Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Абе не знам, но половината изпълнители в чалгата пеят, "Две сърца" на техни участия, до сега не съм видял НИКОЙ да пее песен на Камелия, наистина НИКОЙ!! Смятам, че това е показателно!

 

Не е показателно, защото няма никаква истина в постовете ти.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е показателно, защото няма никаква истина в постовете ти.

 

Да, това е изненада, но жената си каза "Луда по тобом", то сръбската песен е същата...:Д Иначе ужасно изпълнение, може би по-гадно дори от Камелиното.. :gun_bandana: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъркаш се нещо ...

По точно Камелия не пее песни на колеги . Да като всички останали са пяли нейни.

Ето ти пример с тази "проста" песен . Която и такива като Деса и Галена са пяли по-участия . Да не говорим пък каква реклама си правеше Деса до като бе риалити героиня да имитира Глория , Камелия и дори Мира хахах ....

 

http://m.vbox7.com/play:7eadfe3c?p=group&id=aa8312ae

 

http://m.vbox7.com/play:aefb52f6

 

 

Кака ти Преси .До търся ли на Андреа , Галена и разни други как подпяват песни на Камелия или ще спреш да се излагаш ? :) Всичките ти теории издишат ... платен трол

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей ... хич не я пеят тая песен бе !! То ше се окаже , че няма певица дето да не я е пяла ..

 

 

 

http://m.vbox7.com/play:afeb638f66

 

http://m.vbox7.com/play:a5a18d6faf

 

http://m.vbox7.com/play:3678f859

 

http://m.vbox7.com/play:179411a6

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уф, още ли обръщаме внимание на усойното трибуквие? Как пък не можа да набута навсякъде Пайнер, та Пайнер. Накрая да не се окаже, че е лично Митьо Пи е дошъл да ни обяснява колко велик е неговия кокошарник?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъркаш се нещо ...

По точно Камелия не пее песни на колеги . Да като всички останали са пяли нейни.

Ето ти пример с тази "проста" песен . Която и такива като Деса и Галена са пяли по-участия . Да не говорим пък каква реклама си правеше Деса до като бе риалити героиня да имитира Глория , Камелия и дори Мира хахах ....

 

http://m.vbox7.com/play:7eadfe3c?p=group&id=aa8312ae

 

http://m.vbox7.com/play:aefb52f6

 

 

Кака ти Преси .До търся ли на Андреа , Галена и разни други как подпяват песни на Камелия или ще спреш да се излагаш ? :) Всичките ти теории издишат ... платен трол

 

Деси Слава не пее чужди фолк песни по участия, освен 2-3 кючека от типа на "телефони", но не и хитове на колежки. А онова с имитациите не бих го нарекъл реклама с Глория, Камелия и Мира. По различни поводи и места е показвала имитации и на други певци, но това е по-скоро забавна част от таланта й.

 

Излишен спор се води относно Луда по тебе - разбира се, че се пее на много места, защото си е от златните фолк хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава не пее чужди фолк песни по участия, освен 2-3 кючека от типа на "телефони", но не и хитове на колежки. А онова с имитациите не бих го нарекъл реклама с Глория, Камелия и Мира. По различни поводи и места е показвала имитации и на други певци, но това е по-скоро забавна част от таланта й.

На едно от последните участия пя "Уморих се от теб" на Глория :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорим кое е по-голям хит , а не коя е по-смислена песен. Ама така е , като няма кво друго до напишете ...

Казах, "Луда по тебе" беше по-голям хит, защото я слушахме всяка година по 20 пъти на концерти, сега без Пайнер бързо ще замине.

 

ЗА мен Деси Слава, заедно с Преслава и Глория са певиците с най-достойна дискография. Само една "Лъжа" или "Някой ден", "Не вярвам" слагат цялата кариера и всички песни на Камелия директно в боклука. Камелия има само една стойностна песен и това е "Залеза и зората", другото с изкл. на 1-2 балади не става дори и за боклука....абсолютни бози..

