Jump to content



С американски екип Андреа засне нов клип в Лос Анджелис


Препоръчани коментари

С американски екип Андреа засне нов клип в Лос Анджелис

 

 

Андреа подготвя новия си проект. Тя засне видеоклип в Лос Анджелис и сподели кадри от ексклузивна фотосесия, на която показва блестяща форма.

Лентата е към сингъл на английски и испански език, реализиран в колаборация с много популярни изпълнители, чийто имена засега се пазят в тайна.

Любопитното е, че този път Андреа е заложила на американски снимачен екип.

Плътно до нея по време на снимките, а също и във всички градове от турнето й в САЩ и Канада, бе половинката й Кубрат Пулев.

“Той дойде, защото много исках да бъде с мен. Желаех да сме заедно, тъй като рядко ни се дава такава възможност”, споделя тя пред списание Love Style.

Звездата подготвя поп албум, който ще бъде издаден в Румъния. “За мен няма значение дали музиката е попфолк или поп. Аз я обичам, независимо от жанра”, категорична е тя. “Пожелавам си един ден да стигна до голямата сцена в Америка. Дано ми се случи”, допълва Андреа.

 

 

По-упорита от тази, определено няма.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Андреа и липсват две неща глас и харизма..Гласа се прави на комютър вече, но харизмата няма как..а то това е основното...Но все пак похвалното е, че опитва, защото за нея това е само разход в момента, но продължава и продължава, малко са тея които действат, а не само говорят..Че в чалгата много амбициозни, но някой само на думи.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е похвално вече, тъпо е! Похвално е когато тръгнеш да опитваш, видиш, че се получава и продължиш да да го правиш. Да правиш нещо, което няма развитие е глупост, не мога да разбера защо продължава? "Световните й проекти" са изключително слабо популярни. Тя така и не разбра, че в Сърбия стана известна не заради тъпите й англоезични песни, а заради ритмичните поп-фолк парчета. Хората си искат това от нея, но тя не го разбира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да е тъпо?? А да лежи в къщи, да се оплаква или да мрънка по предавания и вестници, коооолко е трудно в бизнеса :mf_surrender: ????!! Поне прави нещо...аз съм ЗА тия хора, които рискуват, а не само "имат планове".

 

Деси Слава дето има 100000000 пъти повече потенциал от Андреа, обеща да направи албум на испански, английски, суахили, фламандски и нищо не направи...така, че и това не е вариант.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото е бездарна, милион пъти е по-нагла и лицемерна ..

В последно време много почна да говори за това, че богославяме чуждото, а нашето го плюем и принизяваме, което много ме изнервя ..

Както кариерата й в България, така и 'световната' и в един миг изчезнаха, защо се опитва не знам ... Тъжното тук е, че в чужбина я изкарват най-голямата певица в България и на Балканите, а всъщност е една неграмотна моделка, която не стига, че не може да пее, ами и да говори не може .. Жалко.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъжното тук е, че в чужбина я изкарват най-голямата певица в България и на Балканите, а всъщност е една неграмотна моделка, която не стига, че не може да пее, ами и да говори не може .. Жалко.

 

Кой я изкарва такава и къде, в Румъния ли? :1000 (29): Това, че има някви дуети или фийчъринги, не знам какви са, с Шаги, Маги и др....нищо не значи. Никой не я знае там и не я ебава. Само тя и феновете й си мислят, че е мега известната извън България и Румъния. Тези, които я знаят са единици.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По едно време имаше доста хора, които я харесваха, помня като имаше лс в YouTube ми беше писал някакъв чужденец да му разказвам за нея, като ходихме в Италия нейни песни в боулинга на един мол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само прочитаме това днешно изявление на Андра и тази тема приключва. :whistling:

 

Andrea(Official)

2 мин. ·

 

"И какво излиза – подкрепяме чуждия шоубизнес, а нашия – не. Е, докато плюем собствените си изпълнители, ще вървим само надолу. Затова и повечето българи, които правят музика, се отказват. Няма какво да се лъжем. Парите, които изкарваме, не са много и дори това, което сме вложили, не може да се избие. Но въпреки това продължаваме да работим, защото сме артисти. Да създаваш музика е като дрога. Ти си обсебен от нея. Доста хора обаче, като видят как няма пари, а само те оплюват, решават да се откажат и да отидат там, където ще ги оценят."

Андри спира с чалгата !?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да видим в САЩ как ще я оценят, щом в една малка България не е оценена.

Убеден съм, че там ще ги впечатли с "танци" и "оригинални" представяния. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трета година вече драпане и безуспешни опити за развитие в кариерата. Не разбра ли, че такива като нея, Гергана, Теодора и в световен аспект Лейди Гага, Майли Сайръс и тем подобни не са интересни за дълго!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Талантлива, бездарна ..опитва.Дори това е нещо на фона на мързела на иначе големите ни таланти.

 

Няма мързел, точно при Андра няма такъв виц. Просто тя свърши със звездната си кариера още в момента, когато се появи с Джена в НДК да изпеят онзи дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма мързел, точно при Андра няма такъв виц. Просто тя свърши със звездната си кариера още в момента, когато се появи с Джена в НДК да изпеят онзи дует.

 

Защо така мислиш, Фокс?

