Jump to content



Online: Малина - При теб ми е сърцето


Препоръчани коментари

  • Отговори 42
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Музиката и клипа са на световно ниво. Кости все пак... Целия проект ми напомня на "Хавана тропикана" обаче, особено музиката накрая. Като цяло много добре е всичко, браво! Текста обаче не е от най-добрите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче трите най-добри клипове в чужбина са на песни от Кости - "Хавана тропикана", "Притеснявай ме" и "При теб ми е сърцето". :3fdb8960598fa63e:

 

Това са глупости! И преди са се превали много добри клипове в чужбина от други композитори. Чак и филми са правени за тях.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипове от онова време няма как да ги сравняваш с тези от днешно време. Все още не виждам по-добър поп-фолк клип в чужбина от посочените 3...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са глупости! И преди са се превали много добри клипове в чужбина от други композитори. Чак и филми са правени за тях.

 

 

Смятай, как е говорил със сценарий хахах...

 

Иначе, добър проект за Малина. Доста по-добър от "Амнезия". Клипът е козът в тоя проект, но не го виждам като хит, за съжаление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе, добър проект за Малина. Доста по-добър от "Амнезия". Клипът е козът в тоя проект, но не го виждам като хит, за съжаление.

+1 Въпреки, че "Амнезия" като песен е по-зарибяваща и запеваема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кости прави невероятен саунд.Тук обаче ми липсва кулминация.

Клипа колкото е хубав, толкова е и претрупан.Спокойно можеха да махнат някоя от визиите и да раздвижат другите с повече кадри (вместо кадрите със златната рокля, можеха да развият кадрите по улицата).Усеща се и идеята на "Хавана-Тропикана"!

 

Нека има повече такива проекта за сметка на "Много ми е луд" примерно :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшен проект. Най-доброто за тази есен. ;)

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката и клипа са на световно ниво. Кости все пак... Целия проект ми напомня на "Хавана тропикана" обаче, особено музиката накрая. Като цяло много добре е всичко, браво! Текста обаче не е от най-добрите.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер! Браво на Малинка. Само такива песни искам да слушам дойде ми до гуша от новата чалга вълна дето я почнаха новоизгряващите ни "звезди"...писна ми от кючеци!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...