Jump to content



Online: Магда - Допуши ме


Препоръчани коментари

  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Харесва ми. Обожавам стила на Кишев и е в пъти по-модерна като звучене от "Нокаут". Забележка към текста, който е клиширан до болка, но се преживява! :Vishenka_05:
zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая се допуши тотално :D Песента не ми харесва! Ябълки, гарвани и паяжини вече сме гледали по други клипове, хайде дай нещо ново :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуска това след мегахит като "Жълтата клюка"? :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не я изслушах докрай, метафората за жената като цигара е позната, а и изпълнението нещо не ми харесва.

Да, вече е изпята тази идея. Готино е различното звучене, но едва ли бих я слушал повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Магдо, очаквах по-хубава песен от теб! Певиц, к`во ти става?

"Достъп забранен" е изобщо една от любимите ми поп-фолк песни, "Нова страница" също беше върхът. "Жълтата клюка" хубава песен също.... изобщо от "Улица на самота и грях" върви в правилната посока, тук е искала нещо като старият й стил песни, но съвсем не се е получил. Самата песен има много добро звучене, защото стилът на Кишев е добър, но този път нещо в самото изпяване не ми допада.... Клипът не е лош, но е имала и по-добри.

Ако се върнем 10 години по-рано през 2005 имаше "Нали ти казах", която също е една от най-любимите ми поп-фолк песни и "Спаси ме, любов" до това някак си.... не стои. Я, да се стяга и да пусне нещо разбиващо за лятото! Не може така, изненадите от Магда трябва да не спират!!! :feminist_en:

П.С. Между другото музиката има някаква прилика с "На хората в устата" на Юнона, т.е. не се и учудвам, на един композитор са.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, но мен адски ме кефи тази песен, а сега с клипа още повече ми хареса.

Според мен си е потенциален хит, стилът на Кишев е трудно смилаем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Основна забележка са текста и начина на пеене на Магда (който да кажем,че е въпрос на личен вкус). Но текста е мега зле.

Музиката и аранжимента не са зле, интересно звучене,припева звучи модерно, има и чалгарски отсвири - става.

Клипа е копи пейст, но се е постарала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-хубавата песен на Магда е това, вдъхновена е от албанските денсове, супер се е получило и отива на изпяването й.

Супер здравото парче! Браво на Магда :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...