Иначе Анди-Панди колкото и да драпа още няма да се върне в пика си, за съжаление изтърва и момента за пробив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо така мислиш, Фокс?

Иначе Анди-Панди колкото и да драпа още няма да се върне в пика си, за съжаление изтърва и момента за пробив.

 

Тя отдавна е приключила с мераците за световна кариера. Тате преди даваше, ама в България имаше строителен бизнес и строителните му хипермаркети носиха добри пари. Обаче тази криза, която не свършва вече 7 години срина целия този строителен бранш, а заемите от банките с лихвите останаха. Просто няма излишни пари, които тате да инвестира в нея. А и доста години вече е в чалгата, трябва да се е наиграла на звезда. Дори Кубрат и го подхвърли в няколко интервюта. Очевидно и баща и, и Кубрат я оставиха да се оправя сама с парите, които изкарва от чалгата. И понеже те в последните години не са много, затова лъскавата и кариера вече не е толкоз впечатляваща за децата. Има и друго - Теди Александрова влезе в нейният таргет, а "ломската" има хитове, добра мадама е и резонно малките се ориентират към Тедка. Такъв е живота - радост и тъга! Сега и остава само едно нещо - хитовете! Ако ги е съхранила, за да я хранят ОК. Ако не е, да ражда деца на Кубрат и те така....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък предлагам да съберете подписи да си остане там. Ще моделства ако не друго. Тя в родината си не успя да пробие, пък в Калифорния ще направи големите яйца.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Андреа вече постигна максимума от онова, което можеше. В смисъл - тя си има лимит, който е определен от липсата на вокални дадености. Певица на годината няма да стане (досега всички победителки попейват, като почнеш от Ивана и Десислава, та до Преслава, Галя и Ана), световна звезда също няма (къде заради произхода, къде щото и за това нещо не стига, а и колаборациите с тоя и оня не са кой знае вече колко големи новини). Тя показа вече тяло, връзка с известен спортист, имаше период, в който беше на върха на чалгата и къртеше заведенията с поне 5 - 6 Костеви песньовки (2009 - 2010), наснима няколко интересни клипа и т.н. Сега или само ще тъпче на едно място (както и прави с претоплени манджи като Николета и секс сценки по жартиери и дантели), или още по - зле, ще пропада главоломно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Андреа вече постигна максимума от онова, което можеше. В смисъл - тя си има лимит, който е определен от липсата на вокални дадености. Певица на годината няма да стане (досега всички победителки попейват, като почнеш от Ивана и Десислава, та до Преслава, Галя и Ана), световна звезда също няма (къде заради произхода, къде щото и за това нещо не стига, а и колаборациите с тоя и оня не са кой знае вече колко големи новини). Тя показа вече тяло, връзка с известен спортист, имаше период, в който беше на върха на чалгата и къртеше заведенията с поне 5 - 6 Костеви песньовки (2009 - 2010), наснима няколко интересни клипа и т.н. Сега или само ще тъпче на едно място (както и прави с претоплени манджи като Николета и секс сценки по жартиери и дантели), или още по - зле, ще пропада главоломно.

Малко офтопик, но много ми е интересно: защо такава като Андреа, която според теб си е стигнала предела на възможностите, продължава да прави хитове и да екпериментира, а други каро Ивана и Глория, които хем пеят, хем стават за звезди, пропадат главоломно вече почти едно десетилетие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко офтопик, но много ми е интересно: защо такава като Андреа, която според теб си е стигнала предела на възможностите, продължава да прави хитове и да екпериментира, а други каро Ивана и Глория, които хем пеят, хем стават за звезди, пропадат главоломно вече почти едно десетилетие?

 

Абе не можете да ги сравнявате така бе, човек.

Това са образи, те се изтъркват с времето, не може да си 20 години на сцена и да си като тези с по 10 години стаж - не е релевантно едното на другото.

Иначе "такива" като Глория си правят експерименти и то доста, като почнем от "Влюбена в живота", през "Остани тази нощ" и после "Пулс". Само че за вас експеримент е да викнеш Ни Ло в клипа си или да чопнеш от някоя рускиня сцени за видеото си.

С кое по-точно е експериментирала Андреа в последните години? На времето Нина и Цветелина правеха експерименти с фолклора, явно с годините се изтърква и значението на думата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко офтопик, но много ми е интересно: защо такава като Андреа, която според теб си е стигнала предела на възможностите, продължава да прави хитове и да екпериментира, а други каро Ивана и Глория, които хем пеят, хем стават за звезди, пропадат главоломно вече почти едно десетилетие?
Веднага ще ти обясня - при тях двете беше най - високият връх, категорични лидерки на цялата попфолк музика, закриване на големи концерти, бълване на албуми, по 3 - 4 участия на вечер. И тези пикове продължиха бая годинки. Докато при Андрюшка такива върхове не е имало, като изключим този период от една година, в който наистина беше много въртяна в клубовете с дуети с Кости и самостоятелни кавъри на румънски хитчета. И тя е дотам. Иначе Ивана и Глория също достигнаха пределите в бранша, но защото просто то няма какво повече да постигат - ето, Глория си прави албум и концерт в НДК за престиж и кеф, а на другата пък вече изобщо я боли.... Те и всички награди са обирали, имат дискографии от афродизиаци и яко секс, та до майката, бащата, къщата, Бога... А русата - какво има в дискографията?!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...