Jump to content



Online: Фики - Бум


Препоръчани коментари

  • Отговори 81
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не разбирам от вашия джоб ли се бръкна, че да ходи Фикича до Гърция. Така са преценили, снимали са клипа там - точка. Какво пак се реве тука не разбирам :mf_surrender:

 

Мен не ме бърка кой откъде вади пари и къде снима.В случая средствата не са оправдани и това са пари хвърлени на вятъра.Бил си 400км до Агиос Харалампос да снимаш до поста на спасителя, вместо да снимаш Фанари или Керамоти.

 

След този клип дали ще спре да работи със Стоян :1000 (29): С бялото болеро е като част от Златните момичета :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте рейтинга под клипа, явно има надежда за фолк слушателите все още :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе клипът си е Беше обич 2. ;Д Но е добър като цяло, от Люси не съм и очаквал повече, а и още повече, сигурно са го скалъпили набързо вчера, защото песента изтече..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики затвърди мнението ми, че е "новата Преслава". :D Писах го и преди това тук .. песента - песен .. клип .. колкото да мине за по ТВ. :D Да видим дали следващите му проекти ще са така.

 

Песента е хит. Първоначално хем ме хареса (заради музиката), хем не (може би заради клиширания текст).

 

Обаче е яка. Оцко му е направил две песни - и двете хитови и с яка музика. Въпреки че като се замисля, в песента се повтаря само един отсвир, за разлика от други песни на Оцко с доста повече аранжимент.

 

Мелодията между другото много прилича на "Ах, леле" на Софи Маринова, само че забързана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Покъртително е...егати стандарта - напомпана виеща горила, със зърна, които очите на метър избождат и кълчещ се на пилони...с крака, които не може да затвори от анаболи.

Еййййй, не в кръчми, не знам къде трябва да се скрие чалгата, ако това ѝ е бъдещето...

Боби, а в Facebook му се подиграват на краката, не бил ги оформил и били малки... Явно стандартът е друг, аз започвам да се срамувам от себе си, навсякъде се напълни с животни. Чудно ми е как е в чужбина...

Иначе песента е готов хит, видеото с тези визии ще привлече още интерес и Стораро няма за какво да се притеснява. За съжаление тези песни не стават за слушане извън дискотеката обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какво му става тази година...

Песента усещам, че голям хит ще стане, без да го заслужава.

Клипът е повече от покъртителен.. по-точно визиите му, изглежда комично. Хора, чиито движения са по-сковани от дърво, трябва съвсем други клипове да снимат. Нещо в целия клип много ми напомня на Таркан в ранния му период. Наистина стилистите са за шут.

Пее за "облечени" момичета.. а какво показва клипът му?..


Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютен педал са го направили в тоя клип . Колкото и добро тяло да има , не се показва по тоя начин , че е комично ... Доста евтин и кичозен клип ! Песента е абсолютна цигания . Пайнер стана циганска фирма !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, какво да кажа? То това нещо въобще за коментиране ли е? :mf_surrender: Фикрет за Бог ли, за какво се има? Разбирам, че се стреми да е модерен, но това граничи с абсурдността. Даже най - големите кyрви във фолка не се събличат във всеки клип като него, тва музикално видео ли е или нещо друго? Какво демонстрира? Каквото и да прави все си остава мазен циганин.

В песента нищо зарибяващо не виждам, текста е супер изтъркан. Тая година е тотален оцет общо взето, баладата също не ме грабна изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е хит - няма спор!За клипа - ами и на вас да ви се подиграват, че тренирате само ръце, гръб и гърди а краката са ви като на ученичка в 8-ми клас и вие ще се покажете когато ги оформите!За това го разбирам!Малко е да се каже, че го спукваха от подигравки за тия крака.

И на мен ми идват в повече някой от визийте, особено тая с дългата къдрава коса!От тук нататък по-добре да не повтаря :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боби, а в Facebook му се подиграват на краката, не бил ги оформил и били малки... Явно стандартът е друг, аз започвам да се срамувам от себе си, навсякъде се напълни с животни. Чудно ми е как е в чужбина...

Иначе песента е готов хит, видеото с тези визии ще привлече още интерес и Стораро няма за какво да се притеснява. За съжаление тези песни не стават за слушане извън дискотеката обаче.

Как е в чужбина ли? Ето как е в чужбина..

0937cdb57b89e8897a1e90c3319165a2.jpg

 

Това са нормалните мъже в Западна Европа, а не напомпани горили каквито са масово в България...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента със сигурност ще е хит, върши му работа за лятото, защото ще се завърти. Тези цигански вокали в момента са много актуални, но времето и на това ще мине, както синтезатори, лей лей лей, на на на и подобни. След "Горе-долу" това парче никак не му е лошо, но има доста по-добри песни тази година.

В клипът обаче няма нищо истинско, за което ни пее - чиста кифла клип, поне се е забавлявал човека. :3fdb8960598fa63e:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...