Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Никой не променя положението на Камелия. То е точно такова, каквото го пише от доста време в подписа ми, но само "десовите" не искат да го проумеят. :1000 (19):

Те милите от 10 кладенеца вода носят за успехите на Деса , после ние сме изкарвали Камелия незнам си кааква . Къде бяхте преддните години , когато Деса беше извън фирмата , защо не бяхте толкова шумни преди Деса да влеЕзе в Пайнер , все едно не съществуваше и ввас ви нямаше - голямата звезда :Дд

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Дори и най-големите и пеещи световни звезди невинаги са на живо. Деса се е доказвала на супер много места и цяла България я знае като голям талант. Няколко изключения не правят Камелия по-голяма от нея в това отношение. Все едно да изтъкваме Десислава като по-голяма на сцената само заради единия концерт миналата година, когато получи силен прием, а Камелия дори и не присъстваше... Някои неща се оформят във времето и двете са се оформили по различни начини. Всички знаем и помним каква е била Камелия в годините преди да напусне, но трябва да знаем и помним каква е и Десислава в цялостната си кариера и каква продължава да бъде. Не е като тази година да е била само на плейбек или като Камелия винаги да е била на живо...

 

 

Не можеш ли сам да си отговориш защо бяхме по-кротки в последните 2-3 години без Пайнер? Защото имахме много по-реална преценка за любимката си от вас. Десислава правеше по някой и друг хит на година, но беше загубила някои позиции, които Пайнер в последствие започна да й възвръща. А вие явно никога няма да се кротнете за Камелия- за вас тя винаги ще е най-голямата и най-доказалата се... Деса дори и световен албум като тези на Адел да направи, Кама дори и да стане по-забравена и от Рени... едната пак ще е по-голямата от другата заради отминали успехи.

Всеки да си прави изводите коя фен-компания е главният дразнител в спора...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реална самопреценка сте имали друг път, били сте по-тихи от водата само и само щото последните 5-6 години Деса я нямаше никаква никъде и беше тръгнала да се отказва. Поради крайно неясни причини решихте, че в кокошарника ще е нещо по-различно, ама Деса просто не уцели момента, кога да се върне. Не осъзнавате ли, че какъвто карт бланш е имала досега, след 1ви вече няма да го има? Вече се намериха други балами, които да налапат кукичката, сега ще бъдат бутани те. Лично аз Деса не я виждам да седи още много дълго в Пайнер, освен ако заплатата и като щатна беквокалистка не я устройва.

 

На колкото места се е доказала Деса, на 2 пъти повече в момента си подритва трудовата книжка за певица с тоя плейбек. Досега лично аз и давах гювеч, щото уж нали се пазала за концерти, ама щом в Русе не пя на живо, за кво си говорим тогава? Ся ми е интресно в къщата пак ли ще замества липсата си на характер с пеене, щото нали уж имала проблеми и се пазела за 1ви декември?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

И както започнах разговора си с теб днес- ти сериозно ли? :1000 (29): Десислава я нямало никъде и мислела да се отказва... Това къде го видя? Може би в чалга хитовете "Мръсни поръчки", "Пусни го пак" и "Мойто зайче" или в поп хитовете "I Like" и "Only one"?

Истината е, че макар и да правеше успешни песни, Десислава вече не беше възприемана като чак такова ТОП име. И ние не сме я и бутали за такова. В Пайнер пускаха хит след хит, супер клип след супер клип, получаваха награди, а ДС като цяло беше спряла да гони чак такова ниво и правеше предимно комерси и тук-таме някой добър клип. И ние си имахме реална преценка за нея, каквато вие в момента нямате за Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше тръгнала да се отказва. Съдя за това по липсата и на дейност и тоновете виртуално мастило което се изписа как мислела да връзва оня боксьора с бебе и да приключва с пеенето. А за верността на тоя слух съдя по това, че изпълни поне втората част от него, с тоя плейбек определено вече не пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше тръгнала да се отказва. Съдя за това по липсата и на дейност и тоновете виртуално мастило което се изписа как мислела да връзва оня боксьора с бебе и да приключва с пеенето. А за верността на тоя слух съдя по това, че изпълни поне втората част от него, с тоя плейбек определено вече не пее.

