Jump to content


Лексикон


Препоръчани коментари

1. Твоето име

2. Твоите години

3. Твоята зодия

4. Къде си роден/а ?

5. Любим актьор:

6. Любима актриса:

7. Любим филм:

8. Любим стил музика:

9. Любима група/певец/певица

10.Любима песен:

11. Женен ли си/ омъжена ли си (имаш ли си гадже),ако да- от колко време сте заедно ?

12. Какво е нещото, което обичаш най-много на света ?

13. Какво е нещото,к оето мразиш най- много ?

14. Пушиш ли ( да или не ) ?

15. Пиеш ли ( да или не ) ?

16. Опиши света с 1 дума

17. Опиши себе си с 1 дума

18. Опиши живота си с 1 дума

19. Твоята асоциация като чуеш думата "живот"

20. Твоята асоциация като чуеш думата "смърт"

21. Суеверен ли си,ако да - какво е за теб "петък 13" ?

22. Имаш ли татуировки/пиърсинг?

23. Помниш ли първата си целувка ?

24. Коя е твоята голяма мечта ?

25. Ако някой сега иска да направи нещо за теб какво би си пожелал/а ?

26. Ако някой, когото мразиш ти каже, че те обича,каква ще е реакцията ти ?

27. Ако някой, когото обичаш ти каже, че те мрази каква ще е реакцията ти ?

28. Как се чувстваш в комбинацията - тъмнина и тишина (когато си сам) ?

29. От какво имаш нужда, когато се чувстваш в безизходица ?

30. Помислял/а ли си да сложиш край на живота си, ако да- причината ?

31. Кое е най-скъпото нещо, което имаш?

32. Какво не би си позволил/а да изгубиш никога ?

33. Какво може да те накара да изпаднеш в депресия ?

34. Коя е най- хубавата черта на характера ти ?

35. Коя е най- лошата черта на характера ти ?

36. Имаш ли според теб пороци,ако да - кои са ?

37. Ако имаше машина на времето,къде би искал/а да те отведе - назад или напред ?

38. Съжаляваш ли за нещо,ако да - какво е то ?

39. Ако забогатееш ненадейно,кое ще е първото нещо,което ще направиш с парите ?

40. Ако зависеше от теб,колко години би искал да живееш ?

41. Обичаш и уважаваш ли себе си ?

42. Кое е първото - яйцето или кокошката ?

43. Колко ти е IQ-то?

44. Интересна случка от живота (която ви идва на ума) :

45. Беше ли искрен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Твоето име: Чарлз Дилорентис

2. Твоите години: 17

3. Твоята зодия: Везни

4. Къде си роден/а ? : Rosewood

5. Любим актьор: Ричард Ро и моя милост.

6. Любима актриса: Мария Йозгилач и Кеми Тодорова.

7. Любим филм: Поредицата на Хари Потър

8. Любим стил музика: поп и чалга

9. Любима група/певец/певица: Райна, Гери-Никол и Селена.

10.Любима песен: Нямам

11. Женен ли си/ омъжена ли си (имаш ли си гадже),ако да- от колко време сте заедно ?: Да, от две седмици.

12. Какво е нещото, което обичаш най-много на света ? Семейството и парите.

13. Какво е нещото,к оето мразиш най- много ? Аз не мразя.

14. Пушиш ли ( да или не ) ? Да, рядко.

15. Пиеш ли ( да или не ) ? Не

16. Опиши света с 1 дума : хетеросексуален

17. Опиши себе си с 1 дума : невероятен

18. Опиши живота си с 1 дума : интересен

19. Твоята асоциация като чуеш думата "живот" : happiness

20. Твоята асоциация като чуеш думата "смърт" : реване

21. Суеверен ли си,ако да - какво е за теб "петък 13" ? : Да, но точно с петък 13 нямам проблем. Обикновен ден.

22. Имаш ли татуировки/пиърсинг? Скоро ще имам 2 татуировки.

23. Помниш ли първата си целувка ? Да, потрес беше.

24. Коя е твоята голяма мечта ? Да бъда популярна личност и да живея добре.

25. Ако някой сега иска да направи нещо за теб какво би си пожелал/а ? Да ми плати една екскурзия around the world.

26. Ако някой, когото мразиш ти каже, че те обича,каква ще е реакцията ти ? Зависи от външния вид и възможностите.

27. Ако някой, когото обичаш ти каже, че те мрази каква ще е реакцията ти ? Ми ще кажа ''ок''. Да не би да искаш да се самоубия ?!

28. Как се чувстваш в комбинацията - тъмнина и тишина (когато си сам) ? Ми заспивам.

29. От какво имаш нужда, когато се чувстваш в безизходица ? Секс.

30. Помислял/а ли си да сложиш край на живота си, ако да- причината ? Не.

31. Кое е най-скъпото нещо, което имаш? Family.

32. Какво не би си позволил/а да изгубиш никога ? Family и котката.

33. Какво може да те накара да изпаднеш в депресия ? Нищо и слава на богу.

34. Коя е най- хубавата черта на характера ти ? Всичко в моя характер е хубаво. Не мога да кажа само едно нещо.

35. Коя е най- лошата черта на характера ти ? Нямам.

36. Имаш ли според теб пороци,ако да - кои са ? Не.

37. Ако имаше машина на времето,къде би искал/а да те отведе - назад или напред ? Напред. Живот без телефони и лаптоп ?! НИКОГИШ.

38. Съжаляваш ли за нещо,ако да - какво е то ? Не.

39. Ако забогатееш ненадейно,кое ще е първото нещо,което ще направиш с парите ? Ще ги похарча.

40. Ако зависеше от теб,колко години би искал да живееш ? Докато сам мога да си вдигна гащите.

41. Обичаш и уважаваш ли себе си ? Да.

42. Кое е първото - яйцето или кокошката ? Питайте Алисия.

43. Колко ти е IQ-то? Толкова голямо, че не може да се измери.

44. Интересна случка от живота (която ви идва на ума) : Нищо не ми идва на ум.

45. Беше ли искрен? Не

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Твоето име - Без значение е тук, които трябва си ме помните и познавате.

2. Твоите години - По-важно е на колко се чувстваш и как изглеждаш, не мисля, че годините са важни. ;) :3fdb8960598fa63e:

3. Твоята зодия - Тук отговарям с песен. "Колко лесно я играем двойната игра на любовта"

4. Къде си роден/а ? - Sofia

5. Любим актьор: Vin Diesel

6. Любима актриса: Hilary Duff

7. Любим филм: Ако трябва да съм искрен предпочитам анимация, но и повечето комедии са ми любими. Не харесвам филми които ме натоварват, а точно обратното.

8. Любим стил музика: Pop-Folk

9. Любима група/певец/певица - Харесвам много изпълнители по принцип. От поп-фолка най-вече Преслава... но понякога съм на периоди и там, а от световната музика определено Jennifer Lopez за мен е най-добрата.

10.Любима песен: В зависимост от настроението в момента, но повечето песни на Преслава.

11. Женен ли си/ омъжена ли си (имаш ли си гадже),ако да- от колко време сте заедно ? - Да, в момента имам гадже. Другото е подробност.

