Jump to content



Online: Есил Дюран - Хей,момиче


Препоръчани коментари

  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Изненада ме! Песента на Азис всъщност много ми харесва, но версията и клипът на Есил за мен са в пъти по-добри от неговия цялостен проект!

Искаше ми се обаче да направи друга балада, а не нещо, което вече е пято. Проекта е хубав, клипът е много истински, обаче трябваше да изненада с друга балада точно сега. Въпреки това ще я очаквам с хубаво качество песента този път. Поздравления за екипа и дано все пак се забележи!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито на Азис, нито на Есил ми харесва.Има нещо в тази песен, което ми е много противно.Може би това повтаряне на "Хей, момиче" ми доскучава на втората минута.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента и клипа ми харесват, може би са излишни извивките .. идват ми малко в повече, но като цяло ми харесва,

но на Азис ми е по-любима, може би защото съм свикнала да слушам неговата версия.

40.jpg 30.jpg 38.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито на Азис, нито на Есил ми харесва.Има нещо в тази песен, което ми е много противно.Може би това повтаряне на "Хей, момиче" ми доскучава на втората минута.

противното е това, че е всичко е направено на сила и през пръсти. Няма я душата на песента, компенсирано е с виенето, пък дано някой успее да се разчуства

Ок, на Азис му е трябвало пълнеж да си запълни албума, ама Есил с какъв ум ще я кавърдисва :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже... Есил какви неща правеше - "Мразя те", "Актьор", "Ако се върнеш" - това пред тях е чист боклук, носи по-добра емоция от песента на Азис, но тези извивки накрая осраха всичко.

Не ми харесва, мислех си, че поне тя ще остане идейна и креативна, но - не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тая що не й скачате, като вие ааманн ааманнн, бре?

 

И клипа има ли нещо общо с текста?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е разтърсващ, това липстваше като клип и към версията на Азис. Изпяването на Есил е нежно и е един нов поглед върху една позната песен. Харесва ми!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е разтърсващ,

 

Кое те разтърси, пиле?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра интерпретация от Есил на тази иначе и без това песен, която много харесвам! Опрелено това е и клипът за "Хей, момиче" - напълно си пасват! Поздравления, аз съм доволен! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасно изпълнение, доста повече въздейства отколкото версията на Азис.Чудно ми е обаче при все какви песни има и какво е правила досега как въобще е решила да аманизира така накрая :dontgetit: Клипа е страхотен, танцьорите обаче са излишни ..

 

Азис какво си е заразпродавал песните :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасно изпълнение, доста повече въздейства отколкото версията на Азис.Чудно ми е обаче при все какви песни има и какво е правила досега как въобще е решила да аманизира така накрая :dontgetit: Клипа е страхотен, танцьорите обаче са излишни ..

 

Азис какво си е заразпродавал песните :1000 (29):

Мазни се на всички чалгарки по някаква причина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И клипа има ли нещо общо с текста?

Ти сериозно ли?!

 

Песента ни е позната в изпълнението на Есил, да... Но версията на Есил е доста по-модерна, по-разчупена - и като музика, и като изпяване. Вярно че извивките към края идват в малко повече, но мен ми харесва това "Аман, аман", като значение...

 

Иначе и клипът е доста хубав, сюжетен и с някакъв смисъл. Но според мен не е редно да се кавърдисват чистак-бърсак нови песни. На Азис песента е има-няма на една година, рано й е за кавъри още...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...