Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Никой не вярва, че Кама е на 5500 ... не се заблуждавайте. Може докато в ПАЙНЕР да са я пробутвали за толкова, но извън матрицата няма кой да й даде 5500. Самата тя, за да държи бройка трябва да стимулира това с намален хонорар, който като сума е все едно това, което взимаше чисто в ПАЙНЕР. Даже някъде спомена, че не е голямата разлика ПРЕДИ-СЕГА.

 

И каква точно е разликата дали я пробутват Пайнер или тя сама, за да има разлика в цената? Щом е имало кой да даде съответната сума в Пайнер, защо да не ги даде и направо на Камчия същите мангизи? Я ми обясни, че аз явно съм тъп и не разбирам от бизнес ;) за разлика от тебе, гооооолемия разбирач.

 

И за да го приключим това, още предния път на това изказване предложих - аз ли да се обадя на телефона на Кама за участия или ти, за да и разберем точната цена вкрайна сметка, ама нещо реши че не искаш да се набутваш 39 стинки на минута за факти, така че или млъквай, или изчезвай, или се обади на някой от следните телефони +359 888 959 561 / +359 885 928 270.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да ме унижава, има си web archive, може да погледнеш. Там го има форума, няма 2003/04. И за да ти покажа колко глупости говориш, Фокси, Алекс, Боби, Иван и Ружа са от форума на Планета, които ми идват на първо четене. Please, on the floor, г - н вижте ме колко съм страшен.

Аз също :1000 (29): и потвърждавам, имаше и супер много теми по най-различни въпроси. Да не говорим, че и най-много графики й се правеха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Slavi ама много си наясно с фотошопа, бе, по служебно също ли работите с него? Изобщо ходи си върши работата, а думите ти ще бъдат взети точно толкова насериозно, колкото ти сам ги взимаш в показани клипчета в разни нямащи рейтинг и тн ТВ предавания. Т.е хич не ами даже изобщо. Говориш врели некипели пич, фани си премести офиса още един път преди да говориш за Деса. Тя самата казва в прав текст, че последните там години от кариерата си нищо не е правила, в интервюто зачертава с черния перманентен маркер цялото си творчество извън Пайнер, изпя ви го даже как започва на чисто и тн. Ко искате повече?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте сега, нека не говорим нещата както не са. Аз няма да намесвам Камелия в поста си, ще говоря за ДесиСлава. Един изпълнител не става голям само и единствено заради хитовете си. ДесиСлава е голям изпълнител и дори за хитове в новото десетилетие има повече от Ивана, Глория и Камелия взети накуп. Тя определено е изключителен талант и няма равна във вокално отношение, освен може би Преслава.

 

По този начин не бива да я принизяваме. Просто успехите й последните години са основно хитове, но не й мащабни концерти, турнета и т.н. Това са го видели изпълнителите от Пайнер. И не говоря единствено и само това. Но което си е факт, няма как да го отречем. Деса има добре развита кариера, имат я за голямо и можещо име и като цяло е уважавана от по - голямата част от хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Glamdring - мда, обективно погледнато е така. Обаче кой тука е обективен? Слави, мелето, трибуквеника или лукас? Все се разтягат лукуми, сипят се обиди по Камчия, които ужким са факти, носят се води от не от девет кладенеца, а от 99, само и само за да се изкара едната особено по-велика от другата, не че имат нещо да делят, ама айде. Той и фокса прави същото, ама в случая с Деса е с четвърт идея по-прав и последен мохикан пред напиращите тълпи десове. Аз просто виждам огън и си нося туба с бензин, а конкретно Слави, мелето и трибуквеника нещо ме дразнят на персонална основа, а не щото харесват деса. Така че тоя безкраен спор, дори определен като война от самия трибуквеник, едва ли не свещена, даже джихад, отдавна не е нито за Кама, нито за Деса. Те не се посвениха да коментират фамилията на видинския, и "героя на капиталистическия труд" Славчо даже и той се включи, въпреки забраната и заплащавия го банан! И край няма да има докато не бъдат перманенно баннати всички участници, особено трибуквеника. Ся който му е омръзнало - на мен до току що ми беше и щях да оставя нещата просто да си седят, ама ето - Слави и мелето са решили да ни удостоят с присъствието и си и пак мелят като латерни същите глупости, и просто няма как. Всеки трябва да заеме позиция в този така сакрален конфликт, от който зависи едва ли не бъдещето на човечеството.