12. Какво е нещото, което обичаш най-много на света ? - Майка ми, баба, себе си и обичах много дядо си, който вече не е сред нас. Другото не го приемам на сериозно.

13. Какво е нещото,което мразиш най- много ? - Преди мразех, но вече почти всичко което не харесвам ми е безразлично.

14. Пушиш ли ( да или не ) ? - Научих се, в компания - т.е. отговарям ти с да.

15. Пиеш ли ( да или не ) ? - Много рядко.

16. Опиши света с 1 дума - Променлив

17. Опиши себе си с 1 дума - Уникален (всеки сам по себе си е уникален)

18. Опиши живота си с 1 дума - Странен

19. Твоята асоциация като чуеш думата "живот" - Усмивка

20. Твоята асоциация като чуеш думата "смърт" - Тъга

21. Суеверен ли си,ако да - какво е за теб "петък 13" ? - За някои неща. Харесвам тази дата и на мен често ми носи късмет.

22. Имаш ли татуировки/пиърсинг? - Не... за сега.

23. Помниш ли първата си целувка ? - По принцип - да, помня я.

24. Коя е твоята голяма мечта ? - Мисля, че ако имаш мечти не трябва да ги споделяш.

25. Ако някой сега иска да направи нещо за теб какво би си пожелал/а ? - Трябва да си помисля.

26. Ако някой, когото мразиш ти каже, че те обича,каква ще е реакцията ти ? - Както казах - научих се да не мразя, но да предположим... Нулева реакция. Т.е. - не ми пука.

27. Ако някой, когото обичаш ти каже, че те мрази каква ще е реакцията ти ? - Може би си има причина за това и съм направил нещо с което да предизвикам тези думи. Ще си помисля, че са просто момента реакция, която е нормална. Ако съм ядосан, най-малко ще отвърна със същото.

28. Как се чувстваш в комбинацията - тъмнина и тишина (когато си сам) ? - Страхотно. Понякога обичам и имам нужда да оставам сам със себе си.

29. От какво имаш нужда, когато се чувстваш в безизходица ? - Адекватен съвет от достатъчно интелигентен човек с опит в живота.

30. Помислял/а ли си да сложиш край на живота си, ако да- причината ? - Ще пропусна този въпрос, защото мразя лъжата.

31. Кое е най-скъпото нещо, което имаш? - Любовта на близките си.

32. Какво не би си позволил/а да изгубиш никога ? - Всичко е до време, така, че....

33. Какво може да те накара да изпаднеш в депресия ? - Труден период, през който някак, с времето ще премина.

34. Коя е най- хубавата черта на характера ти ? - Предпочитам сам да не си давам оценки на характера.

35. Коя е най- лошата черта на характера ти ? - .......

36. Имаш ли според теб пороци,ако да - кои са ? - Да, имам - с кои съм ок, с кои не.... но тези които искам да изкореня с много инат и става... за това без да споделям. Боря се, за да преодолея! Нищо не е по-силно от самия теб.

37. Ако имаше машина на времето,къде би искал/а да те отведе - назад или напред ? - Залагам на бъдещето.

38. Съжаляваш ли за нещо,ако да - какво е то ? - Да, но какво може да се промени при свършен факт? Няма я машината от предния въпрос. Така, че...

39. Ако забогатееш ненадейно,кое ще е първото нещо,което ще направиш с парите ? - Ненадейно? Сигурен съм, че ще взема възможно най-доброто решение, хем да продължа да трупам допълнително приходи, хем да си харча паричките с кеф. Дори и с малко успявам.

40. Ако зависеше от теб,колко години би искал да живееш ? - Докато не ми омръзне.

41. Обичаш и уважаваш ли себе си ? - Да. На първо място себе си.

42. Кое е първото - яйцето или кокошката ? - Кокошката, нали се пъне да го изс..... простете - снесе! :1000 (1):

43. Колко ти е IQ-то? - Не знам и не ме интересува.

44. Интересна случка от живота (която ви идва на ума) : Прекалено много са. При мен повечето неща са брутализъм и без мярка понякога.

45. Беше ли искрен? - Иначе нямаше да се хабя да попълвам.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Твоето име: Жулиен

2. Твоите години: 22

3. Твоята зодия: Роден съм на 19 ноември и винаги съм се смятал за наполовина скорпион-наполовина стрелец. Ще кажа обаче скорпион.

4. Къде си роден/а ? София, но преди да стана студент съм живял изцяло в Пловдив.

5. Любим актьор: Може би Бо Бриджес

6. Любима актриса: Айде ще кажа Ванеса Ромеро (Ракел от "Новите съседи"), само защото е eye-candy :1000 (29):

7. Любим филм: Един испански филм за Борджиите

8. Любим стил музика: Балканска/източноевропейска/ориенталска етно сцена - включва чалга, сръбско, гръцко, манеле, арабски поп, но и изпълнители и групи като Shantel, RotFront, Amsterdam Klezmer Band, Fanfare Ciocarlia, Gogol Bordello, Dubioza Kolektiv и т.н. - тия май са ми най-любими

9. Любима група/певец/певица: Анелия от чернокосия ѝ период, Tanja Savic, Natalia Kills; Shantel, Boban Rajovic, Jon Lajoie (ако може да се нарече певец); Massive Attack, The Whip, Die Antwoord

10.Любима песен: Ceca - "Pile"

11. Женен ли си/ омъжена ли си (имаш ли си гадже),ако да- от колко време сте заедно ? Single съм в момента

12. Какво е нещото, което обичаш най-много на света ? Да гледам спорт :1000 (29): И да се наслаждавам на природата на някое място далеч от всякаква цивилизация.

13. Какво е нещото,което мразиш най- много ? Тесногръдието и самонадеяното невежество

14. Пушиш ли ( да или не ) ? Не

15. Пиеш ли ( да или не ) ? Да, но не обичам твърд алкохол - най-вече червено вино от Иберийския полуостров

16. Опиши света с 1 дума: Pulsating

17. Опиши себе си с 1 дума: Объркан

18. Опиши живота си с 1 дума: Та*ак :3fdb8960598fa63e:

19. Твоята асоциация като чуеш думата "живот": Животни

20. Твоята асоциация като чуеш думата "смърт": Погребение

21. Суеверен ли си,ако да - какво е за теб "петък 13" ? Не, но донякъде уважавам суеверието, че ако се върнеш от път, защото примерно си забравил нещо, е на лош късмет.

22. Имаш ли татуировки/пиърсинг? Не

23. Помниш ли първата си целувка ? Не :mf_surrender:

24. Коя е твоята голяма мечта ? Да напиша "безсмъртна" книга.

25. Ако някой сега иска да направи нещо за теб какво би си пожелал/а ? Да ми даде няколко милиона или вълшебна пръчка :1000 (29): Честно казано, не знам.

26. Ако някой, когото мразиш ти каже, че те обича,каква ще е реакцията ти ? Бих преосмислил отношението си към него/нея - често намразваме хората по абсолютно малоумни причини и заради отделни маловажни черти от характера им

27. Ако някой, когото обичаш ти каже, че те мрази каква ще е реакцията ти ? Ще го/я попитам за причината.

