Jump to content



Online: Джена - Градът работи за мен


Препоръчани коментари

  • Отговори 97
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кефи ме, но "Спри да ми досаждаш" е много над тази.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата лидерка! Позволява си да прави вече все по-различни песни. Уникална е от първо слушане. Няма да е хит като "Спри да ми досаждаш" вероятно, но е адската песен. Впечтлен съм!

Link to comment
Сподели в други сайтове

тъпа песен,не ме кефи

+11

 

Песента няма никакъв хитов заряд и ще се забрави още другата седмица, няма да стане летен хит...

 

 

за сега имаме 3 летни хита , Бум,Генерал и В Твоите очи..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слях двете теми и изтрих излишните коментари.

 

 

На мен ми харесва песента. Различна е спрямо другите нейни. Клипът също е добър, въпреки че е разтегнат. Джена е красива.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На първо време впечатление ми направи изпълнението на Джанка, като за нея ми е някак нежно. :D Иначе хубава песен като цяло, различна е от предишните й, но не е много ударна и не знам дали ще стане хит, дано все пак.

Приятен клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпа песен .. Джена се излага, ако с това ще претендира за Певица на годината. Звучи като пълнеж на албум.

 

Между другото защо е разтегната и сплескана толкова ужасно в клипа?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случи с мойта Джена, която през 2014 направи толкова хубави песни... :girl_cry2:

 

Тази песен е почти без мелодия, аранжиментът е постен и не знам как музикант като Джена е одобрил всичко. "Спри да ми досаждаш" беше различна, но хитова, тук никакъв шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам подобен вид песни, мой тип са. Но текстът е много много зле - все едно е писан от някакво малко дете. Иначе има меланхолия в мелодията, в изпяването - грешка няма, но с тези думи.... не, мерси.

Клипът ако не беше разтяган, щеше да има одобрение от мен. Така е ужасен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен с последните мнения, че песента е трудносмилаема и звучи меланхолично. Тези китари звучат като извадени от световен денс хит. Забележете, че много често най-популярни стават по-трудносмилаемите песни. Малко случаят с тази песен ми напомня за "Моето слабо място". Един от малкото бях, които не спряха да я хвалят в деня на излизането, коментарите като цяло бяха ужасни. :D И сега не съм я спрял Джена откакто я пуснаха и след 10-на слушания вече съм голям оптимист и за това, че ще стане стабилен летен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Различно парче наистина от Джена. Само че не е достатъчно ударно сякаш, както писаха и останалите и определено това ще окаже влияние...

Иначе тук като визия изглежда супер - младежки и ненатруфена. Така й отива много повече, отколкото както се носеше с роклите със всевъзможни камъни и с огромните бижута.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За меланхоличната мелодия сте прави - особено там след 2:30 е много яко, но за съжаление това е единственото хубаво в проекта на този етап.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото е дебела....

Пхахах дебела.. снощи и бях на участие и е супер якото парче на живо. Говориш пълни глупости ;)

Иначе ми харесва песента, нещо различно, евала и правя, че пуска различни проекти тая година като за нея и въобще като цяло в чалгата. Снощи беше много добре на участието, хората я харесват, много добре облечена и 100% на живо на песните

Link to comment
Сподели в други сайтове

УЖАСНО ТЪПА ПЕСЕН! Да не говорим за клипа.. УЖАС!

Аматьорка и клип и песен е хиляди пъти по-добър!

Да не говорим, че аман, аман ще се мъчи да пуска и на испански тъпата песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен, уникален клип! Как може за всеки проект да се оплаквате? Когато ви дадат нещо ново и различно - боза е! Когато е Оцко / Пъшев - пак поредна простотия! Е песен от екипа на Beyonce няма как да направят!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...