Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

:cheers:

 

Поизгледах клиповете... значи... тоя бенд не става за нищо. Какафония пълна. Дано повече не повторят тая простотия. Единствено при "Генерал" имаше избухване макар дани ала бенд

 

На концерта на Глория се справиха перфектно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без сериозни репетиции как да стане тоя номер? Проблема не е в бенда - с Гло са имали достатъчно време да се штиковат (предполагам), а естествено - в митьовските кокошки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бакалската сметка:

 

3 етаж - празен (затворен). Той събира 3800 места.

2 етаж - пълен без местата зад сцената. Това прави още 3000 по-малко.

1 етаж (терен) - в никакъв, повтарям, в никакъв случай повече от 1000 човека.

 

Залата събира 12 000 седящи. Като се махнат 7000 празни стола остават 5000. Като се прибавят 1000 от терена - 6000. Толкоз, няма повече, няма как и да има.

 

Как пък го реши, че е така за третия етаж?

 

Той събира точно 2992 места.

 

Капацитетът на седящите - централни+странични, които те бяха пуснали, е 6540. От тях около 300 празни места да е имало заради пуснатите първи 4 реда чак в деня преди концерта - 6200 имат само от седящи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе едва преди наколко страници, Glamdring каза, че от сигурен източник има информацията за около 5500 продадени билета и към 1000 покани (или нещо от сорта) така че както и да въртите, повече от тая цифра народ не е имало, а е възможно да са и по-малко, впредид че все някой с билет или покана не е дошъл, а много са имали и повече от една покана.

 

Стига измислици, фантазиране и бакалски сметки. Какво би казала леля Ванче, за броя на хората няма смисъл да се говори повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз ви казвам какво казаха хората от Пайнер 5500 места до 6 са били продадени и 3000 покани пласирани. Ние между другото имахме 10 - 15 покани, защото бая приятели се отказаха в последният момент.

 

 

Абе едва преди наколко страници, Glamdring каза, че от сигурен източник има информацията за около 5500 продадени билета и към 1000 покани (или нещо от сорта) така че както и да въртите, повече от тая цифра народ не е имало, а е възможно да са и по-малко, впредид че все някой с билет или покана не е дошъл, а много са имали и повече от една покана.

 

Стига измислици, фантазиране и бакалски сметки. Какво би казала леля Ванче, за броя на хората няма смисъл да се говори повече.

 

 

Ми просто държа да се придържаме към нещата както са! Не аз въртя и закръглям към по-малки стойности публиката на концерта, а към по-големи капацитета на НДК. След като около 6200 съм видял, че са били само седящите, какво да кажа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми, хубуу, запомнил съм грешно. А другата част да обърна внимание, ме от 3000 покани я са влезли 1000 души, я не, впредвид, че са били в пъти повече от хората?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, явно много боли как Фатмишка се представи по-зле от бездарница като Татяна, ама фактите и клипчетата говорят достатъчно по въпроса ....

 

Ама не това е проблема на "десовите", сред които има и нормални, за разлика от Пламен, Измамникът от "Господари на ефира" и вечно анонимният Лукас. Те мислят, че Деса автоматично ще нахлуе в елита на Пайнер и вече цяла година наблюдаваме, че това не става. Същите може би щяха да са нормални, но като ми видят ника и веднага се сещат за Камелия и моментално започват асоциациите къде е била тя 15 години в пъзелът "пайнерски" и защо Деса не може да стигне там днес.

 

Тук водим някаква излишна полемика за посещаемост на концерта въпреки, че е очевидно как залата е на 50% максимум. Не е тема въобще, че Слави Трифонов сгази Пайнер през 2015 година като валяк цинкова кофа. Не е въпрос тук дори кой и как се е представил, а само, че Деса не може да придобие статута на Камелия по пайнерски концерти. И понеже това им го говоря близо 10 години, затова е това тролене и тези препирни. Няма никаква друга драма в този форум в момента. Всичко е ясно, структурирано и не търпи никаква промяна в последните 2 години. Фаворитите на шефа си получават най-добрата продукция, мутресите легнали с някакви нерези за пари получават безумно много време на сцена въпреки, че въобще не им се полага, а новите звезди никак не могат да бъдат наложени с изключение на Фики и Галин, които май не са нови звезди вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такаа, аз получих БАН за това, че просто си написах мнението, но за тоя който е оспамил всичко тук, няма??!!!