28. Как се чувстваш в комбинацията - тъмнина и тишина (когато си сам) ? Бих опитал да заспя - ако обаче е невъзможно, би било наистина потискащо.

29. От какво имаш нужда, когато се чувстваш в безизходица ? Някой, с когото да поговоря, да му се оплача

30. Помислял/а ли си да сложиш край на живота си, ако да- причината ? Не

31. Кое е най-скъпото нещо, което имаш? Материално - лаптопът ми :1000 (29): Иначе животът е най-ценното нещо, което можеш да имаш.

32. Какво не би си позволил/а да изгубиш никога ? Не бих изоставил принципите си.

33. Какво може да те накара да изпаднеш в депресия ? Неразбиране от близките, провал на плановете ми

34. Коя е най- хубавата черта на характера ти ? Може човек да ми се довери.

35. Коя е най- лошата черта на характера ти ? Приемам всичко много навътре.

36. Имаш ли според теб пороци,ако да - кои са ? Мързел, слаба воля и малко от скорпионската отмъстителност

37. Ако имаше машина на времето,къде би искал/а да те отведе - назад или напред ? По-скоро назад

38. Съжаляваш ли за нещо,ако да - какво е то ? Правил съм през живота си някои избори, които са огорчавали близките ми, не бих искал да влизам в подробности.

39. Ако забогатееш ненадейно,кое ще е първото нещо,което ще направиш с парите ? Ще уредя семейството ми и ще си купя готина таратайка :ad: Също бих сложил голяма част от парите в банка

40. Ако зависеше от теб,колко години би искал да живееш ? Бих искал да съм безсмъртен

41. Обичаш и уважаваш ли себе си ? Май не съвсем :(

42. Кое е първото - яйцето или кокошката ? С яйца се размножават много животни, появили се много по-рано в еволюцията от кокошките, така че...

43. Колко ти е IQ-то? Един тест в интернет ми го беше изкарал 127/129/143 - съответно на стандартно отклонение 15, 16 и 24

44. Интересна случка от живота (която ви идва на ума) : В 11-ти и 12-ти клас няколко момчета играехме покер на задните чинове в часовете по история, при това съвсем открито...

45. Беше ли искрен? Да

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Твоето име - Христина

2. Твоите години - 24

3. Твоята зодия - Водолей

4. Къде си роден/а ? - Стара Загора

5. Любим актьор: Много са: примерно Леонардо Ди Каприо, Дензъл Уошингтън, Уил Смит, Райън Рейнолдс, Джош Дюамел, Матю Макконъхи и още 100тина :D

6. Любима актриса: Мерил Стрийп, Джулия Робъртс, Сандра Бълок, Дженифър Анистън, Рийз Уидърспун, Кaртин Хейгъл...

7. Любим филм: Киноман съм. Мога да изброявам до утре, но гледам най-вече някакви драми и лигави романтики и комедии. Последният филм, който ме впечатли, беше Interstellаr

8. Любим стил музика: кънтри

9. Любима група/певец/певица - Кари Ъндърууд примерно

10.Любима песен: зависи от настроението ми

11. Женен ли си/ омъжена ли си (имаш ли си гадже),ако да- от колко време сте заедно ? - чувствам се single

12. Какво е нещото, което обичаш най-много на света ? - Семейството и приятелите си

13. Какво е нещото,к оето мразиш най- много ? - не мразя

14. Пушиш ли ( да или не ) ? - рядко

15. Пиеш ли ( да или не ) ? - повече от чаша вино само по повод с приятели

16. Опиши света с 1 дума - многоспектърен

17. Опиши себе си с 1 дума - Аз

18. Опиши живота си с 1 дума - интересен

19. Твоята асоциация като чуеш думата "живот" - деца

20. Твоята асоциация като чуеш думата "смърт" - скръб

21. Суеверен ли си,ако да - какво е за теб "петък 13" ? - По-скоро не. Петък 13-ти си е ден като ден.

22. Имаш ли татуировки/пиърсинг? - Имам татуировка

23. Помниш ли първата си целувка ? - Да, не беше зле :D

24. Коя е твоята голяма мечта ? - След години като се обърна назад към времето "да не ми е празно". Обичам новите изживявания с интересни хора.

25. Ако някой сега иска да направи нещо за теб какво би си пожелал/а ? - Не знам.

26. Ако някой, когото мразиш ти каже, че те обича,каква ще е реакцията ти ? - Никаква

27. Ако някой, когото обичаш ти каже, че те мрази каква ще е реакцията ти ? - Отново никаква. Мнението ми за хората не се влия от тяхното за мен. С чувствата е същото.

28. Как се чувстваш в комбинацията - тъмнина и тишина (когато си сам) ? Почти толкова добре колкото и когато съм в шумната си и голяма компания.

29. От какво имаш нужда, когато се чувстваш в безизходица ? - От момент със себе си и нищо друго.

30. Помислял/а ли си да сложиш край на живота си, ако да- причината ? - Не

31. Кое е най-скъпото нещо, което имаш? - Близките ми хора, взаимоотношения и връзката ми с всеки един от тях.

32. Какво не би си позволил/а да изгубиш никога ? - най-скъпото си нещо ^

33. Какво може да те накара да изпаднеш в депресия ? - Не знам

34. Коя е най- хубавата черта на характера ти ? - Грижовна, отговорна и състрадателна съм

35. Коя е най- лошата черта на характера ти ? - Може би голямото ми его и фактът, че винаги се опитвам да търся доброто в другите

36. Имаш ли според теб пороци,ако да - кои са ? - имам сигурно, примерно цигарите

37. Ако имаше машина на времето,къде би искал/а да те отведе - назад или напред ? - И назад, и напред :D

38. Съжаляваш ли за нещо,ако да - какво е то ? - Не. Всичко се случва с причина.

39. Ако забогатееш ненадейно,кое ще е първото нещо,което ще направиш с парите ? - Ще пратя наще на някоя екзотична екскурзия.

40. Ако зависеше от теб,колко години би искал да живееш ? - Толкова, че да се порадвам на внуците си.

41. Обичаш и уважаваш ли себе си ? - Повече от всичко на света.

42. Кое е първото - яйцето или кокошката ? - Кокошката

43. Колко ти е IQ-то? - Нямам никаква идея.

44. Интересна случка от живота (която ви идва на ума) : "Интересно" е много разтегливо понятие. Примерно снощи след барът вместо на дискотека, отидохме у нас и до 3 часа подскачахме на танцуващо килимче.

45. Беше ли искрен? - Да.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Твоето име Веси

2. Твоите години 38

3. Твоята зодия Близнаци

4. Къде си роден/а ? Плевен

5. Любим актьор: Anthony Hopkins, Vin Diesel, Nicolas Cage, Eduard Norton, Channing Tatum...

6. Любима актриса: Noomi Rapace, Sharon Stone, Monica Bellucci, Charlize Theron...

7. Любим филм: Hannibal (saga), American History X, Terminator 2, Millenium (saga), Boxing Helena, SAW, Fast & Furious, Speed, American Psycho, Ocean's Eleven, Black Swang...

