Jump to content



Концерт "25 години Пайнер"


Препоръчани коментари

  • Отговори 366
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е значи Бачково искат да ги рекламират по Планета, а не искат да спонсорират концерта, ми като не искаш да спонсорираш поп-фолка, закво тогава плащаш да те рекламират по-такъв канал, боже... :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези, които мрънкат точно за Галин и Фики (че дори и Яница)... спешно на reality check. Избухването на Галин и Фики ще е по-голямо от на Глория и Ивана (каквото и да изпеят и едните, и другите). Да, това е юбилеен концерт, но не може да се пеят само стари песни, трябва да има за всеки по нещо и трябва да се дава поле за изява на новите идоли.

 

Е значи Бачково искат да ги рекламират по Планета, а не искат да спонсорират концерта, ми като не искаш да спонсорираш поп-фолка, закво тогава плащаш да те рекламират по-такъв канал, боже... :mf_surrender:

Според мен енергийната напитка и "Бачково" се произвеждат от една и съща фирма и просто смятат, че е по-удачно да си рекламират енергийната напитка пред младите, а водата пред по-възрастните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези, които мрънкат точно за Галин и Фики (че дори и Яница)... спешно на reality check. Избухването на Галин и Фики ще е по-голямо от на Глория и Ивана (каквото и да изпеят и едните, и другите). Да, това е юбилеен концерт, но не може да се пеят само стари песни, трябва да има за всеки по нещо и трябва да се дава поле за изява на новите идоли.

То и в Щатите много повече хора "избухват" на Джъстин Бийбър и One Direction, отколкото на Ела Фицджералд примерно, ама това не ги прави добри музиканти :mf_surrender: Вярно е, че мнозинството решава, но също така е вярно, че, като не искам да избухвам на споменатите изпълнители, мога да реша да не спонсорирам Димитровградския с 5 левчета, или колкото е там, за втората вечер и да си спестя една юнска вечер с аромат на пот :1000 (29):

На фолклорния концерт обаче ще отида със сигурност, при условие, че нямам ангажименти в София. Не съм бил на подобно събитие досега, и със сигурност ще е по-интересно и приятно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера ако имаше поне мъничко акъл и нюх в тая залюпена тиква на раменете си, щеше да организира един симфоничен оркестър и да направи нещата като хората, да чуят всички, че фолкът си звучи съвсем нормално и хубаво. Ето ФСБ какво направиха преди години на същото място. Това ее тяхно произведение - само инструментал с фолклор. Ето оригинала, а ето и версията със симфоничния оркестър.

 

 

Как да не се ядосва човек, може ли тоя да е такъв тиквуняк. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера ако имаше поне мъничко акъл и нюх в тая залюпена тиква на раменете си, щеше да организира един симфоничен оркестър и да направи нещата като хората, да чуят всички, че фолкът си звучи съвсем нормално и хубаво. Ето ФСБ какво направиха преди години на същото място. Това ее тяхно произведение - само инструментал с фолклор. Ето оригинала, а ето и версията със симфоничния оркестър.

 

 

Как да не се ядосва човек, може ли тоя да е такъв тиквуняк. :mf_surrender:

Тези идеи ги дай на Глория за нейните песни и концерт. Учениците и циганите няма да слушат такива неща от Фики, Галин, Яница, Джена и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези идеи ги дай на Глория за нейните песни и концерт. Учениците и циганите няма да слушат такива неща от Фики, Галин, Яница, Джена и т.н.

Глория и идеи и предложения са несъвместими неща.

Българския фолк е плосък и повърхностен - те си мислят, че като легнат на въртящ се стол и отзад включат розов и син прожектор е ефектно, аз къде изобщо тръгнах да говория за някакъв оркестър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много странно реагират тези хора, вече във всеки пловдивски сайт има за "Турбо чалгата", а ако имаше метъл концерт - що не се надигат хората, които не харесват метъл. За пореден път се обеждавам, че масово в България хората гледат на другия в пазвата, аз очаквам и подписка да се събира срещу концерта... biggrin.gif

Да и на мен ми стана странно като разбрах че ще е там, как ще звучи "Бум" или Александрова :3fdb8960598fa63e:

Все пак "Чалгата" е стил в музиката и не е по никакъв начин забранена.

(За всеки влак си има пътници, ако пътувам за Варна, к'во ме бърка кво става във влака за Русе?)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Plovdiv24: Брутален чалга концерт ще кънти на Античния театър

 

Пловдивчани масово са против. Има и анкета към статията, гласувайте! :)

Коментарите под статията :roll1: :roll1: :roll1:

 

Любимият ми:

Цигу мигу-то драга ми госпожо е световно призната хармонична музика която се изучава в учебниците по музика в цял свят! От друга страна чалгата е пошлостта която превръща малките момиченца като дъщеря ви в леки жени, а момченцата в хомосексуалисти.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Сега разбрахме защо всички тук сме гейове.

 

 

 

:1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много странно реагират тези хора, вече във всеки пловдивски сайт има за "Турбо чалгата", а ако имаше метъл концерт - що не се надигат хората, които не харесват метъл.

А де! Ако дойдат Рамщайн, или дори Dimmu Borgir, бас ловя, че нито една представителка на "Лигата на майките за висока нравственост", или както там се води, няма и през ум да ѝ мине да прави подписка :1000 (29): От полуинтелигентите, т.е. от самонадеяните глупаци с претенции за "образованост", по-долнопробни твари няма :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 25-те си години Пайнер вместо да направи концерт в Арена Армеец със целия си сбиротак, ще прави концерт в Амфитеатъра пред максимум 5 хиляди души публика...несериозно е...просто е несериозно.. :1000 (27): :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...