 

Е добре, един път и аз да се накефя на майтап с Деса... :roll1:

Десислава не е мислела да се отказва, а да си роди второ дете, има разлика. Може би щеше да се отдръпне от сцената за няколко месеца, но после щеше да се върне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е добре, един път и аз да се накефя на майтап с Деса... :roll1:

Десислава не е мислела да се отказва, а да си роди второ дете, има разлика. Може би щеше да се отдръпне от сцената за няколко месеца, но после щеше да се върне.

 

То не е смешно, а трагично... :mf_surrender: Пратеника на Фокси, който няма и 5-ти клас сигурно, дори не си правя труда да го отразявам..Но определено едно е култово...в посто в който хвали Камелия, пише, "двете бездарници", като визира Преса и Деса! Доживях да прочета, че те са бездарници, а Камелия е певица..!! :lol: :roll1: Някой да копира в бисерите!

 

Наистина до кога ще се търпи това?? Всеки знае, че тоя е изкуствен и е пратен от Фокси, оспамва всичко, когато Фокси му каже, а онова злобмо дребно човече от Варна кога ще има най-накрая поне седмичен БАН??? И двамата с Фокса са точно като любимката си..1:1 :mf_surrender: Да те е срам, че имаш такива фенове..Ако изобщо Фокса може да се нарече фен.. :lol:

 

Не могат да приемат, че Деса е действащ изпълнител, а онова чучало залезе по-бързо и от Рени след Пайнер и повече никой не чу за нея...

 

И точно двата фена на най-бездарната в тоя жанр-Камелия, която 15 години не пропя и дума на живо, да говорят за живо пеене и концерти е СРАМНО И ПОЗОРНО!! Та Камелия е символ на бездарие, плейбек, пошлост, вулгарност и куха лейка..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И точно двата фена на най-бездарната в тоя жанр-Камелия, която 15 години не пропя и дума на живо, да говорят за живо пеене и концерти е СРАМНО И ПОЗОРНО!! Та Камелия е символ на бездарие, плейбек, пошлост, вулгарност и куха лейка..

 

Аз започвам да се притеснявам за връзката ти с реалността при такива твърдения, поне себе си успя ли да убедиш засега в тях или вътрешно продължаваш да знаеш истината?

 

Камелия е толкова богато надарена жена от природата и така добре развила даденостите си, че милиони могат да мечтаят за това, което представлява, за интелекта, дар словото, красотата, поддържаното тяло, харизмата, умението да въздейства на публиката, което е НА СВЕТОВНО НИВО, артистичността, усета за бизнес в музикалната индустрия, сексапила. Не е най-талантливата, но и най-бездарната няма как да е, нейните песни може да си ги пее и това, както виждаш, е достатъчно за да се издържа и да забогатее от музика вече поне 25 години, от които 18 професионално. Плейбек период е имала в кариерата си, но важното е, че е взела правилното решение и вече всяко участие ѝ е на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То не е смешно, а трагично... mf_surrender.gif Пратеника на Фокси, който няма и 5-ти клас сигурно, дори не си правя труда да го отразявам..Но определено едно е култово...в посто в който хвали Камелия, пише, "двете бездарници", като визира Преса и Деса! Доживях да прочета, че те са бездарници, а Камелия е певица..!! laugh.gif roll1.gif Някой да копира в бисерите!

 

Наистина до кога ще се търпи това?? Всеки знае, че тоя е изкуствен и е пратен от Фокси, оспамва всичко, когато Фокси му каже, а онова злобмо дребно човече от Варна кога ще има най-накрая поне седмичен БАН??? И двамата с Фокса са точно като любимката си..1:1 mf_surrender.gif Да те е срам, че имаш такива фенове..Ако изобщо Фокса може да се нарече фен.. laugh.gif

 

Не могат да приемат, че Деса е действащ изпълнител, а онова чучало залезе по-бързо и от Рени след Пайнер и повече никой не чу за нея...

 

И точно двата фена на най-бездарната в тоя жанр-Камелия, която 15 години не пропя и дума на живо, да говорят за живо пеене и концерти е СРАМНО И ПОЗОРНО!! Та Камелия е символ на бездарие, плейбек, пошлост, вулгарност и куха лейка..

Фокса и Сашо постоянно са с наказания, а ти, Лукас и ENJOY сте не по-малко виновни в споровете, така че си спести изискванията. Или общувайте нормално или да затваряме темата - и без това повтаряте абсолютно едно и също вече 60 страници.

