Jump to content



Андреа,Даяна,Кристиана и Крум-аут от Пайнер!


Препоръчани коментари

С проекти като този на Малина и този на Цветелина Янева, другите стилове могат само да го ду"ат! :whistling: Пайнер прави чистка на боклуци и както виждаш всички са ЗА, дори в този хейтърски форум! Пайнер махат бездарниците и се започва влагане само в качествени такива..!

 

 

Пайнер махали бездарниците, а Малина е на първо място за махане, но ти пък й хвалиш проекта. :mf_surrender:

Даяна ако е бездарна...

Истината е, че никого не махат, а тези четиримата сами са се отървали, неслучайно Пайнер бързат с изявленията и то преди концерта си - за да могат да са първи и да скалъпят някаква историйка за такива като теб, на които трябва да им се замажат очите. Повтарям - преди концерт не се казва такова нещо, освен ако не си поставен в позиция, която не е изгодна за теб, именно да те напуснат цели 4 имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 282
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

До HotArena достигнаха разни слухове, които сочат, че Йорданчо Василковски - Оцко и Джена са пряко свързани със скандала. Единият гласи, че Кристиана е гадже на Оцко, който е бил атакуван от „Пайнер“ да прави инструментали за Джена почти за без пари, а композиторът едва успявал и с другите си задачи. Претенциите на фирмата му идвали горница.

 

Май наистина Оцко си вдига цената или просто му е писнало като от Касъмовите. Все пак, за 4000 лева на песен, при 12 000 евра при Кости си е подигравка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристиана и Крум тъкмо се намърдаха в Пайнер и сега напускат, какви са тия експерименти... Взаимното съгласие на Пайнер го знаем. Ти принуждават изпълнителите си да напускат. Даяна е мега талантлива и пробва начини, за момента няма особен резултат, но все някога щеше да попадне и тя на песни. И Джена се луташе в началото. А Даяна е талантлива наистина... Сега съвсем нищо няма да направи. За Андреа ми е странно много, защото няма видима причина. Вярно си е вокално немощна, но беше едно от лицата на фирмата - много вдигна нивото на клипове, визия, шоу. Въпреки всичко тя успя да намери свой похват. Напоследък не попада на песни, но това не значи, че няма бъдеще като изпълнител в своята си ниша. Направи и някакви пробиви в чужбини. Просто.. Пайнер взима каквото може, отърква се в успехите на дадени изпълнители и когато те не издържат или не играят по свирката на Митьовци и Панчовци, стават раздори. На Пайнера наистина не му пука. Все пак с времето се е разделил с едни от най-добрите си изпълнители, да не ги изреждам сега всичките. Прежали Рени, Вероника, Весела, Цветелина...

Не знам, бизнесът нещо се изроди. Аз предвиждам някакви сливания на фирми или въобще замиране. С монополизъм вече не върви. Всичко се разпада, защото в последните 10 години се работеше на парче и не се мислеше в дългосрочен план. Затова сега Пайнера се хваща за спасителни сламки. Все още има шанс, но мисля, че най-добрите времена на жанра и фирмата минаха. Силно се надявам Глория да не напусне. Не знам как да го обясня, тя трябва да си стои на мястото, което е градила, и да продължава да отсрамва всичко и всички. Сигурен съм, че ако с Ивана застанат и си кажат нещата и поговорят с всички във фирмата за някаква нова концепция, нещата ще почнат да се нареждат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да ми говорите, очевидно в Пайнер има проблем. Никога не е било такъв потоп, Камелия напусна, една от най - големите им звезди. Андреа напусна, също голяма звезда. Емблемата им Глория я броя напуснала. Това са три звезди от група А. Отделно отлетяха още няколко. Не знам какво се случва, но не е на добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пичове, до преди 2 години, в продължение на повече от 15 години, под песните на Миле Китич стоеше канала на GRAND production, а сега си е само Mile Kitic и светът не е свършил. И не само при него е така, а при повечето сръбски звезди. Нали знаете, че при нас дори с репресия Митака не може да удържи разпада? Тръгват си и първи ще го направят големите звезди. Днес казвам каква е рецептата, щото когато заговорих пръв за Планета Ретро преди 10 години във форума на Планета ми се смееха тъпо, като днес едни насрани тролове тук в последната година. Рецептата: Договорът на Кама от времето на Пайнер за всички и много лизане на гъзове от Митака. Нема друго спасение, да знаете. Ако Касъмовите имат малко акъл в тиквите ще изпреварят Митака и тогава ще има юруш при тях. Нали знаете условията на Кама в Пайнер?