8. Любим стил музика: Hard rock, Eurodance

9. Любима група/певец/певица The Prodigy, Metallica, System of a down, MJ, Sade, Skunk Anansie, Snap...

10.Любима песен: No Good (start the dance), Du hast, Inforgiven, The power... (+100)...

11. Женен ли си/ омъжена ли си (имаш ли си гадже),ако да- от колко време сте заедно ? Омъжена все още, но се развеждам. 15 год. брак.

12. Какво е нещото, което обичаш най-много на света ? Дъщеря ми, музиката, свободата

13. Какво е нещото,к оето мразиш най- много ? Ограниченията

14. Пушиш ли ( да или не ) ? He.

15. Пиеш ли ( да или не ) ? Само бира, не понасям друг алкохол.

16. Опиши света с 1 дума Разнообразен

17. Опиши себе си с 1 дума Непредвидима

18. Опиши живота си с 1 дума Богат (не в материален смисъл)

19. Твоята асоциация като чуеш думата "живот" Подарък, който няма да се повтори и трябва да се живее пълноценно.

20. Твоята асоциация като чуеш думата "смърт" Цикъл от живота, който не знаеш как и кога ще му дойде реда.

21. Суеверен ли си,ако да - какво е за теб "петък 13" ? Не, абсолютно нищо.

22. Имаш ли татуировки/пиърсинг? Имам, мравка.

23. Помниш ли първата си целувка ? Да, бледо.

24. Коя е твоята голяма мечта ? Да обиколя света щастлива.

25. Ако някой сега иска да направи нещо за теб какво би си пожелал/а ? Да ме избави от това колкото се може по - скоро!

26. Ако някой, когото мразиш ти каже, че те обича,каква ще е реакцията ти ? Никаква, да казва каквото ще.

27. Ако някой, когото обичаш ти каже, че те мрази каква ще е реакцията ти ? С усмивка, че не му вярвам.

28. Как се чувстваш в комбинацията - тъмнина и тишина (когато си сам) ? Спокойна за няколко минути.

29. От какво имаш нужда, когато се чувстваш в безизходица ? Подкрепа от приятели.

30. Помислял/а ли си да сложиш край на живота си, ако да- причината ? Да, за съжаление. Не споделям.

31. Кое е най-скъпото нещо, което имаш? Дъщеря ми

32. Какво не би си позволил/а да изгубиш никога ? Дъщеря ми, свободата.

33. Какво може да те накара да изпаднеш в депресия ? Безсилието, неясно бъдеще, страх...

34. Коя е най- хубавата черта на характера ти ? Твърдоглавие, общителност.

35. Коя е най- лошата черта на характера ти ? Нетърпелива и нервна.

36. Имаш ли според теб пороци,ако да - кои са ? Бира, кино и музика.

37. Ако имаше машина на времето,къде би искал/а да те отведе - назад или напред ? Назад в 90те, но с този ми акъл.

38. Съжаляваш ли за нещо,ако да - какво е то ? В момента не се сещам за такова.

39. Ако забогатееш ненадейно,кое ще е първото нещо,което ще направиш с парите ? Круиз с всичките ми приятели на борда, на моя сметка. Guetta включително да ни забавлява :D

40. Ако зависеше от теб,колко години би искал да живееш ? Достатъчно, че да не преча на никого. Дълбоките старини едва ли биха били пълноценен живот.

41. Обичаш и уважаваш ли себе си ? Разбира се, повече второто.

42. Кое е първото - яйцето или кокошката ? Пологът.

43. Колко ти е IQ-то? Не е измерено. Доволна съм, обаче.

44. Интересна случка от живота (която ви идва на ума) : Имам милиони такива. Може би на двата концерта на любимците ми, че успях да прегърна Keith Flint. Или всички анекдоти, могато бачках за MTV. Или когато попаднах в чалга кръг на кафе с разни певачки на моята маса и трябваше да симулирам, че знам кои са :D

45. Беше ли искрен? Защо не?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

1. Твоето име Георги

2. Твоите години 17

3. Твоята зодия Скорпион

4. Къде си роден/а ? Сливен

5. Любим актьор: -

6. Любима актриса: Анджелина Джоли

7. Любим филм: Дненикът на Бриджит Джоунс

8. Любим стил музика: Поп и поп-фолк

9. Любима група/певец/певица Преслава

10.Любима песен: Не съм ангел

11. Женен ли си/ омъжена ли си (имаш ли си гадже),ако да- от колко време сте заедно ? Не

12. Какво е нещото, което обичаш най-много на света ? Водата.

13. Какво е нещото, което мразиш най-много ? Предателството.

14. Пушиш ли ( да или не ) ? Не

15. Пиеш ли ( да или не ) ? Не

16. Опиши света с 1 дума Непокорим.

17. Опиши себе си с 1 дума Труден.

18. Опиши живота си с 1 дума Живот.

19. Твоята асоциация като чуеш думата "живот" Зеленина.

20. Твоята асоциация като чуеш думата "смърт" Пустош.

21. Суеверен ли си,ако да - какво е за теб "петък 13" ? Да. Ден, като всеки друг.

22. Имаш ли татуировки/пиърсинг? Не.

23. Помниш ли първата си целувка ? Да.

24. Коя е твоята голяма мечта ? Да съм известен спортист.

25. Ако някой сега иска да направи нещо за теб какво би си пожелал/а ? Да ми прави компания.

26. Ако някой, когото мразиш ти каже, че те обича,каква ще е реакцията ти ? Не знам, не ми се е случвало.

27. Ако някой, когото обичаш ти каже, че те мрази каква ще е реакцията ти ? За реакцията не знам, ама 100% ще изпадна в депресия.

28. Как се чувстваш в комбинацията - тъмнина и тишина (когато си сам) ? Перфектно.

29. От какво имаш нужда, когато се чувстваш в безизходица ? Книги и човек, който да ми повдигне духа.

30. Помислял/а ли си да сложиш край на живота си, ако да- причината ? Да - неуспех.

31. Кое е най-скъпото нещо, което имаш? Хората, които ме обичат и подкрепят.

32. Какво не би си позволил/а да изгубиш никога ? Ината си.

33. Какво може да те накара да изпаднеш в депресия ? Напразни очаквания.

34. Коя е най- хубавата черта на характера ти ? Не знам.

35. Коя е най- лошата черта на характера ти ? Може би, че много трудно прощавам.

36. Имаш ли според теб пороци,ако да - кои са ? Мисля, че нямам.

37. Ако имаше машина на времето,къде би искал/а да те отведе - назад или напред ? И в двете посоки.

38. Съжаляваш ли за нещо,ако да - какво е то ? Вярвам, че за всяко нещо си има причина. А хубавите неща понякога се разпадат, за да може още по-хубаво да се наредят.

39. Ако забогатееш ненадейно,кое ще е първото нещо,което ще направиш с парите ?

40. Ако зависеше от теб,колко години би искал да живееш ? Ще направя някакъв подарък на родителите си, друга част ще инвестирам.

41. Обичаш и уважаваш ли себе си ? Работя върху това.

42. Кое е първото - яйцето или кокошката ? Кокошката, нали яйцето след това трябва да се мъти...