 

ПС Надявам се бъда разбран не само оттеб, а и от други, въпреки че имам лееко особено чувство за хумор и са ми казвали че някой път не е съвсем ясно кога се бъзикам и кога - сериозен. Тоя пост се уточнявам предварително че е сериозен, в по-голямата си част.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, какво точно делят двете в момента, каква им е допирната точка? Имат сходни неща в живота и кариерата, но нищо не делят, какво толкова трябва задължително да се съпоставят. Че Деса станала "Артист-изпълнител на 2002", еми Камелия пък доколкото знам, закрила концерта тогава и нея също я обявиха за наградена след известно време :1000 (29): , както и да е, това е преди колко години е, че Фокси нещо плюел, еми трябва ли заради него да се обръщате срещу нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се дразня на това, че Фокса взема за балами всички. Говори неща, които са манипулативни и неверни. Списъкът е толкова дълъг, че нямам думи. То не беше, че Мара ревяла щото гръмнали някаква мутра - любовник... не бяха истории за цитати от устата на покойната Румяна или бланки с хонорари и проценти и отчисления, които с такава гръмка сила налага, че все едно той е подписвал договорите.

Всичко това говори, че някой му снася инфо. Навремето си мислехме, че става дума за човек, който наистина има изградени взаимоотношения наляво-надясно и затова знае много от кухнята, но по-късно пролича, че информацията е от Кама и компания. Иначе, как така месеци преди онова прословуто интервю в Сигнал, Кама заговори за "300" и сие, при все, че Фокса месеци прокламираше такава терминология...

А да терминологията ...
Фокса винаги е прав. Прав е за отчитането на гледанията, прав е за файсбук феновете, прав е за всичко. И дори очевидно 100 човека да му кажат "не е така", той пак си знае неговото. Както, когато обясняваше, че Планета имала по-малък рейтинг от телевизиите на Касъмови. А беше въпрос на анализиране на прости статистики.

И да... Фокса няма грам достойнство. Позорът с онзи прословут бас, който той изгуби и в който всеячески се опита да се изкара прав, винаги ще дебне като feedback в историята му в тоя форум. В миг, всички претенции паднаха, защото той дори не призна грешката си. Както го кръстиха не отдавна "радиото". Той само предава, не приема. Никога.

Сашо... той пък вечно с крайни оценки... напоследък се издъни три-четири пъти като направо си излъга за участията на Деса и т.н. После се сърдеше, че го подозирам, че има договор с Камс Продакшън. Сори, ама такива впечатления оставя...

YouTobe - някакво създание, което поставя на пиедестал Фокса и му приглася на всяко изречение. И случайност или не, изчезна, когато се появи следващият...

Новият потребител, който му се подигравам затова, че от Фоксопоклоник, говорейки с неговите диалектизми, сега се прави на много обективен и търси подкрепа от някои юзъри като им прави четки. Съвсем случайно прописа, когато Деса е в подем, а Кама не. И от стил на писане на селски бек, започна да пише като същински аристократ, с прикрит устрем да очерни Деса, пък да каже колко е велика Кама. А да! И да излъска имиджа на Фокса, като оплюе всичките му опоненти, вкл. и мен.

Николас - неговата диагноза е неопределена... просто, защото никога не можеш да му разбереш мнението. При него има две мнения за всичко и единствено по начина на писане, може да разбереш, че той е автор на даден коментар. Хем харесва Кама до безумие, ама иска и да е обективен, а знае, че трудно ще може да я защити и да я нападне.

Hotty - този съм го блокирал и нямам наблюдения над редките му полюции в тоя форум..

