почти! Скъпо е да накараш хората да те гледат в нета и да проявят интерес към тебе. Скъпо е да направиш хит, скъпо е правиш ПР, скъпо е да намериш спонсори, скъпо е да направиш видеоклип, скъпо е да намериш участия на изпълнители те, скъпо е да направиш имидж. Оцко без парите на този, няма как да направи НИЩО! Защото е един измамник и всичко си пролича в случая с Гергана, как се опита да лъже по интервюта.

 

Че щом ФЕН ТВ стигна до фалит и никой няма пукнато участие, къде е тръгнал Оцко с тия смешки? Даяна беше от малкото които поне можеха да пеят и се оказа, че нямала никакъв договор! :lol: Кама пак се прецака, като клекна на Оцко и Кристияна! Тъкмо тя се хвана за тях, те взеха, че фалираха! :lol: Същото стана и с ФЕН преди това...няма късмет жената!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то в Ара/Диапазон остана ли някой качествен освен Алисия, Ванеса и Стораро?

Само едно конкурсче за композитори и текстописци да направят и може да се получат нещата. Само с Оцко ще е зле.

 

Иначе някаква информация кога ще е в ефир телевизията?

 

Конкурси за текстописци правеха неведнъж, караха хората да пишат, канеха ги на интервюта в София... Накрая нищо не излезе, те просто нямат пари да им плащат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конкурси за текстописци правеха неведнъж, караха хората да пишат, канеха ги на интервюта в София... Накрая нищо не излезе, те просто нямат пари да им плащат.

 

За Касъмови вече няма бъдещи! С една Алисия няма как да спечелят пари за да продуцират друго. С напускането на Емануела, Джина, Ивена, Джордан се сложи края на всичко и им се е"а мамата! Или ще продадат телевизията или ще стане нещо друго...

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Касъмови вече няма бъдещи! С една Алисия няма как да спечелят пари за да продуцират друго. С напускането на Емануела, Джина, Ивена, Джордан се сложи края на всичко и им се е"а мамата! Или ще продадат телевизията или ще стане нещо друго...

Като им намалеят парите ще вдигнат процента на Ася и ще избяга и тя през глава от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По мои наблюдения за момента единственото хубаво в тази компания е, че се дава шанс на доста нови имена да бъдат забелязани- жанра има нужда от такива, а Пайнер нещо не си дават много зор там. Но за големи имена като Камелия и Андреа положението изглежда просто абсурдно- да обикалят по разни там не толкова популярни кабеларки и да се чудят къде да се набутат, за да ги завъртят няколко пъти повече, отколкото по Планета... Това го гледахме с Рени, Екстра Нина, Вероника и сие- не се получи. Единствено Десислава и донякъде Таня Боева успяха в по-дългосрочен план.

Дано Глория да не допусне същата грешка, защото не искам да я гледам и нея как се лута между ФЕН И Хит ТВ! Това ще урони престижа й. Просто политиката в българския поп-фолк стана такава, че за момента има само едно място за големите звезди- Планета. Тази телевизия все още си е емблема за жанра, да не говорим че явно бизнеса с нея върви добре щом сега щели да пускат и 4K канал.

Не казвам че е правилно да има чак такъв монопол, но това към този момент си е крайно очевиден факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По мои наблюдения за момента единственото хубаво в тази компания е, че се дава шанс на доста нови имена да бъдат забелязани- жанра има нужда от такива, а Пайнер нещо не си дават много зор там. Но за големи имена като Камелия и Андреа положението изглежда просто абсурдно- да обикалят по разни там не толкова популярни кабеларки и да се чудят къде да се набутат, за да ги завъртят няколко пъти повече, отколкото по Планета... Това го гледахме с Рени, Екстра Нина, Вероника и сие- не се получи. Единствено Десислава и донякъде Таня Боева успяха в по-дългосрочен план.

Дано Глория да не допусне същата грешка, защото не искам да я гледам и нея как се лута между ФЕН И Хит ТВ! Това ще урони престижа й. Просто политиката в българския поп-фолк стана такава, че за момента има само едно място за големите звезди- Планета. Тази телевизия все още си е емблема за жанра, да не говорим че явно бизнеса с нея върви добре щом сега щели да пускат и 4K канал.

Не казвам че е правилно да има чак такъв монопол, но това към този момент си е крайно очевиден факт.

Не сте ли гледали рекламата? 4K канал е в ютюб. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андито както е започнала да си качва клиповете без плочки и лога в бокса, ми е наум, че Пайнерските й хитове ще гърмят във ефира на Хит мюзик.

 

Няма как да стане :mf_surrender:

 

А то скоро няма да има Хит ТВ хахаа не се ли отказахте от тази идея? Славчо си тръгна, парите свършиха, очакванията на всички певици, избягали от големите компании, също... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още в самото начало като се стана ясно, че Оцко ще прави музикална компания, аз бях сигурен, че няма да се задържат дълго и плюс това Камелия кога е имала късмет, напусна Пайнер изтърва концертите, отиде в Фен тв въртяха я една година и до там, а сега до Оцко - Боцко, който пък се оказа, че при него положението е зле. Още малко време ще се задържат и накрая ще фалира, като Ники - китаеца. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още в самото начало като се стана ясно, че Оцко ще прави музикална компания, аз бях сигурен, че няма да се задържат дълго и плюс това Камелия кога е имала късмет, напусна Пайнер изтърва концертите, отиде в Фен тв въртяха я една година и до там, а сега до Оцко - Боцко, който пък се оказа, че при него положението е зле. Още малко време ще се задържат и накрая ще фалира, като Ники - китаеца. :3fdb8960598fa63e:

Кои концерти изтърва ? Най-слабите в историята на Пайнер ?

Летния им концерт ,дето ги изгониха от 2 града , та се наложи да го направят с народна музика пред 100 човека .

Или тоя в празната Арена , пред 4000 човека ?

Или тоя във фоайето на хотел пред 50 човека .

Най-слабо посещаваните концерти , в историята на Пайнер (ако мога да ги нарека концерти)

Деса отиде и ги обатачи , няма късмет и това е ... Изтърва концертите пред 30 000 публика , сега ще се задоволява с трохите да пее в антични театри и фоайета на хотели :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отклонявате се от темата, а това не е нужно. Знам, че наличието на любимите пачи в каталога на Пайнер докарва до лудост създването на конкуренция в този бизнес, но това не е повод да си гоните демоните с тъп хейт по нещо, което вече е факт. А именно, Оцко с всичките си позитиви и негативи вече не е в Пайнер. Състезава се и печели вече сам, по своя собствена писта и си структурира бизнеса на по-високо ниво. Не завиждайте толкова много, че ви личи от самолет. Не виждам защо толкова ви е мъка, че има подобни продуценти, които ще късат живо месо от Пайнер, след като в компанията на Митака от 70 чалга изпълнители реално работят не повече от 5-8. Най-смешни са ми "десовите", който се панират от всичко ново в този бизнес все едно той трябва да зъмръзне там, където беше когато тя се върна позорно в кокошкарнике след 12 години всекидневнто плюене по Пайнер. Живейте спокойно бре хора, чалгата е за забавление, ако не знаете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...