43. Колко ти е IQ-то? Не знам и не проявявам интерес.

44. Интересна случка от живота (която ви идва на ума) : Седенето в една стара каравана... :3fdb8960598fa63e:

45. Беше ли искрен? Да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Твоето име Динко

2. Твоите години 15(скоро 16)

3. Твоята зодия Телец

4. Къде си роден/а ? Стара Загора

5. Любим актьор: Vin Diesel

6. Любима актриса: Julia Roberts

7. Любим филм: Нямам.

8. Любим стил музика: Рап/Хип-хоп, Поп-фолк, Поп

9. Любима група/певец/певица Преслава / Rihanna

10.Любима песен: Много са, не мога да определя.

11. Женен ли си/ омъжена ли си (имаш ли си гадже),ако да- от колко време сте заедно ? Не искам проблеми.

12. Какво е нещото, което обичаш най-много на света ? Семейството си, приятелите си.

13. Какво е нещото,к оето мразиш най- много ? По принцип трудно бих намразил нещо, не мога да се сетя сега.

14. Пушиш ли ( да или не ) ? Рядко.

15. Пиеш ли ( да или не ) ? Само по поводи.

16. Опиши света с 1 дума Труден.

17. Опиши себе си с 1 дума Наивен.

18. Опиши живота си с 1 дума Хубав.

19. Твоята асоциация като чуеш думата "живот" Изпитание.

20. Твоята асоциация като чуеш думата "смърт" Тъга.

21. Суеверен ли си,ако да - какво е за теб "петък 13" ? Бях, вече не.

22. Имаш ли татуировки/пиърсинг? Не.

23. Помниш ли първата си целувка ? Да.

24. Коя е твоята голяма мечта ? Да работя това, което обичам. Да имам здраво семейство.

25. Ако някой сега иска да направи нещо за теб какво би си пожелал/а ? Бих искал да ме изненада.

26. Ако някой, когото мразиш ти каже, че те обича,каква ще е реакцията ти ? Зависи кой го казва.

27. Ако някой, когото обичаш ти каже, че те мрази каква ще е реакцията ти ? Отново зависи кой го казва. :D

28. Как се чувстваш в комбинацията - тъмнина и тишина (когато си сам) ? Спокоен.

29. От какво имаш нужда, когато се чувстваш в безизходица ? Подкрепа.

30. Помислял/а ли си да сложиш край на живота си, ако да- причината ? Минавало ми е през ума.

31. Кое е най-скъпото нещо, което имаш? Семейството.

32. Какво не би си позволил/а да изгубиш никога ? Семейство и приятели.

33. Какво може да те накара да изпаднеш в депресия ? Нещо трагично.

34. Коя е най- хубавата черта на характера ти ? Услужлив.

35. Коя е най- лошата черта на характера ти ? Както казах по-горе - наивен.

36. Имаш ли според теб пороци,ако да - кои са ? Нямам.

37. Ако имаше машина на времето,къде би искал/а да те отведе - назад или напред ? Назад.

38. Съжаляваш ли за нещо,ако да - какво е то ? Не съжалявам за нищо.

39. Ако забогатееш ненадейно,кое ще е първото нещо,което ще направиш с парите ? Бих помогнал на някой близък.

40. Ако зависеше от теб,колко години би искал да живееш ? Колкото ми е писано.

41. Обичаш и уважаваш ли себе си ? Уважавам се, но не винаги се обичам...

42. Кое е първото - яйцето или кокошката ? Кокошката.

43. Колко ти е IQ-то? Не знам и като че ли не ме интересува. :D

44. Интересна случка от живота (която ви идва на ума) : Не знам коя да кажа точно... :D

45. Беше ли искрен? Да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Твоето име Денислав

2. Твоите години 19

3. Твоята зодия Везни

4. Къде си роден/а ? Габрово

5. Любим актьор: Jensen Ackles

6. Любима актриса: Angelina Jolie

7. Любим филм: Много са

8. Любим стил музика: Чалга, поп и рок

9. Любима група/певец/певица Андреа

10.Любима песен: Най-добрата, Докрай

11. Женен ли си/ омъжена ли си (имаш ли си гадже),ако да- от колко време сте заедно ? Нямам

12. Какво е нещото, което обичаш най-много на света ? Родителите ми

13. Какво е нещото,к оето мразиш най- много? Хора които не са искрени

14. Пушиш ли ( да или не ) ? Да, но ги спирам и след известно време пак почвам.

15. Пиеш ли ( да или не ) ? Не

16. Опиши света с 1 дума Труден

17. Опиши себе си с 1 дума Наивен

18. Опиши живота си с 1 дума Красив

19. Твоята асоциация като чуеш думата "живот" Свобода

20. Твоята асоциация като чуеш думата "смърт" Страх

21. Суеверен ли си,ако да - какво е за теб "петък 13" ? Измислена простотия, но съм суеверен като цяло.

22. Имаш ли татуировки/пиърсинг? Не, но много искам татуировка и от 2 години обмислям за ръкав.

23. Помниш ли първата си целувка ? Да

24. Коя е твоята голяма мечта ? Да са здрави всички които обичам и да правя това което обичам.

25. Ако някой сега иска да направи нещо за теб какво би си пожелал/а ? Да ме мотивира.

26. Ако някой, когото мразиш ти каже, че те обича,каква ще е реакцията ти ? Няма да реагирам.

27. Ако някой, когото обичаш ти каже, че те мрази каква ще е реакцията ти ? Ще ме натъжи, но ще ми мине.

28. Как се чувстваш в комбинацията - тъмнина и тишина (когато си сам) ? Депресирам се. Почвам да мисля много за всичко. Не обичам да съм сам.

29. От какво имаш нужда, когато се чувстваш в безизходица ? От ядене ;д

30. Помислял/а ли си да сложиш край на живота си, ако да- причината ? Като съм бил малък, заради пубертетски истории.

31. Кое е най-скъпото нещо, което имаш? Семейство, себе си, приятели, кучетата ми...

32. Какво не би си позволил/а да изгубиш никога ? Хората които обичам.

33. Какво може да те накара да изпаднеш в депресия ? Когато не съм разбран.

34. Коя е най- хубавата черта на характера ти ? Доброта

35. Коя е най- лошата черта на характера ти ? Непостоянен съм

36. Имаш ли според теб пороци,ако да - кои са ? Не

37. Ако имаше машина на времето,къде би искал/а да те отведе - назад или напред ? Напред

38. Съжаляваш ли за нещо,ако да - какво е то ? Не съжалявам за нищо. Всичко е станало с причина.

39. Ако забогатееш ненадейно,кое ще е първото нещо,което ще направиш с парите ? Ще си купя кола.

40. Ако зависеше от теб,колко години би искал да живееш ? Доста

41. Обичаш и уважаваш ли себе си ? Да

42. Кое е първото - яйцето или кокошката ? Яйцето

43. Колко ти е IQ-то? Не знам

44. Интересна случка от живота (която ви идва на ума) :

45. Беше ли искрен? Да

 

 

Btw, сега видях отговорите на Динев и имаме сходни. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Твоето име: Джинджър :*

2. Твоите години: 17

3. Твоята зодия: Водолей

4. Къде си роден/а ? : Добрич

5. Любим актьор: Jason Statham

6. Любима актриса: Julia Roberts

7. Любим филм: Погрешен завой

8. Любим стил музика: рап и чалга

9. Любима група/певец/певица: Галена

10.Любима песен: Нямам

11. Женен ли си/ омъжена ли си (имаш ли си гадже),ако да- от колко време сте заедно ?: Нямам.