Да ви питам, какво ви интересува Деса и защо въобще сравнявате Деса-Кама? Въобще какво делят те в момента? Питам горе изброените?
Защото това, което правите срещу нея не е тенденциозно и не е просто случайност.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се дразня на това, че Фокса взема за балами всички. Говори неща, които са манипулативни и неверни. Списъкът е толкова дълъг, че нямам думи. То не беше, че Мара ревяла щото гръмнали някаква мутра - любовник... не бяха истории за цитати от устата на покойната Румяна или бланки с хонорари и проценти и отчисления, които с такава гръмка сила налага, че все едно той е подписвал договорите.

 

Всичко това говори, че някой му снася инфо. Навремето си мислехме, че става дума за човек, който наистина има изградени взаимоотношения наляво-надясно и затова знае много от кухнята, но по-късно пролича, че информацията е от Кама и компания. Иначе, как така месеци преди онова прословуто интервю в Сигнал, Кама заговори за "300" и сие, при все, че Фокса месеци прокламираше такава терминология...

 

А да терминологията ...

Фокса винаги е прав. Прав е за отчитането на гледанията, прав е за файсбук феновете, прав е за всичко. И дори очевидно 100 човека да му кажат "не е така", той пак си знае неговото. Както, когато обясняваше, че Планета имала по-малък рейтинг от телевизиите на Касъмови. А беше въпрос на анализиране на прости статистики.

 

И да... Фокса няма грам достойнство. Позорът с онзи прословут бас, който той изгуби и в който всеячески се опита да се изкара прав, винаги ще дебне като feedback в историята му в тоя форум. В миг, всички претенции паднаха, защото той дори не призна грешката си. Както го кръстиха не отдавна "радиото". Той само предава, не приема. Никога.

 

Сашо... той пък вечно с крайни оценки... напоследък се издъни три-четири пъти като направо си излъга за участията на Деса и т.н. После се сърдеше, че го подозирам, че има договор с Камс Продакшън. Сори, ама такива впечатления оставя...

 

YouTobe - някакво създание, което поставя на пиедестал Фокса и му приглася на всяко изречение. И случайност или не, изчезна, когато се появи следващият...

 

Новият потребител, който му се подигравам затова, че от Фоксопоклоник, говорейки с неговите диалектизми, сега се прави на много обективен и търси подкрепа от някои юзъри като им прави четки. Съвсем случайно прописа, когато Деса е в подем, а Кама не. И от стил на писане на селски бек, започна да пише като същински аристократ, с прикрит устрем да очерни Деса, пък да каже колко е велика Кама. А да! И да излъска имиджа на Фокса, като оплюе всичките му опоненти, вкл. и мен.

 

Николас - неговата диагноза е неопределена... просто, защото никога не можеш да му разбереш мнението. При него има две мнения за всичко и единствено по начина на писане, може да разбереш, че той е автор на даден коментар. Хем харесва Кама до безумие, ама иска и да е обективен, а знае, че трудно ще може да я защити и да я нападне.

 

Hotty - този съм го блокирал и нямам наблюдения над редките му полюции в тоя форум..

 

Да ви питам, какво ви интересува Деса и защо въобще сравнявате Деса-Кама? Въобще какво делят те в момента? Питам горе изброените?

Защото това, което правите срещу нея не е тенденциозно и не е просто случайност.

 

Намери се кой да говори за достойнство. Не се прави на спечелил измисления ви бас - колкото Фокса не го е спечелил, толкова не си и ти.

 

А за мен просто се откажи да анализираш кога, как и защо - защото така. Щом не приемаш, че съм тролещата Ангела Меркел, моето появяване тук и точно в този момент за теб ще бъде една от мистериите на Вселената. Аз четки не правя на никой. Моя селко-ентелигент образ/стил на писане си го градя от години, на различни места и защото така ми е кеф. А ако смяташ че имаме допирни точки с видинския, единствено щото ползваме едни и същи тъпи лафове, същите/подобни ползваше и примерно Вулева навремето в Скандално Русо или квото беше там.