 

Това, която сте дали като линк не е изпълнение на песни, а по-скоро подигравка, ирония с Камелия...Деса много яко я гавреше във ВИП-а...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Б`аси, нема ме 1 ден и тук размазили бившият болен фен на Кама, който тук го раздава страхлива анонимка. :roll1:

Дай ми линк, нали си големия мъж и много знаеше? Научи се да пишеш с доказателства...пак ли трябва да ти се смеем? Като на фалшивите фактури, колоните на Преслава и другите глупости?

Чакам си клипа от награди 2005, в който някой е на плейбек! Видя ли, че помня и знам много по-добре от теб всичко! ;) И пак те направих за смях.. :mf_surrender:

 

Чакам и доказателството за хонората на Камелия! Защото аз дадох такова, че е 2500! Ти не си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

К'во става с Фатмето и доказателствата?

 

Работя по въпроса, ни видно теб не те интересува. И без това се изказа гнусно в темата за Глория и стана за смях, а клипчетата ми са още във V BOX 7. Вижте добре какво става. Хванах за пореден път анонимката, че нищо не знае за времето преди 2010 година и сега 3000 поста ще напише, че да минават страниците. Срамът и поредното му забиване остават. Честито! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Работя по въпроса, ни видно теб не те интересува. И без това се изказа гнусно в темата за Глория и стана за смях, а клипчетата ми са още във V BOX 7.

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах, "Луда по тебе" беше по-голям хит, защото я слушахме всяка година по 20 пъти на концерти, сега без Пайнер бързо ще замине.

 

Това с концертите имаше голям ефект, както и че по участия я налага, но песента просто си е хит, както и "Ти си", "Защо повярвах", "Няма шега", "Залеза и зората" и няа как да заминат бързо. "И ловец съм, и рибар съм", "Мой ангеле", "Кожена пола", "Дар от събдата", "Милиони звезди" и т.н., къде са ги пели по концерти, че и до днес са супер хитове и не спират да ги поръчват по радиото и да пускат от тях дори и в нормалните вечери в дискотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах, "Луда по тебе" беше по-голям хит, защото я слушахме всяка година по 20 пъти на концерти, сега без Пайнер бързо ще замине.

 

ЗА мен Деси Слава, заедно с Преслава и Глория са певиците с най-достойна дискография. Само една "Лъжа" или "Някой ден", "Не вярвам" слагат цялата кариера и всички песни на Камелия директно в боклука. Камелия има само една стойностна песен и това е "Залеза и зората", другото с изкл. на 1-2 балади не става дори и за боклука....абсолютни бози..

 

Това, която сте дали като линк не е изпълнение на песни, а по-скоро подигравка, ирония с Камелия...Деса много яко я гавреше във ВИП-а...

Ти много неща казваш , ама все празни приказки . Така , че какво казваш няма особено значение :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

ЧУйте това изпълнение и си припомнете какво беше масовото мнение на хората преди 8 години - отдолу в коментарите. Тая жена никога не е можела да пее. Просто се научи да мяца без гадно цвилене и подвикване...

 

И сравнете с днес... Кама ... После кажете, че Преса била измислен продукт... При положение, че една бездарна звезда като Кама се превърна в топ име, благодарение на много медийна пропаганда.

 

Днес никой не говори за това, че не може да пее. :mf_surrender: Също както за Джорджано днес се лобира, че е артист.

 

Иначе да... факт е, че има хитове, даже на запис звучеше много добре до преди 2010. Колко е странно, че като се научи да пее вярно, на запис започна да звучи грубовато...

 

Не знам... бих сложил Кама до Мара и Кати... тея трите винаги са ме удивлявали с гадните си гласове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

...Това, която сте дали като линк не е изпълнение на песни, а по-скоро подигравка, ирония с Камелия...Деса много яко я гавреше във ВИП-а...

 

И това не е така, Деси Слава не е имитирала никого с цел гавра и подигравка, напротив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

ЧУйте това изпълнение и си припомнете какво беше масовото мнение на хората преди 8 години - отдолу в коментарите. Тая жена никога не е можела да пее. Просто се научи да мяца без гадно цвилене и подвикване...

