Jump to content



Андреа,Даяна,Кристиана и Крум-аут от Пайнер!


Препоръчани коментари

  • Отговори 282
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

От къде е инфото за Джордан. Възможно е да е влязъл в Пайнер, защото клипа му с Моника вече не е достъпен за гледане в канала Хитмюзик
От сайта на Планета. Ето ти линк:

http://planeta.tv/news/view/Payner-prie-novi-izpulniteli

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не вярвам Оцко да спре да прави песни за Пайнера, при положение, че най-големите хитове на Емануела и Джордан са от него и те едва ли биха искали да нямат достъп.

Устата явно е решил да заработи някой лев с нови дуети, но не виждам тази формула да има успех както преди години - сега хората си правят FEAT кой-с когото си реши, едва ли им трябва Устата.

Още на концерта очаквам Емануела в някой нов топ-дует- нали казаха да очакваме неочаквани комбинации.

 

Джордан по талант е много над натирената Андреа. Да не говорим,че е способен да извади големи хитове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива като Крум и Бони не ги разбирам?

 

"Напускам Ара защото те са такива, такива, такиа..отивам в Пайнер!" След 1 година "Напускам Пайнер защото там е така и така"..А защо някой не се зададе въпросите : Публиката харесва ли ме? Имам ли какво да покажа? Трябва ли нещо да променя?! Това не е само за Крум а за много такива, които тичат от компания на компания, а разлика няма, защо ли??!!!

 

Емануела е много проблемна и със сигурност няма да остане в Пайнр дълго, това нещо да "не ти е в къщата".

 

Устата е изчерпан ОТВСЯКЪДЕ! НЕ мога да повярвам, че Пайнер ще го вземат...В него няма хляб...вместо да заложат на чисто нови таланти, да се налива в УСтата е трагично..

 

За Джордан съм ок, има глас и му се получава някой път, по кръчмите доста ще го викат и ще правят пари.

 

Равносметката: Кама и Андреа са заменени от Деса и Емануела и нещата са си същите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер събраха всичкият отпадък на АРА и Диапазон, за който тролчетата тук ревяха денонощно как не струвал пукнат грош. :roll1: Колко ли им е вътре на пропагандните комисионери тук, след като ще се наложи да си изкривят устата и да плюят на всичко говорено за същият отпадък до оня ден? :hahaha: Мъкааааа.... :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре излиза сп. "Story" с Андреа: "Бях експлоатирана от продуцентите ми, сега съм свободна да бъда себе си. Криех се зад маската "Андреа"."

Винаги напускащите обичат да влизат в ролята на жертви. И Деса беше така, но там натиска от страна на Пайнер беше виден, а тук са само празни приказки. Защо талантливите и успелите не напускат, ами всене особено талантливи с претенция, че били много велики...

Сега тези, които напускат имат и готова утъпкана пътека отдруги. Едно време нямаше други телевизии и съдбите на самостоятелните бе много по неясна. Интернет не бе така развит...

 

На Камелия не и ли е обидно последната година единствените въпроси, които да получава, да са вързани с Пайнер и бившите и колеги. Никой не се вълнува от проектите и. Сега ще разбира тепърва колко е трудно и след 12 години ще я попитам кой от какво се страхува... Защото прави подобни намеци за ДесиСлава вече в 2 интервюта. Деси първата година след като напусна издаде 2 албума (единия дуетен с Азис) и имаше 4-5 хита зад гърба си. Камелия ми се хвали, че пускала много клипове, но не пояснява, че са заснети преди година,когато още Пайнерса я изхранвали. Ще и видим стимула след 2-3 години, когато никой не я отрази ю, както и сега...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствената която наистина е имала силен натиск и така да се каже мачкане от Пайнер е Деси Слава! Само тя напусна, когато единственото сигурно място в жанра беше Пайнер и телевизия Планета. Взеха й името, спряха продукцията, имаше забрани. Деси Слава наистина беше борец..Сега е супер лесно да напуснеш, когато има интернет,ютуб, не се продават албуми и т.н. И въпреки, цялото това мачкане, Деси Слава имаше едни от най-силните си години след Пайнер и НИКОЯ ДРУГА до сега не успя след Пайнер, Деси Слава беше първата и последната. И след като разбрах, че се връща аз бях против, защото 11 години бяха твърдено много, но ролята на продуцента си изигра ролята и сега пак е в ТОП-а. Деса успя защото е всенародна любимка и има глас, еднодневни като Андреа, Камелия, да не говорим за Крум и сие, нямат никакъв шанс без силна компания!

 

За мен правилното е да изхвърлят още боклук от Пайнер и да заложа на чисто нови имена, има нужда жанра от свежи хора, Стига Преслава е носила фирмата на гърба си..трябват още Преслави..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствената която наистина е имала силен натиск и така да се каже мачкане от Пайнер е Деси Слава! Само тя напусна, когато единственото сигурно място в жанра беше Пайнер и телевизия Планета. Взеха й името, спряха продукцията, имаше забрани. Деси Слава наистина беше борец..Сега е супер лесно да напуснеш, когато има интернет,ютуб, не се продават албуми и т.н. И въпреки, цялото това мачкане, Деси Слава имаше едни от най-силните си години след Пайнер и НИКОЯ ДРУГА до сега не успя след Пайнер, Деси Слава беше първата и последната. И след като разбрах, че се връща аз бях против, защото 11 години бяха твърдено много, но ролята на продуцента си изигра ролята и сега пак е в ТОП-а. Деса успя защото е всенародна любимка и има глас, еднодневни като Андреа, Камелия, да не говорим за Крум и сие, нямат никакъв шанс без силна компания!

 

За мен правилното е да изхвърлят още боклук от Пайнер и да заложа на чисто нови имена, има нужда жанра от свежи хора, Стига Преслава е носила фирмата на гърба си..трябват още Преслави..