 

 

Само се чудя, защо изобщо му отговаряте и го коментирате! Само ще припомня, поста ми 2 дни преди концерта към този индивид, а именно, че дали ще напише мнението си преди или след концерта-няма значение, то е еднакво! Всички знаем с каква цел е тук. Браво обаче на всички, който тотално са го затапили с факти и мнения! Определено няма само глупави хора тук! :)

 

-Този концерт беше най-добрия такъв на Пайнер!

-Радвам се, че се напълни с клипчета от концерта и се вижда една зала с много публика!!

-Почти всички пяха на живо и то с бенд, нещо което всички чакаха толкова време, най-накрая се случи!

-Искахте ретро хитове-имаше ги! Искахте по-дълги миксове-имаше ги!

 

Определено това беше съживяването на Пайнер напук на всички мнения, факта, че няма никакви негативни мнения след концерта е показателен! Дори в този форум, който е хейтърски по принцип, прочетох само положителни мнения за концерта..;) На клиповете който са аматьорски се вижда една пееща и положителна публика, каквато от много години не бяхме виждали. Надявам се да стане традиция да се пее на живо и то в тази зала, явно това е гаранцията за успеха..

 

Колкото до индивида, който не може да си намери място от яд...ще кажа само едно. ДА, не е приятно да се молиш години наред как една муз. компания умирала, как онази която изгониха преди година, била в центъра на всичко и накрая да отидеш на Пайнерски концерт и да видиш как всичко минава на 6, и никой не помни онази, която пробутваш във всеки пост..;) Къде са другите негативни постове, защо хората пишат само положителни мнения? :whistling:

 

А може би най-жалкото от всичко е, че самия този индивид, пробутваше идеята за живо пеене, бенд, Арена армеец и повече време за изпълнителите!!И сега когато това се случи е като ударен с мокър парцал, защото не вярваше, че това ще се случи, а най-тъжното е, че то се случи след като неговата беше изгонена от там..

Фокси, започваш сам да си оплиташ в измислиците си, непоследователен си, стреляш на посоки..Май нещата не се случиха както очакваше? Първо беше непълна на 100% зала, след 3 дни мина на половин зала, после пък се изнесли на Преслава, за съжаление клиповете от там, ти разбиха желанието..Казах ли ти, че който последен се смее най-добре се смее??

 

Но от друга страна, не е ли тъжно и жалко да ходиш на концерт, за който се молиш вътрешно всичко да е провал, а накрая се оказва супер успех?! Не е ли тъжна картинка...;)

 

Статии от типа, говорят достатъчно! Въпреки целта на всички да съсипат чалгата, тоя път на черното-бяло не може да се каже.:)

Пайнерски напълниха Зала Арена Армеец!

 

Погребението на "Пайнер" бе прибързано, живи са!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук има и снимки от празните трибуни, а в сатията от Лайф стайл няма, защото лъжат. Така, че дърдорковците на чист въздух, ако може веднага.... :1000 (19):

 

Чалгаджийки пяха пред рехава зала в Арена Армеец

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минало било на 6, трънци, 2 и полвина може би, но повече надали.

Ти пък бил ли си изобщо на концерта, та не спря да плюеш? :wacko: Аман от "компетентни" заключителни мнения и то от хора, които си правят изводи от клипчета и няколко снимки в интернет.