 

И кажи сега, колко е хонорара на чипровската - щом пишеш, а не си се разкарал, приемаме ли че си звънял на посочените телефони? Иначе много ти знае клавиатурата за раздуване на локуми и броене на неизмеримото, ама като стане въпрос за факти и действия те няма никъф и предвидливо си примъкваш вода от цифра кладенци за да излезеш сух от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-жалкото е , че 100 пъти му се каза на Фокса, че не му вярваме на фотошопения ценоразпис и хмного хора потвърдиха, че Камелия НЕ е била в каталога за 2015 и че Емилия НИКОГА не е слагана заедно с тоя Ави...Но той наистина си мисли, че сме толкова глупави, че пак го пуска..:Д

 

Това нещо е направено от него или Цветин или най-малкото по тяхна поръчка за да създава фалшив имидж на Камелия..Но тя е намалила доста хонорара си след Пайнер а и го дели с оръфляците от Монтанския оркестър..

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Деса го дели с Митьо. Приемете ФАКТА че по изкарани мангизи, табуретката не е в момента по-напред от чипровската.

 

И пак, не можело, та не можело - ОБАДЕТЕ СЕ НА ПОСОЧЕНИТЕ ТЕЛЕФОНИ за да видите точно колко е хонорара на Камчия. Стига сте ми се хлевили с глупости нека говорим с ФАКТИ! В пайнер за хонорара на Деса ще се обадя аз. за да няма повече спорове по тая тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тая разлика, че "мангизките" на Кама със всеки изминал месец ще намаляват все повече и повече..докато тея на Деса ще растат...за което се радвам, защото съм съгласен талантливите хора да получават пари за таланта и уменията си. И съм ПРОТИВ бездарници като Камелия да взимат и стотинка, а да не могат да изпеят 2 думи правилно... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тая разлика, че "мангизките" на Кама със всеки изминал месец ще намаляват все повече и повече..докато тея на Деса ще растат...за което се радвам, защото съм съгласен талантливите хора да получават пари за таланта и уменията си. И съм ПРОТИВ бездарници като Камелия да взимат и стотинка, а да не могат да изпеят 2 думи правилно... :mf_surrender:

Ех, ако имаше как и ти да получаваш по някой лев за тая омраза, но уви... :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тая разлика, че "мангизките" на Кама със всеки изминал месец ще намаляват все повече и повече..докато тея на Деса ще растат...за което се радвам, защото съм съгласен талантливите хора да получават пари за таланта и уменията си. И съм ПРОТИВ бездарници като Камелия да взимат и стотинка, а да не могат да изпеят 2 думи правилно... :mf_surrender:

 

Ама си личи колко разбираш от музика. Щото аз може и да съм музикален инвалид по принцип, но даже и аз знам че се пеят не ДУМИ, а НОТИ.

 

Земи се пръждосай някъде, щото се излагаш и пред малкото хора, които те броят за човек с такива изказвания за пеенето на думи.

 

И ако на Деса буфосинхронадата и казваш пеене ... Хубаво, талантлива е. Защо в Стара Загора, пред 350 човека беше на плейбек?

 

И аз пък съм съгласен талантливите хора да получават пари за което, но съм против изявяващите се на ПЛЕЙБЕК да взимат каквито и да е пари. Деса е сред тях.

 

Коя колко пари си е скътала, е повече от очевидно. Деса ако имаше спестявания, нямаше да се навие да дели хонорара с Митака. А как ще се движат финансите им за вбъдеще - Деса просто се закопа сама с отиването в Пайнер. Не само пак ще си плаща сичко сама, а ще дава и на Митака. А участията и на Деса, и на Кама от началото на годината досега са РАВНИ - СРЕДНО ПО 8 на месец. А Камчия, колкото и да дава на циганския оркестър от Монтана, надали е половината й хонорар. Пък не се харчи за нови песени, клипове. То и Деса не се, харчи,

 

Ся дори и на еднакво нисък хонорар да пеят, за чипровската ще остават повече кинти.

