Jump to content



Online: Джена - Градът работи за мен


Препоръчани коментари

Много хубава и интересна песен, браво! Наистина носи меланхолия и вероятно с един любовен текст щеше да бъде по-добре, но Джена си каза, че през тази година ще залага на тийн имиджа. Клипът също е много добър, като изключим сплескването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 97
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не разбирам защо преобладават лоши коментарии???

Много яка песееен! Ще гърми яко цяло лято! Браво на Джена!

Клипът също не е лош, само разтягането дразни малко окото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

много странен проект... ?!?! :confused:

музиката: позната само с една китара бонус

текста: от някой текстописец, който прави първия си текст

за клипа също: движенията, погледите - все едно нова певица снима първи клип, много е неориентирана, а разтеглянето...1000%20(29).gif

като цяло се разочаровах, очаквах много повече от това :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен на годината!!!

 

Музиката е убийствена, направо размазва, тесктът е различен и надъхващ, видеото е най-доборото й. Никога не е била по-красива и секси, отслабнала е... Просто един път е целия проект, направо ме разби. Китарата е някаква магия, евала!

И не ме цитирайте btw, единствено дуетът може да й се опъне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо прочетох коментарите и после си я пуснах. Разбира се, песента е супер, както и очаквах. :D Единственатами забележка са разтегнатите кадри в клипа.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен на годината!!!

 

Музиката е убийствена, направо размазва, тесктът е различен и надъхващ, видеото е най-доборото й. Никога не е била по-красива и секси, отслабнала е... Просто един път е целия проект, направо ме разби. Китарата е някаква магия, евала!

И не ме цитирайте btw, единствено дуетът може да й се опъне.

с този текст "Песен на годината" ?? :roll1: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не беше разтегнат, клипът щеше да е най-добрият на Джена, има добри кадри и тя изглежда адекватно, най-после без пера и детски дрешки, браво! Песента не е лоша, но очаквах повече, китарите са готини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли винаги пеенето на Джена ми се струва супер несъръзмерно и извън ритъм спрямо мелодията? Има нещо яко, но просто това пеене извън ритъм не ми позволява да ме грабне. Клипа ми е тъпичък, Джена ми е грозна..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва как е изпяла песента, много нежно и красиво в първия куплет. Текста си е готин, видеото и то е много добро.

Песента като мелодия и емоция много ми напомня за "От този момент" на Гергана, намирам нещо сходно, но някак по-забавен вариант. Честно казано, си знаех, че няма този път песента да ми е по-любима от "Спри да ми досаждаш" или последните няколко от "Как не се уморих" насам, но въпреки това ще се слуша с кеф това лято. Може би ми е на едно ниво с "Кой ме събра с тебе", след която започна пак да вади още по-силни и хубави песни.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пръв ще си позволя да направя от този тип коментари, но забелязвам, че феновете на Галена и особено Преслава много негативно се изразяват всеки път за Джена. Специално помня как насолихте и "Спри да ми досаждаш", пък реално това е най-големият хит за 2015 година досега и се въртя най-много. Някак си не върви да се оплаквате после за хейта, вие си го правите.

Изобщо в този форум е много смешно, песните, които най-много се хулят, накрая вземат че стават най-големите хитове. Справка предната на Джена, "Моето слабо място", "Горе-долу", "За да те забравя", "Ти си ми", "Пробвай се", "Генерал", "Бум", "Сен Тропе" и още, и още... Малко преценката ви понакуцва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пръв ще си позволя да направя от този тип коментари, но забелязвам, че феновете на Галена и особено Преслава много негативно се изразяват всеки път за Джена. Специално помня как насолихте и "Спри да ми досаждаш", пък реално това е най-големият хит за 2015 година досега и се въртя най-много. Някак си не върви да се оплаквате после за хейта, вие си го правите.

 

Едва ли е по-голям хит от Пантера :3fdb8960598fa63e: Колкото до песента - впечатлен съм, наистина! Грам не харесвам Махараджата, но не мога да й го отрека, че песента е много яка .. клипа става, но най-вече Джена изглежда страхотно. Дано спре с перата, пайетките и така нататък.

 

П.С. на мен китарите не знам защо, но ми напомнят на тази песен

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво за смелостта да пусне нещо с такова звучене.

 

Харесват ми и песента, и музиката, и текста. Джена започна да пуска разнообразни проекти, изостави роклите и перата, забрави за синтезатори и виене и стои една идея по-добре като творец.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами текстът просто не е достатъчно добър, това е слабата част на проекта, хубава музика, хубаво изпяване, хубав, макар и прекалено разтегнат, клип, но текстът не е хитов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Логично е след голям хит да се пусне нещо по обрано за да не става пренасищане. Странен избор за песен, но все пак поздравление. Поне ми се наложи да я чуя няколко пъти за да свикна с нея.Нещо, което рядко вече се случва във фолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми от първо слушане - утре пак ще я чуя, вечерта и на живо. Доста добра песен, след предната боза! Крадена е отнякъде, обаче.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...