Да, тъпичък беше концерта, имаше още кво да се желае, ама и тва вашето постоянно плюене и принязяване на очевидните успехи на изпълнители като Преслава и Деси Слава, айде, моля ти се. ;)

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано до последно мислех да ходя, ама предположението ми за времетраенето - че няма да ги изтърпя тия над 4 часа, а на практика - да им отделя над 8 часа, впредвид че тряя да излезна в 4 следобяд и да се върна след един - се оказа много правилно.

 

И не съм единствения, който коментира без да съм ходил, така че толк ту дъ хенд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано до последно мислех да ходя, ама предположението ми за времетраенето - че няма да ги изтърпя тия над 4 часа, а на практика - да им отделя над 8 часа, впредвид че тряя да излезна в 4 следобяд и да се върна след един - се оказа много правилно.

 

И не съм единствения, който коментира без да съм ходил, така че толк ту дъ хенд.

Мда, комплексарска работа, викаш. Не сме били в залата, въобще си нямаме на идея колко хора е имало, кво е било цялостното настроение в залата, камо ли кой колко е аплодиран, ама дай да плюем яко тука. :)

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено. Тия работи и от клипчетата се виждат прекалено добре и от наличните клипчета, за да се разиграват разни магарета тука с вода от кладенци колко било всичко 6 и как залезлия кокошарник бил възкръснал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, комплексарска работа, викаш. Не сме били в залата, въобще си нямаме на идея колко хора е имало, кво е било цялостното настроение в залата, камо ли кой колко е аплодиран, ама дай да плюем яко тука. :)

 

Ами аз съм бил в залата. Имам идея колко хора е имало. Дори съм заснел празни трибуни по етажите, за да не става като сега - да се мотаят нещата и да тролим за ясни работи. Че и клипчета съм наредил към 20 само и само за да не ми се хвалят 4-5 чалгарки денонощно, а да видят всички, че те с почти нищо не са по-добри от повечето си колеги в тази фирма. Можеше така да изгледате пак повечето изпълнения, а не да ги игнорирате по традиция и да се фиксирате с ясна цел н няколко от тях. Така се прави по принцип, когато държиш да си обективен, а не да издаваш елементарни пристрастия базирани само на внушения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Деса не може да се мери с писъците при Галин и Фики или чакането на Преслава и Галена от феновете, но ви гарантирам, че беше доста добре. Зад приема на Ивана, но много се пееше на "Казваш, че ме обичаш" и "Две сърца", хората масово бяха станали и пееха, на "Излел е Дельо" получи овации, после на дуета им с Галена също. Изглеждаше добре, пя добре, скандализира с цепка, успешно представяне е. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Деса не може да се мери с писъците при Галин и Фики или чакането на Преслава и Галена от феновете, но ви гарантирам, че беше доста добре. Зад приема на Ивана, но много се пееше на "Казваш, че ме обичаш" и "Две сърца", хората масово бяха станали и пееха, на "Излел е Дельо" получи овации, после на дуета им с Галена също. Изглеждаше добре, пя добре, скандализира с цепка, успешно представяне е. :1000 (29):

 

За нейното ниво е даже перфектно ниво. Тя дори надминава очакванията на такива като мен. Но едвам хваща 10-ката по прием, а "десовите" за друго се борят тук. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

От качените видео материали, т.нар прием на Две сърца е забележително слаб като за песен, набедена за мега хит, а ако питаш Десови, едва ли не и сред златните в жанра. Съвсем сериозно, дори на До три се пееше повече и се кефеше забележително повече народа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък бил ли си изобщо на концерта, та не спря да плюеш? :wacko: Аман от "компетентни" заключителни мнения и то от хора, които си правят изводи от клипчета и няколко снимки в интернет.

Да, тъпичък беше концерта, имаше още кво да се желае, ама и тва вашето постоянно плюене и принязяване на очевидните успехи на изпълнители като Преслава и Деси Слава, айде, моля ти се. ;)

Хаха ти пък даже го цитираш? Това е пратеника на Фокси, никой не го цитира и не му обръща внимание..:Д Виж, че няма едно негативно мнение за концерта от хора били там..