 

А ако не се криете по мишите дупки и разберем колко точно са им хонорарите - имате телефона на Камчия, аз имам телефона на Женя Димова от димитровград, и ще го сметнем с още по-голяма точност. Ама като стане дума за ФАКТИ и тяхното събиране, само знаете да мятате кал и да сменяте палачинката на друга тема.

 

После Фокса дразнел с преиначаване на факти и тн. Ти, трибуквенико, винаги извърташ натам, накъдето си мислиш че ти изнася. Ама свърши и твойта, на мира няма да те оставя, не разбра ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намери се кой да говори за достойнство. Не се прави на спечелил измисления ви бас - колкото Фокса не го е спечелил, толкова не си и ти.

 

А за мен просто се откажи да анализираш кога, как и защо - защото така. Щом не приемаш, че съм тролещата Ангела Меркел, моето появяване тук и точно в този момент за теб ще бъде една от мистериите на Вселената. Аз четки не правя на никой. Моя селко-ентелигент образ/стил на писане си го градя от години, на различни места и защото така ми е кеф. А ако смяташ че имаме допирни точки с видинския, единствено щото ползваме едни и същи тъпи лафове, същите/подобни ползваше и примерно Вулева навремето в Скандално Русо или квото беше там.

 

И кажи сега, колко е хонорара на чипровската - щом пишеш, а не си се разкарал, приемаме ли че си звънял на посочените телефони? Иначе много ти знае клавиатурата за раздуване на локуми и броене на неизмеримото, ама като стане въпрос за факти и действия те няма никъф и предвидливо си примъкваш вода от цифра кладенци за да излезеш сух от нея.

 

Щом ти и Фокса може да твърдите БЕЗ ДОКАЗАТЕЛСТВА, че е 5500, аз твърдя, че не е толкова.

 

При теб, junior, факти няма. Само дуене... А твойта цел Е ли е да ме цитираш във всеки твой пост или да ме споменаваш? Каква случайност да се появи още един камелот, когато съм дал пълен игнор на Фокса.

 

Нищо де. Върша ви работа, щото ако не ви опонирам, дискусийката ви относно Кама ще е провалена. Щото за разлика от Десовите аз коментирам чипровската, докато те виждат само тяхната девойка и й изтъкват плюсовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Деса го дели с Митьо. Приемете ФАКТА че по изкарани мангизи, табуретката не е в момента по-напред от чипровската.

 

И пак, не можело, та не можело - ОБАДЕТЕ СЕ НА ПОСОЧЕНИТЕ ТЕЛЕФОНИ за да видите точно колко е хонорара на Камчия. Стига сте ми се хлевили с глупости нека говорим с ФАКТИ! В пайнер за хонорара на Деса ще се обадя аз. за да няма повече спорове по тая тема.

 

 

Докажи, че Деса не е по-напред по мангази. Да кажа честно, "табуретката" е израз на Фокса, който отдавна не е ползван. Пардон, сигурен съм, че и този епитет е измислен от Камс Продакшън, както всички "факти", с които той ни залива.

 

И пак да кажа... ти твърдиш 5500, аз твърдя ЧЕ НЕ Е 5500... Нито аз съм звъннал, нито ти. Дълбоко се съмнявам, че дори и да звъннеш, ще споделиш реалната информация. Не за друго, а защото групата на Кама до един сте лъжливи овчарчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига вече с тези участия! Всяка от тях сама за себе си е преценила, че ще е по-добре с или без Пайнер- тяхна работа си е колко участия имат, какъв хонорар имат, колко процента дават и т.н. Да погледнем към резултатите от ходовете на двете- кариерата на Десислава е в неопровержими разцвет, а на Камелия- не съвсем. Едната е супер продуктивна и актуална, а другата за поредна година пусна само една песен, а после- моткане и забавяне.