 

И следващият, който реши да слага квалификации на други форумци и да обръща тази тема в някакъв личен чат, отнася директно седмичен бан! Да си знаете!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като затворим темата пак ще наспамят Скандалите, няма смисъл просто, по-добре по-малкото зло - да си пишат тука, то и без това е безкраен спам тази тема.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса и Сашо постоянно са с наказания, а ти, Лукас и ENJOY сте не по-малко виновни в споровете, така че си спести изискванията. Или общувайте нормално или да затваряме темата - и без това повтаряте абсолютно едно и също вече 60 страници.

 

И следващият, който реши да слага квалификации на други форумци и да обръща тази тема в някакъв личен чат, отнася директно седмичен бан! Да си знаете!

 

 

темата е повече от изчерпана вече... :mf_surrender: едно и също се говори всеки ден!

 

Като е изчерпана, нека да не влиза, на който му е скучна...Какво пречи тема, ако не я чете човек????!!! За да влизат значи е интересна..

 

Мойте банове са за това, че съм спамил, защото аз НИКОГА не съм обидил никой, защото просто не ме е"е за никой, нито ги познавам, нито ще ги познавам..;)

И наистина спрете с тея банове, ограничения и каквото и да било..Това нито е официален форум на медия, нито нищо, останали 20 човека на кръст, те банове щели да слагат... :1000 (29): От както има фейсбук е смешно да се говори за ограничение в коментари..Ок, спама и обидите са ок да се спазват, но другите неща...;) Аз не знам защо тоя форум не се премести във фейсбук група..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса и Сашо постоянно са с наказания, а ти, Лукас и ENJOY сте не по-малко виновни в споровете, така че си спести изискванията. Или общувайте нормално или да затваряме темата - и без това повтаряте абсолютно едно и също вече 60 страници.

 

И следващият, който реши да слага квалификации на други форумци и да обръща тази тема в някакъв личен чат, отнася директно седмичен бан! Да си знаете!

Не ние, а вие не сте у ред, че държите темата отключена да захранвате болестта на един човек. Не стига, че има тема ами му се позволява и във всички други да лае едно и също... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата беше затворена и видяхме какво стана - нон стоп Деса и Кама в Скандалите, едни и същи 4-5 човека дъвчат едно и също нещо всеки божи ден. Не е приятно само това да се чете, то на човек му писва, банална история. Абе, що не вземете да си стиснете ръцете двете агитки най-накрая, това са само някакви певици? :1000 (29): Тази сага става по-досадна и от вечното дерби Левски - ЦСКА.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

5 пъти повече новини , свързани с Деса излизат, отколкото новини, свързани с Кама. Виж само за последния месец в същия сайт колко повече се пише за Деса. Където се пише за Кама, намесват и Деса, ама където пишат за Деса, дори не се сещат за Кама

 

Ако пак чуя нещо подобно тъпо за медиите ще ти дам да четеш за домашно. Злобар

 

Не е вярно, че няма новини за Камелия. В последното може да е спомената Деси Слава, но тази от предния ден си е само за Камелия >>> http://www.blitz.bg/news/article/373330

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе интересно, темата уж е изчерпана, твърдят десови, в същото време всеки път, когато аха и замре за ден два три, винаги се намира по някое трибуквие, лукасченце или славчо да мине и да ни нампомни видимели как Кама била залязла.

 

И кво се реве постоянно за спам или как се пишело само Деса или Кама? Ако се спре да се пише за тия двете активността във форума ще падне с около 50 %.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата е изчерпана - факт. Но въпреки това сме ви я оставили, защото очевидно имате нужда да ги обсъждате тия двете, а и наистина не е приятно във всяка една друга тема да четем за Кама и Деса.

Въпросът е да не се обиждате един друг - уж всички претендирате, че сте интелигентни хора, а заради някакви си певици използвате какви ли не квалификации.

 

Enjoy, не знам кой е 'у ред' и кой не е, но ще си починеш малко от форума!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да позная... Кама пуска нова песен и затова пак са се наежили нейните придворни?

 

Разбира се... :lol: Дали ще има 200 000 гледания новата песен за 6 месеца?

Абе интересно, темата уж е изчерпана, твърдят десови, в същото време всеки път, когато аха и замре за ден два три, винаги се намира по някое трибуквие, лукасченце или славчо да мине и да ни нампомни видимели как Кама била залязла.

 

И кво се реве постоянно за спам или как се пишело само Деса или Кама? Ако се спре да се пише за тия двете активността във форума ще падне с около 50 %.