А благодарение на клипчетата публиката ясно се вижда, толкова много в София на РД или награди не е била...Никой да не се опитва да убеждава Видинския в нещо, той най-добре знае от всички тук колко успешен е концерта и това е причината сега да пише през 5 минути, но хората вече му научиха номерата и абсолютно никой гледам, че не го отразява..След "фактурите" на Фики, репутацията му стана по-ниска и от тревата.. :whistling:

 

 

Аз забравих да напиша като минус на концерта:

-Много голяма продължителност.

-Не харесвам Дани Милев бенд, искам някой по-ударен другия път

 

 

ПП Гледах по внимателно на едно видео от "Студ" на Малина и почва да ми прилича на лайв запис...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз съм бил в залата. Имам идея колко хора е имало. Дори съм заснел празни трибуни по етажите, за да не става като сега - да се мотаят нещата и да тролим за ясни работи. Че и клипчета съм наредил към 20 само и само за да не ми се хвалят 4-5 чалгарки денонощно, а да видят всички, че те с почти нищо не са по-добри от повечето си колеги в тази фирма. Можеше така да изгледате пак повечето изпълнения, а не да ги игнорирате по традиция и да се фиксирате с ясна цел н няколко от тях. Така се прави по принцип, когато държиш да си обективен, а не да издаваш елементарни пристрастия базирани само на внушения.

Фоксе, за теб нищо не съм казал, поне си си направил труда да отидеш и да видиш за какво става въпрос. Вече какво точно си видял и как си го пречупил през собствената си позиция, си е твоя работа. За мен лично на 80% от изпълнителите се изригваше мощно, сред които имаше и неща, които не мога да си обясня, като например биса на Татяна, бурното посрещане на Роксана и Теди Александрова, ама... :1000 (29): И според мен не си прав - с право хората хвалят въпросните 4-5 чалгарки, защото преди всичко имат глас, имат и немалко хитове зад гърба си. Говоря точно за Преслава, Деси Слава, Галена (която за моя изненада не беше особено бурно отразена на този концерт, но това не я прави по-малко от другите топ имена), Ивана и др. Вече ако правиш умишлено това принизяване на успехите им, за сметка на Камелия и това колко са зле Пайнер, пак си е твоя работа, за която няма да влизам в спорове.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От качените видео материали, т.нар прием на Две сърца е забележително слаб като за песен, набедена за мега хит, а ако питаш Десови, едва ли не и сред златните в жанра. Съвсем сериозно, дори на До три се пееше повече и се кефеше забележително повече народа.

 

По принцип "Две сърца" ми е много, ама много по моя вкус песен. Голям хит беше едно време, през 2008-ма също на панаира тук. Но миналата година на РД на Планета и тази пак на РД на Планета, да я пее все нея с ясна цел и подбуди е пораженческо. Най-странното е, че никой не го споменава тук като факт освен мен. То е и ясно защо де. 15 години реват едни люде как Камелия пеела само стари песни, щото нямала хитове, а като същото направи Деса - тишинаааааааа..... :1000 (29):

 

Ама не мълчат само заради това. Когато Кама го правеше, на Преслава и Ивана в бекстейджа сърцата им щяха да изкочат, а сега са спокойни - Деса не е фактор. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и на мен Две сърца ми е от любимите на Деса, ама приема зад Бездарницата от Съединение е нещо, което е несъвместимо със твърденията за мега хит от голяма звезда на някои хора наоколо. С тоя концерт Фатмишка направо я върнаха в първи клас на тепърва започващите изпълнители. В който случай е редно да се направи едно цялостно размишление за кариерата, а не да се реве по някъф капут в Нови хан по твто. Десата обаче е доволно тъпа и мързелива и просто няма да го направи, няма капацитета да го направи, или дори умствения багаж да намери/наеме някой да го направи вместо нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...