Jump to content



Online: Емилия - Ето ме


Препоръчани коментари

  • Отговори 94
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Само френската част ми хареса. И конкретно, че не е цигански вокал за пореден път. Иначе, много елементарен оцков бийт...

 

На мен пък в края на френския куплет, точно цигaнски вокал ми се чува...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен сме я слушали, слушали... Постен бийт и някакви вокали, типично Оцково парче. Дори Димана и Юнона се опитват да разнообразяват вече, а Емилия се излага. Много жалко просто.. Иначе текста поне има оригинални фрази. Песента обаче ще омръзне за не повече от седмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се струва, че мелодията в припева я има и в друга песен. Адски позната ми е, само за пеенето не се сежам... Иначе Браво на Емилия, чудна е тоя път ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много набиваща се мелодия, браво, текст, изпълнение, всичко е окей, клипът си е приятен, мноооого ме кефи, че на френски пее, браво, никой досега май не е избирал този език за чалга песен, радва ме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само френската част ми хареса. И конкретно, че не е цигански вокал за пореден път. Иначе, много елементарен оцков бийт...

Цигански е. Пише го дори във Facebook страницата й. :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, зарибява, но е поредната Оцкова боза. Клипът е много много слаб - не носи никакво настроените, не е в унисон с песента.

Емилия прилича на Таня Боева на едно място. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко постно ми е като музика, иначе вокалите са добри. Текстът можеше и по-добре, но пък Емилия го е украсила много добре с гласа си, харесва ми изпяването. Разчупила са с френския език, браво за идеята.

Видеото ми харесва, постарали са се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-сетне да чуя и аз песента :1000 (29): Страхотна е, няма какво да се каже...много ми хареса, особено с френския много яко звучи. Ема за пореден път избухва, бравооо :1000 (33):
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много набиваща се мелодия, браво, текст, изпълнение, всичко е окей, клипът си е приятен, мноооого ме кефи, че на френски пее, браво, никой досега май не е избирал този език за чалга песен, радва ме.

 

Чак на този коментар се сетих за това :P

 

Много приятна изненада. Свежа песничка с много готин и изчистен припев, страхотно изпяване. Единствено ме притеснява, че ще ми омръзне след пет слушания, затова няма да прекалявам. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Само аз ли намирам прилика в прирева на 2те песни?

1:1 е. Цял ден се мъча да се сетя на коя песен ми прилича, но така и не я открих.. Браво на теб :)

 

Иначе на Емилия ми харесва много. Супер надъхващо е изпяла припева и точно това ме грабва най-много в песента. Френската част също ми допада. Клипа е хубав, красива Емилия както винаги само визията с тюрбана не ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, браво и пак браво! Имам чувството, че Емилия е скрита бегачка на дълги разстояния :lol: 12 години тичаше рамо до рамо с най-добрите и сякаш изчака да се изморят и ги надбяга :1000 (29): Може да звучи смешно, но сякаш тя чак сега през последните три години се разгръща, а другите вече с нищо не изненадват. Поздравления, че най-накрая стана смела и показва, че може да бъде истински лидер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, зарибява, но е поредната Оцкова боза. Клипът е много много слаб - не носи никакво настроените, не е в унисон с песента.

Емилия прилича на Таня Боева на едно място. :1000 (29):

Тази визия не ми харесва

Кво ми скачаш като Глория на репортер от Сигнално жълто:

НАЙ-ДОБРИЯ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли не съм head over heels с тази песен. Не че е лоша, но далеч не е толкова добра, колкото я изкарвате.

 

Текстът на куплетите е добър, на припева - не. Мелодията е страшно шаблонна, типичния Оцко бийт и структура, никакво въображение, както винаги. В крайна сметка френския припев е най-интересното нещо в песента, но лошото произношение (което е много ясно доловимо дори и от хора като мен, които не знаят 2 думи френски) осира нещата и там. Самият припев е зарибяващ, де, но... нещо ми липсва в цялостната картинка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли не съм head over heels с тази песен. Не че е лоша, но далеч не е толкова добра, колкото я изкарвате.

 

Текстът на куплетите е добър, на припева - не. Мелодията е страшно шаблонна, типичния Оцко бийт и структура, никакво въображение, както винаги. В крайна сметка френския припев е най-интересното нещо в песента, но лошото произношение (което е много ясно доловимо дори и от хора като мен, които не знаят 2 думи френски) осира нещата и там. Самият припев е зарибяващ, де, но... нещо ми липсва в цялостната картинка.

 

Не бе, няма му кой знае какво на произношението. Добре е, най-вече на по-силното. За мен звучи по-добре на френски, отколкото колежките ѝ като пеят на английски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След всяка следваща песен, която изкара се изумявам колко красив глас има.Великолепно изпълнение!

Песента е страхотна, дори това че е по-семпла ми харесва.Френската част е приятна изненада.

 

Видеото е хубаво, но далеч не ми е уау.Става все по-красива и по-артистична, като изключим визията ала Малина с вафлите.

Огромно браво! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oтличен проект, браво на Ема.

Някой от по-вътрешните да снесе информация за момчето от клипа, че трябва спешно! Не се шегувам, хаха. :D

Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, но не ме впечатлява много. Радвам се, че продължава с танците, крайно време е някой освен Анелия да се размърда на тази сцена :girl_witch:

 

1:1 е. Цял ден се мъча да се сетя на коя песен ми прилича, но така и не я открих.. Браво на теб :)

:1000 (10):

 

Едно към едно била. Много обичате да се изказвате неподготвени в този форум.

 

Да, има прилика, но да кажеш, че е 1:1...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...