Jump to content



Online: Цветелина Янева - Кажи ми, ало


Препоръчани коментари

Супер много ме кефи!! Много по-яка е от "Още колко нощи", бравооо :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 110
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кои са все с хубавите клипове, скъпите тоалети, добри композитори?

Мария

Галена

Андреа

Цветелина Янева

 

И четирите бездарни до безобразие. Как не можахме да имаме една, която е ем с най-добрите клипове, ем с най-добрия глас, ем с най-нормалното поведение..Ама явно твърде много искам :mf_surrender:

Защо плюеш във всяка тема ? Цветелина не е бездарна, страхотно пее момичето. Искате различни песни, клипове и т.н...А защо плюете точно тея които ви го дават ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна е. Цветка с държанието си ме е отблъснала отдавна, затова всяко нейно гостуване отдавна не го следя. И тази песен няма да си я сваля. Парите идват не от нея, а от онзи, тъй че няма да я поздравя за нищо, защото е една долна шматка.

+1

Кво ми скачаш като Глория на репортер от Сигнално жълто:

НАЙ-ДОБРИЯ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е това заглавие? Кажи ми "Ало"?!? ... примерно? :ninja:

 

Не мога да повярвам, че няма един от екипа на Цецка със завършен пети клас.

 

Чудния свят на запетайките и кавичките кога ли ще се отвори и за тях?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала за постоянството и стремежа й за развитие в поп музиката. Не всяка може да го направи, както и да си го позволи.

Защото тези проекти са лукс - поне до момента, в който започнат да й носят нов тип участия и фенски маси.

За момента това,което може да постигне Цвети е да се наложи повече и повече в поп музиката.

Всички поп песнички ми са сред любимите, но тази е НАЙ-. Най-добре усетена емоция, запеваемост, градация в песента, страхотно видео.

Доста й станаха студийните видеа, но "Още колко нощи" си беше УАУ,така че е нормално сега да се е кротнала :D

Желая й успех, това че е в Пайнер и има стабилен чалга-репертоар, не бива да бъде предразсъдък за това, което й се пее в бъдеще.

Жалко за някои коментари в Youtube, личи си нивото на голяма част от феновете на PlanetaOfficial и лисата на толеранс, която изпитват към всичко ново, модерно, различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клип отново, който ми допада. Цветелина е все по-красива, особено с дънковото нещо с презрамките. Мале, много ме радва там!

За песента какво да кажа? Не вярвах, че ще имам по-любим поп проект от "Още колко нощи", но и това се случи! Без да преувеличавам, за момента от Януари до сега - най-силната песен. Наистина е уникално попадение и доста жива, по такива парчета си падам. На мен и поп баладите на Цвета са ми любими, най-вече "Без думи" и въпреки, че не трябва да се сравнява, става все по-добра в тези проекти, както "Още колко нощи" ми беше една от любимите песни за изминалата година, така и това парче предполагам, че ще е едно от любимите ми за тази пролет. Не вярвах просто, че ще ми хареса повече от невероятната "Още колко нощи". Ей такива проекти искам, "Страх ме е" изобщо не ми допадна толкова или "Алергична", е такива песни много отиват на Янева. И другите проекти са добри, но просто поп-фолк проект от "В твоя стил" и "Счупени неща" не ми е допадал чак толкова на Янева. Явно навсякъде се получават песните на това момиче, харесвам я още от първата нейна песен. :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, добре - на това парче спокойно може да му направят и една поп фолк версия - доста ще си пасне, малко джагара-джугара. Това "как си, къде си" много зарибява. :D

 

Иначе видеото не е много по моя вкус - такива бледи, студени и умрели цветове не харесвам много. А на моменти ми идва леко статичен.

 

Като цяло добър и идеен проект - поне парите се харчат пълноценно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обикновено като хвалите нещо като луди, се оказва доста нескопосан проект. Този не прави изключение:

Песента е претрупана, няма ясна идея в мелодията (въпреки това има някои готини моменти).

Не знам какъв клип сте гледали, но в този няма НИЩО скъпо. Даже е под средното ниво по бюджет предполагам.

 

:3fdb8960598fa63e:

 

'Още колко нощи' си остава няй-яката песен. Все пак браво, че продължава да работи с Джабула Ентъртеймънт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-яката песен на Янева от Счупени неща насам. Даже една от малкото й хубави. Браво.

Скоро друга чалга, освен Там е купонът на Мира, не ме е зарибявала от първо слушане!!!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да не ме е яд, че всичко това се прави от една от най-бездарните, неморални и нехаризматични чалгарки.. Как па една Преслава не може да случи на някой да й прави подобни клипове, да я облича нормално и т.н. Все най-най-най-бездарните крави се уреждат. Ама ето го сбъркания бизнес модел..не е важно да си талантлив, а да си ку*ва с богат мъж.. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Точно пък за.Янева.да кажеш, че е бездарна не.върви.

Проектът е.6 точки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не ме хвана на първо слушане. Просто не е моята песен, но оценявам, че проектът е на много високо ниво.

 

Не може да не ме е яд, че всичко това се прави от една от най-бездарните, неморални и нехаризматични чалгарки.. Как па една Преслава не може да случи на някой да й прави подобни клипове, да я облича нормално и т.н. Все най-най-най-бездарните крави се уреждат. Ама ето го сбъркания бизнес модел..не е важно да си талантлив, а да си ку*ва с богат мъж.. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Ами защо "една Преслава" не го направи? Защото я мързи, защото не е артист, защото няма усет... Цветелина Янева е по-умна от повечето си колежки, по-образована, обградена от по-интелигентни хора. Нормално е да си изпипва проектите. За бездарна, мнението си е твое.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...