Jump to content



Online: Глория - Прегърни ме


Препоръчани коментари

  • Отговори 34
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Просто страхотна! Очаквах най-малко от тази песен, а тя всъщност е уникална! Трябваше по-рано да ни я представи с видео, но и така ми е приятно да я слушам.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен...харесват ми изпяванията и в 3те песни. Много разнообразни няма го това провлачено пеене, което го има в много от последните й песни.

Обачe тази песен е силна! Уникален аранжимент! Много се радвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, наистина това вече е качествена ТВ версия! Изглежда този път има концепция за нещата, което е похвално! Особено ми допада идеята за това обложката на албума да е със снимки от въпросните ТВ версии - хем фотосите са свързани с екранизацията на новите песни, хем стоят супер естествено и непринудено.

 

п.с. Сложете клипчето от канала на Планета в първия пост и добавете в заглавието, че е ТВ версия.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е много добра ТВ версията! :1000 (33): Самата концепция е като едно напомняне за предстоящия концерт, както и обложката на албума. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това се искаше за тази песен! Едно хубаво и изчистено видео, като това. Предвид и последните 1-2 клипа, това е даже по-добро от тях. Може направо да го остави така, като видео клип и да получи достатъчно популярност. Друго не й трябва на тази песен, достатъчно хубава е и ще бъде харесвана и чрез това видео!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...