12. Какво е нещото, което обичаш най-много на света ? Семейството, приятелите и парите.

13. Какво е нещото, което мразиш най- много ? Ето такива въпроси.

14. Пушиш ли ( да или не ) ? Вече не

15. Пиеш ли ( да или не ) ? Не

16. Опиши света с 1 дума : Необясним

17. Опиши себе си с 1 дума : невероятен

18. Опиши живота си с 1 дума : забавен

19. Твоята асоциация като чуеш думата "живот" :

20. Твоята асоциация като чуеш думата "смърт" :

21. Суеверен ли си,ако да - какво е за теб "петък 13" ? : Не се вълнувам от тея неща.

22. Имаш ли татуировки/пиърсинг? Не.

23. Помниш ли първата си целувка ? Да, потрес беше.

24. Коя е твоята голяма мечта ? Какво ще ти се случи ако сутрин отвориш очи и разбереш, че си станал мнооого богат :3fdb8960598fa63e:

25. Ако някой сега иска да направи нещо за теб какво би си пожелал/а ? Да ми намери хубаво момиче :D

26. Ако някой, когото мразиш ти каже, че те обича,каква ще е реакцията ти ? Няма да го мразя чак толкова :Д

27. Ако някой, когото обичаш ти каже, че те мрази каква ще е реакцията ти ? Ще умра :о

28. Как се чувстваш в комбинацията - тъмнина и тишина (когато си сам) ? Спя.

29. От какво имаш нужда, когато се чувстваш в безизходица ?

30. Помислял/а ли си да сложиш край на живота си, ако да- причината ? Не, аз да не съм Фиклена.

31. Кое е най-скъпото нещо, което имаш? Семейство, приятели

32. Какво не би си позволил/а да изгубиш никога ? Същото.

33. Какво може да те накара да изпаднеш в депресия ?

34. Коя е най- хубавата черта на характера ти ? Всичко

35. Коя е най- лошата черта на характера ти ? Досаден

36. Имаш ли според теб пороци,ако да - кои са ? Не.

37. Ако имаше машина на времето,къде би искал/а да те отведе - назад или напред ? Напред.

38. Съжаляваш ли за нещо,ако да - какво е то ? За някои неща , може би

39. Ако забогатееш ненадейно,кое ще е първото нещо,което ще направиш с парите ? Ще ги похарча.

40. Ако зависеше от теб,колко години би искал да живееш ? Поне стотина.. но да си заслужава.

41. Обичаш и уважаваш ли себе си ? Да.

42. Кое е първото - яйцето или кокошката ? Яйцето

43. Колко ти е IQ-то? Колкото толкова - голямо ми е ... IQ-то

44. Интересна случка от живота (която ви идва на ума) :

45. Беше ли искрен? Не!

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Твоето име : Мария

2. Твоите години 20

3. Твоята зодия- Лъв

4. Къде си роден/а ? Разлог

5. Любим актьор: Иън Сомърхолдър

6. Любима актриса: Ева Лонгория

7. Любим филм: Огледала

8. Любим стил музика: Поп-фолк, поп

9. Любима група/певец/певица: Галена, Райна, Преслава, Ивана, Глория, Яница, Камелия, Бритни Спиърс, Лана Дел Рей

10.Любима песен: Хавана Тропикана на Галена

11. Женен ли си/ омъжена ли си (имаш ли си гадже),ако да- от колко време сте заедно ? Не

12. Какво е нещото, което обичаш най-много на света ? Семейството си

13. Какво е нещото,к оето мразиш най- много ? Лъжата

14. Пушиш ли ( да или не ) ? не

15. Пиеш ли ( да или не ) ?не

16. Опиши света с 1 дума- Разнообразие

17. Опиши себе си с 1 дума- Интересна

18. Опиши живота си с 1 дума- Интересен

19. Твоята асоциация като чуеш думата "живот"- радост

20. Твоята асоциация като чуеш думата "смърт" - тъга

21. Суеверен ли си,ако да - какво е за теб "петък 13" ? Не, не вярвам в суеверия

22. Имаш ли татуировки/пиърсинг? Не

23. Помниш ли първата си целувка ? Не

24. Коя е твоята голяма мечта ? Засега, да завърша висшето си образование

25. Ако някой сега иска да направи нещо за теб какво би си пожелал/а ? Ми да ми купи кученце мопс

26. Ако някой, когото мразиш ти каже, че те обича,каква ще е реакцията ти ? Бих се учудила

27. Ако някой, когото обичаш ти каже, че те мрази каква ще е реакцията ти ?

28. Как се чувстваш в комбинацията - тъмнина и тишина (когато си сам) ? неспокойна

29. От какво имаш нужда, когато се чувстваш в безизходица ? От кола и музика

30. Помислял/а ли си да сложиш край на живота си, ако да- причината ? Не

31. Кое е най-скъпото нещо, което имаш? Семейството си

32. Какво не би си позволил/а да изгубиш никога ? Хората които обичам

33. Какво може да те накара да изпаднеш в депресия ? Самотата

34. Коя е най- хубавата черта на характера ти ? Добротата

35. Коя е най- лошата черта на характера ти ? Наивността

36. Имаш ли според теб пороци,ако да - кои са ? Злопаметна съм

37. Ако имаше машина на времето,къде би искал/а да те отведе - назад или напред ? Напред

38. Съжаляваш ли за нещо,ако да - какво е то ? Не

39. Ако забогатееш ненадейно,кое ще е първото нещо,което ще направиш с парите ? Бих си купила къща на Хаваите

40. Ако зависеше от теб,колко години би искал да живееш ? Поне 100

41. Обичаш и уважаваш ли себе си ? Да

42. Кое е първото - яйцето или кокошката ? Яйцето

43. Колко ти е IQ-то? Не знам

44. Интересна случка от живота (която ви идва на ума) :

45. Беше ли искрен? Да

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Твоето име - Крис

2. Твоите години - 27

3. Твоята зодия - Теле

4. Къде си роден/а ? - в България

5. Любим актьор: - Еди Редмейн

6. Любима актриса: - Джулиан Мур :Vishenka_05:

7. Любим филм: Прекалено много са

8. Любим стил музика: Поп, Фолк

9. Любима група/певец/певица: По-силно можеме ли? :feminist_en:

10.Любима песен: Забравих я

11. Женен ли си/ омъжена ли си (имаш ли си гадже),ако да- от колко време сте заедно ? - Уж! :kissing2:

12. Какво е нещото, което обичаш най-много на света ? Много неща, твърде съм влюбчив... :3fdb8960598fa63e:

13. Какво е нещото, което мразиш най- много ? Неделите

14. Пушиш ли ( да или не ) ? За малко ги бях почнал ама пак ги спрях! Толкова съм решителен!