Поддръжниците на Камелия не искате да приемете фактите и не позволявате на Десовите да се нарадват както трябва на успеха на любимката си. Все Кама бутате навсякъде, а двете напоследък наистина нямат почти нищо общо, дори и по отношение на продуктивността... И най-лошото е, че покрай тези спорове, по-голямата част от форума се дразни и на двете, но то на някои може би точно това им е и целта- да направят Десислава анти в най-силния й период от години насам. Но нали знаете, че тя неведнъж във времето е била анти, но към днешна дата пак е една от най-големите и признати изпълнителки... ;) Жалко, че Камелия не поддържа същия статут с нещо повече от едните участия, а някои тук я изкарвате супер актуална. Разберете, че не става само с участия по чалготеки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докажи, че Деса не е по-напред по мангази. Да кажа честно, "табуретката" е израз на Фокса, който отдавна не е ползван. Пардон, сигурен съм, че и този епитет е измислен от Камс Продакшън, както всички "факти", с които той ни залива.

 

И пак да кажа... ти твърдиш 5500, аз твърдя ЧЕ НЕ Е 5500... Нито аз съм звъннал, нито ти. Дълбоко се съмнявам, че дори и да звъннеш, ще споделиш реалната информация. Не за друго, а защото групата на Кама до един сте лъжливи овчарчета.

 

На Глория е изразът според една книга. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом ти и Фокса може да твърдите БЕЗ ДОКАЗАТЕЛСТВА, че е 5500, аз твърдя, че не е толкова.

 

При теб, junior, факти няма. Само дуене... А твойта цел Е ли е да ме цитираш във всеки твой пост или да ме споменаваш? Каква случайност да се появи още един камелот, когато съм дал пълен игнор на Фокса.

 

Нищо де. Върша ви работа, щото ако не ви опонирам, дискусийката ви относно Кама ще е провалена. Щото за разлика от Десовите аз коментирам чипровската, докато те виждат само тяхната девойка и й изтъкват плюсовете.

 

В световен мащаб за доказване на обвинение е редно обвинителя да представи доказателства в защита на своето твърдение. В случая ти твърдиш че Кама не пее на някаква цитирана сума, така че е редно ти да представиш доказателства в подкрепа на твоето обвинение. Иначе мнението ти не струва и пет пари. И за пореден път казвам - имаш телефона на Кама за участия, обади се и питай да разберем колко точно и е хонорара, или млъквай по темата. Щото твойта една и съща песен ми е омръзнала вече, вземи смени плочата.

 

Много удобно нали, щом не ти изнася, ФАКТИТЕ да бъдат обявени за лично мои и несъществени. За сметка на което всичко написано от теб са балони, химери, откровен булшит и лукуми. Разбира се, ще те цитирам додупка, защото ме дразниш на напълно лична основа вече, далеч извън Кама вс Деса.

 

Кама пее вече на под 3000 лв, така че....

 

Факти! Ако с мелето имате топки, ще се обадите и ще разберете точната цифра с/у която Камелия може да ви попее!

 

Докажи, че Деса не е по-напред по мангази. Да кажа честно, "табуретката" е израз на Фокса, който отдавна не е ползван. Пардон, сигурен съм, че и този епитет е измислен от Камс Продакшън, както всички "факти", с които той ни залива.

 

И пак да кажа... ти твърдиш 5500, аз твърдя ЧЕ НЕ Е 5500... Нито аз съм звъннал, нито ти. Дълбоко се съмнявам, че дори и да звъннеш, ще споделиш реалната информация. Не за друго, а защото групата на Кама до един сте лъжливи овчарчета.

 

Табуретката е израз който Албена Вулева използваше често по адрес на Галена, щото Ваната тогава си беше точно една такава ниска, дребна и пухкава. В момента е по-подходящо описание за Деса, отколкото за вече успялата клозетна свиркаджийка, щото втората се втали, а първата .... еми виждаме я. Къде другаде се използва и в коя книга го е виждала Гло, незнам и немеинтересува.