имат си ПреСИла :3fdb8960598fa63e:

 

 

Деси имаще още една много силна година. Казваш, че ме обичаш, Нещо по така, Невъзможно е да спрем, Замълчи, Някой ден и албума Сладки сънища за празниците :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

имат си ПреСИла :3fdb8960598fa63e:

Деси имаще още една много силна година. Казваш, че ме обичаш, Нещо по така, Невъзможно е да спрем, Замълчи, Някой ден и албума Сладки сънища за празниците :Vishenka_05:

 

Всъщност за мен най-добрите си песни Деса направи извън Пайнер, албуми като "Любовта е само чувство" и " Сладки сънища" са уникални за поп-фолка.. Не знам защо се мисли, че Деси Слава е имала успех само в Пайнер..Паметта на българина е твърде къса за съжаление! Аз не бях съгласен да се връща в Пайнер..но явно е било за добро, защото нешата наистина се раздвижиха, но темата не е за нея..

 

АНдреа определено ми е много интересн случай, защото тя беше типичен раздут балон..и Пайнер доста години я бутаха смело, искам да видя какви ще ги свърши..Тя има един плюс, Кости и западните парчета, какъвто например Камелия няма и видяхме, какво се случи..

Link to comment
Сподели в други сайтове

АНдреа определено ми е много интересн случай, защото тя беше типичен раздут балон..и Пайнер доста години я бутаха смело, искам да видя какви ще ги свърши..Тя има един плюс, Кости и западните парчета, какъвто например Камелия няма и видяхме, какво се случи..

Сън не спиш от тая Камелия бе. Кога ще го преживееш? Ми по-добра е от Деса в доста неща, какво се правиш? А Андреа ще постигне много извън Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сън не спиш от тая Камелия бе. Кога ще го преживееш? Ми по-добра е от Деса в доста неща, какво се правиш? А Андреа ще постигне много извън Пайнер.

 

Някой да вижда Камелия след Пайнер??!! Къде е ? :lol: Там отиват всички на които им знае много устата! Много знаеше, ама година по-късно няма и след от нея...това ги чака другите АУТ. Аз вече съм я оставил на мира и съм спокоен, сега просто и се присмивам, една година по-късно.. :roll1: Деси Слава в първите си години направи концерти, промоции, албуми!!!! Беше в национални ефири и то сам сама!! Да ги видим балоните Кама и Андреа какво могат сами! Идва момент в който не става само с мачкане на силикони!! Едната остаря и се сбръчка, другата качи 10 кила и нещата не стават само с секс! ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер събраха всичкият отпадък на АРА и Диапазон, за който тролчетата тук ревяха денонощно как не струвал пукнат грош. :roll1: Колко ли им е вътре на пропагандните комисионери тук, след като ще се наложи да си изкривят устата и да плюят на всичко говорено за същият отпадък до оня ден? :hahaha: Мъкааааа.... :cheers:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Траяна реве из медиите, че шефа я изхвърлил, защото не искал втора Ивана :3fdb8960598fa63e:

 

Та Траяна мязаше на Робокоп и като визия и като пеене, беше покъртителна!! Дори в "Господарите" я бяха пуснали...това същество не заслужаваше 5 мин. ефир..

Аз мисля, че сме свидетели най-накрая на хубави неща, Aндреа, Кама, Траяна, Кристиана бяха типичен лош имидж на леката, бездарна жена, която разваля жанра, след тая чистка, как да не сме доволни..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Траяна реве из медиите, че шефа я изхвърлил, защото не искал втора Ивана :3fdb8960598fa63e:

Точно пък Траяна с ония гримаси, които прави по снимки мяза на травестит от циганската махала. То са едни секси погледи, едни чупки, противна е... Веднъж й се получи със "Става горещо" и след това всичките й песни бяха бози. Даже Кости не можа да й направи хит

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та Траяна мязаше на Робокоп и като визия и като пеене, беше покъртителна!! Дори в "Господарите" я бяха пуснали...това същество не заслужаваше 5 мин. ефир..

Аз мисля, че сме свидетели най-накрая на хубави неща, Aндреа, Кама, Траяна, Кристиана бяха типичен лош имидж на леката, бездарна жена, която разваля жанра, след тая чистка, как да не сме доволни..

Ако това са пример за типичен лош имидж, не знам какво да кажем за Галена и ваната, а и тя не е вече талантлива.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако това са пример за типичен лош имидж, не знам какво да кажем за Галена и ваната, а и тя не е вече талантлива.

 

"Ваната" да не би да е пуснато по Планета? Това си беше нейно лично нещо, което просто излезе наяве...Почти всеки го е правил, просто нейното излезе наяве, това не значи, че го одобрявам, но не е пуснато нарочно.. Докато Камелия, Траяна и други подобни живеят, дишат и се хранят сами от това, че ку"веят и то демонстративно, нагло и вулгарно..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та Траяна мязаше на Робокоп и като визия и като пеене, беше покъртителна!! Дори в "Господарите" я бяха пуснали...това същество не заслужаваше 5 мин. ефир..

Аз мисля, че сме свидетели най-накрая на хубави неща, Aндреа, Кама, Траяна, Кристиана бяха типичен лош имидж на леката, бездарна жена, която разваля жанра, след тая чистка, как да не сме доволни..

Факт е, че условията не допадат на по-бездарните. Траяна би изплашила и травестит. И пеенето и се развали... Анреа и Кама си постлаха бенефис. Кристиана е лошо копие на предните две.

 

Четох, че Джена била в дъното на конфликта между Пайнер и Оцко. Пайнера и Джена са се налагали за цени, тъй като тя сама си пишела музиките. И затова вече орк. Кристал ще и прави песните :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...