 

И сравнете с днес... Кама ... После кажете, че Преса била измислен продукт... При положение, че една бездарна звезда като Кама се превърна в топ име, благодарение на много медийна пропаганда.

 

Днес никой не говори за това, че не може да пее. :mf_surrender: Също както за Джорджано днес се лобира, че е артист.

 

Иначе да... факт е, че има хитове, даже на запис звучеше много добре до преди 2010. Колко е странно, че като се научи да пее вярно, на запис започна да звучи грубовато...

 

Не знам... бих сложил Кама до Мара и Кати... тея трите винаги са ме удивлявали с гадните си гласове.

 

Аз дадох тея линкове в другата тема и попитах някой хора, защо е монтиран плейбек после на "голямата певица"-ама нямаше отговор, КАКТО ВИНАГИ!

Toчно това се опитвам да докажа, че Кама беше един балон. 15 години никой не я чу да пее на живо, смятай каква кариера на певица е...А когато най-сетне "пропя"-всички виждаме как го прави, но на това не се обръща внимание. И тук пак е добре...ти виж по участия как грачи, то просто не се търпи..и после сме тръгнали да я слагаме в едни изречение с Преслава или Деси Слава... :mf_surrender:

 

Аз мисля, че и Андреа би се справила по-добре като пеене...Камелия може да е добра като цирков артист, но никога не е била певица и не бъркайте нещата. Не може да се похвали и с добра дискография, дори най-големите й хитове са изключително елементарни мелодии и текстове..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук някой нормален админ/мод или там каквито се водят, няма ли :mf_surrender:

Дайте да направим тема Глория-Ивана

Преслава-Галена

Фики-Галин

Анелия-Емилия

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напънът на Мелето и анонимката, която е била болна по Кама до изритването си от нея, е повече от смешен. Камелия попилява 10 години целия Пайнер с пеене и шоу на сцена, а те тук си пишат ли пишат на изуст. :1000 (29): Между другото, това е съдбата на местни индивиди без предпочитан изпълнител. Те могат само да паразитират тук на гърба на всеки и на всички. Иначе никой за нищо и никога няма да ги отрази. Драмата им е, че аз съм тук, а това прави надеждите им някой да ги чете напълно лишени от перспектива. Разбчирате ли и двамата? - вие без мен сте просто по-низши и от Тарантулата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук някой нормален админ/мод или там каквито се водят, няма ли :mf_surrender:

Дайте да направим тема Глория-Ивана

Преслава-Галена

Фики-Галин

Анелия-Емилия

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

По-добре в отделна тема да се изписват всичките тия простотии, защото не на всички им е приятно да четат нон стоп за Деса и Камелия в скандалите. И то едно и също нещо.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре в отделна тема да се изписват всичките тия простотии, защото не на всички им е приятно да четат нон стоп за Деса и Камелия в скандалите. И то едно и също нещо.

Който пише за тея двете в някоя тема - БАН!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който пише за тея двете в някоя тема - БАН!

 

В момента за бан си ти, щото спамиш излишно и не по темата, така че щом постваш в Деса вс Кама или зимай страна, или чупката! ;)

 

А по темата - и разбира се, лагера на мелето и буквениците беше наврят за пореден път в миша дупка, и обърнаха плочата пак от началото - видиш ли, според тяхното мнение и апокрифното сведение, Кама не била никаква певица, щото видим ли грачела. Дори няма да си правя труда да го оборвам, меле, не разбра ли че тая басня не върви вече?

 

Междудругото, каква певица е тогава Фатмето, на която 85% от участието и протича на плейбек?

 

Следваащия ви ход също го знам, ще цитирате резултатите от анкетата, които са също толкова несъстоятелни. Щото нали, тука и в анкета Трио Сопрано или Камелия, ще водят триото, щото гласовете в колонката на сопранотата или Деса не са гласове за тях, а са гласове с/у Камелията. Или ако трябва да сме най-точни, са гласове против Фокси.

 

Изобщо, ай сиктир с тая тема, или вадете избирателните списъци, или млъкнете най-накрая, щом нямате нищо ново да кажете по-темата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...