15. Пиеш ли ( да или не ) ? Понапивам се! :mf_surrender:

16. Опиши света с 1 дума Интересен

17. Опиши себе си с 1 дума младчаровензабавенинтересенинтелигентенлудщастлив :flowers:

18. Опиши живота си с 1 дума Мога ли да използвам цинизми?!

19. Твоята асоциация като чуеш думата "живот" -Бъдеще

20. Твоята асоциация като чуеш думата "смърт" - Сълзи

21. Суеверен ли си,ако да - какво е за теб "петък 13" ? - Понякога, когато ми изнася.... Денят след петък 12ти

22. Имаш ли татуировки/пиърсинг? - Искам обичка на зрънцето. Ама ми казаха, че много боли, пък аз не търпя такива неприятни усещания! :1000 (20):

23. Помниш ли първата си целувка ? - За съжаления, да! :bx:

24. Коя е твоята голяма мечта ? - Нямам най-голяма,всичките са ми еднакво непостижими...

25. Ако някой сега иска да направи нещо за теб какво би си пожелал/а ? - Една мусака, вегетарианска!

26. Ако някой, когото мразиш ти каже, че те обича,каква ще е реакцията ти ? - Ще кажа, че не е с всичкия си!

27. Ако някой, когото обичаш ти каже, че те мрази каква ще е реакцията ти ? - Ще кажа -Най-после! Време беше...

28. Как се чувстваш в комбинацията - тъмнина и тишина (когато си сам) ? - Прекрасно.

29. От какво имаш нужда, когато се чувстваш в безизходица ? - От изходица!

30. Помислял/а ли си да сложиш край на живота си, ако да- причината ? Не?! Защо да го правя?

31. Кое е най-скъпото нещо, което имаш? Спомени... особено едни конкретни и като му дойде времето 100% ще струват цяло състояние!

32. Какво не би си позволил/а да изгубиш никога ? То не зависи от нас..

33. Какво може да те накара да изпаднеш в депресия ? ВсииииичкооооОооООоО! :girl_cry2:

34. Коя е най- хубавата черта на характера ти ? Толкова са много

35. Коя е най- лошата черта на характера ти ? Май са повече?

36. Имаш ли според теб пороци,ако да - кои са ? Изчервих се! Достатъчно ли е?! :3fdb8960598fa63e:

37. Ако имаше машина на времето,къде би искал/а да те отведе - назад или напред ? В страни... от всичко!

38. Съжаляваш ли за нещо,ако да - какво е то ? Даммм, за едно-две... три-пет, сто неща...

39. Ако забогатееш ненадейно,кое ще е първото нещо,което ще направиш с парите ? Ненадейно?!

40. Ако зависеше от теб,колко години би искал да живееш ? Не знам? Много депресиращ въпрос

41. Обичаш и уважаваш ли себе си ? Най-вече!

42. Кое е първото - яйцето или кокошката ? Кокошката! Бас ловя!

43. Колко ти е IQ-то? Не се базикам ама беше доста добро! Дамм, такъв съм си...

44. Интересна случка от живота (която ви идва на ума) : Писна ми да отговарям :gun_bandana:

45. Беше ли искрен? Чат-пат. :1000 (21):

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Твоето име - Ружа

2. Твоите години - 27 години

3. Твоята зодия - Скорпион

4. Къде си роден/а ? - в Добрич

5. Любим актьор: Кевин Костнър

6. Любима актриса: Мерил Стрийп

7. Любим филм: Няколко са, но да кажем Смело сърце

8. Любим стил музика: Поп фолк

9. Любима група/певец/певица Емилия/Мария

10.Любима песен: Нямам такава, много са

11. Женен ли си/ омъжена ли си (имаш ли си гадже),ако да- от колко време сте заедно ? Имам си приятел от доста време с няколко прекъсвания.

12. Какво е нещото, което обичаш най-много на света ? Родителите си

13. Какво е нещото,к оето мразиш най- много ? Предателството

14. Пушиш ли ( да или не ) ? - Да

15. Пиеш ли ( да или не ) ? - Да

16. Опиши света с 1 дума - Красив

17. Опиши себе си с 1 дума - Доброта

18. Опиши живота си с 1 дума - Объркан

19. Твоята асоциация като чуеш думата "живот" - Мечти

20. Твоята асоциация като чуеш думата "смърт" - Тъга

21. Суеверен ли си,ако да - какво е за теб "петък 13" ? - Суеверна съм за някои неща, числото 13 не ме плаши

22. Имаш ли татуировки/пиърсинг? - Не

23. Помниш ли първата си целувка ? - Кой не я помни?

24. Коя е твоята голяма мечта ? - Искам да имам холдинг в няколко държави :baaasmiley:

25. Ако някой сега иска да направи нещо за теб какво би си пожелал/а ? Не искам нищо от никого

26. Ако някой, когото мразиш ти каже, че те обича,каква ще е реакцията ти ? Разочароваща за него

27. Ако някой, когото обичаш ти каже, че те мрази каква ще е реакцията ти ? Няма да ми стане приятно, но такъв е животът. Продължаваме напред

28. Как се чувстваш в комбинацията - тъмнина и тишина (когато си сам) ? Прекрасно!

29. От какво имаш нужда, когато се чувстваш в безизходица ? От финансова инжекция в повечето случаи :1000 (29):

30. Помислял/а ли си да сложиш край на живота си, ако да- причината ? Не, никога

31. Кое е най-скъпото нещо, което имаш? - Близките ми, семейството

32. Какво не би си позволил/а да изгубиш никога ? - Пак тях

33. Какво може да те накара да изпаднеш в депресия ? Доста често изпадам в депресия и без да има причина, най-вече лошото време ме депресира

34. Коя е най- хубавата черта на характера ти ? Коректното отношение към хората

35. Коя е най- лошата черта на характера ти ? Злопаметна съм

36. Имаш ли според теб пороци,ако да - кои са ? Пушенето и хубавите мъже :1000 (29):

37. Ако имаше машина на времето,къде би искал/а да те отведе - назад или напред ? Нито едното, искам да живея сега и тук

38. Съжаляваш ли за нещо,ако да - какво е то ? За много неща съжалявам...