 

75% за нея и 25% за Пайнер. По-добре малко, но сигурно, отколкото много и накрая нищо. А наздраве! :happyppl:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пичове, до преди 2 години, в продължение на повече от 15 години, под песните на Миле Китич стоеше канала на GRAND production, а сега си е само Mile Kitic и светът не е свършил.

 

 

 

Гранд качват само версиите от ТВ програми, в техния канал почти няма видеоклипове. (Миле още си е в GRAND)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да ми говорите, очевидно в Пайнер има проблем. Никога не е било такъв потоп, Камелия напусна, една от най - големите им звезди. Андреа напусна, също голяма звезда. Емблемата им Глория я броя напуснала. Това са три звезди от група А. Отделно отлетяха още няколко. Не знам какво се случва, но не е на добре.

 

Група А бяха преди 2004та... Андра до преди 2 години. И трите са на изживяване. Макар, че при Андра май не е безнадеждно. Даже е някак интересна с безличието си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гранд качват само версиите от ТВ програми, в техния канал почти няма видеоклипове. (Миле още си е в GRAND)

 

Толкова е в Гранд, че за американското турне преговаря сам с нашите в Чикаго...

 

Група А бяха преди 2004та... Андра до преди 2 години. И трите са на изживяване. Макар, че при Андра май не е безнадеждно. Даже е някак интересна с безличието си.

 

Абе ти не се ли усещаш, че ги изгони половината, а още наричаш Пайнер най-голямата компания? Б`аси, не е истина как се унижаваш, да адвокатстваш на Митака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се разкараха безличната Кристиана. Много дразнеща ми е. За другите ми е безразлично. Може би малко ще е кофти за Андреа, защото колкото и да е бездарна, като глас беше сред топ имената на Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа си е един феномен обаче. Близо 10 години успя да се задържи при положение, че един тон на живо не изпя за това време и не показа нищо освен голота, пошлост, крадени клипове и скандали. То си беше ясно, че ще залезе веднага щом се изхаби този модел, но пак доста се задържа.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова е в Гранд, че за американското турне преговаря сам с нашите в Чикаго...

Абе ти не се ли усещаш, че ги изгони половината, а още наричаш Пайнер най-голямата компания? Б`аси, не е истина как се унижаваш, да адвокатстваш на Митака.

Договорите на сърбите са по-различни, но съм съгласен с теб, че техния модел може само да допринесе за жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа си е един феномен обаче. Близо 10 години успя да се задържи при положение, че един тон на живо не изпя за това време и не показа нищо освен голота, пошлост, крадени клипове и скандали. То си беше ясно, че ще залезе веднага щом се изхаби този модел, но пак доста се задържа.

Андреа показа че има страшна амбиция, прави проекти на световно ниво, най-добрите клипове, вкара най-силните композитори, винаги е различна, най-доброто шоу...А и Андреа не е залязла, че да говориш такива простотии. Аз съм сигурен, че ще разбива и сама. Може да си го позволи, за разлика от други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че това е край за Андреа. Ще се намърда в друга компания, няма да се остави така.

По-скоро ще продължи да се ориентира навън, най-много в компанията на Кости да отиде.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова е в Гранд, че за американското турне преговаря сам с нашите в Чикаго...

Абе ти не се ли усещаш, че ги изгони половината, а още наричаш Пайнер най-голямата компания? Б`аси, не е истина как се унижаваш, да адвокатстваш на Митака.

 

Кои са тея "половината"? 4 от 60.

 

Всички напуснали или вливащи се са със сринати кариери и търсят утеха извън гнездото. Е, освен Деса, друг не се сещам да е прокопсал навън. Кали пък й се получи вливайки се в Пайнер. Но пак казвам... има само 2 успешни примера, което доказва, че напускащите са изчерпани. Поне във формата, в която са станали известни. Жалкото е, че всеки един от тях остава в годината, в която е бил пик. И не мърда оттам... какво ново предложи Кама? Или Даяна? Или Крум?

 

Кама с някакви "провокации", които в последните й н-на брой клипове не се получават, щото втръснаха. Тоя Крум вечно с някакви кожи и винаги гол до кръста... с някакви гнусотии... Даяна грам не мръдна като визия или клипове за толкова години. При нея имаше едно попадение - "Право в целта" и толкова й беше.