 

Ти твърдиш че не е 5500. Редно е ти да представиш защо смяташ че е така, виж по-горе да не се повтарям за разлика от тебе. И за протокола - аз не твърдя нищо. Има представена хвърчаща бланка от Фокса, до представянето на друго конкретно инфо по върпоса - което да я потвърди или опроверга е- бива приета за вярна. Тъкмо затова предлагам за Кама да се обадиш ти, а за Деса аз. И казала черната гарга на черната врана - Виж се ква си черна ма! Вашта десова групичка е далеч по-лъжлива, то си личи по онова смешно Слави, който особено е толкова честен човек, че е на път да получи награда от държвата - безплатен раиран костюм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига вече с тези участия! Всяка от тях сама за себе си е преценила, че ще е по-добре с или без Пайнер- тяхна работа си е колко участия имат, какъв хонорар имат, колко процента дават и т.н. Да погледнем към резултатите от ходовете на двете- кариерата на Десислава е в неопровержими разцвет, а на Камелия- не съвсем. Едната е супер продуктивна и актуална, а другата за поредна година пусна само една песен, а после- моткане и забавяне.

Поддръжниците на Камелия не искате да приемете фактите и не позволявате на Десовите да се нарадват както трябва на успеха на любимката си. Все Кама бутате навсякъде, а двете напоследък наистина нямат почти нищо общо, дори и по отношение на продуктивността... И най-лошото е, че покрай тези спорове, по-голямата част от форума се дразни и на двете, но то на някои може би точно това им е и целта- да направят Десислава анти в най-силния й период от години насам. Но нали знаете, че тя неведнъж във времето е била анти, но към днешна дата пак е една от най-големите и признати изпълнителки... ;) Жалко, че Камелия не поддържа същия статут с нещо повече от едните участия, а някои тук я изкарвате супер актуална. Разберете, че не става само с участия по чалготеки!

Няма стига. Като почне да не ви изнася - стига ма како! Няма такива филми повече!

 

Ако Деса имаше успехи, щяхте да и се радвате и без да се опитвате да принижавате Кама. Това са фактите около спора и които Десови отказвате да приемете. Деса в момента я бутате на всяка манджа мерудия, а мелето, слави, трибуквеника и лукас (+/- някои други) успяха да направят за броени месеци Деса по-омразна на целия форум, отколкото Фокса самостоятелно дразнеше всички с Кама!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой няма да даде 5500 за неактуален изпълнител! И никой от нас няма да повярва, че Кама "пее" на толкова. Тая измислица за вдигане на имидж не струва и 5 ст. А няма да се очудя това уж да се води първоначалната цена и после Кама да залъгва какви отстъпки е правила и да стигне до 3000.

 

А колкото до НОТИТЕ..Не бих писал за никакви ноти, тъй като Камелия едва ли знае какво е това, още повече пък е чувала за различни стилове на музика и пеене..;) Колко пъти трябвеа да слагам линкове с фалшиво, равно "пеене" на Камелия? Че тя и на запис звучи адски фалшиво, какво остава за живо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой няма да даде 5500 за неактуален изпълнител! И никой от нас няма да повярва, че Кама "пее" на толкова. Тая измислица за вдигане на имидж не струва и 5 ст. А няма да се очудя това уж да се води първоначалната цена и после Кама да залъгва какви отстъпки е правила и да стигне до 3000.

 

А колкото до НОТИТЕ..Не бих писал за никакви ноти, тъй като Камелия едва ли знае какво е това, още повече пък е чувала за различни стилове на музика и пеене.. ;) Колко пъти трябвеа да слагам линкове с фалшиво, равно "пеене" на Камелия? Че тя и на запис звучи адски фалшиво, какво остава за живо...

 

Ти си болен!

Или ти се плаща, което не те прави по-малко болен, за да се навиеш на подобна работа...

 

Телефонът е публичен - всеки може да се обади и директно на поръча, без посредник.

И не забравяй, че Кама плаща и на оркестър и има повече разходи.

