Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Ти какво реши, ще ходиш ли?

 

Днес бтв видях два плаката на едно място в София.

По ул. "Иван Асен" има още от миналата седмица.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ленко,усили микрофона" тука е озвучителя. :D

 

Искаме клипчета на Деси Слава, Преслава, Кали и Емануела! :Vishenka_05: Мерси!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвам днескашния к0нцерт да има кой знае какъв успех. Цяло чудо ще е ако съберат и 5 000 човека...

Намерили къде да правят концерт... В новия северозападащ район ...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТРАГЕДИЯ! :( Залата беше празна,много празна! Между 200/250 максимум 300 души бяхме (не бяхме и 300).Живко микс подгряваше "публиката" с микс от песни на "Генерал","Железен","Тър,цак и цак егати маняка" на Ломска,"Хавана Тропикана и още едно гръцко парче.Първа излезе Яница пя дуета си с Живко,Всичко чуждо,Вземай задължителнл и Грешната - прием нулев,грачеше на плейбек.Втори излезна Милко К. пя Професора,Точилката,Пиленцата и За да те забравя - кефеха се хората яко.Трета излезе Емануела беше много красива.Изпя новата си песен прие се многоооо добре,хората я знаеха пя Скорпиона,Трябва да те имам (не съм сигурен дали така се казва тази песен) + дуета с Кали.Що годе се получи добре при нея.Четвърта беше Кали изпълни Аз съм аз,Копие,442.Нищо особено при Кали повечко шум се вдигна на "Зума има.." Пета излезна Десислава пя Казваш че ме обичаш,Не го прави,Моето зайче и Твоите очи.Защо правеше такива страни движения,кълчеше се,риташе,абе много неадекватна нещо.Едни леки завъртвания,опита да направи някакъв ефект с късата си рокля като Мерилин Монро.Пияна,заляна,оляна ли беше не знам,но хич не беше добро представянето й.А и да кажа,че е болна (микрофона не и работеше от начоло,отиде при Живко грабна му микр. и каза "Ленко кво става,нещо не работи?"От там разбрахме че е болна,говореше многоо дразнещо) сигурно и затова си пееше на плейбек.След като приключи микса изпълни малко от припева на дуета си с Галена на живо,напъна се но извади страхотен глас. Шеста се яви ПРЕСЛАВА колкото и смешно да прозвучи но тя гръмна тия 250/300 души които бяхме.Голямо драпане голямо чудо на На тебе не отказвам,Режим Неприлична,Ако утре ме губиш,Дяволско Желание и Моето слабо място.Страхотна е тази жена,извини се за обелклото си,нямаше нужда де многоо готина беше.С тези дрехи си ходи и в Брадъра май.Много се пееше на нейните песни много.Седми беше Галински това момче предизвика истерия,много шум,много викане,много драпане.Пя Парата,ако хвана (убиха се на тая песен,хит голям!),Роклята ти пада,Момче без сърце,и дуета си с Джена.Много го харесват Галински много! Всичките му песни се знаят и се пеят с цяло гърло.Последна осма закри Джена пя Спри да ми досаждаш,Да те бях ранила,Да видя какво е,Ти къде беше.При нея положението е като при Галин.Пеене,викане,скачане, абе зашеметяваш прием.И беше толкова красива в тази червена рокля! Не повярвах че е тя много ми хареса! И това беше.. Празна зала,скучно събитие.Всички говореха,че ще ходят на Галена в XS.Може би и участието на Галена да изигра лоша роля.. не знам :D .

Не обръщайте внимание на препитални,пунктуациони и граматически грешки,знам че са много. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее как така, тука друго говореше протежето на Пайнер?

Най-вероятно няма да се съобщи никъде за това "събитие".

Да се готви и Арена армеец!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От цялата работа относно тоя концерт едно нещо ми прави впечатление - последователността на изпълнителите - Преслава-Галин-Джена. Джена закрива - какво ли означава това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От цялата работа относно тоя концерт едно нещо ми прави впечатление - последователността на изпълнителите - Преслава-Галин-Джена. Джена закрива - какво ли означава това?

Нормално, и тя трябва да изживее някъде своя звезден миг, явно участието на звездите в Русе е бил подходящ момент, в София едва ли ще бъде така.

Аз питам само къде са коментаторите и защитниците, нека да дойдат да се изкажат, че Фокса сега е на протест най-вероятно, но после ще дойде да им свие сармите и ще е късно за защита и хвалебствия.

Тя Глория събира повече хора в читалищата и театрите. Сама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От цялата работа относно тоя концерт едно нещо ми прави впечатление - последователността на изпълнителите - Преслава-Галин-Джена. Джена закрива - какво ли означава това?

Преслава е имала участие в Бургас след това, сигурно по тази причина е бързала да мине по-рано.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От цялата работа относно тоя концерт едно нещо ми прави впечатление - последователността на изпълнителите - Преслава-Галин-Джена. Джена закрива - какво ли означава това?

Да,Джена закри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питате що Жалка я няма? Готвят Джена за ПЕВИЦА на 2015... толкова е очевидно.

 

Навремето като Преса я готвиха, пращаха Ивана по турнета извън БГ. Преди това Гло пращаха, а по-късно и Преса така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...