Jump to content



Online: Джина Стоева - To the left


Препоръчани коментари

  • Отговори 30
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хареса ми! Много успех на Джина!

И видеото е готино, там с перуката веднага се сетих за украинката Валерия, направо 1:1. Ха ха ха ха ха ха ха това за Йосмата прекратка към Алисия? Еха! Ха ха ха, Джина е скандална не само в клипът! :1000 (29):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йосмаааа ... хахахахаха :D Песента е хубава, хареса ми. Клипа е отврат... една бабичка на 50 години, с отпусната кожа си вее прелестите, които даже не могат да се нарекат такива! Иначе успех на парчето, супер яко е! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музика и аранжимент: Йорданчо Василковски (Оцко)

Текст: Джина Стоева

Режисьор: Йордан Петков

Арт директор: Злати Младенова

Балет: NewEx

Link to comment
Сподели в други сайтове

С право не са ѝ давали да се подстриже така, отвратителна е.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има интересни фразички в текста, постарала се е.Вокала е хубав.

Със сигурност е по-добре от последните неща, които изкара в "Ара".С тази прическа обаче е плашеща :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джина, бай дъ уей, е много много красива като жена, но не знам защо се прави на мъжко момиче.

 

Иначе си личи, че се е постарала, не ме грабва песента, но за видеото е поработила. Дано да успее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра песен, видеото също не е лошо. Успех! И на мен ме ми харесва прическата й, но пък защо трябва всички да са еднакви? Браво за смелостта да се различава от останалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Получило и се е , определено ... Готина е музиката и текста е интересен . Видеото не е лошо , но визията и е супер . Много и отива така , супер секси . Като цяло съм приятно изненадан . :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готино е парчето, и на мен ми харесва. Относно визията - много добър ход, точно нещо леко по-скандално й трябваше за новия старт, а косата й до няколко месеца ще си й порасне, съмнявам се да се придържа към тази визия занапред... Успех! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е коса и расте, не виждам какъв е проблема? Освен това Джина има правилни черти и е страшно красива и във видеото си личи! На мен много ми хареса, по-смело решение е и не е нужно да бъде винаги еднаква! На мен решението, което е взела ми допада. Страхотно изглежда! Браво!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...