 

Дори хонорарът й да беше 3000 лв., пак щеше да взима повече от Деса, която дели и за нея остават стотинки, след като си покрие други разходи от комунално-битов характер.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой няма да даде 5500 за неактуален изпълнител! И никой от нас няма да повярва, че Кама "пее" на толкова. Тая измислица за вдигане на имидж не струва и 5 ст. А няма да се очудя това уж да се води първоначалната цена и после Кама да залъгва какви отстъпки е правила и да стигне до 3000.

 

А колкото до НОТИТЕ..Не бих писал за никакви ноти, тъй като Камелия едва ли знае какво е това, още повече пък е чувала за различни стилове на музика и пеене..;) Колко пъти трябвеа да слагам линкове с фалшиво, равно "пеене" на Камелия? Че тя и на запис звучи адски фалшиво, какво остава за живо...

 

Не ми говори за пеене и ноти, отдавна си показал че разбираш по-малко и от мен в тая насока. И пак ти казвам, изтъкването на "граченето" на Камчия пред "ангелския" ПЛЕЙБЕК на Деса не е в полза на безвратата!

 

Това е което ви е в главата - щото почвам да си мисля, че между теб, лукас и мелето има само една такава бройка, а пък сиво вещество и мозъчна дейност още по-малко - и как нямало и прочее булшит е лесно доказуемо. Има телефон, обадете се бе! Вие сте тези, които обвинявате, световна практика е обвинението да докаже твърдението си! Какво чакате, нямате ТОПКИ или нямате ЛЕВЧЕ в предплатените си телефони за едно бързо набиране, щото Деса не може да си позволи да плаща на своите тролове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма стига. Като почне да не ви изнася - стига ма како! Няма такива филми повече!

 

Ако Деса имаше успехи, щяхте да и се радвате и без да се опитвате да принижавате Кама. Това са фактите около спора и които Десови отказвате да приемете. Деса в момента я бутате на всяка манджа мерудия, а мелето, слави, трибуквеника и лукас (+/- някои други) успяха да направят за броени месеци Деса по-омразна на целия форум, отколкото Фокса самостоятелно дразнеше всички с Кама!

 

Аз се радвам за успехите на Десислава и определено бих се радвал и за Камелия ако имаше и половината от нейната активност и актуалност. Но в следващия момент поддръжниците на Камелия започвате да я изкарвате едва ли не толкова актуална само защото имала по около 8 участия (колкото Деса) и хонорара й уж бил по-висок според ценова листа за година, в която дадената изпълнителка не би трябвало да фигурира. Поставяте си тези участия пред очите и оттам нататък си ги взимате за достатъчни, за да я приравните с Десислава и даже да я изтъкнете като по-добра. Ами не става така. Има много повече критерии, които трябва да се взимат в предвид, когато някой се обявява за актуален. Десислава има същия брой участия и явно заведенията не са недоволни от нея щом продължават да я канят... Но междувременно има и хитове, успешни песни, милиони гледания, ходи по големи концерти и т.н... Е не са ли точно Камелиевите тези, които в такъв момент идват и започват да изтъкват своята си пред другата и така дразнят Десовите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой няма да даде 5500 за неактуален изпълнител! И никой от нас няма да повярва, че Кама "пее" на толкова. Тая измислица за вдигане на имидж не струва и 5 ст. А няма да се очудя това уж да се води първоначалната цена и после Кама да залъгва какви отстъпки е правила и да стигне до 3000.

 

А колкото до НОТИТЕ..Не бих писал за никакви ноти, тъй като Камелия едва ли знае какво е това, още повече пък е чувала за различни стилове на музика и пеене..;) Колко пъти трябвеа да слагам линкове с фалшиво, равно "пеене" на Камелия? Че тя и на запис звучи адски фалшиво, какво остава за живо...

Никой от вас ? Ти от името на всички ли говориш , или от името на групичката ви от 3ма човека , или конкретно говориш за себе си ? Щото разликата е от земята , до небето . Ей не се научи да се изразяваш в единствено число .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...