 

Ааа ако обичаш придържай се към първоначалната си теза че, ти не си фен на Камелия, не знаеш потребителите тук и просто един ден си решил да се регистрираш от Германия!!! :lol: Понякога така се олисвате с Фокса, че си забравяш плана.. :lol: Добре, че съм аз да ти напомня..Какво ти интересува Кама, ти не си фен, дори "не ти е в топ 5" Нали така написа в първите си постове.. :lol: :lol: :lol:

 

 

Жалка гледка....сте 2 фена, а Фокса така издиша последната година...някак всичко тръгна с факторите на Фики... :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалка гледка....сте 2 фена, а Фокса така издиша последната година...някак всичко тръгна с факторите на Фики... :lol:

 

Хора спрете го този спор. И двете са имали успехите. За мен, Камелия е много по - напред като сценичност и кариера, но това си е мое мнение. Сравнително много известни са и двете пачи. Гледайте си ги, радвайте им се и това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калин Сърменов:

Така имаше един филм навремето, казваше се „Малък голям” – и изведнъж си давам сметка, че гледам един уникален български филм на режисьор, чието име дори не знаех. Григоров, това запомних само. И операторът – един фотограф, с когото съм работил навремето – Темелко Темелков. А филмът е правен толкова без пари, че сигурно е сниман с фотоапарат. Но за мен е най-добрият филм, който съм гледал от новата история на българското кино! ...........Той носи в себе си един дух на документалност – толкова силен, че аз се влюбих в историята, а се оказа накрая, че всичко е по сценарий и се играят роли. Тогава си казах – това момче е велико! Вътре една чалгаджийка, май се казваше Деси Слава, но те на мен всички са ми еднакви, така се беше справила с ролята си, че й станах фен – и ако я видя някой ден, ще й целуна ръка. Беше се справила изключително, за ужас на българските актриси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е чудно, от къде започна това сравнение Деса-Кама??? Надявам се не само от манипулатора Фокси????

 

Самата Кама не веднъж е казвала каква фенка е на Деси Слава, гласа й и т.н, не случайно тичаше на всяка промоция с цветя и сипеше комплименти за Деси Слава, разбира се не съм чувал Деси Слава да хвали Камелия? :whistling: Което разбира се е нормално, просто защото човек и да иска няма какво хубаво да каже...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е чудно, от къде започна това сравнение Деса-Кама??? Надявам се не само от манипулатора Фокси????

 

Самата Кама не веднъж е казвала каква фенка е на Деси Слава, гласа й и т.н, не случайно тичаше на всяка промоция с цветя и сипеше комплименти за Деси Слава, разбира се не съм чувал Деси Слава да хвали Камелия? :whistling: Което разбира се е нормално, просто защото човек и да иска няма какво хубаво да каже...

 

От годината, в която двете са били конкурентки за изпълнителка на годината и Деса е спечелила, пък Камелия е закрила концерта. После след като ДС напусна, наградата я прехвърлиха на К, а К като напусна, а ДС се върна, обратното. И като се случи последното разместване, се запалиха отново страстите. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

От годината, в която двете са били конкурентки за изпълнителка на годината и Деса е спечелила, пък Камелия е закрила концерта. После след като ДС напусна, наградата я прехвърлиха на К, а К като напусна, а ДС се върна, обратното. И като се случи последното разместване, се запалиха отново страстите. :1000 (29):

 

Това го разбрах едва тая година, но нима някой вярва, че Кама е имала шанс да стане певица на годината???? Тя никога не се е доближавала до тоя приз просто защото никога не е била 1 за съответната година..А тая интрига от Пайнер е супер грозна, това с сменянето на имената е без коментар............

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това го разбрах едва тая година, но нима някой вярва, че Кама е имала шанс да стане певица на годината???? Тя никога не се е доближавала до тоя приз просто защото никога не е била 1 за съответната година..А тая интрига от Пайнер е супер грозна, това с сменянето на имената е без коментар............

 

Е, доближавала се е, нали спорът е бил между тях двете, те са били най-актуалните тогава, но Деса май е била по-продуктивна, а и повече са я налагали, с повече фенове. Но не е превъзхождала във всичко, защото иначе е нямало да има колебания и да сложат Камелия да закрива, тя е била май с по-продаван албум и с повече участия. Но реален шанс да държи статуетката май не е имала, заради договора си никога не е била първи приоритет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...