 

Като се замисля - Кали влезе в ПАЙНЕР и представи стил, който бе различен от индийските мотиви... имаше разнообразни сингли и видеа. Деса беше по инерция 3 години. Имаше доста успешни иновации с Азис и дует с рапър... Та така... това е положението. Докладвай на Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Договорите на сърбите са по-различни, но съм съгласен с теб, че техния модел може само да допринесе за жанра.

 

Ами разбира се, Гранд видяха накъде отиват нещата и поне си запазиха отношенията с големите изпълнители, като днес са им нещо само като издатели. Всъщност, в Пайнер Веско Маринов има същите отношения и сам си менажира кариерата, а с Пайнер делят от продаденото. Същото искаше от Митака и Кама, ама съвсем същото и то бе договорено, като цяла година уговорката бе факт.... и тогава се появи гнусната закъсала Деса и се продаде като кифладжийка за стотинки. И оня пенсионера се надъха и каза не, за Кама не може като Веско Маринов! Е, щом не може, бай, бай! Сега е същото с Андра, ама съвсем същото....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами разбира се, Гранд видяха накъде отиват нещата и поне си запазиха отношенията с големите изпълнители, като днес са им нещо само като издатели. Всъщност, в Пайнер Веско Маринов има същите отношения и сам си менажира кариерата, а с Пайнер делят от продаденото. Същото искаше от Митака и Кама, ама съвсем същото и то бе договорено, като цяла година уговорката бе факт.... и тогава се появи гнусната закъсала Деса и се продаде като кифладжийка за стотинки. И оня пенсионера се надъха и каза не, за Кама не може като Веско Маринов! Е, щом не може, бай, бай! Сега е същото с Андра, ама съвсем същото....

Те си помагат взаимно с утвърдените звезди, като печелят от нови, които търсят с предаването си и налагат по кръчмите им. Докато тук Пайнера само доизсмуква каквото може, пък бъдещето много го интересува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Глория и Веско може, но за Кама не - явно е имало причина, най-вероятно пълния й график с участия. Той обича да им контрол, не може лесно да изпусне такава касичка.

Нещата изобщо не са добре, за тази година (10.2014-10.2015г.) са 6 напусналите, като броим и Траяна, а вътре е само един нов - Емануела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Глория и Веско може, но за Кама не - явно е имало причина, най-вероятно пълния й график с участия. Той обича да им контрол, не може лесно да изпусне такава касичка.

Нещата изобщо не са добре, за тази година (10.2014-10.2015г.) са 6 напусналите, като броим и Траяна, а вътре е само един нов - Емануела.

 

Да 6 пълнежа срещу най-голямата звезда на АРА :1000 (29): Честно казано, какви участия да пазарят за Кристиана, Крум или Даяна. Нито са актуални, нито популярни, нито пеят на живо, нито някакви масови хитове имат.

 

Добре, че е Джордажано, за да знаят хората коя е Кристияна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да 6 пълнежа срещу най-голямата звезда на АРА :1000 (29): Честно казано, какви участия да пазарят за Кристиана, Крум или Даяна. Нито са актуални, нито популярни, нито пеят на живо, нито някакви масови хитове имат.

 

Добре, че е Джордажано, за да знаят хората коя е Кристияна.

 

Камелия и Андреа пълнежи, щом казваш....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия и Андреа пълнежи, щом казваш....

 

 

Говоря за другите.

 

Иначе, Кама е актуална ретро звезда. Андреа не е актуална, дори и ретро не е. За сега се намира някъде в галактиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това намерих в инстаграма на Андреа. Постът е от 2 дена

 

"" Ще използвам facebook страницата си за да благодаря на всички мои почитатели, които ме подкрепят в България, а и извън нея. Искам да ви споделя, че съвсем скоро ще вкарам яснота около всичко, което се случва с мен и кариерата ми. В момента работя по най - новата си поп фолк песен почти денонощно и силно се надявам, че ще ви хареса . Обичам ви с цялата си душа ! Вие сте всичко, от което има нужда една звезда - а именно нейната армия ! ""

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говоря за другите.

 

Иначе, Кама е актуална ретро звезда. Андреа не е актуална, дори и ретро не е. За сега се намира някъде в галактиката.

Андреа е актуална, топ име е. :) И ще продължава още много години да е такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...