39. Ако забогатееш ненадейно,кое ще е първото нещо,което ще направиш с парите ? Ще си накупя един камион обувки и дрехи

40. Ако зависеше от теб,колко години би искал да живееш ? Колкото повече, толкова по-добре

41. Обичаш и уважаваш ли себе си ? Разбира се

42. Кое е първото - яйцето или кокошката ? Кокошката

43. Колко ти е IQ-то? Над средното

44. Интересна случка от живота (която ви идва на ума) :

45. Беше ли искрен? Напълно

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

1. Твоето име Стоян

2. Твоите години 30

3. Твоята зодия Риби

4. Къде си роден/а ? Пловдив

5. Любим актьор: Мат Деймън

6. Любима актриса: Джулия Робъртс

7. Любим филм: Август ръш

8. Любим стил музика: Поп

9. Любима група/певец/певица Тина Търнър

10.Любима песен: Pour que tu maimes encore

11. Женен ли си/ омъжена ли си (имаш ли си гадже),ако да- от колко време сте заедно ? Не

12. Какво е нещото, което обичаш най-много на света ? Смеха=Музиката

13. Какво е нещото,к оето мразиш най- много ? Посредствеността

14. Пушиш ли ( да или не ) ? Да

15. Пиеш ли ( да или не ) ? Да

16. Опиши света с 1 дума Импулс

17. Опиши себе си с 1 дума Гаден

18. Опиши живота си с 1 дума Посредствен

19. Твоята асоциация като чуеш думата "живот" кръв

20. Твоята асоциация като чуеш думата "смърт" раждане

21. Суеверен ли си,ако да - какво е за теб "петък 13" ? не го мисля

22. Имаш ли татуировки/пиърсинг? да да

23. Помниш ли първата си целувка ? да

24. Коя е твоята голяма мечта ? да ме слушат всички хора на земята

25. Ако някой сега иска да направи нещо за теб какво би си пожелал/а ? да ме разсмее

26. Ако някой, когото мразиш ти каже, че те обича,каква ще е реакцията ти ? смут

27. Ако някой, когото обичаш ти каже, че те мрази каква ще е реакцията ти ? смут

28. Как се чувстваш в комбинацията - тъмнина и тишина (когато си сам) ? на правилното място

29. От какво имаш нужда, когато се чувстваш в безизходица ? да върна времето

30. Помислял/а ли си да сложиш край на живота си, ако да- причината ? да - не спазване на обещания , които съм давал

31. Кое е най-скъпото нещо, което имаш? едни обеци

32. Какво не би си позволил/а да изгубиш никога ? свободата

33. Какво може да те накара да изпаднеш в депресия ? несправянето

34. Коя е най- хубавата черта на характера ти ? давам кураж

35. Коя е най- лошата черта на характера ти ? не прощавам зависимост към нормален живот

36. Имаш ли според теб пороци,ако да - кои са ? цигари, дрога, хазар,т безразборен секс, хубави хора

37. Ако имаше машина на времето,къде би искал/а да те отведе - назад или напред ? назад

38. Съжаляваш ли за нещо,ако да - какво е то ? за казани импулсивни невярни думи

39. Ако забогатееш ненадейно,кое ще е първото нещо,което ще направиш с парите ? ще избягам

40. Ако зависеше от теб,колко години би искал да живееш ? 65

41. Обичаш и уважаваш ли себе си ? не

42. Кое е първото - яйцето или кокошката ? това е шега на Бог

43. Колко ти е IQ-то? 132

44. Интересна случка от живота (която ви идва на ума) : имам приятел, който е осиновен..един ден, случайно, в един бар видях момче което визуално и жестово приличаше адски много на него, на другия ден се виждаме с този мой приятел и той ми разказва как сънувал, че има брат и много приличал на него /знам че той незнае че е осиновен, а и никога не сме го коментирали/

45. Беше ли искрен? да

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Твоето име: Стефимир

2. Твоите години: след няколко дни - 26

3. Твоята зодия: Водолей

4. Къде си роден/а ?: Пазарджик

5. Любим актьор: Бен Афлек и Дензъл Уошингтън

6. Любима актриса: Мерил Стрийп

7. Любим филм: "Предай нататък", "Лоша прическа", "С дъх на канела", "Перфектно убийство" и много други.

8. Любим стил музика: Всичко качествено.

9. Любима група/певец/певица: Глория.

10.Любима песен: "Coming home", "All of me", "Anytime you need a friend", "Champion", "That's the way it is", "See u again", "Thinking out loud", "Only time"... Много, много.

11. Женен ли си/ омъжена ли си (имаш ли си гадже),ако да- от колко време сте заедно ? - НЕ

12. Какво е нещото, което обичаш най-много на света ? - Родителите си.

13. Какво е нещото,което мразиш най- много ? - Твърде силно казано, но най-общо казано - хора без морал.

14. Пушиш ли ( да или не ) ? - Не.

15. Пиеш ли ( да или не ) ? - От време на време, по малко.

16. Опиши света с 1 дума - шарен.

17. Опиши себе си с 1 дума - емоционален.

18. Опиши живота си с 1 дума - щастлив.

19. Твоята асоциация като чуеш думата "живот" - необратимост, непредсказуемост, подарък.

20. Твоята асоциация като чуеш думата "смърт" - необходимо зло и част от кръговрата, а след нея - друг живот, може би и по-хубав.

21. Суеверен ли си,ако да - какво е за теб "петък 13" ? - Бабини деветини. Има разлика между вяра и суеверие.

22. Имаш ли татуировки/пиърсинг? - Не.

23. Помниш ли първата си целувка ? - Не особено. :ддд

24. Коя е твоята голяма мечта ? - Може и да се разбере някой ден.

25. Ако някой сега иска да направи нещо за теб какво би си пожелал/а ? - Поръчвам си отвличане към топлите страни. :ддд

26. Ако някой, когото мразиш ти каже, че те обича,каква ще е реакцията ти ? Нормална.

27. Ако някой, когото обичаш ти каже, че те мрази каква ще е реакцията ти ? The same.

28. Как се чувстваш в комбинацията - тъмнина и тишина (когато си сам) ? Не ме кефи. Само вечер, докато спя.

29. От какво имаш нужда, когато се чувстваш в безизходица ? От един шут хах.

30. Помислял/а ли си да сложиш край на живота си, ако да- причината ? О, Боже... НЕ.

31. Кое е най-скъпото нещо, което имаш? - Семейството.

32. Какво не би си позволил/а да изгубиш никога ? - Пак същото. А, надявам се и разсъдъка си, де хах.

33. Какво може да те накара да изпаднеш в депресия ? - Вече нищо. Да не казвам голяма дума. Правя каквото трябва, пък каквото сабя покаже.

34. Коя е най- хубавата черта на характера ти ? - Емоционалната интелигентност да разбирам всичко и всички на тоя свят.

35. Коя е най- лошата черта на характера ти ? - Бунтувам се от време на време срещу неправдите. Вреди ми.

36. Имаш ли според теб пороци,ако да - кои са ? - Не страдам от зависимости. Ако приемем, че наивността и грешките, произтичащи от нея, са порок, значи съм доста порочен.

37. Ако имаше машина на времето,къде би искал/а да те отведе - назад или напред ? И от двете по малко, но после да си ме върне тук и сега.

38. Съжаляваш ли за нещо,ако да - какво е то ? - Не за момента.

39. Ако забогатееш ненадейно,кое ще е първото нещо,което ще направиш с парите ? - Ще ги дам за благотворителност. Честно.

40. Ако зависеше от теб,колко години би искал да живееш ? - Толкова, колкото ми трябва, за да си науча уроците.

41. Обичаш и уважаваш ли себе си ? - Понякога прекалено се ценя, понякога пък се пренебрегвам ужасно заради другите.

42. Кое е първото - яйцето или кокошката ? - Зависи от гледната точка.

43. Колко ти е IQ-то? - Едва ли това е най-сигурният атестат за каквото и да било.

44. Интересна случка от живота (която ви идва на ума) : Един куп случки от детството, когато правиш каквото искаш и никой не те съди.

45. Беше ли искрен? - Както винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...